Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Zmiany w modach!

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Zmiany w modach! Empty
PisanieTemat: Zmiany w modach!   Zmiany w modach! I_icon_minipostWto Kwi 08, 2014 9:52 am

Jak wiecie, był nabór. Pięć osób dostało się na opka, znaczy okres próbny, są to: Alvanti27, DanonekxD, JadeXDD, kreatywny i Żulietta.

Z racji tego, że już zapełniliśmy nasze braki, przeprowadziliśmy od dawna zapowiedzianą i planowaną czystkę, w wyniku której kilku osobom musieliśmy wyłączyć moda (nie wymieniajmy już konkretnie komu, ale nad każdym była burzliwa dyskusja...), dodatkowo hanka1998 zrezygnowała z pełnienia swojej funkcji
Ze 'starszych' pozostała nam czwórka: Broszka, Jetrel, Kamikazia i PlaybackJunkie8. Również oni dostają swój Okres Próbny. Jeśli zdecydujemy, że ktoś zostaje na stałe, ranga 'Mod próbny' zmieni się ponownie na 'Moderator'

Okres Próbny nowoprzyjętych jak i starszej kadry trwa miesiąc. przez cały czas będziemy obserwować wasze poczynania. Liczy się nie tylko przenoszenie watków... Ale więcej nie powiemy Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
asiam017
Raczkujący
asiam017


Nick w grze : angelikaskiba017
Liczba postów : 69
Dołączył : 19/02/2013

Zmiany w modach! Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w modach!   Zmiany w modach! I_icon_minipostWto Kwi 08, 2014 11:38 am

Za wszystkich trzymam kciuki :3 
Myślę że Danonek i Jade się dostaną są bardzo aktywne.
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Zmiany w modach! Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w modach!   Zmiany w modach! I_icon_minipostWto Kwi 08, 2014 12:12 pm

Pozostało mi życzyć powodzenia ;D

Zmiany w modach! The-queen---let-the-hunger-games-begin-facebook-cover

Przepraszam, ale strasznie mi podpasował tutaj ten obrazek Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

Zmiany w modach! Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w modach!   Zmiany w modach! I_icon_minipostWto Kwi 08, 2014 12:13 pm

Haniacz, rozwaliłaś mnie totalnie XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
Gość
Gość
Anonymous



Zmiany w modach! Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w modach!   Zmiany w modach! I_icon_minipostSro Kwi 09, 2014 1:24 am

Haaaankaaa Sad
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Zmiany w modach! Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w modach!   Zmiany w modach! I_icon_minipostSro Kwi 09, 2014 1:29 am

A czy ja sie w koncu dowiem czemu zostalam zdegradowana do Przyjaciela Zagrody? Wink ktos mowil ze jak wroce to nic sie raczej nie zmieni w moich obowiazkach Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Zmiany w modach! Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w modach!   Zmiany w modach! I_icon_minipostSro Kwi 09, 2014 1:32 am

Krowa obejrzyj profil swój...
Powrót do góry Go down
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

Zmiany w modach! Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w modach!   Zmiany w modach! I_icon_minipostSro Kwi 09, 2014 1:33 am

Może dlatego, że większość ekipy została zmieniona, a ty napisałaś wcześniej, że rezygnujesz z moda?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Zmiany w modach! Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w modach!   Zmiany w modach! I_icon_minipostSro Kwi 09, 2014 3:28 am

a pozniej zostalam poinformowana ze jednak wracam jako mod. Wink
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Zmiany w modach! Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w modach!   Zmiany w modach! I_icon_minipostSro Kwi 09, 2014 3:45 am

Sopo, ja nic nie wiem o Twoim.powrocie, jesli to uzgadnialas z Lubelakiem.to do niego pisz Wink Ja i Est zajelysmy sie glownie naborem i czystka, musialo nam to umknac.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Gość
Gość
Anonymous



Zmiany w modach! Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w modach!   Zmiany w modach! I_icon_minipostSro Kwi 09, 2014 3:48 am

To juz nie istotne. I tak sie nie nadaje,jestem za stara. Teraz bedzie era dzieci Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Zmiany w modach! Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w modach!   Zmiany w modach! I_icon_minipostCzw Kwi 10, 2014 10:14 am

Krowo, ty dla mnie byłaś razem z Kamykiem Najlepszym Modem Ever.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zmiany w modach! Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w modach!   Zmiany w modach! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Zmiany w modach!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy
» FORUM - jesienne zmiany /// zimowe zmiany
» Zmiany, zmiany oraz zmiany - INT
» [FORUM] Zmiany, zmiany...
» Zmiany, zmiany w ekwipunku

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: