Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy

Go down 
+37
Domel
Ulquiorra666
FunnyOne
Barson1990
anteek
Sathilia
LadyArvena
Uśmieszek
kaprysab
ArinStreal
Clue
Takashiro
Anett1906
wilczyca1000
Philipek
eloite
amorkowa
Jetrel
xTikTakx
Alasky
Calma
Aglyss
Bezbarwna92
koziorożec
Keplie
karina127
erreo
EREIS
Ayashi
Szarusia16
hanka1998
Sabula
Nevarra
Malto
carrie17
Temperance
Mikim7
41 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18
AutorWiadomość
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 I_icon_minipostSob Lip 07, 2012 12:31 am

Osoby zadowolone z promocji, to głównie dzieci (jak zauważyłam), które nie potrafią podnieść PG o 1.2, a co za tym idzie nie potrafią znaleźć tego w internecie, a wujek Google w tej kwestii akurat pomaga bardzo dobrze. Wystarczy też napisać do graczy o pomoc, ale po co? Z tego, co pamiętam sama Calvana podawała przepis, jak na tacy. Wielu użytkowników miało go w prezentacji, ale się nie chce i lepiej powiedzieć, że się nie potrafi, a jak nie wychodzi podniesienie PG, to najlepiej zrzucić to na to, że instrukcja jest zUa.

Mam wrażenie, że Wyprawa Towarzyszy jest teraz największym argumentem "za", by nie wycofali się ze zmian, ale i ten problem mogliby rozwiązać. Niech zostawią wyprawę, towarzyszy można wysłać i po wszystkim zostaną, a zniknąć mogą Ci, których w czasie promocji zdobyliśmy za wygrane/przegrane zawody czy logowanie, bo wątpię, aby chcieli nam je pozostawić Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 I_icon_minipostSob Lip 07, 2012 12:47 am

Problem leży jeszcze w innej sprawie ... Ubisoft

Nawet, gdyby wszystkie serwery się sprzeciwiły,
Nawet, gdyby moderatorzy i administracja zwróciła się do "tych ogóry" czyli administracji francuskiej.
Nawet, kiedy ona, chciałaby zatrzymać zmiany

i tak nic nie zrobimy bo na drodze do celu stoi korporacja Ubisoft.

Ubisoft to przedsiębiorstwo produkujące i wydające gry platformowe. Jak czytamy o tym w np. Wikipedii dowiadujemy się że główną siedzibę mają we ... Francji! Czyli tam gdzie powstała nasza gra. Ubisoft to wielka korporacja, każdego gracza widzą jako $$$. Jest on po prostu nastawiony na zyski. Dlatego także gra Howrse "połączyła", "przyłączyła", nie wiem jak to nazwać, do Ubisoft - żeby mieć większe zyski, ponieważ zapewne interes kręcił się słabo. To moje zdanie, może być inaczej, ale ja myślę nad taką wersją całego tego "szajsu" nazywanego od niejakich czasów Howrse.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 I_icon_minipostSob Lip 07, 2012 1:41 am

Nie ulega wątpliwości, że odkąd Howrse połączyło się z Ubisoftem, to promocja goni promocję (czasem nawet żałosna promocja [czyt.: malowanki - WTF!?]). Większość z nich wręcz wymaga sporego nakładu kuponów, by móc pootwierać RO (loteria zresztą też - "wydaj kupon, a będą Ci dane 3 losy"), coby uzupełnić jakieś braki w puzzlach, kartach czy w pkt do piniat i innych. Wszelkie zmiany, jakie wchodzą - schodzą na psy, ale kogóż to obchodzi? Jedynie nas, biedne żuczki, które powinny przyjmować wszystko tak, jak im dają i siedzieć cicho. Problem w tym, że to wolny kraj i ja siedziała cicho nie będę, ale oprócz wyrażonego zdania nic więcej nie zrobię, ot co. Już na samym początku nie podobało mi się, że Owlient się połączył z Ubisoftem i jak widać - miałam ku temu podstawy. Coś miałam jeszcze napisać i wypadło mi z głowy :<
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 I_icon_minipostSob Lip 07, 2012 1:54 am

Mikim7 napisał:
Problem leży jeszcze w innej sprawie ... Ubisoft

Nawet, gdyby wszystkie serwery się sprzeciwiły,
Nawet, gdyby moderatorzy i administracja zwróciła się do "tych ogóry" czyli administracji francuskiej.
Nawet, kiedy ona, chciałaby zatrzymać zmiany

i tak nic nie zrobimy bo na drodze do celu stoi korporacja Ubisoft.

Ubisoft to przedsiębiorstwo produkujące i wydające gry platformowe. Jak czytamy o tym w np. Wikipedii dowiadujemy się że główną siedzibę mają we ... Francji! Czyli tam gdzie powstała nasza gra. Ubisoft to wielka korporacja, każdego gracza widzą jako $$$. Jest on po prostu nastawiony na zyski. Dlatego także gra Howrse "połączyła", "przyłączyła", nie wiem jak to nazwać, do Ubisoft - żeby mieć większe zyski, ponieważ zapewne interes kręcił się słabo. To moje zdanie, może być inaczej, ale ja myślę nad taką wersją całego tego "szajsu" nazywanego od niejakich czasów Howrse.
PG startetów było w takim razie przed połączeniem się Owlientu z Ubi ?
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 I_icon_minipostSob Lip 07, 2012 1:59 am

Alasky napisał:
Mikim7 napisał:
Problem leży jeszcze w innej sprawie ... Ubisoft

Nawet, gdyby wszystkie serwery się sprzeciwiły,
Nawet, gdyby moderatorzy i administracja zwróciła się do "tych ogóry" czyli administracji francuskiej.
Nawet, kiedy ona, chciałaby zatrzymać zmiany

i tak nic nie zrobimy bo na drodze do celu stoi korporacja Ubisoft.

Ubisoft to przedsiębiorstwo produkujące i wydające gry platformowe. Jak czytamy o tym w np. Wikipedii dowiadujemy się że główną siedzibę mają we ... Francji! Czyli tam gdzie powstała nasza gra. Ubisoft to wielka korporacja, każdego gracza widzą jako $$$. Jest on po prostu nastawiony na zyski. Dlatego także gra Howrse "połączyła", "przyłączyła", nie wiem jak to nazwać, do Ubisoft - żeby mieć większe zyski, ponieważ zapewne interes kręcił się słabo. To moje zdanie, może być inaczej, ale ja myślę nad taką wersją całego tego "szajsu" nazywanego od niejakich czasów Howrse.
PG startetów było w takim razie przed połączeniem się Owlientu z Ubi ?
Tak, przed połączeniem się.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 I_icon_minipostSob Lip 07, 2012 2:23 am

Malto napisał:
Alasky napisał:
Mikim7 napisał:
Problem leży jeszcze w innej sprawie ... Ubisoft

Nawet, gdyby wszystkie serwery się sprzeciwiły,
Nawet, gdyby moderatorzy i administracja zwróciła się do "tych ogóry" czyli administracji francuskiej.
Nawet, kiedy ona, chciałaby zatrzymać zmiany

i tak nic nie zrobimy bo na drodze do celu stoi korporacja Ubisoft.

Ubisoft to przedsiębiorstwo produkujące i wydające gry platformowe. Jak czytamy o tym w np. Wikipedii dowiadujemy się że główną siedzibę mają we ... Francji! Czyli tam gdzie powstała nasza gra. Ubisoft to wielka korporacja, każdego gracza widzą jako $$$. Jest on po prostu nastawiony na zyski. Dlatego także gra Howrse "połączyła", "przyłączyła", nie wiem jak to nazwać, do Ubisoft - żeby mieć większe zyski, ponieważ zapewne interes kręcił się słabo. To moje zdanie, może być inaczej, ale ja myślę nad taką wersją całego tego "szajsu" nazywanego od niejakich czasów Howrse.
PG startetów było w takim razie przed połączeniem się Owlientu z Ubi ?
Tak, przed połączeniem się.
Oł...to nie ma się co dziwić :/ (Wiesz, jam jest gracz młody to nie wiem xD)
Powrót do góry Go down
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 I_icon_minipostSob Lip 07, 2012 4:15 am

Malto napisał:
Moim zdaniem taki ogólnoświatowy, zdecydowany protest może coś dać. Przecież podobnie było z PG koni startowych dla nowych graczy. Potencjał miał być zawyżony, ale gracze się zbuntowali i ostatecznie tego nie wprowadzono.
Tyle że wówczas Owilentem nie rządził nastawiony na zysk Ubisoft...

Hej, Malto, właśnie mnie oświeciłaś... Już rozgryzłam dlaczego Owlient jest teraz tak strasznie nastawiony na zysk - bo Ubisoft zdziera z nich ostatni grosz, a oni dla siebie kasę też muszą mieć.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
kaprysab
Przyjaciel Zagrody
kaprysab


Nick w grze : kaprysab
Liczba postów : 821
Dołączył : 04/03/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 I_icon_minipostSob Lip 07, 2012 5:06 am

My możemy debatować, gdybać, chcieć a oni jak maja to zrobić i tak to zrobią czy nam sie to podoba czy nie. Jak nie my to nastepni gracze przyjda i potem nastepni. Nigdy nie beda liczyc sie z naszym zdaniem nawet jakby Ow cos probowala czynawet Ow z franc. wersji im o to chodzi. Jesesmy za inteligetni dla nich. Zobaczcie przeciez niektorzy gracze zarabiaja kupony bez wydawania zlotowki i maja ich na pewno pelno nie tylko od jakis krezusow. moze im to przeszkadza robia gre co raz gorsza by, nazwijmy weterani gry, zrezygnowali a przyszly takie cielaki i z pusta w glowie robily co oni przykaza.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=844786
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 I_icon_minipostSob Lip 07, 2012 5:41 am

Hmmm...
Chciałam wrócić do gry. Ot tak, z nudów.

Poczytałam o nadchodzących zmianach i uznałam, że chyba tak pokręcona jednak nie jestem, żeby wracać do tego bagna.

1) Wycofanie towarzyszy - TOTALNY bezsens. Umiejętność podnoszenia PG, dzięki towarzyszom, była częściowo wyznacznikiem przyjęcia do hodowli. Teraz gracz X, który kompletnie nie umie podnosić PG jest na równi z graczem Y, który jakiś czas uczył się tej umiejętności... Czyli jakby nie patrząc, gracz X jest pokrzywdzony, bo musiał się natrudzić, namęczyć, żeby sztukę podnoszenia PG opanować do perfekcji i dołączyć do prestiżowej hodowli...
Treningi do GP bez towarzyszy? Oooo ja nie mogę - porażka!

2) Już jakiś czas temu zauważyłam, że założyciele gry próbują uszarpnąć jak najwięcej kasy. Dlatego wcześniej postanowiłam zawiesić konto, żeby mnie nie kusiło i żebym ciągle nie inwestowała w tą grę... Teraz, po zmianach, jestem zadowolona ze swojej decyzji.

LUDZIE, nie dajcie się zmanipulować!!!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
FunnyOne
Raczkujący
FunnyOne


Liczba postów : 50
Dołączył : 03/11/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 I_icon_minipostSob Lip 07, 2012 7:32 am

Nie wiem, czy jest, czy nie ma, ale wiem, że był pomysł na wprowadzenie- Peleryna Hypnos. Dzięki temu przedmiotowi koń AUTOMATYCZNIE kładzie się spać. Następnie, wycofanie towarzyszy. Koń AUTOMATYCZNIE dostaje PG. "Dzięki" wycofaniu stworków, możemy podnieść um konika w półtora roku (prawie automatycznie :p). Co będzie dalej? Automatyczne dodawanie BLUP? Kowelan powiedział, że usuwają mało popularne opcje. Niech usuną wszystko to, co nie cieszy się wielkim zainteresowaniem graczy: niech usuną konie holsztyńskie, bo są najmniej popularną rasą. Co do koni boskich- niedługo pojawią się pewnie jakieś konie-kwiatki czy inne bajery. Nie zdziwię się, jak za dwa miesiące (po niezliczonej ilości promocji) pojawi się koń-fiołek czy koń-narcyz. Następnie, zajęcie się jakimś koniem (nakarmienie go i pogłaskanie, bo trening i przejażdżki będą automatyczne a zawody zostaną wycofane, bo kupić siodło w sklepie i założyć je na konia to wyższa matematyka) będzie możliwe dopiero po otworzeniu XX Rogów Obfitości. Ośrodki też mogą być usunięte, bo zbyt trudno jest kupić łąkę, zasiać rzepę, zebrać i tak zbić kokosy.
Mój projekt, nad którym pracowałem od momentu wejścia osiołków na nasz serwer, legł w gruzach. Ale trudno. Boli mnie to, że Ubisoft robi z nas analfabetów i odbiera przyjemność z gry. Jeżeli tak to ma dalej wyglądać, to ja dziękuję.
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 I_icon_minipostSob Lip 07, 2012 10:36 am

Wczoraj ugadane na forum w grze:
Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 Baner
awatar:
Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 Protest2

Czyli proste - 12 lipca nie logujemy się do gry. Jeśli uda się wciągnąć w
to dużą ilość osób zauważą to w statystykach. Info już mają, że coś
takiego się pojawi, to będą wiedzieć dlaczego Wink I może coś przemyślą.
Baner prowizoryczny, jak ktoś chce może zrobić lepszy.

Zaraz pokombinuję z obcojęzycznymi i spróbuję też tam popromować Wink Byłabym wdzięczna za pomoc.

A jeśli nie podziała - zawsze zdążymy się wykasować. A walczyć można spróbować.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Uśmieszek
ZAGRODZIANIN
Uśmieszek


Nick w grze : Uśmieszek06
Liczba postów : 1132
Dołączył : 09/12/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 I_icon_minipostSob Lip 07, 2012 10:39 am

Włączam się do akcji, chociaż i tak po rozdaniu przedmiotów grać nie będę.
Wkleiłam na profil, co mi tam.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=295856
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 I_icon_minipostSob Lip 07, 2012 10:48 am

Pojaw się dzień wcześniej i stwórz sztuczny tłum Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
karina127
Jedną nogą w ZM
karina127


Nick w grze : karina127
Liczba postów : 500
Dołączył : 03/02/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 I_icon_minipostSob Lip 07, 2012 10:57 am

Napiszcie,co się tam dzieje ?Mi dali bana xD
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 I_icon_minipostSob Lip 07, 2012 11:42 am

karina - cały czas Protest na tapecie. Coś mi się widzi, ze większość spiskowców dostanie bana za offtopic XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Uśmieszek
ZAGRODZIANIN
Uśmieszek


Nick w grze : Uśmieszek06
Liczba postów : 1132
Dołączył : 09/12/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 I_icon_minipostSob Lip 07, 2012 11:52 am

A, zwisa mi to. xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=295856
Ulquiorra666
Już coś wie
Ulquiorra666


Liczba postów : 117
Dołączył : 08/07/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 I_icon_minipostNie Lip 08, 2012 6:40 am

Ja dostałam upomnienie za wykłócanie się z moderatorką xD
Powrót do góry Go down
Domel
Przyjaciel Zagrody
Domel


Nick w grze : Awangarda
Liczba postów : 142
Dołączył : 05/05/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 I_icon_minipostNie Lip 08, 2012 6:43 am

Ulquiorra666 napisał:
Ja dostałam upomnienie za wykłócanie się z moderatorką xD


Wykłócanie z Modką :O Żarcisz xD Ja jeszcze bana za avek i prezke nie dostałam więc sie szykuje na to Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Ulquiorra666
Już coś wie
Ulquiorra666


Liczba postów : 117
Dołączył : 08/07/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 I_icon_minipostNie Lip 08, 2012 6:43 am

A tak w ogóle to witam wszystkich Wink Dopiero co się zarejestrowałam, bo jak widać na forum Howrse nie ma wolności słowa Razz
Powrót do góry Go down
Domel
Przyjaciel Zagrody
Domel


Nick w grze : Awangarda
Liczba postów : 142
Dołączył : 05/05/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 I_icon_minipostNie Lip 08, 2012 6:44 am

:3
Powrót do góry Go down
Ulquiorra666
Już coś wie
Ulquiorra666


Liczba postów : 117
Dołączył : 08/07/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 I_icon_minipostNie Lip 08, 2012 6:46 am

Domel - tak, bo Staficzka napisała, że pisanie o banowaniu ludzi i tym całym proteście jest nie na temat, dlatego cenzuruje nasze wypowiedzi. A ja jej na to, że skoro włączyła się do naszej dyskusji, to sama pisze nie na temat i niech ocenzuruje swoje wypowiedzi Razz
Powrót do góry Go down
julcia0101
W skromnych progach Zagrody
julcia0101


Nick w grze : julcia0101
Liczba postów : 478
Dołączył : 23/10/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 I_icon_minipostPon Lip 09, 2012 1:29 pm

Ulquiorra666 napisał:
Domel - tak, bo Staficzka napisała, że pisanie o banowaniu ludzi i tym całym proteście jest nie na temat, dlatego cenzuruje nasze wypowiedzi. A ja jej na to, że skoro włączyła się do naszej dyskusji, to sama pisze nie na temat i niech ocenzuruje swoje wypowiedzi Razz
Nie wiedziała co odpisać więc dała Ci upomnienie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=105227
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 I_icon_minipostWto Lip 10, 2012 4:30 am

Buahahaha, znowu mam bana Twisted Evil

Treść upomnienia:
Witaj Aglyss,

Otrzymałeś upomnienie za złamanie zasad gry Howrse.

Powód: Komentarz poniżej pewnego poziomu: " Mówi nam tylko o zmianach, jak pogodynka o pogodzie resztę ma gdzieś."
Komentarz poniżej pewnego poziomu: " Mówi nam tylko o zmianach, jak pogodynka o pogodzie resztę ma gdzieś." W tej chwili otrzymujesz jedynie upomnienie i nie zostaje nałożona żadna kara.
Jednak kolejne zachowanie niezgodne z zasadami będzie skutkować sankcją.

Dziękujemy za zrozumienie,

Zespół Howrse
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Sharpy
Raczkujący
Sharpy


Liczba postów : 62
Dołączył : 09/07/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 I_icon_minipostSro Lip 11, 2012 1:02 am

Ulquiorra666 napisał:
A tak w ogóle to witam wszystkich Wink Dopiero co się zarejestrowałam, bo jak widać na forum Howrse nie ma wolności słowa Razz
Tutaj w sumie chyba też... wątek z akcją protestacyjną zamknięty, ciekawe kto i dlaczego.
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 I_icon_minipostSro Lip 11, 2012 1:23 am

Pewno dlatego, ze się zapełnił, jest drugi przecież.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Sharpy
Raczkujący
Sharpy


Liczba postów : 62
Dołączył : 09/07/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 I_icon_minipostSro Lip 11, 2012 1:28 am

O. Nie zauważyłę.
Powrót do góry Go down
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 I_icon_minipostNie Lip 22, 2012 2:08 am

A ja się wam pochwalę petycją o towarzyszach Laughing

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 2ns8521
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 18 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy
Powrót do góry 
Strona 18 z 18Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18
 Similar topics
-
» FORUM - jesienne zmiany /// zimowe zmiany
» Zmiany, zmiany oraz zmiany - INT
» [FORUM] Zmiany, zmiany...
» GRA - Zmiany w OJ
» Zmiany

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: