Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 kilka małych pytań...

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



kilka małych pytań... Empty
PisanieTemat: kilka małych pytań...   kilka małych pytań... I_icon_minipostSro Lut 01, 2012 8:36 am

No dobra może nie ''małych''. What a Face ale na wszystkie nie musicie odpowiadac.

1. Skąd wziąśc takie cacko?
2. Jak zrobic prezkę z przesuwanymi ramkami?
3. Jak wyciąc z prezentacji zdjęcie na avatar?
4. Gdzie i jak ściągnąc deseń?
5. Jak zapisac ściągniętą czcionkę?
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

kilka małych pytań... Empty
PisanieTemat: Re: kilka małych pytań...   kilka małych pytań... I_icon_minipostSro Lut 01, 2012 10:59 am

1. Skąd wziąśc takie cacko?
Ja robię tylko ppoziome linie w gimpie w filtrach - czyść co drugie wiersz. tak nie umiem;(
2. Jak zrobic prezkę z przesuwanymi ramkami?
Nie do mnie pytanie...
3. Jak wyciąc z prezentacji zdjęcie na avatar?
Robisz screna prezki i wycinasz;] Albo kopiujesz prezkę (obrazek) i wycinasz.
4. Gdzie i jak ściągnąc deseń?
Znaczy co?
5. Jak zapisac ściągniętą czcionkę?
Czcionki sa zazwyczaj w zip, więc najpierw toto muszisz rozpakować, dalej nie wiem - nie lubię ściągać, sama korzystam zazwyczaj z algierian i LilyUPC (?)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Gość
Gość
Anonymous



kilka małych pytań... Empty
PisanieTemat: Re: kilka małych pytań...   kilka małych pytań... I_icon_minipostSro Lut 01, 2012 12:03 pm

a jak to ze '' scranowac''?
Powrót do góry Go down
poziomka22
Przyjaciel Zagrody
poziomka22


Nick w grze : poziomka22
Liczba postów : 2369
Dołączył : 31/07/2011

kilka małych pytań... Empty
PisanieTemat: Re: kilka małych pytań...   kilka małych pytań... I_icon_minipostSro Lut 01, 2012 1:50 pm

1. Jeśli używasz gimp'a to tutaj jest instrukcja jak robi się takie paski: http://forum.pcformat.pl/Userbar-w-Gimpie-tutorial-t
Wprawdzie to jest instrukcja na userbar ale tam masz w tym początkowym kroku jak robi się takie paski. Potem używasz ich za pomocą wypełnienia patternem.
2. Musisz zrobić grafikę taką jak tam chcesz pasującą do rozmiarów w howrse, a ramki zrobić osobno i nałożyć je na to tło.
3. Po prostu otwierasz prezentację i wycinasz z niej jakiś fragment za pomocą zaznaczenia kwadratowego.
4. Hmm.. nie wiem dokładnie o co Ci chodzi... : P
5. Ściągniętą czcionkę musisz wypakować bo są w formacie .zip, a potem przenieść ją do czcionek w panelu sterowania. Ja mam Windows7 i czcionki są w lokalizacji: panel sterowania>wygląd i personalizacja> czcionki.
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

kilka małych pytań... Empty
PisanieTemat: Re: kilka małych pytań...   kilka małych pytań... I_icon_minipostCzw Lut 02, 2012 1:16 am

1. Skąd wziąśc takie cacko?
najprościej ściągnąć gotowy wzorek (pattern) - poszukaj pod hasłem photoshop / gimp scanlines
2. Jak zrobic prezkę z przesuwanymi ramkami?
to już musisz poszukać, bo za dużo tutaj by było tłumaczenia
3. Jak wyciąc z prezentacji zdjęcie na avatar?
GIMP z włączona opcją przezroczystości i zwyczajnie gumeczką niepotrzebną część wymazać
4. Gdzie i jak ściągnąc deseń?
google -> "gimp +pattern" - i masz miliony znalezione. Warto wcześniej zapoznać się z warunkami używania coby nie było, że jest to płatna wersja albo mająca ograniczenia w użytkowaniu (na mocy praw autorskich)
5. Jak zapisac ściągniętą czcionkę?
2x na niej kliknąć, otworzy się nowe okienko, po prawej bodajże na górze będzie "dodaj" (albo coś w ten deseń)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Sponsored content





kilka małych pytań... Empty
PisanieTemat: Re: kilka małych pytań...   kilka małych pytań... I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
kilka małych pytań...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Czarna Perła - kilka pytań
» Chcę założyć własną stronę www i mam kilka pytań.
» Dzień mojego konia
» Xalimbo- kucyk do małych zawodów!
» Wegetarianizm, słów kilka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: