Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy

Go down 
+37
Domel
Ulquiorra666
FunnyOne
Barson1990
anteek
Sathilia
LadyArvena
Uśmieszek
kaprysab
ArinStreal
Clue
Takashiro
Anett1906
wilczyca1000
Philipek
eloite
amorkowa
Jetrel
xTikTakx
Alasky
Calma
Aglyss
Bezbarwna92
koziorożec
Keplie
karina127
erreo
EREIS
Ayashi
Szarusia16
hanka1998
Sabula
Nevarra
Malto
carrie17
Temperance
Mikim7
41 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next
AutorWiadomość
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 6:38 am

MATKO BOSKA! Mirmil! I... *zawał* ja się z nim zgadzam ;O
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 6:39 am

Ayashi, ja też! Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 6:39 am

Mirmil sprzeciwia się zmianom!!!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 6:40 am

Malto napisał:
Post Mirmila!
Cytat :
Co za sens jest "upraszczania" gry? Czy Howrse ma byc zabawa dla analfabetów? Jak tak dalej pojdzie to za jakis czas nie trzeba bedzie wogole tutaj myslec tylko klikac w obrazki Przypuszczam, ze wiekszosc graczy wolalaby znacznie ambitniejsza gre, niż taka do ktorej dazy Owlient. Zamiast upraszczac wszystko postarajcie sie zrobic cos co bedzie wymagalo przynajmniej odrobine inteligencji
Nie wierzę! Very Happy
Wow nie wierzę, że to napisał ale tak on to zrobił i ma rację Very Happy
A te dzieci komentujące są po prostu żałosne dziękują za coś o czym nie mają bladego pojęcia Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 2153337378


Ostatnio zmieniony przez Kamil2010 dnia Czw Lip 05, 2012 6:47 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 6:41 am

Malto... no szok, nie? Ja Cię nie mogę... Hit całych tych zmian! Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
Bezbarwna92
Przyjaciel Zagrody
Bezbarwna92


Nick w grze : Bezbarwna
Liczba postów : 423
Dołączył : 05/12/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 6:41 am

Cytat :
Olga12, 5 lipca 2012, 14:41:23 (Zgłoś naruszenie)
Szanuje wasze zdanie ale odczepcie się od Ow


Umarłam. Hahhaha
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 6:41 am

Kamil, wieRZę Wink
A te dzieci doprowadzają mnie do zawału, jęczą i jęczą, że Ow jest przez nas smutna...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 6:42 am

Proszę, proszę ...Mirmil, wcześniej pupilek Ow, a teraz zaczynamy się buntować ?
Nie ładnie Mirmil, nie ładnie...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 6:42 am

Ayashi napisał:
Malto... no szok, nie? Ja Cię nie mogę... Hit całych tych zmian! Very Happy
No ja jeszcze nie mogę dojść do siebie po tym jak to zobaczyłem Surprised
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 6:43 am

Malto napisał:
Kamil, wieRZę Wink
A te dzieci doprowadzają mnie do zawału, jęczą i jęczą, że Ow jest przez nas smutna...
No tak Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 2153337378 Sam się teraz pogrążam Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 2153337378
Powrót do góry Go down
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 6:44 am

Dzieciaki są mega... Dobra towarzystwo. Liczę na jakąś relację z wymiany zdań, bo kończę pracę za 15 min i nie będzie mi się chciało czytać całego wątku, jak się dostanę do sprzętu wieczorem, więc tu czekam na relacje Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
Bezbarwna92
Przyjaciel Zagrody
Bezbarwna92


Nick w grze : Bezbarwna
Liczba postów : 423
Dołączył : 05/12/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 6:47 am

Malto odpowiem na twój post na forum howrse.

Usunęli nam tych towarzyszy, bo oczekują, że będziemy kupować PD za kupony
Powrót do góry Go down
Jetrel
VIP
Jetrel


Liczba postów : 503
Dołączył : 13/01/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 6:47 am

Kochani, nie wiecie co piszecie. Mirmił jako jedyny z grona moderatorów stawał po stronie graczy i bronił ich... oczywiście w prywatnych rozmowach moderatorów i OW.
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 6:49 am

Gracze dnia: Olga12, Chanel, miętova - wybuduję im pomnik za wspieranie i obronę Ow Laughing
Powrót do góry Go down
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 6:51 am

ale my, jako że nie mamy wglądu w prywatne rozmowy moderatorów i Ow, mamy w pamięci jedynie jego wredne odzywki i traktowanie wszystkich jak lekko opóźnionych w rozwoju, co niejednokrotnie pokazywał na forum.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 6:51 am

Jetrel napisał:
Kochani, nie wiecie co piszecie. Mirmił jako jedyny z grona moderatorów stawał po stronie graczy i bronił ich... oczywiście w prywatnych rozmowach moderatorów i OW.
Ja po raz pierwszy widzę taki post ze strony Mirmila dlatego jestem w lekkim szoku
Powrót do góry Go down
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 6:52 am

...


Ostatnio zmieniony przez Caddie dnia Czw Lip 05, 2012 6:52 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
eloite
Przyjaciel Zagrody
eloite


Liczba postów : 170
Dołączył : 05/08/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 6:52 am

W głowie już mi się nie mieści to co administracja wyczynia z tą grą..

Chyba zaczynam się zastanawiać nad sensem dalszej zabawy skoro przysparza ona coraz więcej rozczarowań, które nijak nie są brane pod uwagę..

Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=917152
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 6:53 am

Moja wypowiedź. Ciekawe za ile mnie zbanują.


Caddie napisał:
Droga Ow, drogi Kowelanie, cała moderacjo i firmo Owlient,
odkąd pracujecie z Ubisoftem, doprawdy ta gra to jeden wielki biznes, a każde posunięcie jest zwyczajnie komercyjne i nie ma na celu pomocy graczom, tylko fakt, by całkowicie przesunąć do do kupowania kuponów, byście mieli większe obroty, a co za tym idzie pensje. Jest tylko jeden problem - co będzie jak Howrse upadnie? Klops. Twierdzicie, że tego nie zrobi? No to się zdziwicie.
Coraz więcej rankingowców odchodzi, jest banowanych przez to że wyraża swoją opinię na temat tego co tu wyprawiacie. Co z tego, że na prezentacjach jest milion sto dziewięćset petycji na temat upraszczania gry? Co z tego, że dzieciaki chcą - dzieciaki zawsze chca, bo to to młode i ich inteligencja i rozwijanie strategii nie jest jeszcze na tyle duże, by mogły swobodnie myśleć jak tu grać by wspiąć się na szczyt. Błagam, doprawdy błagam, nie róbcie z rankingowców i wielu innych graczy IMBECYLI upraszczając im grę, bo jak to powiedziało wiele osób wcześniej wkrotce ta gra zejdzie do tego by nie myśleć jak wspiąć się w górę, tylko klikać obrazki, a ranking sam pędzi. Uwierzcie, osoby kupujące kupony też wkrótce będą miały dość, bo okaże się, że głupie nasiona zaraz będą kosztowały kupon.
Co jest złego w towarzyszach?
Tworzyły błędy jak diamentowe jabłko? Nie, prosperowały bardzo dobrze, wprowadzały utrudnienie, takie jak podnoszenie PG - jak myślicie, ile ktoś siedział, żeby wpaść na to jakie kroki będą odpowiednie by się udało podnieść je o całe 1.2?
Przeszkadzały komuś? Chyba jakimś pięciolatkom, bo nie umiały podnieść tego PG, twierdziły, że towarzysze zabierają tylko energię, a także dawały mało bonusów. Dla starszych graczy nawet te podniesienie umiejętności o 0,0001 było czymś wspaniałym, szczególnie dla osób trenujących GP'owców.
A co zrobią hodowle, które utrzymywały się głównie z towarzyszy? Co im po bonusie, skoro miały codziennie tak dużo PD umożliwiającego dalsze rozwijanie swoich gospodarstw? Wprowadzicie za to znowu coś innowacyjnego pt. "będzie dobrze, ale wydaj całą pensję na kupony"?

Nie rozumiem waszego postępowania, tu się zaczyna dziać prawdziwa patologia. Ogarnijcie się, bo naprawdę - prędzej czy później Howrse padnie. A jeśli chcecie się utrzymywać z dzieciaków - to uwierzcie, ich rodzice mają rozum i w końcu powiedzą "NIE!" na kolejne pytanie czy im kupią kupon. Myślicie, że jesteście innowacyjni? Jest tyle gier sim o koniach w internecie, że każdy znalazł by coś dla siebie. Może i nie mają jakieś cudownej grafiki, ale z pewnością lepszyt i co ważne trudniejszy system gry, żeby gracze mogli włączyć myślenie, a nie tępo siedzieć przed komputerem.

To tyle, co chciałam powiedzieć. Jeśli mnie zbanujecie, obniżycie staż, to proszę bardzo, nie obchodzi mnie to. Grunt, że wyraziłam swoje zdanie.

Dziękuję i pozdrawiam,
Caddie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 6:55 am

carrie17 napisał:
Gracze dnia: Olga12, Chanel, miętova - wybuduję im pomnik za wspieranie i obronę Ow Laughing
Ow i KOwelan obsypią je kuponami za obronę i dostaną lepsze nagrody w loterii - tak sobie myślą xD Laughing
Powrót do góry Go down
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 6:58 am

Caddie napisał:
Moja wypowiedź. Ciekawe za ile mnie zbanują.


Caddie napisał:
Droga Ow, drogi Kowelanie, cała moderacjo i firmo Owlient,
odkąd pracujecie z Ubisoftem, doprawdy ta gra to jeden wielki biznes, a każde posunięcie jest zwyczajnie komercyjne i nie ma na celu pomocy graczom, tylko fakt, by całkowicie przesunąć do do kupowania kuponów, byście mieli większe obroty, a co za tym idzie pensje. Jest tylko jeden problem - co będzie jak Howrse upadnie? Klops. Twierdzicie, że tego nie zrobi? No to się zdziwicie.
Coraz więcej rankingowców odchodzi, jest banowanych przez to że wyraża swoją opinię na temat tego co tu wyprawiacie. Co z tego, że na prezentacjach jest milion sto dziewięćset petycji na temat upraszczania gry? Co z tego, że dzieciaki chcą - dzieciaki zawsze chca, bo to to młode i ich inteligencja i rozwijanie strategii nie jest jeszcze na tyle duże, by mogły swobodnie myśleć jak tu grać by wspiąć się na szczyt. Błagam, doprawdy błagam, nie róbcie z rankingowców i wielu innych graczy IMBECYLI upraszczając im grę, bo jak to powiedziało wiele osób wcześniej wkrotce ta gra zejdzie do tego by nie myśleć jak wspiąć się w górę, tylko klikać obrazki, a ranking sam pędzi. Uwierzcie, osoby kupujące kupony też wkrótce będą miały dość, bo okaże się, że głupie nasiona zaraz będą kosztowały kupon.
Co jest złego w towarzyszach?
Tworzyły błędy jak diamentowe jabłko? Nie, prosperowały bardzo dobrze, wprowadzały utrudnienie, takie jak podnoszenie PG - jak myślicie, ile ktoś siedział, żeby wpaść na to jakie kroki będą odpowiednie by się udało podnieść je o całe 1.2?
Przeszkadzały komuś? Chyba jakimś pięciolatkom, bo nie umiały podnieść tego PG, twierdziły, że towarzysze zabierają tylko energię, a także dawały mało bonusów. Dla starszych graczy nawet te podniesienie umiejętności o 0,0001 było czymś wspaniałym, szczególnie dla osób trenujących GP'owców.
A co zrobią hodowle, które utrzymywały się głównie z towarzyszy? Co im po bonusie, skoro miały codziennie tak dużo PD umożliwiającego dalsze rozwijanie swoich gospodarstw? Wprowadzicie za to znowu coś innowacyjnego pt. "będzie dobrze, ale wydaj całą pensję na kupony"?

Nie rozumiem waszego postępowania, tu się zaczyna dziać prawdziwa patologia. Ogarnijcie się, bo naprawdę - prędzej czy później Howrse padnie. A jeśli chcecie się utrzymywać z dzieciaków - to uwierzcie, ich rodzice mają rozum i w końcu powiedzą "NIE!" na kolejne pytanie czy im kupią kupon. Myślicie, że jesteście innowacyjni? Jest tyle gier sim o koniach w internecie, że każdy znalazł by coś dla siebie. Może i nie mają jakieś cudownej grafiki, ale z pewnością lepszyt i co ważne trudniejszy system gry, żeby gracze mogli włączyć myślenie, a nie tępo siedzieć przed komputerem.

To tyle, co chciałam powiedzieć. Jeśli mnie zbanujecie, obniżycie staż, to proszę bardzo, nie obchodzi mnie to. Grunt, że wyraziłam swoje zdanie.

Dziękuję i pozdrawiam,
Caddie.
To było najsensowniejsze podsumowanie więc...może.Ja się banem i karmą nie przemuję.Czytam całą dyskusję z Konta Lolek33
Powrót do góry Go down
eloite
Przyjaciel Zagrody
eloite


Liczba postów : 170
Dołączył : 05/08/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 6:59 am

Kamil2010 napisał:
carrie17 napisał:
Gracze dnia: Olga12, Chanel, miętova - wybuduję im pomnik za wspieranie i obronę Ow Laughing
Ow i KOwelan obsypią je kuponami za obronę i dostaną lepsze nagrody w loterii - tak sobie myślą xD Laughing

Myślisz, że ludzie są AŻ tak infantylni? Very Happy

W takim razie nam pozostanie jedynie 1800 jabłek.. za karę..
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=917152
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 7:00 am

eloite napisał:
Kamil2010 napisał:
carrie17 napisał:
Gracze dnia: Olga12, Chanel, miętova - wybuduję im pomnik za wspieranie i obronę Ow Laughing
Ow i KOwelan obsypią je kuponami za obronę i dostaną lepsze nagrody w loterii - tak sobie myślą xD Laughing

Myślisz, że ludzie są AŻ tak infantylni? Very Happy

W takim razie nam pozostanie jedynie 1800 jabłek.. za karę..
Uważam, że te małe dzieci tak myślą a my źli ludzie zostaniemy potępieni i jeszcze usuną nam konta lub je zbanują


Ostatnio zmieniony przez Kamil2010 dnia Czw Lip 05, 2012 7:01 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 7:01 am

Co 15 stron będę wrzucać tą wypowiedź, niech wszyscy widzą.

Rozpoczął się bunt. Cool
Powrót do góry Go down
eloite
Przyjaciel Zagrody
eloite


Liczba postów : 170
Dołączył : 05/08/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 7:02 am

Caddie napisał:
Co 15 stron będę wrzucać tą wypowiedź, niech wszyscy widzą.

Rozpoczął się bunt. Cool

aż miło popatrzeć Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=917152
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 7:03 am

Masz duże poprarcie więc wrzucaj.Ja nie będe odnawiać moich wypowiedzi ze stron 3-6
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 7:03 am

Caddie, pięknie napisane. Odpisałam Ci na howrse, ale wkleję jeszcze tutaj:

Cytat :
Caddie, pięknie napisane, podpisuję się pod Twoim postem rękoma i nogami.
I przyznam się szczerze - jestem graczem od dawna pełnoletnim, wydałam na grę (w początkowej fazie, podczas największej fascynacji) paręset złotych, ale po tym, jak widzę, jak howrse się zmienia NA GORSZE, nie inwestuję w moje konto, a nawet więcej, zawieszam grę. Dlaczego? Bo widzę, że nie jestem traktowana poważnie. Konsultacje? Nic takiego nie istnieje. Początkowo istniało, owszem, ale wówczas Owilent nie miał nic wspólnego z Ubisoftem. Aktualnie dzieje się źle i nie zamierzam tego sponsorować.

Jeszcze słowo o grach konkurencyjnych. Owszem, istnieją. I to spora z nich jest oparta na genetyce - coś, co na howrse nie ma racji bytu. Grafika również nie jest mocną stroną howrse. Tak więc, jeśli ktoś chce znaleźć alternatywę - znajdzie, i to ciekawszą od tej gry.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 7:08 am

Ow przemówiła:

Cytat :
Co do "bycia łącznikiem" - może warto by w tym momencie wyjaśnić, że nad zmianami gry pracuje sztab ludzi. Opinie graczy są zbierane we wszystkich wersjach gry i tak, bierzemy je pod uwagę, ale nie oznacza to, że zastopujemy zmiany, które już są w trakcie. Mimo, że może to tak wyglądać, nie wprowadzamy zmian "oderwanych" od całości pomysłu na grę, a wszystko co robimy jest częścią szerszego planu.
Wasze opinie staramy się, na ile to możliwe, w ten właśnie plan włączać.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
eloite
Przyjaciel Zagrody
eloite


Liczba postów : 170
Dołączył : 05/08/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 7:09 am

Doprawdy, wzruszyłam się..
"Starają się" uwzględniać nasze opinie..
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=917152
Jetrel
VIP
Jetrel


Liczba postów : 503
Dołączył : 13/01/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 7:09 am

Rozbawiło mnie to do łez:>
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 6 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy
Powrót do góry 
Strona 6 z 18Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next
 Similar topics
-
» FORUM - jesienne zmiany /// zimowe zmiany
» Zmiany, zmiany oraz zmiany - INT
» [FORUM] Zmiany, zmiany...
» GRA - Zmiany w OJ
» Zmiany

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: