Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Czy wysłać to coś na październik/listopad?

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Weraj02
Raczkujący
avatar


Nick w grze : Ruda tańczy
Liczba postów : 83
Dołączył : 05/12/2013

Czy wysłać to coś na październik/listopad? Empty
PisanieTemat: Czy wysłać to coś na październik/listopad?   Czy wysłać to coś na październik/listopad? I_icon_minipostPią Paź 03, 2014 11:26 am

Robiłam tego "konia" techniką "szarą", czyli najpierw maziałam cienie na czarno-biało, a potem dawałam kolory, czy mogę to wstawić, jeśli tak, czy ktoś pożyczy mi kupon?

Czy wysłać to coś na październik/listopad? Xvgf2b0u2fbr
Tak, wiem łaty to porażka, ale nie chce mi się ich robić na inny kolor, bo pasuje tu biały, a wychodzą szare  cry2
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4742367
Vitae
Raczkujący
Vitae


Nick w grze : Violin
Liczba postów : 82
Dołączył : 01/03/2013

Czy wysłać to coś na październik/listopad? Empty
PisanieTemat: Re: Czy wysłać to coś na październik/listopad?   Czy wysłać to coś na październik/listopad? I_icon_minipostNie Paź 05, 2014 1:15 pm

Wygląda jak narysowany na ziemi, a my patrzymy na niego z jakiejś dziwnej perspektywy Very Happy
Zmień kolor łat na biały, "wyprostuj" go i powycieraj pixele, to powinien być OK xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2757484
 
Czy wysłać to coś na październik/listopad?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Październik
» Baki na październik
» Co się szykuje na październik ?
» Maść na październik
» na listopad

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: