Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Chcę założyć własną stronę www i mam kilka pytań.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Impossible1
Już coś wie
Impossible1


Nick w grze : Impossible1
Liczba postów : 131
Dołączył : 07/03/2013

Chcę założyć własną stronę www i mam kilka pytań. Empty
PisanieTemat: Chcę założyć własną stronę www i mam kilka pytań.   Chcę założyć własną stronę www i mam kilka pytań. I_icon_minipostWto Lut 11, 2014 4:25 pm

Witam, chcę założyć własną stronę www ( dla osoby prywatnej ) ( ot na różne tematy, to co mnie w życiu interesuje ) i mam kilka pytań  Smile .

Nie chce założyć domeny, tam nie ma licznika odwiedzin i bo nie chce żeby ktoś skradł mi pomysł, ani bloga ( z powodów własnych ). Wiem, że taka strona kosztuje ( bezpłatna, nie daje mi konkretnych opcji,o które zaraz zapytam ), ale nic nie ma za darmo.

Czy znacie jakieś strony do tworzenia własnego www ( tylko w języku polskim ) ( z opcjami poniżej ), poza następującymi :

- wix ( wiem, że hosting kosztuje ileś tam euro na rok bodajże, ale nie chce, bo owszem fajnie wygląda modyfikacja szablonów, ale nie ma możliwości zapłaty paysavecard i pewnie musiałabym podać numer konta, a wiadomo najlepiej tego pod żadnym pozorem nie robić w internecie  )

- jimbdo ( cena chyba od 240 zł, plus, że można płacić paysavecard, niestety przedłużenie jest automatyczne po roku ale po roku automatycznie mi by przedłużyli na rok, a nie wiem co ja będę robiła wtedy w życiu, tylko potem kłopot z odwołaniem )

- hekko ( zbyt skomplikowane, nie mam pojęcia jak tam się zakłada www, a podejrzewam, że tam własną stronę trzeba tworzyć z html, a ja nie chce tracić na to czasu i nic z tej strony nie rozumiem ) 

- www republika ma złą opinie 

Wiec jeśli znacie inne witryny  o następujących ( WSZYSTKICH ! ) parametrach, to podajcie TUTAJ ( albo popytajcie znajomych ) :

- obojętnie czy płatne, czy nie ( byle nie powyżej 500 zł ) w polskiej walucie
- bez okresu próbnego !
- z gotowymi szablonami, koniecznie do modyfikacji !
- z możliwością zapłaty przez paysavecard lub inną tego typu kartę ( osobiście też nie chce płacić, chyba że otrzymam na mail fakturę proforma i sama pójdę i zapłacę z mojego konta )
- ze statystykami !! ( szczególnie licznik odwiedzin - wiem, to się chyba nazywa hosting ) 
- z opcją przedłużenia ważności konta, ale tylko  ( może być roczne ), według mojej woli, nie automatycznie !!
 

- Dodatkowe pytanie, czy kupienie kreatora stron www, to to samo co założenie własnej strony ( bo niektóre strony to oferują ) ?  

P.S. Na innych rzeczach, typu pojemność mi nie zależy. Wiem że może widziwiam, ale po co się wpuścić w maliny i tego żałować ?

Jeżeli naprawdę już nie ma możliwości to założę sobie blog ( w zasadzie już to zrobiłam, ale wciąż mam nadzieje na własne www )  Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2826462
Dżemik
Przyjaciel Zagrody
Dżemik


Nick w grze : JadeXDD
Liczba postów : 2112
Dołączył : 13/10/2012

Chcę założyć własną stronę www i mam kilka pytań. Empty
PisanieTemat: Re: Chcę założyć własną stronę www i mam kilka pytań.   Chcę założyć własną stronę www i mam kilka pytań. I_icon_minipostSro Lut 12, 2014 7:48 am

Wydaje mi się, że stronę internetową tworzy się TYLKO w HTML. Chyba nie ma czegoś takiego jak gotowe szablony, bo wiesz to nie WIX czy blog...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1955976
Katrina123
Przyjaciel Zagrody
Katrina123


Nick w grze : Katrina_S
Liczba postów : 402
Dołączył : 31/05/2013

Chcę założyć własną stronę www i mam kilka pytań. Empty
PisanieTemat: Re: Chcę założyć własną stronę www i mam kilka pytań.   Chcę założyć własną stronę www i mam kilka pytań. I_icon_minipostSro Lut 12, 2014 8:21 am

JadeXDD napisał:
Wydaje mi się, że stronę internetową tworzy się TYLKO w HTML. Chyba nie ma czegoś takiego jak gotowe szablony, bo wiesz to nie WIX czy blog...

Zarówno blogi jak i strony bazują na tym samym - kodzie i grafice. Szablony są, ale czy ogólnodostępne... Na pewno graficy, którzy zajmują się projektowanie stron takie posiadają.
Nigdy strony www sama nie tworzyłam, więc tu nie pomogę raczej. Najłatwiej byłoby Ci zgłosić się do kogoś kto takowe wykonuje, jednak musiałabyś zapłacić pewnie trochę za wykonanie grafiki.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4771634
Impossible1
Już coś wie
Impossible1


Nick w grze : Impossible1
Liczba postów : 131
Dołączył : 07/03/2013

Chcę założyć własną stronę www i mam kilka pytań. Empty
PisanieTemat: Re: Chcę założyć własną stronę www i mam kilka pytań.   Chcę założyć własną stronę www i mam kilka pytań. I_icon_minipostSro Lut 12, 2014 12:51 pm

Wix i te strony które wymieniłam takie szablony mają , ale nie chce z nich korzystać z powodów o których napisałam u góry. 

Zresztą już zobaczyłam taką stronę o tych parametrach jak chciałam  Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2826462
Sponsored content





Chcę założyć własną stronę www i mam kilka pytań. Empty
PisanieTemat: Re: Chcę założyć własną stronę www i mam kilka pytań.   Chcę założyć własną stronę www i mam kilka pytań. I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Chcę założyć własną stronę www i mam kilka pytań.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» kilka małych pytań...
» Czarna Perła - kilka pytań
» Dzień mojego konia
» Jakie założyć forum?
» Jak stworzyć stronę na strefa.pl

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: