Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy

Go down 
+37
Domel
Ulquiorra666
FunnyOne
Barson1990
anteek
Sathilia
LadyArvena
Uśmieszek
kaprysab
ArinStreal
Clue
Takashiro
Anett1906
wilczyca1000
Philipek
eloite
amorkowa
Jetrel
xTikTakx
Alasky
Calma
Aglyss
Bezbarwna92
koziorożec
Keplie
karina127
erreo
EREIS
Ayashi
Szarusia16
hanka1998
Sabula
Nevarra
Malto
carrie17
Temperance
Mikim7
41 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next
AutorWiadomość
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 8:04 am


TOM1 napisał:
Zmiany. A po co to i że tak by zapytał komu?Ta gra jest dla graczy a jak widać graczom się nie podoba .
Dla mnie osobiście to zwykła kradzież bo 1000 eg za ducha to śmiech jest .Płaczą bo kupon kosztuje 5zł a 1000 eg to za konia do schroniska się dostaje bez rożka.
Ten kto wydał kupony i dużo eg bo za ducha nawet 300000 tyś na wymianach chcą nie 1000 eg czuje się oszukany i słusznie.Szkoda słów .

No w końcu on się wypowiedział. Interesowało mnie co powie na ten temat.
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 8:07 am

Caddie napisał:

TOM1 napisał:
Zmiany. A po co to i że tak by zapytał komu?Ta gra jest dla graczy a jak widać graczom się nie podoba .
Dla mnie osobiście to zwykła kradzież bo 1000 eg za ducha to śmiech jest .Płaczą bo kupon kosztuje 5zł a 1000 eg to za konia do schroniska się dostaje bez rożka.
Ten kto wydał kupony i dużo eg bo za ducha nawet 300000 tyś na wymianach chcą nie 1000 eg czuje się oszukany i słusznie.Szkoda słów .

No w końcu on się wypowiedział. Interesowało mnie co powie na ten temat.
On powinien być modem. Rozsądny, trzeźwo myślący facet. Może nie dałby się zakneblować.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 8:14 am

Podlizywania się ciąg dalszy. Proponuję za to 36352 dzieciakom dać moda za dobre serce.
Powrót do góry Go down
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 8:19 am

Podsumowanie LadyArveny:

Cytat :


NATIQEDZIA: "Za chwilę będzie tak, że nawet pięciolatek zdobędzie baliosa , będzie w
pierwszej dziesiątce rankingu. No bo przecież ,, Bieżące zasady są zbyt
złożone ,, !"
Niestety Miejsc w pierwszej dziesiątce jest tylko 10

Nirana: "O odejściu to ja już mysląłam jak miałam 200 dni stazu. Ale teraz to juz powaznie sie trzeba zastanowic. Ale szkoda mi usówac tego wszystkiego."
Zobaczymy co będzie w najbliższych dniach. Usunąć się jeszcze zdąży. Ja chyba zostanę, dopóki będą znajomi. Ale czy logowanie się można nazwać grą? Chociaż właściwie niedługo tylko logowanie będzie do roboty, przy tym tempie ułatwiania gry...

anietkaaa: "Teraz gra, będzie bardziej przypominać mi pierwsze dni w howrse, bez towarzyszy i takich tam"
Tylko wtedy 1,2 PG było. A teraz chcą nam dodawać automatycznie :/ Wtedy jeszcze z lizawkami trzeba było kombinować. Potem uprościli plan dnia. Teraz zabierają.

Wolf_09041: "Pewnie zbierali głosy od 6-7 latków , którzy nie umieli podnieść PG."
Też mam czasem takie wrażenie... Albo zauważyli na forum, że ludzie mają problem. Ale tak ZAWSZE jest na początku. W KAŻDEJ grze. Trzeba się po prostu nauczyć. Dawniej gra była skierowana do osób koło 15. Przynajmniej takie odnosiłam wrażenie. Teraz zaniżają poziom.

koszolak: "Jestem za usunięciem funkcji łącznika, jaką pełnią Ow i Kowelan. Jest mało użyteczna. Gracze nic przez jej istnienie nie zyskują. Nie mamy wiele do powiedzenia w kwestii nowości, więc równie dobrze mogą je wprowadzać bez ostrzeżenia. Małpki są zatem niepotrzebne."
Jednak ktoś musi nam przekazywać informacje o protestach I nasze komentarze dla twórców gry.

anietkaaa: "tak jak pisałam wcześniej tamtym razem gracze sobie poradzili, to teraz wcale nie są gorsi i też dadzą rade."
Ale dlaczego na siłę nam "ułatwiają", skoro tego nie chcemy?

koszolak: "Właśnie! Zapomniałam o ZH. Jego wartość spada. Proszę kochanych twórców gry o rekompensatę tego."
Też prawda...

marysia.ola: "Przynajmniej jest rekompensata 500 Eq..."
Tylko że jedni towarzysze byli warci mniej, inni więcej...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 Empty
PisanieTemat: Zagubione posty   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 10:36 am

Witajcie,
podczytuję Was od wczoraj i od tego też momentu zbierałam się za napisanie tego posta... Aktywna jednak tutaj nigdy nie byłam za mocno i pewnie nigdy się to nie zmieni...

Zastanawiam się sama, w którym kierunku idą te zmiany. Dla mnie serwer PL jest pierwszym, nie wiem więc, co działo się X czas temu na serwerach zagranicznych, jakie były promocje (albo raczej jakich nie było) i jak czuli się gracze.
Domyślam się jednak jednego - całe protesty w kierunku Ow czy Kowelana (wiem, wiem - zaraz powiecie, że "nabrałam wody w usta" itd..) nie mają sensu. Gwarancji nie mam i mieć nie będę, ale według mojej skromnej opinii, oni kompletnie nic nie mają do gadania jeżeli chodzi o zmiany. To "góra" o wszystkim decyduje.

Sama nie jestem zwolenniczką zmian, bowiem jeszcze kilka dni temu szukałam duchów - nie zdarzało się, by ktoś chciał je sprzedać taniej niż za kupon od sztuki. Gdybym wtedy większość transakcji zrealizowała, chyba zaczęłabym się niecenzuralnie wyrażać.

Nie chcę natomiast wypowiadać się na temat podróży zwierzaków, czy tego, co oni tam jeszcze wymyślili. Bo dopóki "nie dotknę i nie pomacam" nie będę wiedziała, czy przypada mi to do gustu czy nie.

Co do Malto - mimo, że było między nami różnie (jakkolwiek to brzmi) to z całego serducha Ci współczuję. Tak jak poprzednicy wspomnieli - gro osób było wielokrotnie zgłaszana za multikonta, z czystymi dowodami.. I co? I nic. Równie dobrze to konto co założyłaś wczoraj mogło należeć do Twojego męża/kochanka/dziecka.. Eh, szkoda słów.

To tyle słów ode mnie.
Zaczynałam grać na Howrse pełnym sympatycznych ludzi z nadzieją, że w grze odnajdą oderwanie od rzeczywistości. A jak jest dziś? Masa frustracji, bo zabierają graczom coś, na co większość ciężko pracowała.. Do czego to zmierza?
Powrót do góry Go down
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 10:44 am

Dorcis, cieszę się, że nie wpadłaś tutaj i nie opieprzyłaś od góry do dołu za nasze dyskusje, bo niektórzy są do tego zdolni, uwierz.

Ja w żadnej wypowiedzi, nie oskarżałam ani Ow ani Kowelana, ani żadnego z was - moderatorów. Wyrażałam swoją opinię na temat tego co się dzieje, mówiąc ogolnikowo. Za to również dostałam bana na pisanie na forum. Nie wiem czy zostanie odblokowany czy nie, szczerze nie obchodzi mnie to, bo zacznę grać jak Arvena - tylko dla stażu i bawienia w promocje.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 10:49 am

Caddie - a za co przepraszam miałabym opieprzać?
Nie, nie należę do tych dzieci co to piszą jak jest wspaniale i w ogóle. Mam cholerne mieszane uczucia..

Co do moderatorów - nie próbujcie mieć do nas pretensji Very Happy Dowiedzieliśmy się dokładnie w tym samym momencie co Wy o nadchodzących zmianach..
Chyba, że dziewczyny o czymś wcześniej wiedziały, ale wątpię.

Sama coraz bardziej mam dość hodowania, to już nie sprawia takiej radości jak kiedyś. Ostatnio każdy BLUP jakiegokolwiek konia jest dla mnie udręką.. I możesz mi wierzyć bądź nie, ale dwa razy byłam już bardzo blisko usunięcia konta..
Powrót do góry Go down
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 10:52 am

Ja mam pretensje tylko do tych modów, którzy rozdają bany na prawo i lewo, myśląc, że przez to są fajni, a tak naprawdę nie mają do tego powodu, o zmiany nie mam do nich żadnych obiekcji. Ale wychodzę z założenia, że skoro Ow jest łącznikiem między nami a tymi wyżej, to raczej nasze sprzeciwy powinny tam trafić, czyż nie? A skoro bunt nastąpił na wszystkich serwerach to raczej chyba jest coś nie tak.

Kiedyś no, to była zabawa, a teraz takie klikanie dla klikania staje się nudne i monotonne.
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 10:53 am

dorcis, "co było a nie jest, nie pisze się w rejestr" - więc mimo tego, że rzeczywiście, było pomiędzy nami różnie, ja do Ciebie nic nie mam Smile
Kusi mnie, by chociaż spróbować wyprostować sytuację z multi, zwłaszcza po tym, jak uświadomiłam sobie, że po przywróceniu konta za miesiąc będę miała aż 4 punkty Karmy, jednak nie mogę powiedzieć, że multi nie miałam, bo miałam. Dwa dni, ale jednak. I chyba nie ma znaczenia, że tylko do czytania forum. Nikt mi w głowie nie siedział i nie wiedział, do czego zechcę je wykorzystać. Dlatego argumentów przeciwko podjętej decyzji nie znajduję.
Szkoda mi tylko tego 1,5 roku, gdy grałam uczciwie i szczerze wyrażałam swoje zdanie.

A propos towarzyszy, a raczej ich zastępstwa - dotąd nie dano zastępstwa ogłoszeń, a była to mniej skomplikowana operacja. Więc ile może potrwać zastępowanie czymś psów czy kotów?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 10:58 am

Caddie - ale nie wiesz kto dał Ci bana na forum (czy jakiejkolwiek innej osobie), więc równie dobrze możesz i po mnie jechać Wink

Malto - przeszłość jest przeszłością, ale u mnie gdzieś te wszystkie wydarzenia jakoś mocno siedzą. Mniejsza o to.
Multi jako takie miałaś. To nie ulega wątpliwości.
Najmocniej zastanawia tylko jeden fakt, kto chciał się Ciebie jak najszybciej pozbyć. Jak dotąd nikogo w tak ekspresowym tempie nie zbanowali (chyba, że o czymś nie wiem).

Miałam napisać jeden post, a jest już trzeci...
Nawiązując zaś do Ogłoszeń - tu jestem akurat zwolenniczką, że zostały usunięte. Co tam się działo, to wołało o pomstę do nieba. Ale może ja trafiałam w złym momencie? Wtedy jeszcze nie zależało mi tak na grze, jak np. dwa czy trzy miesiące temu..
Powrót do góry Go down
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 11:03 am

Dorcis - ale to nie Ty Razz
Powrót do góry Go down
karina127
Jedną nogą w ZM
karina127


Nick w grze : karina127
Liczba postów : 500
Dołączył : 03/02/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 11:52 am

Caddie - napisałam im : nie róbcie z nas DEBILI !
Ciekawe czy mnie zbanują jak ciebie xD
Powrót do góry Go down
karina127
Jedną nogą w ZM
karina127


Nick w grze : karina127
Liczba postów : 500
Dołączył : 03/02/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 12:24 pm

Wow !Zgadłam!Mam jednodniowy ban i -1 pkt. karmy.
Powrót do góry Go down
kaprysab
Przyjaciel Zagrody
kaprysab


Nick w grze : kaprysab
Liczba postów : 821
Dołączył : 04/03/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 12:32 pm

dorcis nikt do was nie ma zadnych pretensji w sumie na was sa wieszane psy
Szkoda mi najbardziej Malto ja ja uwazam naprawde chyba za najbardziej uczciwa osobe i watpie ze ma jakies multi poatrzmu w inne konta. przez tak dlugo nikt nie odkry naglel ze Malto ma multi a widzialam nie jednego gracza ze stazem ponad 150 nawet 200 dni stazu i jest tam multi jak nic. Czemu tych nikt nie widzi. a ze Malto potrafi tak powiedziez ze kazdemu w piety idzie to za to moze dostla bana widocznie taka polityka. Tak jak ja dostalam upomnienie od wrednego dzieciaka za obrazliwa wiadomosc bo to rozkapryszonay dzieciak a ze miala multi to nikt nie zauwazyl.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=844786
Sathilia
Przyjaciel Zagrody
Sathilia


Nick w grze : Sathilia
Liczba postów : 352
Dołączył : 20/08/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 1:42 pm

Lullaby_x napisał:
Czytam ten wątek i czytam i od dobrych paru godzin mnie korciło by także dodać swoje 3 grosze.

Zastanawiacie się o co chodzi z tekstem, że towarzysze nie są popularne? Jak dla mnie odpowiedź jest prosta i logiczna, ale administracja tego nie powie wprost, tylko jak zwykle mydli ludziom oczy, że to dla wprowadzenia kolejnych 'lepszych' atrakcji i funkcji. Mało popularne, bo nie zarabiały na siebie REALNEJ NASZEJ kasy. Przecież na początku jak doszli towarzysze, to najlepszy był Gryf warty 2 kupony. Był najbardziej przydatny jeśli chodzi o Grand Prix. Zaraz potem posypały się smoki, duchy i reszta zwierzyńca. Na początku te najlepsze, czyli smoki i duchy były rzadkie i unikatowe, to było ok, ale szybko stały się łatwo dostępne, sypały się niemal w każdej kolejnej świetnej promocji. Czy to NASZA wina, że dzięki tej głupocie taki sklepowy Gryf przestał być opłacalny? Sam gryf także zrobił się łatwo dostępny za cenę dużo niższą niż tą w sklepie, twórcy to podłapali i cenę zmienili na diamenty. Jak widać i to nie pomogło. Te droższe jeśli chodzi o equus towarzysze (kot i jaskółka) także szybko straciły na wartości. Ludzie przestali je kupować i ich cena spadła, a co za tym idzie? Nie tylko nie mogli z nas zdzierać kuponów/diamentów, ale equus także Więc najlepiej wywalić wszystko skoro nie są popularne bo na siebie nie zarabiają. Kolejny raz się zapytam, dlaczego za głupotę i nieprzemyślane decyzje twórców musimy konsekwencje tego odczówać MY, czyli osoby, dla których PODOBNO gra została stworzona. Przecież dodając do sklepu zebrę za 1500 eq z bonusem +10, to chyba nie trzeba być mistrzem strategii by się domyśleć, że szybko ona wyprze w czołowych hodowlach takiego kota czy jaskółkę, skoro mają niższy bonus a do tego są droższe? Z niższym bonusem w zawodach trudniej o wygrane, a bez wygranych trudniej o 100blup a do tego się chyba dąży.

Dodam tylko, że towarzysze sami w sobie mnie osobiście się NIGDY nie podobali. To gra o koniach a nie super bohaterach ze smokiem u boku i resztą ZOO. Chcą usuwać? Dobrze, niech im już będzie, ale po co chcą mieszać w to także możliwość samodzielnego podnoszenia PG?

Kolejny raz Owlient tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że liczy się dla nich tylko kasa, kasa, KASA. Dobrze, rozumiem, że przecież bez wkładu naszych pieniędzy nikt by nie utrzymywał gry charytatywnie, ale bez przesady! Taka wielka firma, a nawet ich nie stać na pożądnego grafika. Skoro już za coś mam płacić, to chociaż chcę mieć satysfakcję, że pieniądze, które wydałam poszły na coś co serio ulepszy grę i będzie milsza w odbiorze ale także dla oka, bo obecna grafika jest normalnie śmieszna. Konie w dużej mierze nie przypominają swoich realnych odpowiedników i są BRZYDKIE mówiąc krótko. A boskie? Niektóre wyglądają tak, jakby ktoś rysował na odwal w 5 minut bez żadnego pomysłu na siebie.
Dlaczego twórcy zamiast iść w coś co rzeczywiście ulepszy grę, to zajmuje się tylko wymyślaniem kolejnych !cenzura!łowatych promocji? Już nawet jak są eventy to po co się starać. Nie minie dzień a boski, który był główną wygraną pójdzie do RO. Bo przecież na samym evencie(a 90% ponad ich polega na wydawaniu przez nas kolejnej dawki kuponów, a od jakiegoś czasu także i equus) jeszcze za mało zdarli kasy z nas. Mogliby dodać jakieś losowe odmiany w maściach, wygląd nowy dla krzyżówek i aby same w sobie krzyżówki także miały jakiś swój sens na howrse, a nie były traktowane jak mieszane kundle.
Ja nie wiem o jakich wielkich zmianach ciągle dodawanych na howrse mówi administracja. O specjalizacji? Hip hip hurra, tyle, że mi osobiście się to też nie podobało i nadal średnio podoba.

Jak tak dalej pójdzie, to handel końmi na howrse upadnie całkiem. Pamietam jak jeszcze było Canticum Venti i jak trudno było komukolwiek sprzedać źrebaki, bo najwyzwjczajniej w świecie ludzie nie mają za co kupić, bo wszystkie kupony tracą na kolejne świetne promocje. A jednorożce? Kiedyś takie drogie a dzisiaj ledwo za kupon nędzny upchać. Ale co to kogo z odgórnych obchodzi. Ważne żeby ich kieszenie były pełne, a nie nasze zadowolenie. Ale do jasnej, PO CO mam płacić za grę, której twórcy nie szanują zdania graczy? Na początku polskiej wersji kupowałam kupony. W porównaniu do innych bankowo kupiłam nie tak dużo, bo tylko 85. A od ponad roku nie kupiłam ANI JEDNEGO. Ani złotówki nie wydałam, bo już mam tego najzwyczajniej dość. Obrzydła mi gra, obrzydły mi te promocje, w loterii to już w ogóle się nie staram, bo po co skoro zaraz będzie zapewne Merkury dostępny w RO. Od 2-3 miesięcy ja nawet na howrse nie gram. Wchodzę tylko dla stażu, a i na tym mi przestaje zależeć. Gra się robi coraz bardziej nudna, monotonna i nastawiona na zysk Owlientu. A z nami W OGÓLE się nie liczą. W OGÓLE. Jakby liczyło się dla nich NASZE dobro i zadowolenie z gry, to by nas pytali o zdanie, a nie stawiali przed faktem dokonanym. Staraliby się nam pomagać, jeśli chodzi o oszustów i kradzieże. Tymczasem dzisiejszy ban jednego z graczy tylko pokazuje, że Owlient banuje tylko te osoby, które dla nich są niewygodne. Kiedy widać czarno na białym różnego typu multikonta, przekręty i inne to nieraz czekaliśmy na jakiś ruch z ich strony KILKA MIESIĘCY. A teraz co? Dzień lub dwa i ban tak naprawdę za NIC?

Śmieszne to wszystko się robi i żałosne. NIE WIERZĘ, że JAKIKOLWIEK ruch z ich strony, zmiany i inne są dla NASZEGO dobra i miłej zabawy. Wszystko zaczęło działać pod przykrywką ich zarobku, a nie tak powinno to wyglądać. Nowości powinny przyciągać nowych ludzi, którym się gra na tyle spodoba, że będą chcieli ją wspomagać, a nie wręcz bezczelnie obskubywać nas z wszystkiego co się da. Amen.

PS. przepraszam za ewentualną chaotyczność wypowiedzi. A jeśli zostanie ocenzurowana, to pozdro, bo już bankowo będę przekonana, że tego typu wątki są robione, aby czytać same ulizane milusie wypowiedzi jacy jesteśmy szczęśliwi, że robią z nas wiadomo co..

Powiem tak - nic dodać, nic ująć. Pięknie powiedziane jak ta cała szacowna banda z Owlinetu ma nas właściwie jedynie za maszynki, które wypychają im kasą kieszenie...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=131262
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 2:01 pm

Szczerze powiedziawszy, to cytując Sathi: "nic dodać i nic ująć".
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 2:04 pm

Post Lullaby_x - bardzo fajnie napisany, widać, że szczery i przemyślany. Zabrakło mi tylko jednej rzeczy - dania Owilentowi do zrozumienia, że gracze będą też stratni na pd. W końcu to był "urok" motyli, duchów, wielbłądów, niedźwiedzi. Pewnie dlatego też zdecydowano się wycofać zwierzaki - gracze zbierali darmowe pd i nie wydawali kuponów na doładowania, jak wcześniej.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 2:12 pm

A ktoś jest w stanie mi racjonalnie przedstawić ile trzeba było oporządzić konisk i pobawić się z towarzyszami danego dnia, by nazbierać daną ilość? (chodzi mi o jakieś konkretne liczby)

Sama nigdy nie byłam na tyle ambitna by się z towarzyszami bawić specjalnie dla PD (nie licząc robienia skillerów z duchem) - ale niesamowita ciekawość mnie zżera.

Lulka napisała dobitnie, co myśli.
Mimo, iż większość użytkowników gry jest zdecydowanie na NIE i tak zmiany są nieodwracalne. Nie wierzę w cuda...
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 2:17 pm

dorcis napisał:
A ktoś jest w stanie mi racjonalnie przedstawić ile trzeba było oporządzić konisk i pobawić się z towarzyszami danego dnia, by nazbierać daną ilość? (chodzi mi o jakieś konkretne liczby)
dorcis, ja miałam w moim stadku koło 25 - 30 koni z motylami oraz duchami, i dziennie potrafiłam zdobyć z oporządzenia ich koło 30 (przy młodziutkich koniach z duchem nawet więcej) punktów dorastania. Oczywiście bez zużywania Objęć, bo te konie miałam tylko dla pd. Żadnych treningów, żadnego posyłania na łąkę, od pobudki do snu wyłącznie zabawa i jednorazowo żarełko.

Nie liczyłam tego, ale podobno duch przy koniu do GP mógł dać nawet ponad setkę pd.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 2:20 pm

Jakoś nigdy nie liczyłam ile PD wpada, ale przy mojej ilości koni z towarzyszami dającymi PD i całym stadem, to +/- 50 PD (suma na oko sumuje PD od towarzyszy i za oporządzanie)mi wpada dziennie, a jak ktoś ma mnóstwo tego tałatajstwa to pewnie i ponad 100 Smile Wszystko też zależy, jak się godziny zabaw rozłożą.

To się okaże, jak to właściwie będzie. Aczkolwiek skoro mają gotową promocję i nie jest to zmiana wprowadzona, jak większość, to szanse są naprawdę nike, że odstąpią od tego pomysłu. Chociaż żeby zrezygnowali z tego PG, aby dalej można było samemu się w to bawić. Tylko pytanie czy Administracje z serwerów przekazują wieści od użytkowników i jak bardzo prezesostwo jest na nas wypięte du... zadem.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 2:24 pm

Moim zdaniem taki ogólnoświatowy, zdecydowany protest może coś dać. Przecież podobnie było z PG koni startowych dla nowych graczy. Potencjał miał być zawyżony, ale gracze się zbuntowali i ostatecznie tego nie wprowadzono.
Tyle że wówczas Owilentem nie rządził nastawiony na zysk Ubisoft...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 2:28 pm

Na francuskiej wersji chyba wprowadzono to wyższe PG koni starterowych, ale to chyba jedyna wersja, gdzie taka zmiana weszła. Zobaczymy, co zrobią z tą promocją. Mam cichą nadzieję, że nasze argumenty i te zza granicy trafią do tych łbów prezesostwa i się z tego wycofają.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 2:31 pm

No tak, około 30pd na 25-30 koni to jest coś.
Teraz już w pełni rozumiem zbulwersowanie, myślałam, że mniej z tego można było uciągnąć.

Pożyjemy, zobaczymy jak to będzie z tymi zmianami..
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 2:32 pm

Osobiście jestem ciekawa, ile tak naprawdę nasza Ow może. Przecież szefostwo poszczególnych wersji językowych powinno mieć coś do gadania, prawda?

Cóż, nieustannie jestem wdzieczna za wieści "z frontu" Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
kaprysab
Przyjaciel Zagrody
kaprysab


Nick w grze : kaprysab
Liczba postów : 821
Dołączył : 04/03/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 2:35 pm

Twoje zdanie

Co sądzisz o tempie w którym nowe funkcje są dodawane?





Patrzcie pytaja nas o zdanie


Ostatnio zmieniony przez kaprysab dnia Pią Lip 06, 2012 2:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=844786
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 2:36 pm

Hmm.. to jest dość ciekawe... Jednakże my, biedne żuczki się tego nie dowiemy ile ona może. Miejmy nadzieję, że wystarczająco dużo, aby może udało się coś wynegocjować.

A na froncie nic ciekawego. Jedna wypowiedź z ciekawszych:
Cytat :
Przez Riders, 6 lipca 2012, 22:32:53 (Zgłoś naruszenie)
Zmiana zmianę goni i zmianą pogania. A wszystko to o kant d... potłuc

Howrse z gry intrygującej i ciekawej zamienia się w banalną zabawkę dla chcących poklikać dzieci, tracąc przy tym najbardziej wartościowych graczy.

Nie od dziś przecież wiadomo, że ten tytuł przyciąga osoby, które naprawdę
<w realu> zainteresowane są końmi, bardzo często faktycznie uprawiające jeździectwo, a zdarzają się jednostki posiadające własne ośrodki tudzież hodowle.
Wszystko są to osoby inteligentne, które chcą rozrywki na ich poziomie. Przy okazji bez niepotrzebnego wydawania fortuny.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 3:22 pm

Na francuskim Howrse wybierasz serwer na którym chcesz grać. Z moich obserwacji wynika, że polega to na tym iż na Uranosie jest trudniej, a na Gai łatwiej. Może na Gai jest wprowadzone wyższe PG, szczerze nie chce mi się sprawdzać.


Ano i szacun dla Lullaby_X. Zrobili jej coś?
Powrót do góry Go down
ArinStreal
Już coś wie
ArinStreal


Liczba postów : 218
Dołączył : 19/11/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 3:32 pm

Caddie, Lul póki co, cała i zdrowa Wink

kaprysab, tą ankietę widziałam już kiedyś. Chyba jeszcze jakaś jest.

Jeśli parę takich "Owów" z różnych wersji przekazało podobne informacje i oburzenie graczy na nowości... A nuż by to coś zmieniło.
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 3:45 pm

Ow jako łącznik między nami, a 'górą' ma obowiązek przekazania naszego niezadowolenia. Czy to robi - nie wiem. Czy coś to da - nie wiem. Ale szczerze mówiąc, nawet, jeśli informacje zostały przekazane, wątpię by burzyli sobie cały plan działania, tylko po to by zrobić nam dobrze. Może gdyby nie mieli tej ustalonej promocji.. A tak to lipton. Inaczej było z tym zawyżeniem PG, to nie krzyżowało im planów.

Denerwuje mnie podejście 'góry' do całej sprawy, ale nie tylko tej, wprowadzili wiele innych zmian, które nie podobały się większości graczy. W końcu powinni nas zadowalać. Klient zadowolony = klient wydający pieniądze. Gdyby to wyglądało inaczej np: jest sobie dział, w którym zamieszczone zostają pomysły administracji dotyczące gry, w których można o nich dyskutować. Zostawiają taki wątek kilkanaście dni, robią ankiety i patrzą ilu ludziom się to podoba, a ilu nie. W tej chwili wydaje mi się, że przeciwko zmianom dot. towarzyszy jest jakieś 80% graczy (w tym większość z długim stażem). Mieliby większy zysk, gdyby brali nasze zdanie pod uwagę.
Powrót do góry Go down
anteek
Przyjaciel Zagrody
anteek


Nick w grze : aantek
Liczba postów : 795
Dołączył : 10/05/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 I_icon_minipostSob Lip 07, 2012 12:21 am

Ja też zaglądam co jakiś czas na forum howrse. Już kilka postów tam napisałem co o tym sądzę - jeszcze bana nie dostałem. Ale jeszcze nie widziałem ŻADNEJ osoby zadowolonej z tej promocji..
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 17 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy
Powrót do góry 
Strona 17 z 18Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next
 Similar topics
-
» FORUM - jesienne zmiany /// zimowe zmiany
» Zmiany, zmiany oraz zmiany - INT
» [FORUM] Zmiany, zmiany...
» GRA - Zmiany w OJ
» Zmiany

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: