Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Maść na październik

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Always
Już coś wie
Always


Nick w grze : Always
Liczba postów : 129
Dołączył : 26/10/2012

Maść na październik Empty
PisanieTemat: Maść na październik   Maść na październik I_icon_minipostSob Wrz 27, 2014 4:51 pm

Chciałabym dać tą maść do czarnej perły, ale nie wiem, czy się przyjmie. Jeszcze nogi są niedokończone. Co myślicie o niej? 
*KLIK*:
Powrót do góry Go down
Alaya
Przyjaciel Zagrody
Alaya


Nick w grze : Alaya
Liczba postów : 731
Dołączył : 09/07/2012

Maść na październik Empty
PisanieTemat: Re: Maść na październik   Maść na październik I_icon_minipostWto Wrz 30, 2014 12:41 pm

Hm moim zdaniem ma stanowczo zbyt chudą szyję i zbyt duży łeb. Od końca szyi w dół jest już lepszy, choć kopyta są nieco krzywe, ale jeśli mówisz, że nogi są jeszcze niedokończone to ok. Poza tym według mnie grzywa i ogon wyglądają na mało dopracowane. Konik ogólnie ma potencjał, podoba mi się sposób w jaki cieniujesz i ma śliczną maść <3, ale przydałoby się jeszcze parę rzeczy poprawić. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2104607
Always
Już coś wie
Always


Nick w grze : Always
Liczba postów : 129
Dołączył : 26/10/2012

Maść na październik Empty
PisanieTemat: Re: Maść na październik   Maść na październik I_icon_minipostWto Wrz 30, 2014 1:53 pm

Alaya napisał:
Hm moim zdaniem ma stanowczo zbyt chudą szyję i zbyt duży łeb. Od końca szyi w dół jest już lepszy, choć kopyta są nieco krzywe, ale jeśli mówisz, że nogi są jeszcze niedokończone to ok. Poza tym według mnie grzywa i ogon wyglądają na mało dopracowane. Konik ogólnie ma potencjał, podoba mi się sposób w jaki cieniujesz i ma śliczną maść <3, ale przydałoby się jeszcze parę rzeczy poprawić. Smile

Dziękuję bardzo za opinię i się dostosuję do wskazówek Smile. Chuda szyja powstała specjalnie, ponieważ miał to być achał tekinek, ale się nie udał Embarassed... Z grzywą i ogonem zawsze mam problem, ale od czego są tutoriale!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Maść na październik Empty
PisanieTemat: Re: Maść na październik   Maść na październik I_icon_minipostSro Paź 01, 2014 2:41 am

Za duża głowa i za krótka, chuda szyja. Reszta jest w porządku.  I tak jak Alaya powiedziała- świetny sposób cieniowania! Smile
Powrót do góry Go down
Always
Już coś wie
Always


Nick w grze : Always
Liczba postów : 129
Dołączył : 26/10/2012

Maść na październik Empty
PisanieTemat: Re: Maść na październik   Maść na październik I_icon_minipostSro Paź 01, 2014 2:20 pm

"Poprawiłam" już głowę,szyję i grzywę, więc wysłałam (stan kopyt również uległ zmianie, - nie jestem pewna czy oby na lepsze -  ale obiecuję, że nie zostanę kowalem i nie będę karcić bezbronnych koni złym werkowaniem). Wygląda lepiej w howrse'owym formacie niż w tym dużym w którym widać wszystkie niedociągnięcia. Mam nadzieję, że przebrnie przez pierwszy etap Smile 
Gdyby ktoś się w przyszłości na niego natknął to proszę o głosy (nazywa się Rydzyk Razz - chwilowy brak weny, ale ponoć te grzyby są smaczne) i to jak wygląda- 
*KLIK*:
Powrót do góry Go down
arche
Nowy
arche


Nick w grze : arche
Liczba postów : 14
Dołączył : 29/08/2013

Maść na październik Empty
PisanieTemat: Re: Maść na październik   Maść na październik I_icon_minipostCzw Paź 02, 2014 11:50 am

Pobazgrałam sobie trochę po twoim koniu, oczywiście ideał to nie jest, ale tak będzie lepiej widać, co wg mnie jest nie tak - szczególnie głowa, szyja i kark oraz ogólnie sylwetka.  Skoro chcesz przedstawić achał tekińca, to pamiętaj o bardzo charakterystycznej lekko jeleniej, wysoko osadzonej szyi.

Maść na październik VaZKdnN
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1731498
Sponsored content





Maść na październik Empty
PisanieTemat: Re: Maść na październik   Maść na październik I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Maść na październik
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Październik
» Co się szykuje na październik ?
» Baki na październik
» Czy wysłać to coś na październik/listopad?
» Polskie maści w Przestrzeni twórczej - październik

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: