Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 wygraj 10 zawodów konem urodzonym z Uranosa i Gai

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Fangusta
Już coś wie
Fangusta


Nick w grze : Fangusta
Liczba postów : 159
Dołączył : 21/10/2011

wygraj 10 zawodów konem urodzonym z Uranosa i Gai Empty
PisanieTemat: wygraj 10 zawodów konem urodzonym z Uranosa i Gai   wygraj 10 zawodów konem urodzonym z Uranosa i Gai I_icon_minipostCzw Wrz 27, 2012 5:28 am

Witam zosytało mi do wykonania to dokonanie. Cy ktoś pożyczy mi takiego konia?
Powrót do góry Go down
Linea2010
ZAGRODZIANIN
Linea2010


Nick w grze : Linea2010
Liczba postów : 745
Dołączył : 31/10/2011

wygraj 10 zawodów konem urodzonym z Uranosa i Gai Empty
PisanieTemat: Re: wygraj 10 zawodów konem urodzonym z Uranosa i Gai   wygraj 10 zawodów konem urodzonym z Uranosa i Gai I_icon_minipostCzw Wrz 27, 2012 10:58 am

Myślę że mogę Ci pożyczyć któregoś z moich koni. Nie sądzę żebyś oszukiwała, więc nie będę wydziwiać za bardzo z płaceniem i innymi takimi. Napiszę na priv, oddasz mi konika za tydzień Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=358567
Fangusta
Już coś wie
Fangusta


Nick w grze : Fangusta
Liczba postów : 159
Dołączył : 21/10/2011

wygraj 10 zawodów konem urodzonym z Uranosa i Gai Empty
PisanieTemat: Re: wygraj 10 zawodów konem urodzonym z Uranosa i Gai   wygraj 10 zawodów konem urodzonym z Uranosa i Gai I_icon_minipostCzw Wrz 27, 2012 11:57 am

Dziękuję super
Powrót do góry Go down
ozzy4401
Już coś wie
ozzy4401


Nick w grze : ozzy4401
Liczba postów : 110
Dołączył : 28/02/2012

wygraj 10 zawodów konem urodzonym z Uranosa i Gai Empty
PisanieTemat: Re: wygraj 10 zawodów konem urodzonym z Uranosa i Gai   wygraj 10 zawodów konem urodzonym z Uranosa i Gai I_icon_minipostNie Wrz 30, 2012 6:26 am

Ja też właśnie do tego dobrnęłam. Dało by się i dla mnie takiego konika? Swoim którego nie miałam czasu (a teraz PD na to) wytrenować na dużo już wysłałam, a efekt-oczywiście 0%

EDIT: Zużyłam wszystkie swoje PD i jest, w końcu. Teraz już za potwierdzenie uczciwości przez ZNANEGO gracza mogę pożyczyć. UWAGA! W przyrostku będzie data w którą minie jedenasty dzień od pożyczenia, oraz data najpuźniejszego oddania zarazem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





wygraj 10 zawodów konem urodzonym z Uranosa i Gai Empty
PisanieTemat: Re: wygraj 10 zawodów konem urodzonym z Uranosa i Gai   wygraj 10 zawodów konem urodzonym z Uranosa i Gai I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
wygraj 10 zawodów konem urodzonym z Uranosa i Gai
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zad. 99 - wygraj 10 zawodów z koniem urodzonym z Uranosa i Gai?
» Pożyczę od kogoś konia urodzonego z Uranosa i Gai do zadania
» Wygraj Gry
» Zaprojektuj i wygraj! :)
» Umiejętności z zawodów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: