Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 [WILKI] WolfQuest

Go down 
+20
karusia9898
Mreowcia
Katty Pery
Kirara
Pani_Snow
wilczyca1000
Wild_Horse
Pimpek737
gwiazda2002
Twilight
Kajka1
Takashiro
KaVcia
-Eruina-
hanka1998
Kikyo22
Pati...xd
Aglyss
koniara23499
najreproduktor
24 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
najreproduktor
Jedną nogą w ZM
avatar


Liczba postów : 518
Dołączył : 22/07/2011

[WILKI] WolfQuest Empty
PisanieTemat: [WILKI] WolfQuest   [WILKI] WolfQuest I_icon_minipostSob Cze 09, 2012 7:51 pm

WolfQuest - pewnie znasz tą nazwę ! Każdy chyba już w to grał a jak nie to POLECAM.

W grze wcielasz się w wilka, masz do wyboru wielkość, maść, płeć itp. Wybierasz świat i wchodzisz do wirtualnego lasu / polany. Jako wilk możesz polować na `jelenie`, za pomocą węchu szukać padliny oraz stad, szukać i zdobywac partnera.

Co do ostatniego : gdy zdobyjesz partnera przechodzisz do innego świata i masz z drugim wilkiem młode szczeniaki. Smile Musisz wtedy znaleźć grotę / dziurę gdzie urodzisz. Musisz polować i karmić szczeniaki razem z partnerem oraz chronić je przed intruzami.

INSTRUKCJA - jak zdobyć partnera ?

Wiec, musisz przelecieć wszystkie różowe pola (widoczne to jest jak sie wciśniesz "M") np. pierwszy od lewej na górze. Jak już jesteś na terytorium wilków wcisnij "V" będziesz widziec żółte ślady idź za nimi aż dotrzesz do wilka (kliknij na niego zeby porozmawiać) jesli nie ma "Hello" to klikasz "I'm out of here" i uciekasz. Nastepnie idź do rozowego pola na prawyn dolnym rogu mapy. Znowu włącz "V" az dojdziesz do wilka i zrób ponownie ta opcje co wczesniej (czyli jak nie ma "hello" to klikasz "I'm out of here") I teraz nas czeka ostatnie terytorium w gornym rogu na mapie. Jak dojdziesz ponownie wlacz "V" aż spotkasz wilka o przeciwnej płci (np. jak masz FEMALE to szukasz MALE i na odwrot ;> ) jesli nie ma "hello" to sie cofnij az pojawi sie nastepny wilk i kliknij "hello there" (czy jakos tak o.o) aż wilk będzie mial 5 serduszek wtedy możesz nadać partnerowi/partnerce imię ;)Teraz zapisujemy, wracamy do menu i klikamy "Single Player" i "Slough Ceek", wczytujemy nasz zapis - koniec.



Gra bardzo wciąga, dosyć, że można poczuć smak wilczego życia to jeszcze masz szczeniaczki. *.*


Pytania ? xD


Strona : TUU

Pobranie gry jest całkowicie darmowe i nie zajmuje tak dużo miejsca. ;P
Powrót do góry Go down
koniara23499
Już coś wie
koniara23499


Nick w grze : koniara23499
Liczba postów : 140
Dołączył : 24/11/2011

[WILKI] WolfQuest Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI] WolfQuest   [WILKI] WolfQuest I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 1:05 pm

Uwielbiam tą grę < 333
Powrót do góry Go down
https://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=24706
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

[WILKI] WolfQuest Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI] WolfQuest   [WILKI] WolfQuest I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 1:18 pm

Ja również. Wbijajcie do mojej paczki: ExtraWataha, jak chcecie na prywatną to hasło brzmi SANTAlanta132465798
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Gość
Gość
Anonymous



[WILKI] WolfQuest Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI] WolfQuest   [WILKI] WolfQuest I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 1:33 pm

w grę grałam szmat czasu temu i... w sumie po dłuższym czasie to mi się ona znudziła. T.T
Powrót do góry Go down
Pati...xd
Przyjaciel Zagrody
Pati...xd


Nick w grze : Pati...xd
Liczba postów : 4498
Dołączył : 01/08/2011

[WILKI] WolfQuest Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI] WolfQuest   [WILKI] WolfQuest I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 2:44 pm

Ja w tą grę ale teraz nie mogę, bo brat na swoim laptopie nie pozwala nic ściągać. : (
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3288
koniara23499
Już coś wie
koniara23499


Nick w grze : koniara23499
Liczba postów : 140
Dołączył : 24/11/2011

[WILKI] WolfQuest Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI] WolfQuest   [WILKI] WolfQuest I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 4:30 pm

A to prawda, że dopiero po 2-4 dniach dostaję się dostęp do multiplayer ??
Powrót do góry Go down
https://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=24706
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

[WILKI] WolfQuest Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI] WolfQuest   [WILKI] WolfQuest I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 4:38 pm

Nie O.o ja dostałam dostęp po 1 dniu.
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

[WILKI] WolfQuest Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI] WolfQuest   [WILKI] WolfQuest I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 4:48 pm

koniara, ja dostałam po chyba.. Kilku godzinach Razz

Gra całkiem fajna, ale po jakimś czasie robi się nudna i monotonna (jak się gra na single player'ze przynajmniej Razz)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Gość
Gość
Anonymous



[WILKI] WolfQuest Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI] WolfQuest   [WILKI] WolfQuest I_icon_minipostNie Cze 17, 2012 10:14 am

jeśli chodzi o multiplayera, to z tego co pamiętam administracja musi coś tam zaakceptować, czy ty musisz potwierdzić coś co oni wysyłają... jakoś tak. i nie zawsze "pojawi" się to u nas po kilku minutach, można czekać i z tydzień...

hanka - multi jest jeszcze nudniejsze, bo jedyną rozrywką jest polowanie. ewentualnie dla poszukiwaczy - można poszukać śladów ludzkiej egzystencji (buty, ślady, jakieś wozy, szczątki po ognisku etc), a dla zorientowanych w temacie - gierka RPG.
Powrót do góry Go down
-Eruina-
Przyjaciel Zagrody
-Eruina-


Nick w grze : -Eruina-
Liczba postów : 1632
Dołączył : 06/06/2012

[WILKI] WolfQuest Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI] WolfQuest   [WILKI] WolfQuest I_icon_minipostPon Cze 18, 2012 2:39 pm

T.T trzeba pobrać? To mi się nie chce...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1893377
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

[WILKI] WolfQuest Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI] WolfQuest   [WILKI] WolfQuest I_icon_minipostPon Cze 18, 2012 2:43 pm

Vernille, ja raz szukałam ludzkich śladów, to tylko buty znalazłam xD Reszty nie wiem gdzie mam szukać xD Raz nawet chciałam krowy znaleźć, ale nie wiem gdzie one są xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



[WILKI] WolfQuest Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI] WolfQuest   [WILKI] WolfQuest I_icon_minipostPon Cze 18, 2012 3:18 pm

Kikyo ludzkich śladów jest kilka, a krowy znajdziesz za ogrodzeniem... ale tylko w single playerze no i uważaj, bo mogą ci wtedy wilka zastrzelić ;p
Powrót do góry Go down
KaVcia
Przyjaciel Zagrody
KaVcia


Nick w grze : KaVcia
Liczba postów : 731
Dołączył : 31/08/2011

[WILKI] WolfQuest Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI] WolfQuest   [WILKI] WolfQuest I_icon_minipostWto Cze 19, 2012 1:00 pm

Grałam w to rok temu. Wciągająca jest. Very Happy
Powrót do góry Go down
Takashiro
Jedną nogą w ZM
Takashiro


Nick w grze : Cougar
Liczba postów : 530
Dołączył : 04/04/2011

[WILKI] WolfQuest Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI] WolfQuest   [WILKI] WolfQuest I_icon_minipostPon Cze 25, 2012 5:34 pm

Gram.Uwielbiam tą grę,najczęsciej jestem na multiplayer.Jakby ktoś chciał ze mną zagrać,zapraszam na priv na howrse!^.^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2306218
Kajka1
Nowy
Kajka1


Liczba postów : 8
Dołączył : 01/08/2012

[WILKI] WolfQuest Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI] WolfQuest   [WILKI] WolfQuest I_icon_minipostSro Sie 01, 2012 2:10 pm

Ja nie mam napisane te hello np. <_< Może napiszesz instrukcję począwszy od włączenia gry?
Powrót do góry Go down
Twilight
Nowy
Twilight


Nick w grze : Twilight
Liczba postów : 15
Dołączył : 09/08/2012

[WILKI] WolfQuest Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI] WolfQuest   [WILKI] WolfQuest I_icon_minipostPią Sie 10, 2012 7:59 pm

Grałam w to, oczywiście ;3.. Gram nadal. Ale na single player rzeczywiście, nudnawo... Na multi... Prawie nie gram, bo nie mogę xd. Raz się włącza, jak jest tam tylko 1 osoba, a jak więcej to nie mogę tam wejść xd... Jakoś.. Dziko : O. xD.
Powrót do góry Go down
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

[WILKI] WolfQuest Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI] WolfQuest   [WILKI] WolfQuest I_icon_minipostPon Lis 12, 2012 1:47 pm

jak to pobrać ?
Powrót do góry Go down
Pimpek737
Już coś wie
Pimpek737


Nick w grze : Pimpek737
Liczba postów : 207
Dołączył : 04/02/2013

[WILKI] WolfQuest Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI] WolfQuest   [WILKI] WolfQuest I_icon_minipostSob Mar 16, 2013 12:45 pm

ścągnę sobie i zobaczymy...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2518424
Pimpek737
Już coś wie
Pimpek737


Nick w grze : Pimpek737
Liczba postów : 207
Dołączył : 04/02/2013

[WILKI] WolfQuest Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI] WolfQuest   [WILKI] WolfQuest I_icon_minipostSob Mar 16, 2013 12:53 pm

to się ściąga 20 minut!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2518424
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

[WILKI] WolfQuest Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI] WolfQuest   [WILKI] WolfQuest I_icon_minipostSob Mar 16, 2013 3:22 pm

A czy jest ta gra w wersji polskie?
Powrót do góry Go down
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

[WILKI] WolfQuest Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI] WolfQuest   [WILKI] WolfQuest I_icon_minipostWto Mar 19, 2013 3:48 pm

Gram od 2 lat Smile Świetna giera, mimo to, że przeszłam kilkakrotnie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
Pani_Snow
W skromnych progach Zagrody
Pani_Snow


Nick w grze : Kokoni5
Liczba postów : 375
Dołączył : 26/05/2013

[WILKI] WolfQuest Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI] WolfQuest   [WILKI] WolfQuest I_icon_minipostSro Maj 29, 2013 5:15 pm

We wrześniu grałam, ale mi się po kilku godzinach znudziła, a multiplayer nie chce działać ( chociaż wszystko potwierdziłam... ).
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=538357
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

[WILKI] WolfQuest Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI] WolfQuest   [WILKI] WolfQuest I_icon_minipostWto Cze 11, 2013 1:58 pm

Gram w tę grę (i razem z koleżankami prowadzę bloga). Ta gra jeszcze nigdy mi się nie znudziła (chociaż gram w nią cały czas i przechodzę ją cały czas od nowa). Jednak szkoda, że jak na razie nie będzie żadnych nowych wersji gry.
Powrót do góry Go down
Katty Pery
Nowy
Katty Pery


Nick w grze : Katty Pery
Liczba postów : 44
Dołączył : 19/03/2013

[WILKI] WolfQuest Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI] WolfQuest   [WILKI] WolfQuest I_icon_minipostWto Paź 15, 2013 5:05 pm

Chcę w to grać, ale rodzice mi nie pozwalają pobrać. :'(
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1974967
Mreowcia
Nowy
Mreowcia


Nick w grze : Reindeer
Liczba postów : 24
Dołączył : 09/11/2013

[WILKI] WolfQuest Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI] WolfQuest   [WILKI] WolfQuest I_icon_minipostCzw Gru 12, 2013 3:43 pm

Ja to mam ale mam Amethyst MTN tam nie można mieć szczeniaczków  Crying or Very sad.  Ale gra fajna tylko niedźwiedzie cholerne mnie ciągle zabijają  Evil or Very Mad.  Jak się rejestruję na wolfquest.org żeby mieć MULTI,jaki kod trzeba wpisać w okienko ostatnie? bo nie wiem a samemu grać bez MULTI tak to nudno.
Powrót do góry Go down
karusia9898
Nowy
karusia9898


Nick w grze : karusia9898
Liczba postów : 34
Dołączył : 28/06/2012

[WILKI] WolfQuest Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI] WolfQuest   [WILKI] WolfQuest I_icon_minipostWto Sty 28, 2014 7:34 pm

Zainstalowałam (chyba XD) zobaczymy co dalej... gra zapowiada się ciekawie Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



[WILKI] WolfQuest Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI] WolfQuest   [WILKI] WolfQuest I_icon_minipostWto Sty 28, 2014 8:16 pm

Grałam, nawet przyjemna gierka.
Powrót do góry Go down
The Lol Studios
Już coś wie
The Lol Studios


Nick w grze : The Lol Studios
Liczba postów : 132
Dołączył : 11/03/2014

[WILKI] WolfQuest Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI] WolfQuest   [WILKI] WolfQuest I_icon_minipostPon Mar 17, 2014 5:46 pm

A ma ktoś może link gdzie można pobrać tą grę?

Bo szukałam kiedyś i nie mogłam znaleźć... w końcu sobie odpuściłam ale nadal chcę zagrać
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3460113
sowa38
Raczkujący
sowa38


Nick w grze : sowa38
Liczba postów : 59
Dołączył : 12/03/2013

[WILKI] WolfQuest Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI] WolfQuest   [WILKI] WolfQuest I_icon_minipostSob Kwi 12, 2014 6:28 pm

Zaczęłam instalować i zobaczymy co to jest spoko
Powrót do góry Go down
sowa38
Raczkujący
sowa38


Nick w grze : sowa38
Liczba postów : 59
Dołączył : 12/03/2013

[WILKI] WolfQuest Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI] WolfQuest   [WILKI] WolfQuest I_icon_minipostSob Kwi 12, 2014 6:31 pm

Oj długo się insaluje[WILKI] WolfQuest Sleep
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[WILKI] WolfQuest Empty
PisanieTemat: Re: [WILKI] WolfQuest   [WILKI] WolfQuest I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
[WILKI] WolfQuest
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Wilki
» [WILKI]WolfPlayGame
» jak się nauczyć rysować wilki (chodzi o takie, np. z watach)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Inne gry :: O innych zwierzętach-
Skocz do: