Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Zmiany w Bingo?

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

Zmiany w Bingo? Empty
PisanieTemat: Zmiany w Bingo?   Zmiany w Bingo? I_icon_minipostSob Mar 31, 2012 10:15 am

Założyłam konto na Insterniational i w Aktualnościach znalazłam coś takiego:

Spoiler:

Tłumaczenie w Giigle Tłumacz, czyli takie średnie...
Spoiler:

Czyli chyba będą zmiany w zasadach Bingo... Szkoda, że tak dobrze nie znam Angielskiego Sad


Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
Gość
Gość
Anonymous



Zmiany w Bingo? Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Bingo?   Zmiany w Bingo? I_icon_minipostSob Mar 31, 2012 10:17 am

Już te zmiany zostały wprowadzone.
Powrót do góry Go down
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

Zmiany w Bingo? Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Bingo?   Zmiany w Bingo? I_icon_minipostSob Mar 31, 2012 10:19 am

To dlaczego nie ma w Aktualnościach na PL?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

Zmiany w Bingo? Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Bingo?   Zmiany w Bingo? I_icon_minipostSob Mar 31, 2012 10:25 am

Koteczka77 napisał:
To dlaczego nie ma w Aktualnościach na PL?
Gdyż jest to zmiana dotychczas wprowadzona tylko w serwisach zagranicznych.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
Wisth
Już coś wie
Wisth


Liczba postów : 143
Dołączył : 26/01/2012

Zmiany w Bingo? Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Bingo?   Zmiany w Bingo? I_icon_minipostSob Mar 31, 2012 11:13 am

ale albo mi się zdaje, albo tego z GP u nas nie wprowadzili; przy każdym koniu wysłanym na GP było, że wygrał numerek...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Zmiany w Bingo? Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Bingo?   Zmiany w Bingo? I_icon_minipostSob Mar 31, 2012 11:20 am

Jak na int było jeszcze aby źrebaki karmić, za GP dostawało się 2 numerki, teraz po prostu jeden.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Zmiany w Bingo? Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Bingo?   Zmiany w Bingo? I_icon_minipostPon Kwi 02, 2012 9:11 am

Po to by każdy jeden nie wygrywał np.: Kuca Exmor a późnej dał go do schroniska. Ja widziałam jedną dziewczynę,która miała 18 dni stażu a miała już tego dzikiego konia.
Jak jej się znudzi Howrse to takiego konia do schroniska odda albo jakieś przyjaciółce,która go zepsuje.I tyle z tego konia zostanie...
Powrót do góry Go down
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

Zmiany w Bingo? Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Bingo?   Zmiany w Bingo? I_icon_minipostPon Kwi 02, 2012 11:01 am

Republika napisał:
Po to by każdy jeden nie wygrywał np.: Kuca Exmor a późnej dał go do schroniska. Ja widziałam jedną dziewczynę,która miała 18 dni stażu a miała już tego dzikiego konia.
Jak jej się znudzi Howrse to takiego konia do schroniska odda albo jakieś przyjaciółce,która go zepsuje.I tyle z tego konia zostanie...

Dajcie spokój, skąd wiesz czy dziewczyna nie grała wcześniej? Każdy ma prawo zdobyć kuca, Ty jesteś po prostu zazdrosna. I tak większość graczy z dużym stażem nie wie nic więcej niż nowi, wiem z własnego doświadczenia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Zmiany w Bingo? Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Bingo?   Zmiany w Bingo? I_icon_minipostPon Kwi 02, 2012 2:04 pm

Drogi TikTaku!
Ja nie jestem zazdrosna tylko również jak 90% graczy chciałoby jakiegokolwiek boskiego konia.A takowy gracz z niewiedzy może takiego konia "wyrzucić".I moim zdaniem to jest jeden z powodów znajdowania boskich koni w schroniskach...
A przejdźmy do drugiej sprawy xTikTakxx .
A skąd możesz wiedzieć że gracze z większym stażem wiedzą nie więcej od tych z mniejszym?Np.Ja wogóle bym nie wiedziała jak dobrze hodować konie a dopiero powiedział mi o tym gracz z większym stażem.Albo jak nowy gracz próbuje dać ogłoszenie że sprzedaje konia to mu piszą gracze z większym stażem że tak nie wolno.I w tej kwestii się mylisz TikTak .Gracze z większym stażem wiedzą więcej,tylko w niektórych przypadkach gracze młodsi wiedzą tyle tamci.
Myślę że nikogo tu nie uraziłam.A jak to zrobiłam to za to serdecznie przepraszam.
Powrót do góry Go down
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

Zmiany w Bingo? Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Bingo?   Zmiany w Bingo? I_icon_minipostPon Kwi 02, 2012 11:32 pm

Nie zrozumiałaś mnie. Ja nie mówię o wszystkich graczach. Jasne, są tacy, którzy potrafią w to nieźle grać i coś osiągnęli, ale dużo wchodzi tylko dla stażu i nic w grze nie robi, a nawet jeśli robi to źle, bo nie przeczytał wcześniej poradników. I myślę, że nikt nowy nie wyrzucił by przez przypadek do schroniska ulubionego konia. Boskie najczęściej idą do schroniska tylko dlatego, że gracze robią nowe konto i nie mogą ich sobie przesłać.
A! Mogłabyś do mnie nie pisać w ten sposób jak to zrobiłaś w poprzednim poście? To wygląda po prostu śmiesznie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Zmiany w Bingo? Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Bingo?   Zmiany w Bingo? I_icon_minipostWto Kwi 03, 2012 9:29 am

Ok. Nie będę tak pisać.
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Zmiany w Bingo? Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Bingo?   Zmiany w Bingo? I_icon_minipostWto Kwi 03, 2012 11:57 am

Zmiany w Bingo? 2153337378
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Sponsored content





Zmiany w Bingo? Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Bingo?   Zmiany w Bingo? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Zmiany w Bingo?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy
» FORUM - jesienne zmiany /// zimowe zmiany
» Zmiany, zmiany oraz zmiany - INT
» Zmiany
» Bingo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: