Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy

Go down 
+37
Domel
Ulquiorra666
FunnyOne
Barson1990
anteek
Sathilia
LadyArvena
Uśmieszek
kaprysab
ArinStreal
Clue
Takashiro
Anett1906
wilczyca1000
Philipek
eloite
amorkowa
Jetrel
xTikTakx
Alasky
Calma
Aglyss
Bezbarwna92
koziorożec
Keplie
karina127
erreo
EREIS
Ayashi
Szarusia16
hanka1998
Sabula
Nevarra
Malto
carrie17
Temperance
Mikim7
41 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
AutorWiadomość
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy Empty
PisanieTemat: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 3:38 am

Uprzedzam że na liście nie ma wszystkich zmian oraz tych dotyczących samych towarzyszy. Wkrótce uzupełnię temat.

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy Fffjsh
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Gość
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 3:56 am

w specyfikacji, a nie we specyfikacji : >
Powrót do góry Go down
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 3:57 am

W sensie że jedna aukcja - a kilka koni? Na tym to polega?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 4:21 am

Pewnie z tym sprzedawaniem koni chodzi o to, ze możesz wystawić kilka koni na osobnych sprzedażach, ale naraz
Chociaż fajnie byłoby sprzedać np. 2 Jednorożce za 1 kupon na jednej sprzedaży
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 4:25 am

O nowe tło ma howrse affraid
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 5:18 am

Ja rozumiem, że wycofują towarzyszy z CP, ale czemu całkowicie je usuwają i wprowadzają takie zmiany, które w zasadzie nic nie dadzą? Było dobrze tak, jak było, po kij w tym grzebać? Bez sensu, zajęli by się czymś pożytecznym . . . Bo to takie zmiany typu 'zmieniamy coś, żeby było, że cokolwiek robimy z tą grą'. Takie moje zdanie ;|
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 5:29 am

Ciekawe po co je wprowadzano skoro teraz usuwają o ile się nie mylę to wprowadzono towarzyszy w czerwcu zeszłego roku Suspect
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 5:34 am

Po prostu nie udało się to tak jak miało się im udać. Nie przynosiło to zysku i nie cieszyło się zbytnio popularnością. Zapewne z tego powodu takie posunięcie Owlientu.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 5:42 am

No dobra, słuchajcie, ja zadam teraz pytanie które jest pewnie bardzo głupie, ale się pogubiłam już . . .

W jaki sposób podnosi się PG (a w raz z nim UM) u koni? Skoro skończy się dodawanie +1,2PG? Wiadomo, że krycie lepszymi ogierami, ale ogólnie PG stanie w miejscu? Bo nie rozumiem tego totalnie...
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 5:45 am

Cytat :
- konie posiadające towarzyszy zachowają ich, ale nie będzie się dało z nimi bawić, towarzysz obudzi się razem z koniem, bonus towarzysza będzie zawsze aktywny
Żem się zirytowała. Było dobrze, kto uważał, budził towarzysza, kto olewał, miał mniejsze szanse na wygranie zawodów, a teraz? Znów wprowadza się opcję "myślenie za graczy". Ech.

Cytat :
- możesz bawić się ze źrebakami w wieku od 8 do 16 miesięcy żeby zdobyć do 60 punktów umiejętności, ale gry nie będą już poprawiać genetyki
- żeby ułatwić przestawienie się do nowego systemu wspomożemy niektóre konie:
- - źrebaki poniżej 20 miesiąca życia otrzymają potencjał, jaki miałyby po ukończonych grach
- - od dzisiaj źrebięta będą się rodzić z 1.2 więcej potencjału genetycznego
O ile dobrze rozumiem - to już nie będzie się trzeba bawić ze źrebakiem, żeby poprawić PG o 1.20? Kolejne udogodnienie dla zwykłych klikaczy...

I część towarzyszy przepadnie, z tego co widzę.

Niezbyt mi się to wszystko podoba.

carrie, wydaje mi się, że nic się nie zmieni, maluch po prostu z automatu będzie miał już w genach dodany potencjał 1.20, tak jakbyś wybawiłą się z nim za młodu.


Ostatnio zmieniony przez Malto dnia Sro Lip 04, 2012 5:48 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 5:46 am

carrie17 napisał:
No dobra, słuchajcie, ja zadam teraz pytanie które jest pewnie bardzo głupie, ale się pogubiłam już . . .

W jaki sposób podnosi się PG (a w raz z nim UM) u koni? Skoro skończy się dodawanie +1,2PG? Wiadomo, że krycie lepszymi ogierami, ale ogólnie PG stanie w miejscu? Bo nie rozumiem tego totalnie...
Źrebak urodzi się już z +1,2PG Laughing
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 5:49 am

Kamil2010 napisał:
carrie17 napisał:
No dobra, słuchajcie, ja zadam teraz pytanie które jest pewnie bardzo głupie, ale się pogubiłam już . . .

W jaki sposób podnosi się PG (a w raz z nim UM) u koni? Skoro skończy się dodawanie +1,2PG? Wiadomo, że krycie lepszymi ogierami, ale ogólnie PG stanie w miejscu? Bo nie rozumiem tego totalnie...
Źrebak urodzi się już z +1,2PG Laughing
Bzdura. Jak mówię, howrse coraz bardziej myśli za graczy. Niedługo dopuścisz do komputera szympansa i on będzie w stanie prowadzić hodowlę, bo planowanie i myślenie będzie zbędne *ironia*.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 5:53 am

Malto napisał:
Kamil2010 napisał:
carrie17 napisał:
No dobra, słuchajcie, ja zadam teraz pytanie które jest pewnie bardzo głupie, ale się pogubiłam już . . .

W jaki sposób podnosi się PG (a w raz z nim UM) u koni? Skoro skończy się dodawanie +1,2PG? Wiadomo, że krycie lepszymi ogierami, ale ogólnie PG stanie w miejscu? Bo nie rozumiem tego totalnie...
Źrebak urodzi się już z +1,2PG Laughing
Bzdura. Jak mówię, howrse coraz bardziej myśli za graczy. Niedługo dopuścisz do komputera szympansa i on będzie w stanie prowadzić hodowlę, bo planowanie i myślenie będzie zbędne *ironia*.
Możliwe, przecież będzie też wprowadzona ta peleryna do kładzenia konia spać Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 5:55 am

Cytat :
- żeby ułatwić przestawienie się do nowego systemu wspomożemy niektóre konie:
- - źrebaki poniżej 20 miesiąca życia otrzymają potencjał, jaki miałyby po ukończonych grach
- - od dzisiaj źrebięta będą się rodzić z 1.2 więcej potencjału genetycznego
Czyli to tylko chwilowe, Owlient znów coś kombinuje. I w nowej wersji podnoszenia pg juz nie przewidują.
Za rok czy da wystarczy się zalogować a konie będą wyczyszczone, nakarmione i wysłane na zawody Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Sabula
Przyjaciel Zagrody
Sabula


Liczba postów : 1203
Dołączył : 08/08/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 6:01 am

Dla mnie totalny bezsens, już nie będzie się liczyć doświadcznie w grze bo każdy będzie potrafił 'klikać', to do tego podnoszenia pg.
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 6:04 am

Tak sobie teraz myślę, że przez te genialne inaczej zmiany stracą ośrodki posiadające boksy z prysznicami. Dotąd kwaterowano w nich konie, by łatwiej można było podwyższyć PG maluchów. Teraz rację bytu będą miały tylko te "prysznicowe" ośrodki, które znajdują się w czołówce i gdzie można porządnie wyszkolić konia do GP.

Nie podoba mi się to, naprawdę...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 6:05 am

No tak, ale ja mam wrażenie, że to automatyczne dodawanie PG będzie tylko chwilowe, potem 'przestawimy' się na nowy system i.. nie wiem co Laughing
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 6:11 am

carrie17 napisał:
No tak, ale ja mam wrażenie, że to automatyczne dodawanie PG będzie tylko chwilowe, potem 'przestawimy' się na nowy system i.. nie wiem co Laughing
Ja sobie tego nowego systemu nie wyobrażam Very Happy I nie wiem, po kiego grzyba grzebią w czymś, co się sprawdza. Chyba nie znają powiedzenia, że nie naprawia się czegoś, co nie jest zepsute, bo można tylko zaszkodzić. Teraz chcą zmienić całą motorykę gry?

Swoją drogą nawalili tych towarzyszy, ile tylko można było, brakowało tylko słonia, bizona i lotopałanki, a teraz to wycofują.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 6:12 am

Teraz to już tylko same ułatwienia, praktycznie nic ie trzeba będszie robić. Teraz doświadczenie się nie będzie liczyć.
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 6:22 am

Pomijając już fakt, że wydałam mnóstwo kasy na towarzyszy. Wszystkiego raczej nie zwrócą ..
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 6:26 am

Ta... I, oczywiście, wprowadzają tak poważne zmiany po konsultacji z nami, graczami! Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 6:31 am

Cytat :

Zmiany w grze - 4 lipca 2012

Jak pewnie zdążyliście już zauważyć, w Howrse nadchodzą zmiany!

Jak pewnie zdążyliście już zauważyć, w Howrse nadchodzą zmiany!



Aby dowiedzieć się więcej o zmianach w grze, odwiedzcie nasze forum już jutro, gdzie w Dziale Wydarzeń znajdziecie wszystkie niezbędne informacje.



W ten sposób będziecie mieli wystarczająco dużo czasu, aby przygotować się do zmian i zaplanować strategię.




Z pozdrowieniami,

Zespół Howrse
Jakaś wojna się szykuje po tych zmianach ? Laughing
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 6:36 am

"Zaplanować strategię" lol XD niczego nie mam zamiaru planować, mam nadzieję że nie ukradną moich duchuff i smokuff, bo je lubię i były najdroższe -.- kozy mogą iść do piachu Laughing
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 6:39 am

Ankieta
Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy Twojezdanie
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 6:40 am

Pytanie za 100pkt: mam w zapasach jednego ducha, lepiej go użyć?
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 6:43 am

Ok, w zapasach mam
Feniks x7
Gryf x7
Pies x5
Wiewiórka x4
Duch x3
Koza x2
Motyl x2
Owca x2
Smok x2
Jaskółka x2
Żyrafa x1
Wielbłąd x1
Sowa x 1
Niedźwiedź x 1
Kot x 1
I jak mi dadzą za wszystko jak leci po 200eq to się wkurzę
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 6:43 am

carrie17 napisał:
Pytanie za 100pkt: mam w zapasach jednego ducha, lepiej go użyć?
To zależy, ponieważ mają wycofać tylko niektóre zwierzątka
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 6:46 am

Cytat :
- osoby z wadami wzroku lub niewidome mogą teraz wykonywać pewne akcje w grze, które wcześniej nie były do tego przystosowane: zmiana profilu konia, rozporządzanie łąkami

Czekajcie.. Niby jak? Będą jakieś dźwięki sygnalizujące o tym czy jak? o.O
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 6:47 am

Kamil2010 napisał:
carrie17 napisał:
Pytanie za 100pkt: mam w zapasach jednego ducha, lepiej go użyć?
To zależy, ponieważ mają wycofać tylko niektóre zwierzątka

na wszelki wypadek dałam go drugiemu Saturnowi ;p
Powrót do góry Go down
Szarusia16
Przyjaciel Zagrody
Szarusia16


Liczba postów : 745
Dołączył : 20/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 7:05 am

Nevarra napisał:
Ok, w zapasach mam
Feniks x7
Gryf x7
Pies x5
Wiewiórka x4
Duch x3
Koza x2
Motyl x2
Owca x2
Smok x2
Jaskółka x2
Żyrafa x1
Wielbłąd x1
Sowa x 1
Niedźwiedź x 1
Kot x 1
I jak mi dadzą za wszystko jak leci po 200eq to się wkurzę
Ja mam:

Owca x 10
Wiewiórka x 9
Żółw x 8
Pies x 7
Kot x 5
Gryf x 4
Niedźwiedź x 3
Żaba x 3
Jaskółka x 3
Żyrafa x 1
Pingwin x 1
Sowa x 1
Motyl x 1
Kangur x 1
Smok x 1

Ciekawe co za to dadzą...
Te cenniejsze typu gryf, feniks i smok lepiej wymienić na KF, OM czy coś ;p
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy
Powrót do góry 
Strona 1 z 18Idź do strony : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Zmiany.[INT]
» Zmiany, zmiany oraz zmiany - INT
» GRA - Zmiany w OJ
» Zmiany
» Zmiany w Bingo?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: