Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Kamienie szlachetne na sprzedażach

Go down 
+19
Nefra01
AkaiAkumu
MrsKopytko
EveDallas
Nevarra
Yeevy
Kazuyuki
Nikolcia.100
Shy
Peanaidh
Hitana
Olcia344
El
Martuu
Emciak77
VCarinn
Veya
erreo
Suzan
23 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



Kamienie szlachetne na sprzedażach Empty
PisanieTemat: Kamienie szlachetne na sprzedażach   Kamienie szlachetne na sprzedażach I_icon_minipostPią Wrz 12, 2014 4:31 am

Kamienie szlachetne zawitały dziś do howrse. Do jutra do godziny 23:59 będzie można kupić na sprzedażach zarezerwowanych:
Kamienie szlachetne na sprzedażach 11kgro1
Po tym zapewne pojawią się kolejne konie z tej kolekcji.
Powrót do góry Go down
Suzan
Przyjaciel Zagrody
Suzan


Nick w grze : Suzan
Liczba postów : 954
Dołączył : 21/09/2012

Kamienie szlachetne na sprzedażach Empty
PisanieTemat: Re: Kamienie szlachetne na sprzedażach   Kamienie szlachetne na sprzedażach I_icon_minipostPią Wrz 12, 2014 5:20 am

Szmaragd za 20 kuponów? ;o! To jakiś żart? o.o! Przecież ani ona ani Topaz nic prawie nie dają ;o
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=31458
Gość
Gość
Anonymous



Kamienie szlachetne na sprzedażach Empty
PisanieTemat: Re: Kamienie szlachetne na sprzedażach   Kamienie szlachetne na sprzedażach I_icon_minipostPią Wrz 12, 2014 5:22 am

Suzan napisał:
Szmaragd za 20 kuponów? ;o! To jakiś żart? o.o! Przecież ani ona ani Topaz nic prawie nie dają ;o
Chodzi o sam fakt boskiego- za 20 kuponów można zdobyć dwa boskie, czyli wychodzi po 10 kuponów za konia. Nie ma dramatu Smile
Powrót do góry Go down
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Kamienie szlachetne na sprzedażach Empty
PisanieTemat: Re: Kamienie szlachetne na sprzedażach   Kamienie szlachetne na sprzedażach I_icon_minipostPią Wrz 12, 2014 5:41 am

Z tym że Wenus czy Ziemia były za 10, a dodatkowo dają jeszcze te kilka diamentów. 
Ktoś ma Ametyst? Daje czasem jakiś diament czy tylko PD? Nie wiem czy się na niego szarpnąć.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
Veya
Już coś wie
Veya


Nick w grze : Veya
Liczba postów : 190
Dołączył : 17/10/2013

Kamienie szlachetne na sprzedażach Empty
PisanieTemat: Re: Kamienie szlachetne na sprzedażach   Kamienie szlachetne na sprzedażach I_icon_minipostPią Wrz 12, 2014 5:52 am

Kupiłam sobie Onyxa, tylko dlatego, że mi się podoba. Chciałabym jeszcze Opala, ale... cóż, bieda Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1624463
VCarinn
W skromnych progach Zagrody
VCarinn


Nick w grze : Karinn
Liczba postów : 462
Dołączył : 16/09/2013

Kamienie szlachetne na sprzedażach Empty
PisanieTemat: Re: Kamienie szlachetne na sprzedażach   Kamienie szlachetne na sprzedażach I_icon_minipostPią Wrz 12, 2014 7:43 am

Ma ktoś kupsy ? :p
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3735517
Emciak77
Nowy
Emciak77


Nick w grze : Emciak77
Liczba postów : 42
Dołączył : 03/06/2013

Kamienie szlachetne na sprzedażach Empty
PisanieTemat: Re: Kamienie szlachetne na sprzedażach   Kamienie szlachetne na sprzedażach I_icon_minipostPią Wrz 12, 2014 7:51 am

Które boskie z kamieni szlachetnych są najlepsze? Znaczy kto najmniej żydzi i daje diamenty xD
A wiadomo za ile będą następne? Smile
Powrót do góry Go down
Martuu
Nowy
Martuu


Nick w grze : Martuu
Liczba postów : 10
Dołączył : 30/06/2012

Kamienie szlachetne na sprzedażach Empty
PisanieTemat: Re: Kamienie szlachetne na sprzedażach   Kamienie szlachetne na sprzedażach I_icon_minipostPią Wrz 12, 2014 9:20 am

Wg mnie najlepsze to Jadeit, Szafir i Rubin.
Ametysta mam, diamenty daje niezbyt często, zazwyczaj tylko PD. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=219096
El
Już coś wie
El


Nick w grze : joycia/int Yooyu/pl
Liczba postów : 270
Dołączył : 29/08/2013

Kamienie szlachetne na sprzedażach Empty
PisanieTemat: Re: Kamienie szlachetne na sprzedażach   Kamienie szlachetne na sprzedażach I_icon_minipostPią Wrz 12, 2014 9:25 am

http://www.zagroda-mgly.com/t9374-diamentowce
Trochę z boskich jest tutaj opisanych, tylko kilku brakuje i trzeba samemu policzyć. 

Gdyby Szmaragd albo Topaz dawali więcej diamentów to szarpnęłabym się na nią, podoba mi się mały Topaz Smile Jednak odpuszczę i wybiorę coś, co jest bardziej hojne. Myślicie, że warto kupić Jadeit?
Powrót do góry Go down
Emciak77
Nowy
Emciak77


Nick w grze : Emciak77
Liczba postów : 42
Dołączył : 03/06/2013

Kamienie szlachetne na sprzedażach Empty
PisanieTemat: Re: Kamienie szlachetne na sprzedażach   Kamienie szlachetne na sprzedażach I_icon_minipostPią Wrz 12, 2014 9:25 am

Z serwera francuskiego:
Vendredi/Samedi
Emeraude : 20 pass
Quartz : 15 pass
Onyx : 10 pass

Dimanche/Lundi
Opale : 20 pass
Ambre : 15 pass
Perle : 10 pass

Mardi/Mercredi
Rubis: 20 pass
Jade : 15 pass
Améthyste : 10 pass

Jeudi/Vendredi
Saphir : 20 pass
Agate : 15 pass
Powrót do góry Go down
Emciak77
Nowy
Emciak77


Nick w grze : Emciak77
Liczba postów : 42
Dołączył : 03/06/2013

Kamienie szlachetne na sprzedażach Empty
PisanieTemat: Re: Kamienie szlachetne na sprzedażach   Kamienie szlachetne na sprzedażach I_icon_minipostPią Wrz 12, 2014 9:29 am

Dzięki za stronkę Razz 
Jak uzbieram to kupię Jadeita, a jak nie uzbieram to rezygnuję z kamieni xD
Powrót do góry Go down
Olcia344
Raczkujący
Olcia344


Nick w grze : Olcia344
Liczba postów : 80
Dołączył : 23/12/2013

Kamienie szlachetne na sprzedażach Empty
PisanieTemat: Re: Kamienie szlachetne na sprzedażach   Kamienie szlachetne na sprzedażach I_icon_minipostPią Wrz 12, 2014 9:29 am

Kamienie szlachetne na sprzedażach 930671_weresek
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1305220
Hitana
Nowy
Hitana


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 1
Dołączył : 29/08/2014

Kamienie szlachetne na sprzedażach Empty
PisanieTemat: Re: Kamienie szlachetne na sprzedażach   Kamienie szlachetne na sprzedażach I_icon_minipostPią Wrz 12, 2014 9:44 am

Ja nie mam co nawet liczyć na Diament bo musiała bym kupić boskie za 95 kuponów XD
Ale kupiłam już Onyks a może skusze się jeszcze na Perłę lub Bursztyna lub Ametyst
Powrót do góry Go down
Peanaidh
Nowy
Peanaidh


Nick w grze : Peanaidh
Liczba postów : 10
Dołączył : 10/07/2014

Kamienie szlachetne na sprzedażach Empty
PisanieTemat: Re: Kamienie szlachetne na sprzedażach   Kamienie szlachetne na sprzedażach I_icon_minipostPią Wrz 12, 2014 12:24 pm

Veya napisał:
Kupiłam sobie Onyxa, tylko dlatego, że mi się podoba. Chciałabym jeszcze Opala, ale... cóż, bieda Razz
oddaj
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3946479
Shy
Nowy
Shy


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 7
Dołączył : 03/09/2013

Kamienie szlachetne na sprzedażach Empty
PisanieTemat: Re: Kamienie szlachetne na sprzedażach   Kamienie szlachetne na sprzedażach I_icon_minipostPią Wrz 12, 2014 12:36 pm

Hm,nie wiecie może czy beda jeszcze w sprzedazach konie z Układu Witru?Wiem ze juz byly ale pytam czy jeszcze powtórza sprzedaż
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Kamienie szlachetne na sprzedażach Empty
PisanieTemat: Re: Kamienie szlachetne na sprzedażach   Kamienie szlachetne na sprzedażach I_icon_minipostPią Wrz 12, 2014 12:43 pm

Shy napisał:
Hm,nie wiecie może czy beda jeszcze w sprzedazach konie z Układu Witru?Wiem ze juz byly ale pytam czy jeszcze powtórza sprzedaż
W najbliższym czasie nie ma zapowiedzianej takiej promocji.
Powrót do góry Go down
El
Już coś wie
El


Nick w grze : joycia/int Yooyu/pl
Liczba postów : 270
Dołączył : 29/08/2013

Kamienie szlachetne na sprzedażach Empty
PisanieTemat: Re: Kamienie szlachetne na sprzedażach   Kamienie szlachetne na sprzedażach I_icon_minipostSob Wrz 13, 2014 6:59 am

Zrobiłam małe podsumowanie.

Kosztujące 10k: Perła, Ametyst, Onyks na miesiąc mogą nam dać 0-30,5 diamentów.
Te za 15k: Agat, Kwarc, Bursztyn dają 0-30,5 a Jadeit 0-305
Za 20k: Opal 0-30,5 Rubin 12,7 a Szafir 15,3. Tu wlicza się też Szmaragd dająca Topaz.

Teraz to zależy od was czy wybieracie droższe konie ale macie stały zysk diamentów na miesiąc czy kupujecie tańsze i ryzykujecie stałe braki w diamentach - albo przypływy, to zależy od ich hojności Smile
Powrót do góry Go down
Nikolcia.100
Już coś wie
Nikolcia.100


Nick w grze : Hunterka (dawniej NIki)
Liczba postów : 185
Dołączył : 28/11/2012

Kamienie szlachetne na sprzedażach Empty
PisanieTemat: Re: Kamienie szlachetne na sprzedażach   Kamienie szlachetne na sprzedażach I_icon_minipostSob Wrz 13, 2014 2:53 pm

Zastanawiam się nad kupnem Szafira Wink
Powrót do góry Go down
Kazuyuki
Już coś wie
Kazuyuki


Nick w grze : Kazuyuki
Liczba postów : 103
Dołączył : 21/10/2012

Kamienie szlachetne na sprzedażach Empty
PisanieTemat: Re: Kamienie szlachetne na sprzedażach   Kamienie szlachetne na sprzedażach I_icon_minipostNie Wrz 14, 2014 3:12 am

Czekam do wtorku i pochwycę w swoje łapki najcudowniejszego na świecie Jadeita Very Happy
Powrót do góry Go down
Yeevy
Nowy
Yeevy


Nick w grze : Yeevy
Liczba postów : 16
Dołączył : 13/05/2014

Kamienie szlachetne na sprzedażach Empty
PisanieTemat: Re: Kamienie szlachetne na sprzedażach   Kamienie szlachetne na sprzedażach I_icon_minipostNie Wrz 14, 2014 6:24 am

Wczoraj późnym wieczorem jakimś cudem (a raczej sprzedażą mnóstwa koni i pożyczką od znajomej) zdobyłam Onyxa Very Happy
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Kamienie szlachetne na sprzedażach Empty
PisanieTemat: Re: Kamienie szlachetne na sprzedażach   Kamienie szlachetne na sprzedażach I_icon_minipostNie Wrz 14, 2014 6:43 am

Jadeita kupujem, może na Ametysta się szarpnę (cóż poradzić, ze grafika mi się podoba?)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Kamienie szlachetne na sprzedażach Empty
PisanieTemat: Re: Kamienie szlachetne na sprzedażach   Kamienie szlachetne na sprzedażach I_icon_minipostNie Wrz 14, 2014 6:45 am

Jadeit korci, z tym że nie mam nawet połowy kuponu. Więc... A szkoda, przydałby mi się dobry diamentowy, Mars, Księżyc i Bursztyn nie wyrabiają.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Kamienie szlachetne na sprzedażach Empty
PisanieTemat: Re: Kamienie szlachetne na sprzedażach   Kamienie szlachetne na sprzedażach I_icon_minipostNie Wrz 14, 2014 6:56 am

Mam jednego Jadeita  i chyba skuszę się na kolejnego ;w;
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
El
Już coś wie
El


Nick w grze : joycia/int Yooyu/pl
Liczba postów : 270
Dołączył : 29/08/2013

Kamienie szlachetne na sprzedażach Empty
PisanieTemat: Re: Kamienie szlachetne na sprzedażach   Kamienie szlachetne na sprzedażach I_icon_minipostNie Wrz 14, 2014 11:56 am

Czyli widzę, że celuje jak większość w Onyksa i Jadeita Smile Jeden już u mnie, na kolejnego odczekam.
Szkoda tylko, że stracę na nie większość kuponów, przez te wyzwania strasznie ciężko się odkuć ;/
Powrót do góry Go down
Nikolcia.100
Już coś wie
Nikolcia.100


Nick w grze : Hunterka (dawniej NIki)
Liczba postów : 185
Dołączył : 28/11/2012

Kamienie szlachetne na sprzedażach Empty
PisanieTemat: Re: Kamienie szlachetne na sprzedażach   Kamienie szlachetne na sprzedażach I_icon_minipostNie Wrz 14, 2014 1:50 pm

No cóż, sprzedaże kuszą, więc do moich koni dołącza Perła  Laughing Trochę się na niego wykosztowałam, czas Czarny Rynek na Equus wymienić  Razz
Powrót do góry Go down
El
Już coś wie
El


Nick w grze : joycia/int Yooyu/pl
Liczba postów : 270
Dołączył : 29/08/2013

Kamienie szlachetne na sprzedażach Empty
PisanieTemat: Re: Kamienie szlachetne na sprzedażach   Kamienie szlachetne na sprzedażach I_icon_minipostWto Wrz 16, 2014 2:53 am

Jadeit ledwo co kupiony a już dzieli się diamentami, nie to co samolubny Onyks - myślę, że się polubimy Smile 
I tak oto stałam się posiadaczką dziesięciu boskich, nigdy bym nie pomyślała że do tego dojdzie.
Powrót do góry Go down
AkaiAkumu
Nowy
AkaiAkumu


Nick w grze : AkaiAkumu
Liczba postów : 11
Dołączył : 13/09/2014

Kamienie szlachetne na sprzedażach Empty
PisanieTemat: Re: Kamienie szlachetne na sprzedażach   Kamienie szlachetne na sprzedażach I_icon_minipostWto Wrz 16, 2014 4:03 am

Ja ledwo co ustukałam ale mam swojego pierwszego Boskiego, mój kochany Ametyst Kamienie szlachetne na sprzedażach 4074547142 jakbym tak z tydzień wcześniej wiedziała o wyprzedażach to bym zdążyła na Jadeita dozbierać, ale Ametyst też piękny Very Happy
Powrót do góry Go down
Nefra01
Przyjaciel Zagrody
Nefra01


Nick w grze : Nefra01
Liczba postów : 1522
Dołączył : 05/08/2012

Kamienie szlachetne na sprzedażach Empty
PisanieTemat: Re: Kamienie szlachetne na sprzedażach   Kamienie szlachetne na sprzedażach I_icon_minipostWto Wrz 16, 2014 7:50 am

Musieli dać boszczaki na zarezerwowanych, jak u mnie kuponowa bida... Ale przynajmniej udało się uzbierać na Jadeita - drugi do kolekcji Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1602864
Nikolcia.100
Już coś wie
Nikolcia.100


Nick w grze : Hunterka (dawniej NIki)
Liczba postów : 185
Dołączył : 28/11/2012

Kamienie szlachetne na sprzedażach Empty
PisanieTemat: Re: Kamienie szlachetne na sprzedażach   Kamienie szlachetne na sprzedażach I_icon_minipostWto Wrz 16, 2014 1:58 pm

No cóż, Ametyst taki piękny, że nie dałam się długo namawiać  :serduszka:I tak Ametyst dołącza do hodowli.
Powrót do góry Go down
Veya
Już coś wie
Veya


Nick w grze : Veya
Liczba postów : 190
Dołączył : 17/10/2013

Kamienie szlachetne na sprzedażach Empty
PisanieTemat: Re: Kamienie szlachetne na sprzedażach   Kamienie szlachetne na sprzedażach I_icon_minipostSro Wrz 17, 2014 2:54 am

Jadeit drugi dzień u mnie, mam już 7 diamentów od niego  Kamienie szlachetne na sprzedażach 4074547142
Przydałby się jeszcze jeden, niestety kupony przepadły i nie ma skąd ich wziąć ;p
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1624463
Sponsored content





Kamienie szlachetne na sprzedażach Empty
PisanieTemat: Re: Kamienie szlachetne na sprzedażach   Kamienie szlachetne na sprzedażach I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Kamienie szlachetne na sprzedażach
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» OM nieaktualne
» Nagroda za wszystkie kamienie
» Najwyższe PG na sprzedażach
» Dzikusy na sprzedażach!
» Dziwna zaleznosc w sprzedazach

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Archiwum aktualności-
Skocz do: