Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !

Go down 
+39
Wild_Horse
kasieczka
Greenrose
Kazuyuki
HowrseMania
Poisson Kiss
TenOdNiechcenia
VCarinn
Zasobniaczka
Sławcio50
Labamba
CzarnaRoza
mzvm
Nels
pakistanek
marthee
Maremi
Hollywood
Tiamat
LIStek`
Haffek
Barson1990
avrilka
Kirara
descarado
olcia1234
hermo
Nathaly
hanka1998
Destin
konik123
EveDallas
anteek
nevinowa
Veya
ardnasak
kam55
epvunio
Amstaff
43 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next
AutorWiadomość
Veya
Już coś wie
Veya


Nick w grze : Veya
Liczba postów : 190
Dołączył : 17/10/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 7:03 am

Jestem w DEA, skoro KAŻDY z nas jest oszustem, to proszę o jasne dowody moich WIELKICH OSZUSTW!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1624463
nevinowa
Przyjaciel Zagrody
nevinowa


Nick w grze : nevinowa
Liczba postów : 1105
Dołączył : 23/06/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 7:16 am

Posiadanie multi konta (jak w przypadku bana Remrok) jest oszustwem. Veya, niestety często jedna/dwie osoby są w stanie zszargać imię całej hodowli jako całokształtu - nie mamy na to wpływu. Dlatego, sądzę, że gdyby zarząd działał poprawnie a lider się więcej udzielał i pilnował porządku - ŻADNEJ z tych sytuacji by nie było.
Nie jest tak tylko w grze, ale w życiu normalnym również. Choćby na przykładzie szkoły. Jeżeli w Twojej klasie kilka osób podpadło nauczycielowi, to nie będą oni mówić wśród innych, że np. Kowalski zachowywał się jak błazen tylko powiedzą, że klasa X zachowują się jak błaźni.
Dochodząc do hodowli z szarganą opinią powinnaś się z tym liczyć. Nikt nie powiedział w tej całej rozmowie, że akurat Ty coś zrobiłaś. Prawdą jest, że są osoby w DeA które przyczyniły się do zniszczenia opinii o tej hodowli, ale również są osoby które nie zrobiły nic w tej hodowli oprócz blupowanych koni.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5205240
VCarinn
W skromnych progach Zagrody
VCarinn


Nick w grze : Karinn
Liczba postów : 462
Dołączył : 16/09/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 7:18 am

nevinowa napisał:
Posiadanie multi konta (jak w przypadku bana Remrok) jest oszustwem. Veya, niestety często jedna/dwie osoby są w stanie zszargać imię całej hodowli jako całokształtu - nie mamy na to wpływu. Dlatego, sądzę, że gdyby zarząd działał poprawnie a lider się więcej udzielał i pilnował porządku - ŻADNEJ z tych sytuacji by nie było.
Nie jest tak tylko w grze, ale w życiu normalnym również. Choćby na przykładzie szkoły. Jeżeli w Twojej klasie kilka osób podpadło nauczycielowi, to nie będą oni mówić wśród innych, że np. Kowalski zachowywał się jak błazen tylko powiedzą, że klasa X zachowują się jak błaźni.
Dochodząc do hodowli z szarganą opinią powinnaś się z tym liczyć. Nikt nie powiedział w tej całej rozmowie, że akurat Ty coś zrobiłaś. Prawdą jest, że są osoby w DeA które przyczyniły się do zniszczenia opinii o tej hodowli, ale również są osoby które nie zrobiły nic w tej hodowli oprócz blupowanych koni.

Zgadzam się co do szkoły. mamy taką 3 w klasie i już o nas mówią ,,Najgorsza Klasa Pod Względem zachowania''
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3735517
Labamba
Już coś wie
Labamba


Nick w grze : Labamba
Liczba postów : 150
Dołączył : 30/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 7:29 am

nevinowa napisał:
Posiadanie multi konta (jak w przypadku bana Remrok) jest oszustwem. Veya, niestety często jedna/dwie osoby są w stanie zszargać imię całej hodowli jako całokształtu - nie mamy na to wpływu. Dlatego, sądzę, że gdyby zarząd działał poprawnie a lider się więcej udzielał i pilnował porządku - ŻADNEJ z tych sytuacji by nie było.
Nie jest tak tylko w grze, ale w życiu normalnym również. Choćby na przykładzie szkoły. Jeżeli w Twojej klasie kilka osób podpadło nauczycielowi, to nie będą oni mówić wśród innych, że np. Kowalski zachowywał się jak błazen tylko powiedzą, że klasa X zachowują się jak błaźni.
Dochodząc do hodowli z szarganą opinią powinnaś się z tym liczyć. Nikt nie powiedział w tej całej rozmowie, że akurat Ty coś zrobiłaś. Prawdą jest, że są osoby w DeA które przyczyniły się do zniszczenia opinii o tej hodowli, ale również są osoby które nie zrobiły nic w tej hodowli oprócz blupowanych koni.
Nevi błagam Cię wierzysz w to, że Remrok miała multi?...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2876121
nevinowa
Przyjaciel Zagrody
nevinowa


Nick w grze : nevinowa
Liczba postów : 1105
Dołączył : 23/06/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 7:32 am

Labamba - jestem w stanie w to uwierzyć. Owlient nie daje ot tak, od pstryknięcia palcem banów z powodu multi. Tym bardziej bez dowodów bo każdy może się do nich po takowe odwołać.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5205240
TenOdNiechcenia
Nowy
TenOdNiechcenia


Nick w grze : TenOdNiechcenia
Liczba postów : 8
Dołączył : 29/11/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 7:32 am

Amstaff, skoro twierdzisz że cała hodowla jest oszustami i złodziejami to proszę o dowody. Długo pracowałam na swoją opinię nie po to żeby ktoś teraz sobie bezpodstawnie mówił o mnie jako o oszuście.
Powrót do góry Go down
Veya
Już coś wie
Veya


Nick w grze : Veya
Liczba postów : 190
Dołączył : 17/10/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 7:34 am

Nevi ja w tej grze jestem od bardzo dawna (wystarczy spojrzeć na datę utworzenia mojego konta, staż to nie wszystko), od bardzo dawna aktywnie uczestniczę w życiu gry, znam mnóstwo osób, sama hodowlałam araby, byłam w innych hodowlach - NIGDY nie usłyszałam na DEA złego słowa, nigdy. Oczywiste jest to, że główne hodowle walczą ze sobą, to rzecz normalna, w realnym życiu też tak jest, jednak to co się tutaj wyrabia? Kpina. Aktualnie wszyscy jednym ciągiem oczerniają DEA, nawet jeżeli nie mają do tego podstaw, nie znają sprawy, nic nie wiedzą - dlaczego? Bo tak najłatwiej, iść za korowodem. 
Nadal nie usłyszałam złej opinii o hodowli, a wierz mi, wypytywałam przypadkowe osoby o DEA i od nich także niczego złego nie słyszałam - wnioski nasuwają się same.

A Ty Amstaff, skoro jesteś taki uczciwy, i uczciwie przystałeś na warunki regulaminu hodowli, to z własnej czystej moralności powinieneś się do niego po prostu przystosować. Takie moje zdanie. Piszesz takie rzeczy o nas, kiedy sam nie zachowałeś się tak, jak powinieneś. Hipokryzja? Najwyraźniej.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1624463
Poisson Kiss
Nowy
Poisson Kiss


Nick w grze : Poisson Kiss
Liczba postów : 7
Dołączył : 15/02/2014

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 7:34 am

Po pierwsze to że Remrok dostała bana , nie znaczy że to jest wasza sprawa tylko jej !!!
Powrót do góry Go down
HowrseMania
Nowy
HowrseMania


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 1
Dołączył : 16/02/2014

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 7:57 am

DEA Ciężko pracuje na opinie,reputacje... Amstaff rządny zemsty niszczy to wszystko ! swoją głupotą oskarza niewinnych ludzi. Pomówienia ze strony Amstaffa są bredniami ! Moja osoba czytając to sama dostrzega intryge Amstaffa... A jego dowody ! Szkoda gadać ;/
Prawda jest taka że DEA jak i WKL i Inne Świetne Hodowle ciężko i UCZCIWIE pracują na swoją opinie której nie należy tykaż bez podstawnych powodów !
Powrót do góry Go down
anteek
Przyjaciel Zagrody
anteek


Nick w grze : aantek
Liczba postów : 795
Dołączył : 10/05/2012

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 9:33 am

Nevinowa ma racje, wystarczy, aby jedna czy dwie osoby miały złą opinię - raptownie opinia całej hodowli leci w dół. Jedna osoba z hodowli coś przeskrobała, więc niestety, liczcie się z tym, że cała hodowla na tym ucierpi. Tak jest w życiu, trzeba umieć pracować w grupie i brać odpowiedzialność za swoje czyny Smile
Powrót do góry Go down
Destin
Raczkujący
Destin


Nick w grze : Destin
Liczba postów : 90
Dołączył : 19/08/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 9:53 am

Pisałam już o tym wszystkim wcześniej. Osoby, które dołączyły teraz muszą się wiązać z złą opinią o DEA i o nich samych. Poza tym - to dla mnie zaczyna być śmieszne. Odzywają się osoby, które są zwykłymi randomami (bez obrazy) i próbują coś wskórać. A gdzie lider, który powinien przyjść i walczyć o reputacje DEA? Czyżby znowu miał problemy z internetem i o hodowlę musi walczyć zarząd? :>

HowrseMania napisał:
DEA Ciężko pracuje na opinie,reputacje... Amstaff rządny zemsty niszczy to wszystko ! swoją głupotą oskarza niewinnych ludzi. Pomówienia ze strony Amstaffa są bredniami ! Moja osoba czytając to sama dostrzega intryge Amstaffa... A jego dowody ! Szkoda gadać ;/
Prawda jest taka że DEA jak i WKL i Inne Świetne Hodowle ciężko i UCZCIWIE pracują na swoją opinie której nie należy tykaż bez podstawnych powodów !

A waćpanna czytała poprzednie posty? :PDEA od dłuższego czasu nie ma dobrej opinii i ta rozmowa tej opinii nie zapoczątkowała Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2254
Kazuyuki
Już coś wie
Kazuyuki


Nick w grze : Kazuyuki
Liczba postów : 103
Dołączył : 21/10/2012

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 10:30 am

Dyskusja dyskusją, ale chciałabym zauważyć, że to Haffek wygłosiła genialną opinię, by rozkraść WKL. Jako była Liderka Szetlandzkiego Dworu ogłaszam wszem i wobec, że wcale mnie coś takiego nie zdziwiło. Wybaczcie brak dowodów, lecz sprawa ta jest z zeszłego roku. Wciąż są jednak osoby które potwierdzą moje słowa. Gdy w hodowli nadszedł zastój, graczka ta sprzedała najlepsze szetlandy i zmarnowała naszą kilkumiesięczną pracę przez swoje zachowanie. Dodatkowo, gdy raz mieliśmy w hodowli nagrodę za wyblupowanie największej ilości koni w tygodniu, po prostu "zblokowała" blupowanie koni wywijając się później mętnymi argumentami. Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby faktycznie spełniła swoje marzenia wobec Wirek. Tak więc, tylko tyle w sumie chciałam przekazać. No, może jeszcze tylko dodam, żebyście nie osądzali całej hodowli przez pryzmat kilku jej graczy. 
Tak konkretniej to wtedy o tego konia min. chodziło. Mniejsza o to, cieszę się, że nie muszę już współpracować z Haffek. Przyjęcie jej do hodowli było moim ogromnym błędem.
Powrót do góry Go down
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 10:56 am

Kazuyuki dała nam dobry przykład na to, że Haffek byłaby zdolna do czegoś takiego.

"DEA ciężko pracuje na reputację" - kradnąc konie i wyzywając wszystkich, którzy odeszli Wink Muszę się z tym zgodzić, bo to prawda. Macie racje, dea samo zapracowało na swą złą reputację.

Poisson kiss- tak wiele wniosłaś do dyskusji.. 

Veya- jak powinienem się zachować? Nadal wysłuchiwać oszczerstw na wkl albo narzekania, że wam się nie chce koni robić ?

TONku -dałem już dowody, na samym początku Smile



Tak poza tym...dziękuję za namiętne zgłaszanie, robicie to, bo wiecie, że jesteście oszustami. Gdyby tak nie było, nie mielibyście się czym przejmować ,bo wiedzielibyście, że jesteście uczciwi, zostawilibyście moją prezentację w spokoju Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
TenOdNiechcenia
Nowy
TenOdNiechcenia


Nick w grze : TenOdNiechcenia
Liczba postów : 8
Dołączył : 29/11/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 11:27 am

Nie będę się wykłócać. Powiem szczerze że sama nie mam nic do WKL. Ale nie mówcie że cała hodowla to oszuści, bo tak na prawdę tylko Remrok straciła karmę (za co to już nie moja sprawa), a Haffek powiedziała to co powiedziała, ale to też nie znaczy że od razu konie kradnie. Nikt z hodowli nie ukradł konia żadnego. I szczerze sama nie rozumiem celu tej dyskusji. Nie wiem kto zgłosił twoja prezentacje czy co tam, ale twój awek to lekkie przegięcie było. 
Nie zamierzam się więcej udzielać w tej dyskusji, powiedziałam swoje, żegnam.
Powrót do góry Go down
LIStek`
Raczkujący
LIStek`


Nick w grze : LIStek`
Liczba postów : 51
Dołączył : 20/02/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 12:24 pm

Nevi mówisz że Rem to oszust a przyjaźnisz się z osobą która bana dostała i karmy trochę wzieli. Nie no ale używanie jakiś skryptów to nie oszustwo.
Powrót do góry Go down
Labamba
Już coś wie
Labamba


Nick w grze : Labamba
Liczba postów : 150
Dołączył : 30/06/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 12:26 pm

nevinowa napisał:
Labamba - jestem w stanie w to uwierzyć. Owlient nie daje ot tak, od pstryknięcia palcem banów z powodu multi. Tym bardziej bez dowodów bo każdy może się do nich po takowe odwołać.
Myślę, że akurat Remrok komuś bardzo przeszkadzała Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2876121
Destin
Raczkujący
Destin


Nick w grze : Destin
Liczba postów : 90
Dołączył : 19/08/2011

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 12:54 pm

Labamba napisał:
nevinowa napisał:
Labamba - jestem w stanie w to uwierzyć. Owlient nie daje ot tak, od pstryknięcia palcem banów z powodu multi. Tym bardziej bez dowodów bo każdy może się do nich po takowe odwołać.
Myślę, że akurat Remrok komuś bardzo przeszkadzała Wink

Tak, powołajmy od razu jakąś komisję, która ustali kto to był, przecież to jest pewne, że multi na pewno nie miała! ;)Oh, wait. Nie będę oceniać, czy to, że miała multi to prawda czy nie. Nikt z was tak na prawdę nie ma uprawnień, które mogły by stwierdzić czy historia z multi jest prawdziwa. Nie ma sensu o tym rozmawiać, kropka.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2254
Nathaly
Już coś wie
Nathaly


Liczba postów : 221
Dołączył : 06/01/2012

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 1:18 pm

Labamba administracja nie daje banów i po karmie za niewinność.
A tworzenie historii pod tytułem - dostała bana bo komuś "przeszkadzała"jest śmieszne. Chyba za dużo amerykańskich filmów ktoś sie naoglądał. To nie jest mafia, w której ktoś zostaje "sprzątnięty" bo za dużo wie,albo za dużo ma. Chyba logiczne jest, że Ci z góry nie garną sie do tego,aby pozbywać sie z howrse osób które inwestują w te grę. Ale robią to, jeżeli osoba taka dopuści sie złamania zasad.
Powrót do góry Go down
Nathaly
Już coś wie
Nathaly


Liczba postów : 221
Dołączył : 06/01/2012

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 1:18 pm

Przepraszam za dublujące sie posty - problemy z internetem.
Powrót do góry Go down
LIStek`
Raczkujący
LIStek`


Nick w grze : LIStek`
Liczba postów : 51
Dołączył : 20/02/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 1:27 pm

Ten temat to już po prostu stał się żałosny żeby takich graczy jak Remrok o nieuczciwość posądzać aż śmieszne. 
Nie jest to godne dalszej uwagi. już chyba wszystko zostało powiedziane.
Powrót do góry Go down
Nathaly
Już coś wie
Nathaly


Liczba postów : 221
Dołączył : 06/01/2012

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 1:46 pm

Żałosne jest ślepe wierzenie komuś na słowo. Oszust ma to do siebie, że w życiu sie do oszustwa nie przyzna. Jak ktoś posiada multi,to zawsze idzie w zaparte twierdząc, że żadnych multi nie było i ktoś sie najwyraźniej na niego "uwziął". Jest to to, co nigdy sie nie zmieni.
Powrót do góry Go down
LIStek`
Raczkujący
LIStek`


Nick w grze : LIStek`
Liczba postów : 51
Dołączył : 20/02/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 1:50 pm

A nie potrafisz zrozumieć że Remrok może mieć rodzine i na 1 komputerze wchodzą np: 2 osoby?
Powrót do góry Go down
Nathaly
Już coś wie
Nathaly


Liczba postów : 221
Dołączył : 06/01/2012

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 1:54 pm

Nie banuje sie tylko za to, że na jednym IP jest kilka kont pod warunkiem, że wszystkie są dość dobrze rozwinięte. Natomiast w sytuacji gdy jedno konto świetnie funkcjonuje, a na pozostałych nic sie nie dzieje....cóz;)
Sama posiadam kilku znajomych którzy korzystają z jednego komputera wraz z rodzeństwem. Ale samo IP nie jest podstawą do zbanowania za multi. Jest co najmniej kilka kryteriów które trzeba spełnićWink

Wątpię też, żeby ktokolwiek z władz Ubisoftu miał "na pieńku" z Remrok, żeby wyciągać wnioski o jej narażeniu sie któremuś z graczy. Chyba, że owym graczem jest prezydent USA...wtedy..może..wiadomo, ze im łatwiej załatwić człowieka


Ostatnio zmieniony przez Nathaly dnia Nie Lut 16, 2014 2:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
anteek
Przyjaciel Zagrody
anteek


Nick w grze : aantek
Liczba postów : 795
Dołączył : 10/05/2012

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 1:55 pm

Matko, ludzie, Wy jesteście tacy śmieszni Very Happy
Ja w pokoju mam dinozaura, on też gra na howrse, dostane bana za to?  cheers 
Raczej wątpie, że ktoś dostał bana za nic, to jest raczej niemożliwe Smile A skoro tak to trzeba walczyć o to na kontakcie, prosić o dowody itd. Smile Każdy uważa, że jak modzi są z kimś na pieńku to od razu banują, niszczą i robią co tylko możliwe, masakra normalnie Smile
Powrót do góry Go down
Nathaly
Już coś wie
Nathaly


Liczba postów : 221
Dołączył : 06/01/2012

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 2:11 pm

Anteek, wbrew powszechnie krążącym poglądom - moderatorzy NIE banują za multi. Tym zajmuje sie wyłącznie administracja. Jakby moderator zbanował kogoś podając jako powód posiadanie multikonta, zapewne pożegnałby sie z funkcją, bo stanowiłoby to przekroczenie uprawnień.
Powrót do góry Go down
LIStek`
Raczkujący
LIStek`


Nick w grze : LIStek`
Liczba postów : 51
Dołączył : 20/02/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 2:22 pm

A tak na marginesie to w końcu Amstaff odzyskał tą klacz o która tak walczył?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 2:25 pm

Nathaly napisał:
Nie banuje sie tylko za to, że na jednym IP jest kilka kont pod warunkiem, że wszystkie są dość dobrze rozwinięte. Natomiast w sytuacji gdy jedno konto świetnie funkcjonuje, a na pozostałych nic sie nie dzieje....cóz;)

Z tym się nie zgodzę, konto mojej siostry zostało usunięte a ja dostałam bana. Grała co najmniej 4 dni w tygodniu (ze względu na wiek miała ograniczony dostęp do komputera), konto z 200 dniami stażu, ponad 100 sztukami koni (nie wiem dokładnie ile) i sporą ilością CR (To akurat wiem bo czasem się do niej logowałam żeby zająć się końmi jak poprosiła).

Też ciężko porównywać moje konto do jej konta bo ja kupowałam kupony, ona nie. W każdym bądź razie, banują nawet jak oba konta mają osoby adres e-mail, oraz jedno konto ma zmienne ip (bo czasem logowała się na moim, czasem na rodziców komputerze).
Powrót do góry Go down
Greenrose
Nowy
Greenrose


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 29
Dołączył : 23/12/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 2:49 pm

Witam :)Destin tak bardzo chcialas, no to jestem :)moze zaczne tak: ktos kto kiedys powiedzial,ze im wyzej jest sie w rankingu tym bardziej sie zmienia i staje zarozumialyn,cynicznym,czesto hipokryta,no coz, patrzac na Ciebie jestem w stanie uwierzyc,ze to prawda, powiem krotko- szkoda. i tu konczy sie moja jakakolwiek dyskusja z Toba, bo jak wczoraj rozmawiajac z kierro przez telefon powiedzialam,ze kojarzysz mi sie z takim politykiem, ktory aby go nie kojarzono z czyms umywa rece publicznie,mowiac rzeczy, ktorych normalnie by nie powiedzial. a wszystko na pokaz, totez mowie basta!
Bardzo ciekawie bylo to wszystko czytac i tak np. Barsonka, ktora kiedys przeprosila mnie za swoje slowa i zachowanie,dzis wrocila do dawnego zwyczaju, pozatym pisze,ze sprawa DA i DEA jest sprawa zamknieta, ale jednak nadal to walkuje. no tak, napewno jest w tym ukryta logika.
anteek, ktory gdzies tam, napisal,ze cieszylam sie z okradzenia konta ardnasak? heh a moze bys tak powiedzial PRAWDE? chociaz raz hmm? tak sie sklada,ze dysponuje rozmowa ze skypa z antkiem na ktorej to poinformowal mnie,ze ardnasak zostala oradziona z przeroznych przedmiotow, a jaka byla moja reakcja? powiedzialam tylko,ze :"byc moze to kara Boska,za jej zachowanie" mialam tu na mysli,ze dostalam z jej konta wiadomosc, ktora byla dla mnie przykra, nie mniej, ona, nie ona, nie wazne, wyjasnilysmy to sobie i tyle. wazne,ze taka osoba jak antek jest kolejna, ktora manipuluje faktami,zeby celowo rzucic zle swiatlo chocby na mnie,a zapewniam, nie skakalam z radosci, bo poprawdzie nawet mnie to nie interesowalo, bylam do calej sytuacji nastawiona sceptycznie, dopoki bezpodstawnie ( o ironio! znow) nie oskarzylo sie mnie o ten wlam. jadac dalej... Tiamat... pytasz ile mam lat? mam tyle lat,ze winnas okazac mi szacunek! nie jestes dla mnie partnerem do rozmowy i napewno ostatnia osoba, przed ktora bede sie tlumaczyc! Moja sytuacja rodzinna jaka by nie byla, nie jest sprawa NIKOGO z gry, gdybys byla moja corka, ograniczylabym Ci dostep do internetu,bo wyraznie ma na Ciebie zly wplyw, pozatym ja bylam tak wychowywana,ze nie odwazylam sie do kogos starszego zwracac takim "tonem", bo mowiac potocznie dostalam "w pysk", ale wszystko trzeba wyniesc z domu,to tez prawda. mzvm, mysle,ze wiele ludzi z DEA (mowiac o stalej ekipie) powie,ze wiecej mowilas,niz robilas, zwlaszcza od polowy grudnia, a juz napewno nie robilas tyle co przykladowo robila calluna, ktora faktycznie odwala kawal dobrej roboty. nevinowa... tak,Ty znasz najwiecej sytuacji, tylko SKAD?? owszem, rozmawialysmy na tematy hodowlane, ale nie byly to tematy najwazniejsze w naszych rozmowach,a pozatym jak pisalam wczesniej na czacie pojawilas sie moze ze 3-4 razy i tyle. od strony WKL moze i wiesz, nie wnikam w to, ale od strony DEA wlasnie malo wiesz. to tyle. Jednak nie sadzilam,ze to powiem, ale w tym miejscu popieram calkowicie slowa Liscia, ktory zwrocil uwage,ze Twoja przyjaciolka takze "sie narazila" czyms, skoro zostala z 2 pkt karmy hmm? Jednak czy to czyni z niej oszustke? na to co ja poznalam, watpie by nia byla, nawet bardzo, a Danusia (Remrok) jest mi najblizsza w calej grze, znamy sie bardzo dobrze i gwarantuje tutaj wszystkim,ze oszustka niejest, zawsze z checia pomaga innym! mozna zwrocic sie do niej nie tylko z problemem w grze,ale takze zyciowym problemem, bo to dosiwdczona zyciowo kobieta, a strata karmy jest tylko i wylacznie jej sprawa, choc wydaje mi sie,ze Barsonka z czysta satysfakcja powiedziala za co ja stracila. co sie tyczy jeszcze klaczy "przetrzymywanej" przez kierro. kierro to dorosly facet, pracuje dziennie nawet po 15godzin, wiec myslisz dzieciaku,ze ma tyle czasu co Ty? pozatym dalbys mu linka to sprawa wygladalaby inaczej, zapewniam, komus kto po 15 godz pracy wraca do domu i dostaje opryskliwe wiadomosci od osoby ktora notabene sama ma wiele za "uszami", coz, myslisz,ze chcialoby sie siedziec i szukac Twojej (naszej) klaczy?! mysle,ze starsza czesc forumowiczow zrozumie go. ponadto nie jestes w hodowli, wiec i tak obowiazuje Cie oddanie wszystkich koni hodowlanych. na tematy,wlamu juz sie wypowiedzialam. pragne tylko zauwazyc,ze ludzie tutaj sami sobie przecza w swoich wypowiedziach, raz najezdzaja na DEA, za chwile mowia,zebysmy sie bronili,ale jak juz bronimy to nie sluchaja, tylko trwaja przy swoim,a wniosek z tego taki,ze nikomu nie zalezy na wyjasnieniach DEA, bo maja swoja wersje wydarzen,i nie chca poznac prawdy,bo o wiele bardziej na reke jest im taka sytuacja jak teraz,ludzie zwistni od dawna czekaja na to,az DEA sie noga podwinie i tym razem maja ten niby dowod, bo procz glupoty Wiki, nikt nic ani nie powiedzial,ani nie zrobil. Ciebie Amstaff nikt nie okradl, wiec tym bardziej zakoncz swoje daremne gadanie. zauwazylam tez,ze wypowiadaly sie tutaj Slawcio50 i Nels, a to tym bardziej ciekawe,ze Nels sama byla szpiegiem w DEA i dziala na niego niekorzysc,a teraz przychodzi tu sie wypowiadac, jak gdyby nigdy nic. , tak wiec z tego miejsca bardzo chcialabym pozdrowic owych "zyczliwych",a ludziom z DEA powiedziec,ze zyskali jeszcze wiecej w moich oczach,za swoja odwage,bo takowa trzeba miec,zeby wejsc do giazda pelnych wscieklych pszczol. Smile


Ostatnio zmieniony przez Greenrose dnia Nie Lut 16, 2014 6:02 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
LIStek`
Raczkujący
LIStek`


Nick w grze : LIStek`
Liczba postów : 51
Dołączył : 20/02/2013

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 3:07 pm

Żanetka mało robiła? odzywa się osoba która uważa się za jakąś wielką liderkę a nic nie robi. W porównaniu do ciebie to Żanetke wszyscy lubią i ona OM dostawać nie musiała by blupnąć klacz. ciebie z DEA wiąże tylko darcie sie po ludziach na konfie.
Powrót do góry Go down
anteek
Przyjaciel Zagrody
anteek


Nick w grze : aantek
Liczba postów : 795
Dołączył : 10/05/2012

Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 I_icon_minipostNie Lut 16, 2014 3:08 pm

Green, hahahaha Smile Wysyłałem całą wiadomość jaką napisałaś do mnie, jeśli chcesz mogę ją wkleić tutaj, rzeczywiście to miłe skoro napisałaś, że cieszysz się z jej nieszczęścia. Przyznaj, że nienawidzisz wirek i zrobiłabyś wszystko co tylko możesz, aby mieć lepsze konie od niej. Uważasz, że jest taka i owaka, bo robi konie na nyksach - to jest masakra w ogóle Very Happy 
Tak się składa, że wiek to naprawdę tylko liczba, wiele osób jest bardziej dojrzałych od Ciebie jak widać Smile Slawcio może po prostu brał przykład z Ciebie, Ty też wymyślasz dobre bajki Smile Dodam jeszcze, że Ty wiecznie potrafiłaś tylko narzekać, liczyć na innych, myślałaś, że ktoś wszystko zrobi za Ciebie, a sama robiłaś najmniej. Myślę, że wiele osób odeszłoby stamtąd już dawno, gdyby nie to, że Ty ich wręcz błagałaś o to, żeby zostali Smile
No cóż, ja już Ci kiedyś powiedziałem co o Tobie myślę i nie mam zamiaru tego ukrywać, to tyle z mojej strony, buźka :*
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !   Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę ! - Page 15 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !
Powrót do góry 
Strona 15 z 17Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next
 Similar topics
-
» UWAGA WSZYSTKIE HODOWLE
» Uwaga wszystkie hodowle!!!!! mrs-Islam
» Uwaga na HODOWLĘ - Royal of Mustang - NIEAKTUALNE
» Drogie hodowle! Uwaga na graczkę kuciaczek.
» Najlepsze hodowle

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: