Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy

Go down 
+37
Domel
Ulquiorra666
FunnyOne
Barson1990
anteek
Sathilia
LadyArvena
Uśmieszek
kaprysab
ArinStreal
Clue
Takashiro
Anett1906
wilczyca1000
Philipek
eloite
amorkowa
Jetrel
xTikTakx
Alasky
Calma
Aglyss
Bezbarwna92
koziorożec
Keplie
karina127
erreo
EREIS
Ayashi
Szarusia16
hanka1998
Sabula
Nevarra
Malto
carrie17
Temperance
Mikim7
41 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Next
AutorWiadomość
Szarusia16
Przyjaciel Zagrody
Szarusia16


Liczba postów : 745
Dołączył : 20/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 8:41 am

Lecę kupować kozy xD
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 8:41 am

Szarusia, same kozy raczej nic nie dadzą, bo jest 5 typów miejsc, gdzie można wysłać towarzyszy, więc nie tylko kozy są potrzebne.. tak mi się wydaje ;]
Powrót do góry Go down
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 8:44 am

hej hej, chyba macie rację, patrzcie na sam koniec:

cz2.


Istnieje pięć różnych środowisk, które oferują różne prezenty dostarczane przez róźnyxh towarzyszy

- Farma
- Preria
- Las
- Sawanna
- Boskie (nie wiem jak to oddać jako środowisko ;p)

Możliwe jest wysłanie towarzyszy na wyprawę aż do ostatniego momentu trwania promocji, która zakończy się 2 sierpnia w południe czasu gry, co oznacza, że prezenty mogą dotrzeć dopiero po zakończeniu promocji (ale dotrą!)

Będziecie informowani poprzez prywatną wiadomość o zakończeniu podróży i dostarczeniu prezentów.

Towarzyszy można wysłać na nie więcej jak PIĘĆ wypraw jednocześnie.

Ilość towarzyszy potrzebnych do ukończenia podróży i otrzymania prezentu potraja się za każdym razem, kiedy podróż zostanie zakończona.

Jednak czas wymagany do jej ukończenia pozostaje bez zmian.

Nagroda główna (duża nagroda ^^) nie jest dostępna bezpośrednio od początku trwania promocji.

Najpierw musisz wysłać swoich towarzyszy na 25 wypraw (ukończonych bądź nie)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 8:45 am

Czyli wychodzi na to, że mam rację. 25 podróży i jest dostęp do boskiego Razz albo od razu go zgarniamy, albo coś jeszcze trzeba zrobić. Hmm... wykonalne?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 8:46 am

No czyli to coś jak eliksiry; mieszamy towarzyszy, robimy 25 wypraw i odblokowujemy podróż na boskiego
Powrót do góry Go down
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 8:49 am

cz3. a po niej najważniesza, bo będzie można zdobywać towarzyszy.

Ilość towarzyszy, jaka będzie potrzebna oraz czas podróży są wyświetlane, co okaże się pomocne przy planowaniu strategii. (uwielbiam to wyrażenie)

Następujący towarzysze NIE biorą udziału w promocji i ozostaną usunięci z waszych zapsów z rekompensatą 500 eq za każdego, w czasie aktualizacji dn. 16 lipca.
małpa, pszczoła, biedronka, wilbłąd, kangur, niedźwiedź i pingwin
o czym zostaniesz poinformowany przez PW.

Możesz jednak przypisać ich do swych koni zanim promocja ruszy jako przedmioty kolekcjonerskie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 8:51 am

Cytat :

małpa, pszczoła, biedronka, wilbłąd, kangur, niedźwiedź i pingwin
Chyba dam je konikom ;]
Powrót do góry Go down
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 8:53 am

też myślę, że dam je koniom, może je ktoś kiedyś kupi (;

cz4.

Jak zdobyć towarzyszy?

Oprócz tych, które posiadasz już w swoich zapsach, możesz zdobyć ich znacznie więcej:

- logując się po raz pierwszy każdego dnia
- kończąc zawody na ostatnim miejscu (max. 4 dziennie)
- kończąc zawody jako pierwszy (max. 4 dziennie)
- w sklepie (jedynie normalni, dostępni w sprzedaży towarzysze)
- w UFO
- w RO (po 4 w każdym)
- na wymianach towarzyszy

(oraz gromadząc je zanim promocja się rozpocznie )
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 8:55 am

No nic, zobaczymy.. Boskich nie gromadzę, bo mnie nie stać Razz
jak to wejdzie na int to opracujemy wspólnie strategię, tak, żeby każdy zdobył boskiego i owlientowi zrzednie minka Laughing
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 8:57 am

carrie17 napisał:
No nic, zobaczymy.. Boskich nie gromadzę, bo mnie nie stać Razz
jak to wejdzie na int to opracujemy wspólnie strategię, tak, żeby każdy zdobył boskiego i owlientowi zrzednie minka Laughing
Mówię wam, że to jest takie jak eliksiry ;]
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 8:59 am

A mi się wydaje, że nie, że to może zależeć wszystko. Skoro piszą o strategii tzn że nie jest to ot tak 25 podróży i tyle. Pewnie niektóre trwają dłużej, inne krócej.. no nie wiem, ogarnie się.
Powrót do góry Go down
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 9:01 am

zgadzam się, jak eliksiry. nawet to zdobywanie towarzyszy ma ten sam schemat.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 9:02 am

i część któraś tam, ale ostatnia.


WYMIANY TOWARZYSZY

w czasie trwania promocji będą dostępne specjalne wymiany towarzyszy. Wyglądają zupełnie tak samo jak wymiany przedmiotów.

Każdego dnia możesz dokonać jednej darmowej wymiany.
Jeżeli chcesz dokonać większej ilości wymian, będzie to kosztowało 4000 eq.
Cena podosi się pięciokrotnie po każdej kolejnej wymianie.
Cena wymian jest przywracana do ceny wyjściowej podczas aktualizacji (czyli codziennie startujemy od nowa)

Propozycja wymiany wygasa po 3 dniach tak jak zwykłe wymiany w sklepie.
Możliwa jest wymiana towarzyszy bez potwierdzonego adresu email.

Maksymalna ilośc towarzyszy, jakich możesz wystawić na wymianę to 100 dla zwykłych i 5 dla boskich. Liczba towarzyszy, jakich możesz wyszukać to 5. (? to ostatnie zdanie mnie to nurtuje - he amount of companions you can search for is 5)

Jeżeli gracz anuluje propozycję wymiany, którą wystawił tego samego dnia, eq nie będą zwracane. Ale może zaproponować kolejną wymianę za darmo. (na to samo wychodzi wg mnie) Oczywiście, możliwe są jedynie wymiany publiczne.

Po zakończeniu promocji, towarzysze, którzy pozostali w twych zapsach, zostaną ostatecznie usunięci z gry. Zarobisz 100 eq za każdego, który pozostał.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 9:08 am

erreo dzięki wielkie za informację Smile
Powrót do góry Go down
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 9:10 am

polecam się na przyszłość (;
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
Keplie
Raczkujący
Keplie


Liczba postów : 98
Dołączył : 07/06/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 9:24 am

Matko ale lipton straszny ... coraz gorsze promocje i ogólnie - i jak ja mam dac sobie rady w tych trzech hodowlach w ktorych dzialam ??
Dziennie od motyli i duchow zbieram po 100 pd ... im wysztkich chyba tylko o to chodzi zeby wiecej kasy sciagnac ! Najpierw wycofali diamenty z wymian - pozbawili nas szansy na wymiany diamenta za np wodę młodości czy łzy - takie wymiany czesto gęsto były akceptowane przez graczy mniej doswiadczonych ... teraz te wszystkie rzeczy ktore mialam za diament musimy kupowac za kupon ... czyli zarobek dla nich ...

A teraz co - jak nie nazbieram pd na ogiery - to wszystkim bede musiala om dawac ??
P O R A Ż K A - coraz mniej mi sie ta gra podoba - jeszcze troche ow - i stracisz graczy ....

A poz tym co ja mam sobie zrobic z moim sporym zapasem boskich towarzyszy jak tyle kuponow na to wydałam ??!!

Mam 13 duchow ... dzi ile to dla mnie straconych pd ... od kazdego ducha moge dostac praktycznie 10 pd na rok przy treningu do gp z wodą młodości ... czyli ok 200 punktów liczac ze przy pozniejszych latach duch daje mniej ...

Czyli 2600 pd w ...
a smoki w ilosci 11??
feniksow i gryfow nie liczac .... tez po ok 10 ....

A oni wprowadzaja jakąś durną promocję ... masakra - załamka

Kupujmy więcej kuponów żeby owilentowi było lepiej - przeciez teraz ma za mało ...
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 9:30 am

A ja mam pytanie - wybaczcie, dziś czuję się jak żywy trup (3/4 nocy nieprzespanej), więc rozmiar tekstu zamieszczonego w wątku mnie przerósł... wczytam się później, ale teraz tylko zapytam tak na szybko: czy w podróż mogą wybrać się jedynie zwierzaki z zapasów? Czy te, które zostaną oddzielone od koni, przepadną, czy zostaną dodane do zapasów?

Mam nadzieję, że rozumiecie, o co mi chodzi - jestem odmóżdżona Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 9:33 am

Malto napisał:
A ja mam pytanie - wybaczcie, dziś czuję się jak żywy trup (3/4 nocy nieprzespanej), więc rozmiar tekstu zamieszczonego w wątku mnie przerósł... wczytam się później, ale teraz tylko zapytam tak na szybko: czy w podróż mogą wybrać się jedynie zwierzaki z zapasów? Czy te, które zostaną oddzielone od koni, przepadną, czy zostaną dodane do zapasów?
Tylko zwierzaki z zapasów + oprócz tych, które posiadasz już w swoich zapsach, możesz zdobyć ich znacznie więcej:

- logując się po raz pierwszy każdego dnia
- kończąc zawody na ostatnim miejscu (max. 4 dziennie)
- kończąc zawody jako pierwszy (max. 4 dziennie)
- w sklepie (jedynie normalni, dostępni w sprzedaży towarzysze)
- w UFO
- w RO (po 4 w każdym)
- na wymianach towarzyszy
To taka promocja jak wyprawa na Biegun Północny i eliksiry
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 9:36 am

Więc te przypisane do koni przepadną, jak rozumiem Smile
Ok, Kamil, dzięki wielkie za wyjaśnienie Smile Zacznę kontaktować, wczytam się uważnie w wątek, żeby znów nie pytać o oczywiste rzeczy Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 9:37 am

Malto napisał:
Więc te przypisane do koni przepadną, jak rozumiem Smile
Te z koni zostaną jako przedmiot kolekcjonerski Laughing
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 9:45 am

Znając życie na główną nagrodę trzeba pewnie będzie uzbierać same cacuszka towarzyskie - szwadron smoków, legion gryfów itd.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 9:48 am

Kocham takie promocje, ale mam nadzieje że to nie jest kolejna typu: chcesz wygrać ? Kup 30 Rogów Obfitości
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 9:59 am

Już wolałabym kupić 30 RO i mieć spokój XD bo jeśli do wygranej będzie trzeba boskich towarzyszy (a nie mam żadnego), to nawet nie chcę myslec, jaka będzie ich cena ;o
Powrót do góry Go down
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 12:03 pm

Dobra, a teraz wielkie pytanie: Jakie zwierzęta z Howsowskich towarzyszy występują na:
- Farma
- Preria
- Las
- Sawanna
- Boskie .

Ogólnie to ja mam:
Cytat :
Koza
x 150
Jaskółka
x 20
Zebra
x 20
Kura
x 10
Wiewiórka
x 3
Gryf
x 2
Żyrafa
x 1
Pies
x 1
Owca
x 1
Motyl
x 1
Sowa
x 1
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 12:24 pm

koziorożec napisał:
Dobra, a teraz wielkie pytanie: Jakie zwierzęta z Howsowskich towarzyszy występują na:
- Farma - kura, kot, koza, pies, owca, itp.
- Preria a co to ? Rolling Eyes Laughing
- Las - wiewiórka, żółw <chyba>, motyl <chyba>, sowa, żaba itp.
- Sawanna - żyrafa, kangur, wielbłąd itp.
- Boskie -smok, feniks, gryf, duch itp.
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 12:28 pm

Kamil2010 napisał:
koziorożec napisał:
Dobra, a teraz wielkie pytanie: Jakie zwierzęta z Howsowskich towarzyszy występują na:
- Farma - kura, kot, koza, pies, owca, itp.
- Preria a co to ? Rolling Eyes Laughing
- Las - wiewiórka, żółw , motyl , sowa, żaba itp.
- Sawanna - żyrafa, kangur, wielbłąd itp.
- Boskie -smok, feniks, gryf, duch itp.
A kangur nie do prerii? Sawanna dla żyrafy, zebry, zwierzaków afrykańskich... kangur powinien pasować do buszu albo skrubu, ale skoro nie ma, już bardziej pasuje do prerii Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 12:29 pm

Preria - rozległe obszary porośnięte roślinnością trawiastą, w Ameryce Północnej. Preria jest podobna do występującego w Azji stepu. Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 12:45 pm

erreo napisał:
Preria - rozległe obszary porośnięte roślinnością trawiastą, w Ameryce Północnej. Preria jest podobna do występującego w Azji stepu. Very Happy
No ale jakie tam wierze znajdzie się ? Żaba, żółw ? Laughing
Powrót do góry Go down
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 12:48 pm

tak czytam i czytam... doczytać nie mogę.
bizon, kojot - nie pasuje
jest KANGUR
i piesek preriowy, znowu pudło.

ja nie wiem, same kangury tam chyba pójdą
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
Keplie
Raczkujący
Keplie


Liczba postów : 98
Dołączył : 07/06/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 I_icon_minipostSro Lip 04, 2012 12:49 pm

A co radzicie? - zmagazynowac czy poczekac ?

Przeciez jak wejdzie promocja chyba juz nie bedzie mozna nic w sklepie kupic - chyba ze nie doczytałam ...
Ale moim zdaniem to by było zbyt proste ...

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 3 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy
Powrót do góry 
Strona 3 z 18Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Next
 Similar topics
-
» FORUM - jesienne zmiany /// zimowe zmiany
» Zmiany, zmiany oraz zmiany - INT
» [FORUM] Zmiany, zmiany...
» GRA - Zmiany w OJ
» Zmiany

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: