Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy

Go down 
+37
Domel
Ulquiorra666
FunnyOne
Barson1990
anteek
Sathilia
LadyArvena
Uśmieszek
kaprysab
ArinStreal
Clue
Takashiro
Anett1906
wilczyca1000
Philipek
eloite
amorkowa
Jetrel
xTikTakx
Alasky
Calma
Aglyss
Bezbarwna92
koziorożec
Keplie
karina127
erreo
EREIS
Ayashi
Szarusia16
hanka1998
Sabula
Nevarra
Malto
carrie17
Temperance
Mikim7
41 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next
AutorWiadomość
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 3:08 am

Zaraz pewnie wymoderują, więc warto wkleić ku pamięci potomnych. Post kondzi533:
Cytat :
WTF?!Owlient,czy was w kosmos wyj...wyrzuciło?!Boże,jakie snoby,egoiście,psy na kasę,kretyni,niemyślący ludzie!Tutaj grają gracze,a wy widzicie nas jako żywe maszyny di pieniędzy.Miałem urodziny w kwiwtniu,ale wiadość odczytałem teraz."dziękujemy za twoją wierność".Haha,dziękujecie po raz ostatni.Coż tam jeszcze...Aha,pewnie dacie mi bana,ale to mi też wisi,w imię tych wszystkich graczy warto się pośswięcić.Skoro chcecie ułatwiać grę,to może zamiast koni zróbcie animowane kucyki,i opcja "poślij do przedszkole",kucyk po kilkunastu godzinach wraca,a my kładziemy go spać.Mam nadzieję,że nie za trudne?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 3:15 am

Malto napisał:
Zaraz pewnie wymoderują, więc warto wkleić ku pamięci potomnych. Post kondzi533:
Cytat :
WTF?!Owlient,czy was w kosmos wyj...wyrzuciło?!Boże,jakie snoby,egoiście,psy na kasę,kretyni,niemyślący ludzie!Tutaj grają gracze,a wy widzicie nas jako żywe maszyny di pieniędzy.Miałem urodziny w kwiwtniu,ale wiadość odczytałem teraz."dziękujemy za twoją wierność".Haha,dziękujecie po raz ostatni.Coż tam jeszcze...Aha,pewnie dacie mi bana,ale to mi też wisi,w imię tych wszystkich graczy warto się pośswięcić.Skoro chcecie ułatwiać grę,to może zamiast koni zróbcie animowane kucyki,i opcja "poślij do przedszkole",kucyk po kilkunastu godzinach wraca,a my kładziemy go spać.Mam nadzieję,że nie za trudne?
Bardzo dobrze napisane ale zaraz t ocenzurują ;/
Powrót do góry Go down
Szarusia16
Przyjaciel Zagrody
Szarusia16


Liczba postów : 745
Dołączył : 20/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 3:15 am

Malto napisał:
Dziś wyszkoliłam świeżo urodzonego Connka do GP - Buntownika. Miałam zamiar zainwestować w Chmurki, by wyglancować go do końca, ale po tym, co się dzieje, stwierdziłam - nie ma opcji. Nie będę ładować kasy w tę zadufaną w sobie firmę.
Ja mam chmurki, które do niczego mi nie są potrzebne, bo dawno skończyłam z grą. Chcesz? ;p

Boże, ale Owlient próbuje z nas debili robić...Niech już dadzą to Equirealm bo nie wytrzymię :C
Powrót do góry Go down
ArinStreal
Już coś wie
ArinStreal


Liczba postów : 218
Dołączył : 19/11/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 3:18 am

Eeeem LIStek jest córką mirmura? To ja nie ogarniam, bo kieedyś, z rok temu jak sprzedawałam swojego skilla jakiejś dziewczynie {?} to gadała, że to jest skill dla jej młodszego braciszka -> mirmura.
Tak właściwie, jak wygląda ta zmiana dla osób niewidomych? Bo nie wiem w jaki sposób oni mieliby grać...

Wydaje mi się, że do umiejeności podnoszenia PG dali specjalnie prysznice, wystarczy, że uproscili już marchewki -> połączyli dwie w jedna. Jak i wykasowali towarzyszy uprzednich z boksów.
Nie zdziwię się jak za jakiś czas znowu dadzą tych samych towarzyszy tylko na innej zasadzie ;/ NIE wiem jaki był sens w wymyślaniu nowych, jeśli teraz kasują.

Najbardziej ciekawi mnie jakie nagrody dadzą w tej podróży, pewnie same syfki jak zawsze.
Nie zdziwię się jak zamkną wątek pod pretekstem nagminnego łamania regulaminu Wink Ciekawe, czego się spodziewali wprowadzając tak wielkie zmiany i stawiając graczy praktycznie przed faktem dokonanym.
Powrót do góry Go down
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 3:28 am

Wczoraj, jak zajrzałam na niemiecki serwer, to wątek ze zmianami został zamknięty przez moderatora, ale nie chciało mi się tłumaczyć podowu, dla którego to zrobił Razz Także nie będę wysnuwała jakichś teorii, coby ludzi nie wprowadzać w błąd Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 3:31 am

U nas też długo wisieć nie będzie, bo ludzie zaczynają się żreć między sobą, co nie jest wskazane Razz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 3:33 am

Dzieciaki tam już spamują, starsi się kłócą więc długo otwarty nie będzie Razz
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 4:44 am

Się Kowelan odezwał...

Cytat :

Dzień dobry

Twierdzenie, że usuwamy z gry coraz więcej opcji jest błędne Nie jest to wcale naszym zamiarem. Zauważcie proszę, ile nowych funkcji pojawiło się w ostatnim czasie jak na przykład te powiązane ze specjalizacją konii!

@Hauru_Pendragon
Nowe rodzaje koni są stale wprowadzane do gry

Howrse cały czas się rozwija i zyskuje na popularności, jest nas coraz więcej To właśnie stałe monitorowanie i rozsądne zarządzanie i ewentualne wycofywanie funkcji, które nie są popularne i skupienie się na rozwoju pozostałych oraz nowych funkcji pozwala nam zapewnić Wam wysoki poziom zabawy.

Zwróćcie też uwagę, iż aby zminimalizować jakiekolwiek niedogodności, które mogłyby powstać ze względu na wycofanie Towarzyszy z dnia na dzień, dajemy Wam kilka tygodni czasu na podjęcie decyzji, czy chcecie zatrzymać swoich Towarzyszy czy zużyć ich w nadchodzącym konkursie. Pamiętajcie, że Wasze konie zachowają wszystkie bonusy, od Towarzyszy, których otrzymają przed dniem ich wycofania i rozpoczęcia konkursu!

Jeśli chodzi o pytanie jak zaniżać potencjał genetyczny koni w przypadku, gdy będą one otrzymywały przy narodzinach bonus +1.20, hodowanie jak najsłabszych konii nigdy nie było celem gry. Pomimo to, dla osób, które lubią eksperymentować wprowadziliśmy do gry Osły, które nie będą otrzymywały automatycznego bonusu +1.20 po wprowadzeniu zmian

- Kowelan

Takiej propagandy (jest nas coraz więcej, jupi!) już dawno nie widziałam.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Uśmieszek
ZAGRODZIANIN
Uśmieszek


Nick w grze : Uśmieszek06
Liczba postów : 1132
Dołączył : 09/12/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 4:59 am

Tak, świetnie. A przetraciłam ponad 200 PD na 0 PG u szetlandów.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=295856
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 5:12 am

A to w ogóle można mieć 0 PG u konia ?
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 5:15 am

Można nawet na minusie Smile

Przykład: KLIK



Ayashi napisał:
Kamil2010 napisał:
Nathaly napisał:

Drodzy gracze,
tak
zwana konstruktywna krytyka nie bedzie w żadnym razie cenzurowana,
jednak prosze w swoich opiniach odstapić od przytyków innym osobom ze
wzgledu na to,ze maja odmienne stanowisko.
Częśc osób lubiła towarzyszy, część nie.

Ta zmiana bedzie korzystna np.dla graczy ktorych do tej pory nie stać było na ducha,czy smoka.
Jeeej...
w takim raziep rosze o obniżkę cen, albo zamianę kuponów na equus
Zestawu Nyx i innych bajerów, bo NIE STAĆ na to większości graczy na
Howrse ^^ Albo w ogóle to niech wycofają. Przecież to jest taka sama
logika. Skoro na towarzyszy nie stać, to na CR też nie.

Mnie zazwyczaj nie było stać na otwieranie RO podczas promocji (znajdź XXX w RO; otwórz XX RO, żeby zdobyć konia wędrownego), to dlaczego RO nie zabierają? Dlaczego wciąż są takie "promocje"?



Dlaczego nawet Kowelan upiera się, że się nic nie straci, bo bonus wciąż będzie? Czy on nie zauważą, ze motyl nie daje zwykłego bonusu, tylko potrzebuje zabaw, które zablokują?


Ostatnio zmieniony przez LadyArvena dnia Pią Lip 06, 2012 5:18 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 5:17 am

LadyArvena napisał:
Można nawet na minusie Smile

Przykład: KLIK
Nie wiedziałem Surprised Dziękuję za przykład Smile
Powrót do góry Go down
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 5:38 am

Cytat :
Przez Mirmil, 6 lipca 2012, 13:24:50 (Zgłoś naruszenie)


Kowelan, nie jest sztuką złapanie ryby w stawie pełnym ryb, ale jest SZTUKĄ złapanie ryby w stawie, gdzie ich jest bardzo mało. Ile można wykonywać ciągle tą samą czynność. Prędzej czy później znudzi to każdego. Dlatego powstał taki projekt jak 0 PG u koni, żeby tę "nudę" jakoś urozmaicić. Faktycznie, projekt ten nie był celem Twórców gry, ale jest celem garstki ambitnych zapaleńców, których chce się jeszcze pomyśleć Tak samo można powiedzieć o "mieszańcach", że nie jest to cel gry, więc mamy się spodziewać, że krzyżowanie różnych ras wkrótce będzie zabronione? Tak jak pisałem wczoraj Wasz "cel/pomysł na grę", o ile istnieje to nie trzyma się kupy. Może w końcu Owlient otwarcie powie do czego zmierza ... chyba na odrobinę szczerości w końcu zasłużyliśmy grając i wspierając Howrse przez tyle czasu?


*szok x2* ;O
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 5:45 am

O.O Mirmil dobrze mówi ale ro trochę niepodobne do niego O.O

Mogę wiedzieć po co ten projekt z 0 PG, czemu ma służyć ?
Powrót do góry Go down
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 5:46 am

Ayashi napisał:
Cytat :
Przez Mirmil, 6 lipca 2012, 13:24:50 (Zgłoś naruszenie)


Kowelan, nie jest sztuką złapanie ryby w stawie pełnym ryb, ale jest SZTUKĄ złapanie ryby w stawie, gdzie ich jest bardzo mało. Ile można wykonywać ciągle tą samą czynność. Prędzej czy później znudzi to każdego. Dlatego powstał taki projekt jak 0 PG u koni, żeby tę "nudę" jakoś urozmaicić. Faktycznie, projekt ten nie był celem Twórców gry, ale jest celem garstki ambitnych zapaleńców, których chce się jeszcze pomyśleć Tak samo można powiedzieć o "mieszańcach", że nie jest to cel gry, więc mamy się spodziewać, że krzyżowanie różnych ras wkrótce będzie zabronione? Tak jak pisałem wczoraj Wasz "cel/pomysł na grę", o ile istnieje to nie trzyma się kupy. Może w końcu Owlient otwarcie powie do czego zmierza ... chyba na odrobinę szczerości w końcu zasłużyliśmy grając i wspierając Howrse przez tyle czasu?


*szok x2* ;O
Osz kurde...Tego to się NAPRAWDĘ nie spodziewałam
Powrót do góry Go down
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 5:47 am

Cytat :
Kowelan: Pamiętajcie, że Wasze konie zachowają wszystkie bonusy, od Towarzyszy, których otrzymają przed dniem ich wycofania i rozpoczęcia konkursu!"
Taaa... Owszem. Ale co z towarzyszami, którzy dawali bonus podczas zabaw, jak np. motyle? Skoro z nimi nie będzie można się bawić logiczne jest, że traci się całą korzyść z jego posiadania.

Ow: "Możliwość szukania konia według posiadanego towarzysza zostanie wycofana."
Dlaczego? Skoro na części koni towarzysze zostaną, to może niektórzy będą chcieli takie "unikaty" nabyć? Jak mają wtedy to zrobić? Przeglądając stronę po stronie?

Ow: "Bieżące zasady są zbyt złożone i stąd decyzja o ich uproszczeniu."
Jak to złożone? O-o Przecież nawet małe dzieci dają radę. A jak nie, to powoli się uczą. Do każdej gry, gdy się wejdzie trzeba się nauczyć zasad. Nawet takiej, gdzie kliknąć, żeby uderzyć mieczem/położyć konia spać/zmienić hasło. Więc może uproście jeszcze bardziej, żeby nie trzeba było się logować, oraz była tylko jedna strona z tekstem "połóż spać" i "nakarm"? A przepraszam. Niektórzy mogą nie potrafić czytać, i będzie za trudne. A co z ludźmi którzy nie potrafią włączyć internetu? Jak uprościcie dla nich?
Gra powinna być wyzwaniem. Każdy się powoli uczy i ma satysfakcję, ze potrafi coś, z czym wcześniej nie dawał sobie rady. Powiększanie PG o 1,2 nie jest przecież takie ciężkie. Nawet jak się to w neta wrzuci, to przepis wyskoczy. Czyż nie trudniejsze jest wyhodowanie jednorożca? Może to jeszcze uprościcie?

Nathaly: "Ta zmiana bedzie korzystna np.dla graczy ktorych do tej pory nie stać było na ducha,czy smoka."
Mnie zazwyczaj nie było stać na otwieranie RO podczas promocji (znajdź XXX w RO; otwórz XX RO, żeby zdobyć konia wędrownego), to dlaczego RO nie zabierają? Dlaczego wciąż są takie "promocje"?

Nie widzę tego teraz, ale było gdzieś wspomniane, że towarzysze byli rzadko używani. I dlatego wycofujecie. Jednak główni hodowcy z nich korzystali. Dużo osób nie korzysta z jabłek, a jakoś wciąż można je kupić. I wygrywać w loteriach.

Wypowiedź Lady Arveny
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 5:51 am

Cytat :
Przez Mirmil, 6 lipca 2012, 13:39:02 (Zgłoś naruszenie)
LadyArwena zgadzam się z Tobą Zwłaszcza jeśli chodzi o te "upraszczanie gry"
Powrót do góry Go down
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 5:52 am

Kamil2010 napisał:
O.O Mirmil dobrze mówi ale ro trochę niepodobne do niego O.O

Mogę wiedzieć po co ten projekt z 0 PG, czemu ma służyć ?

Kamil... po prostu zabawie, albo taki kaprys, by miast podwyższać, to bniżać PG koni Wink Ma ktoś zachciankę to obniża Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 5:55 am

Ow napisał:
Zdecydowaliśmy się na wycofanie towarzyszy jako jednej z mniej ważnych oraz mało popularnych opcji w grze.
Ciekawe, ja nie zauważyłem aby towarzysz był mało popularny scratch
Taiteilija napisał:

Grałam tu kiedyś wcześniej, dawno, dawno temu.
Tolerowałam wiele zmian, które zostały do tej gry wprowadzone. Kiedyś usunęłam konto, założyłam znów jakiś czas temu i pomyślałam sobie tylko "Boże, ale tu się pozmieniało". Tylko nie wiem, czy czasem nie na gorsze.

Złożone zasady? Proszę...od kiedy klikanie w odpowiedniej kolejności jest złożone?

Towarzysze się nie podobali bo co? Bo za mało kuponów na nie idzie? Bo koza podnosi PG tak samo dobrze, jak smok? Czy dlatego, że gracze nie chcą wydawać kuponów na PD, bo dostają je na przykład od motyli? Ah, te czsy kiedy PD były w sklepie za eq do kupienia...No cóż. Trzeba niestety przyjąć do wiadomości, ze zaczęła się liczyć tylko kasa.

+1.2 PG na starcie? Śmieszne. Kiedyś trzeba było się natrudzić, zeby takie coś mieć, a teraz co? Ah, w smie wystarczyło tylko stosować się do poradnika przecież. Oj, armia dzieci w wieku poniżej 10 lat z miesiącem stażu nie może sobie poradzić z tym zadaniem? Tak, ułatwmy grę młodszym graczom zrażając do siebie doświadczonych. Brawo! Oby tak dalej! Z niecierpliwością czekam na kupowanie PG i BLUP za kupony, wygrywanie ich na loteriach czy specjalne itemy (oczywiście za kupony, jakże inaczej!), które będą je dawały. A dlaczego rzepy są jeszcze takie tanie? Toż to 12% dodatkowej energii!

A w ogóle wprowadźmy jedną rasę koni idealną we wszystkim, bo jeszcze jakiś ośmiolatek się rozryczy, ze jego luzytan przegrał w skokach z holsztynem -.-.

Dzięki za loterie, maści ze Złotego Jabłka, karty, wędrowne, dzikie i boskie konie. Fajnie, że ma się coś, co czyni gracza wyjątkowym, ale przeginacie ze zmianami.

Powiem tak: Chcecie sobie usuwać towarzyszy - usuwajcie, kiedyś było dobrze bez nich. Ale jako rekompensatę dajcie nam chociaż możliwość kupowania PD za equus albo oddajcie to, co było kiedyś. Lizawki, normalne zabawy, króliki w boksach.


P.S.: Już za miesiąc - ARAB Z KOZĄ!!! 100000 eq i 10 kuponów.

Gratuluję stopniowego niszczenia Howrse. Oby tak dalej -.-.

schleich-ciara napisał:

eście sie odczepcie od OW ona chce dobrze nie to co wy nie pasuje wam cos to sie usuncie albo nie zwracajcie uwagi na to w nie wdziecznicy
Kolejna osoba, która podlizuje się adminom i udaje, że wszystko jest ok
Powrót do góry Go down
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 6:03 am

Bo Ow i Kowelan są dla nich bóstwem najwyraźniej ._.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 6:09 am

Lenka napisał:
Ha, ha, Kowelan, rozbawilaes mnie swoja wypowiedzia

Wysoki poziom zapewnianej przez Was zabawy jest co najmniej watpliwy, jesli przesledzisz komentarze aktywnych graczy, pojawiajace sie z zwiazku z kazda kolejna z Waszych promocji, tudziez zmian.

Nie budzi natomiast wysoki poziom samozadowolenia emanujacy z wypowiedzi administracji Howrse.

Co chwile wprowadzacie jakies zmiany, aby po jakims czasie je zlikwidowac badz zastapic innymi regulami gdy. Wcale sie nie zdziwie jesli niedlugo specjalizacja koni wyladuje w koszu tak samo jak obecnie towarzysze.

- - - Dla Mnie Najwieksza Wada Tej Gry Jest Brak Jakiejkolwiek Stabilnosci Obowiazujacych w Niej Zasad . - - -

Nie wydaje realnych pieniedzy na kupony bo nie mam zamiaru przekonac sie ktoregos dnia, ze cala moja strategia gry rozbije sie o jakies kolejne zmiany wprowadzone przez deweloperow i razem z pogrzebaniem przez Was jakiegos mojego projektu strace wszystko co zainwestowalam.

Za moment zmienicie jedna z podstawowych dotychczas zasad zwiazanych z genetyka. Nie obchodzi Was, ze jest bardzo duza grupa graczy, ktorzy (na innych serwerach) hodowali przez dlugi czas konie w celu obnizenia im potencjalu. Piszesz, ze nie bylo to celem gry. Jednak dla mnie cale dotychczasowe piekno tej gry bylo miedzy innymi w fakcie, iz gracze mogli wykorzystywac rozne jej aspekty. Mozna bylo grac z zgodnie z zalozeniami glownymi, albo mozna bylo grac troche "z boku", wykorzystujac male nisze w grze.
Teraz dajecie graczom jasny sygnal: macie grac w ten jedyny, przez nas ustalony sposob i zaden inny !

Nie zarzadzacie gra rozsadnie, bo trudno nazwac tym mianem stosowana przez Was strategie: zarzucanie nowosciami, wprowadanie nowych zasad gry, ktore potem i tak sa co chwila sa zmnieniane badz usuwane na rzecz innych nowinek.
Zarzuciliscie nas tysiacem przeroznych towarzyszy, tylko po to zeby ostatecznie stwierdzic, ze wymagalo to nadmiernej ilosci kodowania, wiec teraz ich usuwacie.

Jedno, czego sie nauczylam grajac w te gre, to glebokie przekonanie aby nie miec zaufania do ogloszen i zapewnien administracji. W sposob zupelnie dowolny dajecie i odbieracie nam funkcje w grze. Naprawde odechciewa sie grac skoro oczywistym jest, ze jakakolwiek zasada gry moze w kazdej chwili zmienic sie pod wplywem widzimisie dewelopera.
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 6:21 am

Moje gdybanie - wydaje mi się, że jednym z warunków bycia moderatorem jest popieranie/niekrytykowanie decyzji Administracji, czy coś w ten deseń. Dlatego nikt z modów nigdy nie wystąpił jawnie przeciwko wprowadzanym zmianom czy decyzjom. Zazwyczaj w takich sytuacjach nabierają wody w usta i ewentualnie moderują/banują. Nic więcej. Spotkaliście się z ich strony z czymś, co byłoby przeciwko decyzjom Owilentu?

Idąc tym tokiem i obserwując obecne posty Mirmila - jak na moje oko on miał dość bycia przybocznym Ow i spółki. Zrezygnował z funkcji moderatora (być może nie był to jedyny powód) i aktualnie pisze szczerze, co myśli, ponieważ nie zobowiązują go żadne wytyczne.

Podobnie przedstawia się sprawa z Lenką. Ona również dawniej była modem, a teraz ciska na "szefostwo" gromy.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 6:30 am

Malto napisał:
Moje gdybanie - wydaje mi się, że jednym z warunków bycia moderatorem jest popieranie/niekrytykowanie decyzji Administracji, czy coś w ten deseń. Dlatego nikt z modów nigdy nie wystąpił jawnie przeciwko wprowadzanym zmianom czy decyzjom. Zazwyczaj w takich sytuacjach nabierają wody w usta i ewentualnie moderują/banują. Nic więcej. Spotkaliście się z ich strony z czymś, co byłoby przeciwko decyzjom Owilentu?

Idąc tym tokiem i obserwując obecne posty Mirmila - jak na moje oko on miał dość bycia przybocznym Ow i spółki. Zrezygnował z funkcji moderatora (być może nie był to jedyny powód) i aktualnie pisze szczerze, co myśli, ponieważ nie zobowiązują go żadne wytyczne.

Podobnie przedstawia się sprawa z Lenką. Ona również dawniej była modem, a teraz ciska na "szefostwo" gromy.
Właśnie to zauważyłem, wcześniej Mirmil jako mod siedział cicho i przytakiwał Ow nawet jak coś źle robiła a teraz zaczyna sie stawiać razem z Lenką. Jedynym byłym modem który się nie odzywa jest Vexel <chyba, że on nie bł modem ale coś mi mówi, że kiedyś był zresztą to jest mało istotne>
Powrót do góry Go down
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 6:30 am

Aż zmieniłam co do Mirmila nastawienie oO'
JA zmieniłam.
To dziwne. oO'


Odblokujcie mnie, bo chcę pobić rekord Howrse w najdłuższej i najbardziej niejawnie obrażającej wypowiedzi w historii.
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 6:44 am

Caddie napisał:
Odblokujcie mnie, bo chcę pobić rekord Howrse w najdłuższej i najbardziej niejawnie obrażającej wypowiedzi w historii.
Korci mnie, baaaardzo korci, ale nie zacznę elaboratu, bo na pierwszy rzut oka będzie podejrzane, że konto z dwudniowym stażem jest tak dobrze zorientowane w meandrach gry... :<
Ale już dwa czy trzy razy zaczynałam coś klepać w okienku Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 6:47 am

Malto napisał:
Moje gdybanie - wydaje mi się, że jednym z warunków bycia moderatorem jest popieranie/niekrytykowanie decyzji Administracji, czy coś w ten deseń. Dlatego nikt z modów nigdy nie wystąpił jawnie przeciwko wprowadzanym zmianom czy decyzjom. Zazwyczaj w takich sytuacjach nabierają wody w usta i ewentualnie moderują/banują. Nic więcej. Spotkaliście się z ich strony z czymś, co byłoby przeciwko decyzjom Owilentu?

Idąc tym tokiem i obserwując obecne posty Mirmila - jak na moje oko on miał dość bycia przybocznym Ow i spółki. Zrezygnował z funkcji moderatora (być może nie był to jedyny powód) i aktualnie pisze szczerze, co myśli, ponieważ nie zobowiązują go żadne wytyczne.

Podobnie przedstawia się sprawa z Lenką. Ona również dawniej była modem, a teraz ciska na "szefostwo" gromy.

w zasadzie nie do końca, bo w wątku pojawiła się jedna wypowiedź Nathaly, która napisała wyraźnie, że jej usunięcie towarzyszy też się nie podoba. co prawda, było to bardzo delikatne, po czym dalej tłumaczyła administrację, ale to jedno zdanie padło. mogę nawet wyszukać tego posta, o ile przebiję się przez te tony spamu, jaki tam teraz panuje.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 6:49 am

Malto napisał:
Caddie napisał:
Odblokujcie mnie, bo chcę pobić rekord Howrse w najdłuższej i najbardziej niejawnie obrażającej wypowiedzi w historii.
Korci mnie, baaaardzo korci, ale nie zacznę elaboratu, bo na pierwszy rzut oka będzie podejrzane, że konto z dwudniowym stażem jest tak dobrze zorientowane w meandrach gry... :<
Ale już dwa czy trzy razy zaczynałam coś klepać w okienku Laughing

Możesz napisać, ja wyślę Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 6:51 am

Ayashi napisał:
Malto napisał:
Caddie napisał:
Odblokujcie mnie, bo chcę pobić rekord Howrse w najdłuższej i najbardziej niejawnie obrażającej wypowiedzi w historii.
Korci mnie, baaaardzo korci, ale nie zacznę elaboratu, bo na pierwszy rzut oka będzie podejrzane, że konto z dwudniowym stażem jest tak dobrze zorientowane w meandrach gry... :<
Ale już dwa czy trzy razy zaczynałam coś klepać w okienku Laughing

Możesz napisać, ja wyślę Very Happy
Też się zgłaszam ^^
Powrót do góry Go down
Szarusia16
Przyjaciel Zagrody
Szarusia16


Liczba postów : 745
Dołączył : 20/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 7:20 am

Kamil2010 napisał:
Jedynym byłym modem który się nie odzywa jest Vexel <chyba, że on nie bł modem ale coś mi mówi, że kiedyś był zresztą to jest mało istotne>
Vexel nie był modem :3
Powrót do góry Go down
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 7:20 am

O! Paczajcie tylko:Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 Petycjaprzeciwzmianom

Już robią petycje...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 16 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy
Powrót do góry 
Strona 16 z 18Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next
 Similar topics
-
» FORUM - jesienne zmiany /// zimowe zmiany
» Zmiany, zmiany oraz zmiany - INT
» [FORUM] Zmiany, zmiany...
» GRA - Zmiany w OJ
» Zmiany

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: