Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Jakieś mazidło

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Athi
Jedną nogą w ZM
Athi


Nick w grze : Foxtrot
Liczba postów : 534
Dołączył : 03/11/2011

Jakieś mazidło Empty
PisanieTemat: Jakieś mazidło   Jakieś mazidło I_icon_minipostSob Sie 30, 2014 3:10 pm

Dawno mnie tu nie było. I myślałam nawet, że więcej się nie pojawię. Na szczęście niedawno naszła mnie ochota na rysowanie dziwnych koni, toteż otworzyłam Saia i powstało coś takiego. Pójdzie pewnie na wrześniową CP, jak tylko uda mi się wykombinować jakieś kupony. Proszę więc o głosy i wskazanie ewentualnych błędów, czy innych rzeczy które Wam się nie podobają. Zdążę jeszcze poprawić. Z góry dzięki Smile
Jakieś mazidło J333Jw3
Jakieś mazidło 3HUO42w
Która wersja kolorystyczna jest lepsza?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1028468
Gość
Gość
Anonymous



Jakieś mazidło Empty
PisanieTemat: Re: Jakieś mazidło   Jakieś mazidło I_icon_minipostNie Sie 31, 2014 1:59 am

Pierwsza wersja & może się nie znam, ale na moje oko przednie nogi są zbyt rozstawione, ale tylko minimalnie Very Happy
Powrót do góry Go down
Nika346
W skromnych progach Zagrody
Nika346


Nick w grze : Nika346
Liczba postów : 445
Dołączył : 20/03/2012

Jakieś mazidło Empty
PisanieTemat: Re: Jakieś mazidło   Jakieś mazidło I_icon_minipostNie Sie 31, 2014 4:03 am

Pierwsza wersja bardziej do mnie przemawia Smile Tylko mam wrażenie, że szyja w miejscu gdzie styka się z głową jest za chuda, ale to nie zmienia faktu, że koń bardzo mi się podoba Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1009743
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Jakieś mazidło Empty
PisanieTemat: Re: Jakieś mazidło   Jakieś mazidło I_icon_minipostNie Sie 31, 2014 6:38 am

Ojej <3<3<3
Świetne. Obie. Z naciskiem na tą drugą wersję. Tylko od siebie dodam, że głowa jest chyba minimalnie za mała. Ale reszta jest cudowna
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Gość
Gość
Anonymous



Jakieś mazidło Empty
PisanieTemat: Re: Jakieś mazidło   Jakieś mazidło I_icon_minipostNie Sie 31, 2014 8:25 am

Dla mnie druga wersja zbyt brutalna Very Happy Obstaję przy pierwszej. Jak spotkam którąś z prac w głosowaniu, to na pewno mój głos zostanie na nie oddany, bo są ładnie i starannie wykonane, chociaż nie jestem fanką aż tak fantastycznych koni (w sumie to jednorożców).
Powrót do góry Go down
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

Jakieś mazidło Empty
PisanieTemat: Re: Jakieś mazidło   Jakieś mazidło I_icon_minipostPon Wrz 01, 2014 3:22 am

Głowa trochę za mała moim skromnym zdaniem. A tak to jestem po porostu zachwycona, zwłaszcza pierwszą wersją.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jakieś mazidło Empty
PisanieTemat: Re: Jakieś mazidło   Jakieś mazidło I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Jakieś mazidło
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jakieś śmiecie.
» Są jakieś szanse?
» Jakieś cienie od poe
» Takie jakieś coś
» To są chyba jakieś kpiny....

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: