Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 [WILKI]WolfPlayGame

Go down 
+6
sowa38
Kirara
cake113241
~vernine~
julkaczaps
Malto
10 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



[WILKI]WolfPlayGame Empty
PisanieTemat: [WILKI]WolfPlayGame   [WILKI]WolfPlayGame I_icon_minipostPią Mar 28, 2014 6:22 am

Język: Angielski
Strona www: WolfPlayGame.com
Wolf Play is an exciting new online Wolf game blending roleplay elements with SIM game features. Embrace pack life as you assemble your pack, breed your wolves, hunt for food, gain and protect your territory. Battle other packs and NPC creatures as you explore your world. Develop your wolves into unique individuals and roleplay them with other members. The way you build your wolves' characters influence how they interact with the world around them

----------------------------W wolnym tłumaczeniu-----------------
[Zaraz wam przetłumaczę ładnie ^^]

Tłumacz Google:

Po zaakceptowaniu zasad i wpisaniu "Pack Name" czyli swojego Loginu, dostajecie na email wiadomość ze swoim Loginem i hasłem więc ważne byście swój email wpisali a nie kogoś kto może wam się zalogować Smile

Po zalogowaniu mamy 30 punktów do rozdania swojemu wilczkowi,
Oraz 5 do podarowania swojemu przyjacielowi będącemu w grze,
oraz 1 punkt dla osoby którą zaprosisz do gry.

Zaczynamy od Tworzenia Wilka Alfa.
Mamy na początek samca i samicę.Ja pierwszego dostałam samca. Smile
Wybieramy kolor podstawowy, mamy do wyboru:
Biały
Srebrny
Szary
Ciemnoszary
Czarny
Kremowy
Opalany
Brązowy
Czekoladowy
Ohra 
Czerwony

Points kolor to elementy- łapy, szyjka. Największą różnicę widać jak wybierzemy czarnego wilka i damy mu jasne punkty.

Wybieramy :
kolor "skarpetek". Tutaj mamy tylko poziomy stężenia barwy.
kolor "maski" czyli jak się biel ma rozkładać na pyszczku.
kolor "nosa" (Jakieś muzzle kij wie co) 

kolor "oczu" - 
Lodowe, Jasno 
Niebieskie, 
Ciemno Niebieskie,
Zielone,
Żółte,
Złoto,
Jasny brąz,
Ciemny brąz

Po stworzeniu wilczków wybieramy "stronę" po której chcecie być. 
Lightbringer to wilki-uzdrowiciele.
Darkseeker to wilki skryte.

Po wybraniu strony możemy zacząć samouczek.
Co nam mówi w skrócie:
Walczymy o pożywienie,
Mamy szczeniaki
Chronimy jednostki i rzeczy.
Wilk żeby leczyć kontuzje musi być szczęśliwy.
Wilki muszą jeść i pić codziennie
Trzeba zawsze chować jedzenie by go inni nie ukradli!
Grzybki i jabłka są walutą, grzybki znajdujesz na pustyni.

Po samouczku wchodzimy w Den, żeby wybrać wilczka klikamy na jego imię.

Krótko mówiąc gra podobna do Nightwood, wybieramy się na wycieczki, czasem zajmujemy wilczkami. 
Grafiki moich wilczków:
Tutaj:
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

[WILKI]WolfPlayGame Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI]WolfPlayGame   [WILKI]WolfPlayGame I_icon_minipostPią Mar 28, 2014 5:20 pm

Zerknęłam. Całkiem sympatyczna gierka. Podoba mi się możliwość swobodnego wygenerowania własnej pary Alfa i pełen wpływ na rozwój ich charakteru (dodawanie punktów do wybranych cech nie losowo, ale wedle własnego widzimisię). Rewelacją jest dla mnie też to, że szczeniaki nawet po najlepszych rodzicach zaczynają z zerową punktacją i są niczym "biała karta", którą można kształtować tak, jak się chce. Co więcej, nie różnią się statystycznie od szczeniąt po startowej parce. Koniec z dominacją grupki graczy, którzy zgarniają wszystko, co się da, i wygrywają każdą potyczkę, bo zaczęli grę wcześniej, osiągnęli więcej od nowicjuszy, i są świadomi tego, że nikt im nie podskoczy. W końcu wyrównane szanse i brak monopolu.

Ciekawie wygląda hierarchia watahy. Pokryłam wygenerowanym samcem Alfa wygenerowaną samicę Alfa (fajnie, że samica Alfa nie może rozmnażać się z innymi samcami za wyjątkiem dominującego partnera - zachowany realizm) i dla rozbudowy stada dokupiłam dwulatka. Okazało się, że nowy ma większy poziom dominacji od mojego Alfy i startowy biedak zleciał na pozycję Bety - jego miejsce zajął wilk z zakupu. Szczęście, że zdecydowałam się na miot Alf przed zakupem - geny zdegradowanego przywódcy nie przepadną, i może po cichu wyrośnie smarkacz, który zechce pomścić ojca i zrzucić obcego z "tronu" Wink(chyba w dawnych czasach naoglądałam się za dużo "Króla Lwa"  Laughing ).

Widać, że nad wilkami trzeba pracować i inwestować w rozwój watahy. Gram ledwie dzień. Moje dwa wypłosze cudem pokonały rosomaka (pogryzł je niemiłosiernie), a kiedy za pierwszym podejściem wysłałam samotnego Alfę na zwiedzanie okolicy, wygrał z nim... zając. Właśnie dlatego dokupiłam dwulatka - w kupie większa siła i może w trójkę dadzą sobie radę chociaż z wiewiórką ;D

Tak wygląda odkrywanie wirtualnego świata. Co godzinę można wykonać 30 ruchów. Jeden ruch na nieodkryte pole - jeden punkt. Spacer po ujawnionych terenach nic nie kosztuje. Można poruszać się tylko zgodnie z wytyczoną trasą (białe kreski). Można trafić na pułapkę, gdzie wilki się poturbują lub nie, na innego drapieżnika, na zwierzynę, którą można upolować, na staw, który zaspokaja pragnienie, na elementy artefaktów (coś jak przedmioty z CR na howrse, ale jest ich mniej i są bardziej konkretne). Nie mam zielonego pojęcia, od czego służą azteckie piramidy.

[WILKI]WolfPlayGame 33tqdmg

O proszę, właśnie moja trójca natrafiła na lisa. Oj, będzie jatka...

[WILKI]WolfPlayGame 24e6jvk

Z innych rzeczy, które zdążyłam ogarnąć.
1. Jedzenie i zgromadzone przedmioty trzeba zakopywać, inaczej inna wataha może pozbawić nas żarcia/zapasów.
2. Wilki muszą jeść codziennie (nawet częściej, jeśli posyła się je na spacer po okolicy - w ruchu głód leci na łeb, na szyję). Z tego co zauważyłam, zdrowie regeneruje się samo z upływem czasu (o ile znów rannego zwierza nie wsadzimy pod kły szaraka czy innego leśnego potwora).
3. Regeneracja zdrowia jest zależna od szczęścia watahy. Szczęście watahy zależy od tego, czy członkowie mają pełne żołądki i czy dobrze się ze sobą "dogadują" (można to zobaczyć klikając na wilka, zjeżdżając na sam dół, Vitals -> Affinity; Affinity widać też przy sprzedażach/kryciach). Należy pilnować, by każdy wilk miał inny poziom dominacji - jeśli trafią się dwa osobniki o takich samych parametrach, zaczną się walki i ze szczęścia watahy (a tym samym szybkiej regeneracji) nici.


Na starcie gra mi się podoba, jak długo zostanę - wyjdzie w praniu Wink


Ostatnio zmieniony przez Malto dnia Sob Mar 29, 2014 6:55 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
julkaczaps
Nowy
julkaczaps


Nick w grze : julkaczaps
Liczba postów : 8
Dołączył : 20/12/2012

[WILKI]WolfPlayGame Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI]WolfPlayGame   [WILKI]WolfPlayGame I_icon_minipostSob Mar 29, 2014 3:09 am

Jak kupić nowego wilka i rozmnożyć parę alfa.
Niestety z angielskiego jestem słaba i połowy nie rozumiem.
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

[WILKI]WolfPlayGame Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI]WolfPlayGame   [WILKI]WolfPlayGame I_icon_minipostSob Mar 29, 2014 4:18 am

Rozmnażanie - klikasz na samca lub samicę Alfa, zjeżdżasz na sam dół, Vitals -> Manage Your Wolf -> Breed.

Kupno - wybierasz na pasku Realm -> Trading Post -> ustawiasz sobie potrzebne parametry, odhaczasz For Sale (na sprzedaż) lub For Breeding (oferty kryć) i przeglądasz oferty.

Jeszcze słowo - każdego dnia można:
- przypisać 30 punktów charakteru swoim wilkom;
- przypisać 5 punktów charakteru wilkom innego gracza;
- przypisać 1 punkt charakteru nowemu członkowi (chodzi o nowego gracza, czy o nowego wilka w stadzie?).

Jako że założyłam nowe konto dla porządnego startu (można mieć 3 konta, ważne, by pomiędzy kontami nie zachodziły żadne interakcje), byłabym wdzięczna za punkty (najchętniej Battle) podarowane samcowi Rikkalowi - stado Noblesse :)Z góry dziękuję Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
~vernine~
Nowy
~vernine~


Nick w grze : ~vernine~
Liczba postów : 5
Dołączył : 22/03/2014

[WILKI]WolfPlayGame Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI]WolfPlayGame   [WILKI]WolfPlayGame I_icon_minipostPią Kwi 04, 2014 4:49 am

Ja się zarejestrowałam. 
PACK NAME: Vernine.

Ciekawa jestem. Lubię gry o zwierzętach, ostatnio grywam w i, predator.
Powrót do góry Go down
cake113241
Nowy
cake113241


Nick w grze : małga123 - na howrse
Liczba postów : 3
Dołączył : 04/04/2014

[WILKI]WolfPlayGame Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI]WolfPlayGame   [WILKI]WolfPlayGame I_icon_minipostPią Kwi 04, 2014 8:38 am

Mam takie pytanie... Jak postarzyć wilka "pup"? Żeby ze 2 lata miał *0*
Powrót do góry Go down
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

[WILKI]WolfPlayGame Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI]WolfPlayGame   [WILKI]WolfPlayGame I_icon_minipostNie Kwi 06, 2014 10:15 am

Dopiero się zarejestrowałam. Kompletnie nie ogarniam. XD
Powrót do góry Go down
sowa38
Raczkujący
sowa38


Nick w grze : sowa38
Liczba postów : 59
Dołączył : 12/03/2013

[WILKI]WolfPlayGame Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI]WolfPlayGame   [WILKI]WolfPlayGame I_icon_minipostSob Kwi 12, 2014 11:38 am

A moje wilczusie przegrały w starciu z wiewiórką [WILKI]WolfPlayGame 384104111  poprostu diabelska wiewiórka Twisted Evil
Powrót do góry Go down
sowa38
Raczkujący
sowa38


Nick w grze : sowa38
Liczba postów : 59
Dołączył : 12/03/2013

[WILKI]WolfPlayGame Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI]WolfPlayGame   [WILKI]WolfPlayGame I_icon_minipostSob Kwi 12, 2014 11:49 am

OMG [WILKI]WolfPlayGame 4064056192 zając pogryzł mojego alfę(Dragona) ale samicy alfy(Alyss) nic nie zrobił  Laughing rzecz jasna uciekł ale pogryziony spoko
Powrót do góry Go down
sowa38
Raczkujący
sowa38


Nick w grze : sowa38
Liczba postów : 59
Dołączył : 12/03/2013

[WILKI]WolfPlayGame Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI]WolfPlayGame   [WILKI]WolfPlayGame I_icon_minipostSob Kwi 12, 2014 12:07 pm

Kiedy urodzą się małe szczenięta od  czasu pokrycia? trzeba się jakoś specjalnie zajmować wilczycą? confused 
Ja dopiero teraz zarejestrowałam się (i od razu pokryłam alfkę) więc nie ogarniam tak do końca... [WILKI]WolfPlayGame 3864879675
Powrót do góry Go down
sowa38
Raczkujący
sowa38


Nick w grze : sowa38
Liczba postów : 59
Dołączył : 12/03/2013

[WILKI]WolfPlayGame Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI]WolfPlayGame   [WILKI]WolfPlayGame I_icon_minipostSob Kwi 12, 2014 12:11 pm

Moje wilczki:
Alyss
http://www.wolfplaygame.com/genstart.php?id=25159
Dragon
http://www.wolfplaygame.com/genstart.php?id=25156
 cheers co o nich sądzicie? cheers
Powrót do góry Go down
Verina
Nowy
Verina


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 9
Dołączył : 26/06/2014

[WILKI]WolfPlayGame Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI]WolfPlayGame   [WILKI]WolfPlayGame I_icon_minipostCzw Cze 26, 2014 12:28 am

Rodzą się mniej więcej po 3 dniach ( liczonych w godzinach od momentu pokrycia ) i wilczycą nie trzeba się specjalnie zajmować, a po narodzinach wilczki nie zużywają jedzenia.


Pochwaliłabym się moimi wilkami, ale nie mogę jeszcze wstawiać linków. Jakby co, to moja wataha nazywa się Verseus .

Samice alpha się często zmieniają, bo zmieniam im dominację, żeby mogły mieć potomstwo z przedstawionym obecnym alphą.  Obecnie oczekuję na 4 mioty wilcząt, 3 po samcu alphie, a jeden po innym paskowanym samcu.
Ja na razie staram się mieć jak najwięcej paskowanych wilków - są piękne i drogie - oraz kropkowanych, sama nie wiem czemu. Wink
Moje wilki walczyły ostatnio z dzikiem!
A tak poza tym, to świątynia, którą napotykają wilki eksplorując terytorium nie służy do niczego. C tego co wiem, wilki jedynie tam odpoczywają.
Powrót do góry Go down
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

[WILKI]WolfPlayGame Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI]WolfPlayGame   [WILKI]WolfPlayGame I_icon_minipostCzw Cze 26, 2014 3:28 am

Jestem Gloria. Dopiero zaczynam więc...
Powrót do góry Go down
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

[WILKI]WolfPlayGame Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI]WolfPlayGame   [WILKI]WolfPlayGame I_icon_minipostCzw Cze 26, 2014 3:31 am

O co chodzi z "opisem postaci".
Powrót do góry Go down
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

[WILKI]WolfPlayGame Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI]WolfPlayGame   [WILKI]WolfPlayGame I_icon_minipostCzw Cze 26, 2014 3:58 am

Wygrałam z lisem! Czy można wilka "postarzyć"? I gdzie można dokupić wilka?
Powrót do góry Go down
Dżemik
Przyjaciel Zagrody
Dżemik


Nick w grze : JadeXDD
Liczba postów : 2112
Dołączył : 13/10/2012

[WILKI]WolfPlayGame Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI]WolfPlayGame   [WILKI]WolfPlayGame I_icon_minipostCzw Cze 26, 2014 4:07 am

Zarejestrowałam się, gra nawet fajna.
Wild_Horse - Nie pisz posta pod postem, jest opcja edytuj. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1955976
sowa38
Raczkujący
sowa38


Nick w grze : sowa38
Liczba postów : 59
Dołączył : 12/03/2013

[WILKI]WolfPlayGame Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI]WolfPlayGame   [WILKI]WolfPlayGame I_icon_minipostWto Sie 05, 2014 11:15 am

Lif
[WILKI]WolfPlayGame Genstart
Jasmine
[WILKI]WolfPlayGame Genstart
Will
[WILKI]WolfPlayGame Genstart
Jak  postarzyć wilki i jak zarabiać grzyby? Jest tam możliwość zrobienia prezentacji i dodania avatara a jak tak to gdzie? Question  Exclamation 
Jestem tam  ZewKrwi  [WILKI]WolfPlayGame 384104111  Powyżej niektóre z moich wilków Smile
Powrót do góry Go down
EmilkCat
Nowy
EmilkCat


Nick w grze : EmilkCat2007
Liczba postów : 4
Dołączył : 29/02/2016

[WILKI]WolfPlayGame Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI]WolfPlayGame   [WILKI]WolfPlayGame I_icon_minipostPon Lut 29, 2016 11:16 am

Teraz trwają jakieś prace i zarejestrować się nie da Sad Wejść jutro ? No A grasz w cromimi ? Bo widziałam tam ZewKrwi .  Tost
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[WILKI]WolfPlayGame Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI]WolfPlayGame   [WILKI]WolfPlayGame I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
[WILKI]WolfPlayGame
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wilki
» [WILKI] WolfQuest
» jak się nauczyć rysować wilki (chodzi o takie, np. z watach)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Inne gry :: O innych zwierzętach-
Skocz do: