Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy

Go down 
+37
Domel
Ulquiorra666
FunnyOne
Barson1990
anteek
Sathilia
LadyArvena
Uśmieszek
kaprysab
ArinStreal
Clue
Takashiro
Anett1906
wilczyca1000
Philipek
eloite
amorkowa
Jetrel
xTikTakx
Alasky
Calma
Aglyss
Bezbarwna92
koziorożec
Keplie
karina127
erreo
EREIS
Ayashi
Szarusia16
hanka1998
Sabula
Nevarra
Malto
carrie17
Temperance
Mikim7
41 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next
AutorWiadomość
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 9:56 am

Umjeram =.= Wyrejestrować się! Protest! Nie kupujmy kuponów! Nie logujmy się!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 10:05 am

Dokładnie! Zrzuta na protest! Nie kupujemy CO NAJMNIEJ tydzień Kuponów!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Takashiro
Jedną nogą w ZM
Takashiro


Nick w grze : Cougar
Liczba postów : 530
Dołączył : 04/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 10:07 am

Zrzucam się!I tak nie kupuje kuponów za sms'a,tylko za eq. Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2306218
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 10:08 am

* Ja nie kupuje kuponów już od 3 miesięcy (prócz jednego za sms, w promocji +2) xD Mam wieczny protest
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 10:08 am

Wiecie co - az mnie kusi, żeby zrobić sobie multi i patrzeć co się tam wyczynia na forum...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Takashiro
Jedną nogą w ZM
Takashiro


Nick w grze : Cougar
Liczba postów : 530
Dołączył : 04/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 10:10 am

Aglyss-Napisać Ci na howrse?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2306218
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 10:11 am

Mogłabyś dac mi współ, wtedy bym śledziła ten rejwach
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 10:13 am

Cytat :
Przez Maanja, 5 lipca 2012, 18:10:18 (Zgłoś naruszenie)
Widzę, że jestem w mniejszości - bardzo cieszy mnie usunięcie towarzyszy i automatyczne dodawanie 1.2 PG. Wreszcie koniec z tym potwornie nudnym klikaniem dokładnie według instrukcji żeby nie stracić ani ułamka punktu. Teraz po prostu całkowicie pominę zabawy i zaoszczędzę czas. Zamiast grać będę mogła np. poczytać coś ciekawego.
Jedna z lepszych zmian.
Jedyne co mi się nie podoba, to rekompensata. Kilkaset equus to żałośnie mało za towarzyszy wartych kupony, a nie wierzę w wartościowe rzeczy zdobyte na wyprawach. Tutaj zgadzam się z większością, że na promocjach zdobywa się głównie "śmieci". Do takich zaliczam też boskie, które generalnie są bezużyteczne.

Całkowicie się zgadam
Powrót do góry Go down
Takashiro
Jedną nogą w ZM
Takashiro


Nick w grze : Cougar
Liczba postów : 530
Dołączył : 04/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 10:14 am

Aglyss-Nie za bardzo.Nie lubie wpsółdzieleń.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2306218
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 10:16 am

No cóż anietkaaa i tak jesteś w mniejszości Very Happy

mnie wkurzył sam fakt tego, że robią zamieszanie wprowadzając to, ludzie się przyzwyczajają, a potem robią zamieszanie i to usuwają . . . w dodatku nie pytając nas o zdanie, co o tym sądzimy. Mnie się towarzysze podobali, głównie jako funkcja dekoracyjna. Już mogliby je zostawić i zmienić samą ich funkcję - automatycznie obudzenie i dodawanie PG.

A już najbardziej mnie zdołowała czyjaś wypowiedź, że tak, popiera i że powinni jeszcze usunąć te, które są przydzielone do koni... Nie po to wydawałam grube pieniądze na duchy i smoki, żeby mi je skasowali -.- więc chociaż ten plus, przydzielone mi nie uciekną Smile
Powrót do góry Go down
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 10:42 am

anietkaaa napisał:
Cytat :
Przez Maanja, 5 lipca 2012, 18:10:18 (Zgłoś naruszenie)
Widzę, że jestem w mniejszości - bardzo cieszy mnie usunięcie towarzyszy i automatyczne dodawanie 1.2 PG. Wreszcie koniec z tym potwornie nudnym klikaniem dokładnie według instrukcji żeby nie stracić ani ułamka punktu. Teraz po prostu całkowicie pominę zabawy i zaoszczędzę czas. Zamiast grać będę mogła np. poczytać coś ciekawego.
Jedna z lepszych zmian.
Jedyne co mi się nie podoba, to rekompensata. Kilkaset equus to żałośnie mało za towarzyszy wartych kupony, a nie wierzę w wartościowe rzeczy zdobyte na wyprawach. Tutaj zgadzam się z większością, że na promocjach zdobywa się głównie "śmieci". Do takich zaliczam też boskie, które generalnie są bezużyteczne.

Całkowicie się zgadam

nie rozumiem w takim razie, po co zakładać konto, skoro zamiast grać woli się poczytać?...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 10:43 am

Chce ktoś popatrzeć co się dzieje na Forum? Lolek33 wystawia darmowe współdzielenia xd
(konto ma chyba 5 koni i 27 stqażu więc nie ma nawet co kraść)
Powrót do góry Go down
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 10:46 am

Ja, ja chcę!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 10:47 am

A proszę cię bardzo.Wspóldzielonko juz leci
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 10:47 am

erreo napisał:
anietkaaa napisał:
Cytat :
Przez Maanja, 5 lipca 2012, 18:10:18 (Zgłoś naruszenie)
Widzę, że jestem w mniejszości - bardzo cieszy mnie usunięcie towarzyszy i automatyczne dodawanie 1.2 PG. Wreszcie koniec z tym potwornie nudnym klikaniem dokładnie według instrukcji żeby nie stracić ani ułamka punktu. Teraz po prostu całkowicie pominę zabawy i zaoszczędzę czas. Zamiast grać będę mogła np. poczytać coś ciekawego.
Jedna z lepszych zmian.
Jedyne co mi się nie podoba, to rekompensata. Kilkaset equus to żałośnie mało za towarzyszy wartych kupony, a nie wierzę w wartościowe rzeczy zdobyte na wyprawach. Tutaj zgadzam się z większością, że na promocjach zdobywa się głównie "śmieci". Do takich zaliczam też boskie, które generalnie są bezużyteczne.

Całkowicie się zgadam

nie rozumiem w takim razie, po co zakładać konto, skoro zamiast grać woli się poczytać?...

Faktycznie zaoszczędzi mnóstwo czasu, jak to jest 5 minut roboty Laughing
Powrót do góry Go down
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 10:48 am

Nie pomyślałam o tym ale projekt 0 Pg właśnie legnie w gruzach Sad
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 10:50 am

Alasky napisał:
Nie pomyślałam o tym ale projekt 0 Pg właśnie legnie w gruzach Sad

Ale powyżej 25 roku życia, o ile dobrze pamiętam, UM maleją.. Może się wyzerują po tym 1,2?
Powrót do góry Go down
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 10:51 am

nie dociera do mnie że tam już jest chyba 60 strona a ja pisałam na 3-6 xd.Teraz to tam nawet nie ma argumentów
Powrót do góry Go down
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 10:53 am

PG i tak z każdym razem będzie podbite o 1,2 i z tym już nic nie zrobią to będzie cały czas rosnąć o ile dobrze myślę ...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 10:56 am

Ja już mam multi. Nazwa Gringo - inteligentne, wiem, ale wzięłam pierwsze, co mi do głowy wpadło. Hasło "rezerwa". Gdyby ktoś chciał skorzystać, proszę bardzo, tylko proszę nic nie pisać i nie grać. Konto wyłącznie do śledzenia wątków.


Ostatnio zmieniony przez Malto dnia Czw Lip 05, 2012 10:59 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 10:59 am

Z tego Lolka33 to wzasadzie bardziej korzystam ja =).Półmulti (wtf?!)
Powrót do góry Go down
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 11:00 am

padłam na pysk

Cytat :
Przez _pati201_, 5 lipca 2012, 18:58:12 (Zgłoś naruszenie)




Jedyny dobry pomysł to wyprawa towarzyszy, których zamieniłabym np. na no nie wiem, motyle z kart?
Może zaraz zlikwidują nam diamenty, albo Puszkę Pandory? Albo całą zakładkę "Ośrodek Jeżdziecki" bo mała liczba osób kupuje na Rynku Specjalnym?!?!?!?

Mówię nie,
Te zmiany są złe,
Bardzo złe,
Towarzysze są pomocni,
Nad końmi czuwają jak stróże nocni.
1.20 PG przy narodzinach
dokonanie zaliczone po 2 godzinach?
Ow , po co to wprowadzasz?
Odwołaj to,
To zły pomysł, Co?
przeróbka wiersza
misterio001

stowarzyszenie młodych grafików i poetów nam się rodzi Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 11:02 am

carrie17 napisał:
erreo napisał:
anietkaaa napisał:
Cytat :
Przez Maanja, 5 lipca 2012, 18:10:18 (Zgłoś naruszenie)
Widzę, że jestem w mniejszości - bardzo cieszy mnie usunięcie towarzyszy i automatyczne dodawanie 1.2 PG. Wreszcie koniec z tym potwornie nudnym klikaniem dokładnie według instrukcji żeby nie stracić ani ułamka punktu. Teraz po prostu całkowicie pominę zabawy i zaoszczędzę czas. Zamiast grać będę mogła np. poczytać coś ciekawego.
Jedna z lepszych zmian.
Jedyne co mi się nie podoba, to rekompensata. Kilkaset equus to żałośnie mało za towarzyszy wartych kupony, a nie wierzę w wartościowe rzeczy zdobyte na wyprawach. Tutaj zgadzam się z większością, że na promocjach zdobywa się głównie "śmieci". Do takich zaliczam też boskie, które generalnie są bezużyteczne.

Całkowicie się zgadam

nie rozumiem w takim razie, po co zakładać konto, skoro zamiast grać woli się poczytać?...

Faktycznie zaoszczędzi mnóstwo czasu, jak to jest 5 minut roboty Laughing
No właśnie po co gra skoro woli czytać ? Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 11:39 am

Huehue.Mam przedstawienie jak będzie wyglądał profil graczy Wink.Wstawię na forum.Ciekawe kiedy pójdzie banik Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 Cosiestaniewher

Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 11:48 am

Kamil2010 napisał:
carrie17 napisał:
erreo napisał:
anietkaaa napisał:
Cytat :
Przez Maanja, 5 lipca 2012, 18:10:18 (Zgłoś naruszenie)
Widzę, że jestem w mniejszości - bardzo cieszy mnie usunięcie towarzyszy i automatyczne dodawanie 1.2 PG. Wreszcie koniec z tym potwornie nudnym klikaniem dokładnie według instrukcji żeby nie stracić ani ułamka punktu. Teraz po prostu całkowicie pominę zabawy i zaoszczędzę czas. Zamiast grać będę mogła np. poczytać coś ciekawego.
Jedna z lepszych zmian.
Jedyne co mi się nie podoba, to rekompensata. Kilkaset equus to żałośnie mało za towarzyszy wartych kupony, a nie wierzę w wartościowe rzeczy zdobyte na wyprawach. Tutaj zgadzam się z większością, że na promocjach zdobywa się głównie "śmieci". Do takich zaliczam też boskie, które generalnie są bezużyteczne.

Całkowicie się zgadam

nie rozumiem w takim razie, po co zakładać konto, skoro zamiast grać woli się poczytać?...

Faktycznie zaoszczędzi mnóstwo czasu, jak to jest 5 minut roboty Laughing
No właśnie po co gra skoro woli czytać ? Rolling Eyes

Po to, żeby mogła się dokształcać...
Powrót do góry Go down
Takashiro
Jedną nogą w ZM
Takashiro


Nick w grze : Cougar
Liczba postów : 530
Dołączył : 04/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 11:50 am

Alasky napisał:
Huehue.Mam przedstawienie jak będzie wyglądał profil graczy Wink.Wstawię na forum.Ciekawe kiedy pójdzie banik Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 Cosiestaniewher


Hahah!Dobre.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2306218
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 11:53 am

Że się tak zapytam- to BLUPować koni już nie trzeba, z automatu po ojcu i matce dostaną +1.2, czy przy niewyplowanym koniu PG będzie niższe niż rodziców?
Powrót do góry Go down
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 11:53 am

anietkaaa, gra, żeby się dokształcać? to już całkiem się zagubiłam, w czym howrse może ją "dokształcić" ?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 11:56 am

erreo napisał:
anietkaaa, gra, żeby się dokształcać? to już całkiem się zagubiłam, w czym howrse może ją "dokształcić" ?

Nie gra, tylko czyta, żeby się dokształcić...
Powrót do góry Go down
Szarusia16
Przyjaciel Zagrody
Szarusia16


Liczba postów : 745
Dołączył : 20/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 12:00 pm

anietkaaa napisał:
erreo napisał:
anietkaaa, gra, żeby się dokształcać? to już całkiem się zagubiłam, w czym howrse może ją "dokształcić" ?

Nie gra, tylko czyta, żeby się dokształcić...
A pytanie było po co gra, a nie po co czyta xP
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 10 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy
Powrót do góry 
Strona 10 z 18Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next
 Similar topics
-
» FORUM - jesienne zmiany /// zimowe zmiany
» Zmiany, zmiany oraz zmiany - INT
» [FORUM] Zmiany, zmiany...
» GRA - Zmiany w OJ
» Zmiany

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: