Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Luźny wątek o boskich

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
El
Już coś wie
El


Nick w grze : joycia/int Yooyu/pl
Liczba postów : 270
Dołączył : 29/08/2013

Luźny wątek o boskich Empty
PisanieTemat: Luźny wątek o boskich   Luźny wątek o boskich I_icon_minipostSob Lis 22, 2014 12:13 pm

Nie ma takiego tematu? Albo ja ślepa albo faktycznie nie ma, ale już będzie Smile

Jak zobaczyłam kolejne wyprzedaże chińskich boskich to aż zrobiło mi się szkoda tych co tyle wydali. Nie uważacie, że za szybko zaczęli tym razem? 

A mój Jadeit mnie dzisiaj zaskoczył, lubi się ze mną dzielić: http://prntscr.com/5914wf 
Będzie na WT ^^
Powrót do góry Go down
Olcia344
Raczkujący
Olcia344


Nick w grze : Olcia344
Liczba postów : 80
Dołączył : 23/12/2013

Luźny wątek o boskich Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o boskich   Luźny wątek o boskich I_icon_minipostPon Lis 24, 2014 5:18 am

Trzeba rozruszać ten wątek ^^
Ja wydaję kupony tylko na te boskie, które zarabiają na siebie.
Koniom dającym łajno itp mówię stanowcze nie!  Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1305220
Izura
Nowy
Izura


Nick w grze : Izurra
Liczba postów : 24
Dołączył : 04/11/2014

Luźny wątek o boskich Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o boskich   Luźny wątek o boskich I_icon_minipostPon Lis 24, 2014 9:41 am

A konie dające 20eq;)?
Kupiłam sobie kupony, myślałam, że coś fajnego będzie bo tyle przestoju a tu pupa:( Ale 12 sztuk się nie zmarnuje a po taniości mam;)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3083454
Gość
Gość
Anonymous



Luźny wątek o boskich Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o boskich   Luźny wątek o boskich I_icon_minipostPon Lis 24, 2014 12:07 pm

Ja w ogóle żałuję, że nie kupiłam Jadeita... Szafir to z deka szmelc, ale diamenty daje regularnie. 
No ja wam powiem, ze oprocz baliosa i paru innych, to boskie są dla mnie zupelnie bezużyteczne.
Powrót do góry Go down
Olcia344
Raczkujący
Olcia344


Nick w grze : Olcia344
Liczba postów : 80
Dołączył : 23/12/2013

Luźny wątek o boskich Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o boskich   Luźny wątek o boskich I_icon_minipostPon Lis 24, 2014 3:01 pm

Ja staram się o boskie, które dają fajne ułatwienia dla VIPów...
Szkoda tylko, że nie mam subskrypcji tego konta  Laughing
Jadeiciaka mam jednego, koleżanka kupiła dwie sztuki i dają jej mniej diamentów niż mój jeden.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1305220
Izura
Nowy
Izura


Nick w grze : Izurra
Liczba postów : 24
Dołączył : 04/11/2014

Luźny wątek o boskich Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o boskich   Luźny wątek o boskich I_icon_minipostPon Lis 24, 2014 3:30 pm

Co było po chińskich właściwie- w 3-4 miesiące może pojawić się jakiś fajny boski na sprzedażach? Warto na coś zbierać kupony teraz? Bo wydawać na WT czy RO i mieć nadzieję na trafienie to szkoda mi gotówki.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3083454
El
Już coś wie
El


Nick w grze : joycia/int Yooyu/pl
Liczba postów : 270
Dołączył : 29/08/2013

Luźny wątek o boskich Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o boskich   Luźny wątek o boskich I_icon_minipostPon Sty 12, 2015 3:18 pm

Było ostatnio mówione czy będzie jakiś boski w sprzedażach - są więc i wodne konie Smile
Może ktoś pomoże i podsumuje który z nich jest najbardziej warty naszych kuponów? Aktualnie jest Kaskada i Mróz, Kaskada mnie kusi ale jest dość droga Smile
Powrót do góry Go down
Yamishi
Raczkujący
Yamishi


Nick w grze : ◞Uszatka◟
Liczba postów : 56
Dołączył : 09/03/2012

Luźny wątek o boskich Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o boskich   Luźny wątek o boskich I_icon_minipostPon Sty 12, 2015 4:17 pm

Ja sobie zapodałam Mróz. Wydaje się całkiem przydatna. Co prawda rozet nie wygra i nie da nic poza Śnieżkiem, ale widziałam Śnieżki wygrywające rozety, a to już coś. No i to według mnie dwa najpiękniejsze boskie jakie dotąd się pojawiły <3 

Właściwie zastanawia mnie czemu Kaskada jest droższa niż Mróz skoro dają tyle samo. Chociaż w sumie Gejzer może pokryć Rosę o ile się nie mylę...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1740812
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

Luźny wątek o boskich Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o boskich   Luźny wątek o boskich I_icon_minipostWto Sty 13, 2015 10:13 am

Gejzer kryje Deszcz i wychodzi Chmurka Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
El
Już coś wie
El


Nick w grze : joycia/int Yooyu/pl
Liczba postów : 270
Dołączył : 29/08/2013

Luźny wątek o boskich Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o boskich   Luźny wątek o boskich I_icon_minipostSro Sty 14, 2015 6:44 am

Kupiłam Deszcz i mam nadzieję, że nie będę żałować wydanej kasy. Jeszcze nie wiem czy Chmury nie zostawię sobie w formie źrebaka, bo wątpię, że kiedykolwiek pokryję jakąś klacz Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Luźny wątek o boskich Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o boskich   Luźny wątek o boskich I_icon_minipostSro Sty 14, 2015 1:15 pm

El napisał:
Kupiłam Deszcz i mam nadzieję, że nie będę żałować wydanej kasy. Jeszcze nie wiem czy Chmury nie zostawię sobie w formie źrebaka, bo wątpię, że kiedykolwiek pokryję jakąś klacz Smile
Ja jednego Chmure zostawilam jako źrebaka- a kto bogatemu zabroni Very Happy
Deszcz jest świetny Smile
Powrót do góry Go down
El
Już coś wie
El


Nick w grze : joycia/int Yooyu/pl
Liczba postów : 270
Dołączył : 29/08/2013

Luźny wątek o boskich Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o boskich   Luźny wątek o boskich I_icon_minipostSro Sty 14, 2015 2:57 pm

Samantha Fisher napisał:
El napisał:
Kupiłam Deszcz i mam nadzieję, że nie będę żałować wydanej kasy. Jeszcze nie wiem czy Chmury nie zostawię sobie w formie źrebaka, bo wątpię, że kiedykolwiek pokryję jakąś klacz Smile
Ja jednego Chmure zostawilam jako źrebaka- a kto bogatemu zabroni Very Happy
Deszcz jest świetny Smile
 
Widzę, że myślimy tak samo ^^ 
Ja mam tylko nadzieję, że różnica umiejętności dla Deszczu i innych koni szybko się nie zwiększy, bo będzie problem wygrać cokolwiek
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Luźny wątek o boskich Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o boskich   Luźny wątek o boskich I_icon_minipostCzw Sty 15, 2015 10:20 am

El napisał:
Samantha Fisher napisał:
El napisał:
Kupiłam Deszcz i mam nadzieję, że nie będę żałować wydanej kasy. Jeszcze nie wiem czy Chmury nie zostawię sobie w formie źrebaka, bo wątpię, że kiedykolwiek pokryję jakąś klacz Smile
Ja jednego Chmure zostawilam jako źrebaka- a kto bogatemu zabroni Very Happy
Deszcz jest świetny Smile
 
Widzę, że myślimy tak samo ^^ 
Ja mam tylko nadzieję, że różnica umiejętności dla Deszczu i innych koni szybko się nie zwiększy, bo będzie problem wygrać cokolwiek
Z tego co mi sie wydaje z wlasnej obserwacji, to Deszczynie rosną umy Smile Ale ręki sobie uciąć nie dam, bo Deszczownicą się praktycznie nie opiekuje.
Powrót do góry Go down
El
Już coś wie
El


Nick w grze : joycia/int Yooyu/pl
Liczba postów : 270
Dołączył : 29/08/2013

Luźny wątek o boskich Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o boskich   Luźny wątek o boskich I_icon_minipostSro Sty 21, 2015 4:40 am

Chmura ma ponad 6400 um, kusi aby podrosnąć go i wysyłać na rozetki. Ciekawe czy miałabym szansę na wygranie jakiegoś GP czy boskie już nie mogą brać w nich udziału?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Luźny wątek o boskich Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o boskich   Luźny wątek o boskich I_icon_minipostSro Sty 21, 2015 9:02 am

Boskie nie mogą brać udziału w GP
Powrót do góry Go down
El
Już coś wie
El


Nick w grze : joycia/int Yooyu/pl
Liczba postów : 270
Dołączył : 29/08/2013

Luźny wątek o boskich Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o boskich   Luźny wątek o boskich I_icon_minipostSob Lut 14, 2015 1:52 am

Samantha Fisher napisał:
Boskie nie mogą brać udziału w GP

Pomyliłam GP z rozetami, moja wina Smile

Gullfaxi za 15k włąśnie do wygrywania rozetek - myślicie, że warto? Chętnie bym go kupiła, ale mój zapas kuponów jest już wystarczająco mały ;/
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Luźny wątek o boskich Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o boskich   Luźny wątek o boskich I_icon_minipostSob Lut 14, 2015 7:54 am

Średnio warto. Zawodów z rozetami jest mało, wiele się powtarza, dlatego dziewczyny mówią, że on wcale takim bogiem rozet nie jest Smile
Powrót do góry Go down
Yamishi
Raczkujący
Yamishi


Nick w grze : ◞Uszatka◟
Liczba postów : 56
Dołączył : 09/03/2012

Luźny wątek o boskich Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o boskich   Luźny wątek o boskich I_icon_minipostCzw Lip 02, 2015 4:17 pm

Zapewne niedługo pojawią się tęczowe konie na zarezerwowanych. Macie może zamiar jakieś nabyć? Osobiście zbieram kupony, ale nie jest łatwo. Mam 23 + gotowego do uśmiercenia konia. Wyjdą 24.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1740812
El
Już coś wie
El


Nick w grze : joycia/int Yooyu/pl
Liczba postów : 270
Dołączył : 29/08/2013

Luźny wątek o boskich Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o boskich   Luźny wątek o boskich I_icon_minipostPią Lip 03, 2015 3:02 pm

nie wiem czy warto, bo bez ulepszonego konta dają tylko diament na tydzień, dość mało.
Z poprzednich rodzin wszystkie boskie były na sprzedaż czy może jakieś ominięto i pojawią się teraz?
Powrót do góry Go down
Yamishi
Raczkujący
Yamishi


Nick w grze : ◞Uszatka◟
Liczba postów : 56
Dołączył : 09/03/2012

Luźny wątek o boskich Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o boskich   Luźny wątek o boskich I_icon_minipostPią Lip 03, 2015 3:44 pm

Prehistorycznych chyba nie było na zarezerwowanych.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1740812
Sponsored content





Luźny wątek o boskich Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o boskich   Luźny wątek o boskich I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Luźny wątek o boskich
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Luźny wątek o boskich i specjalnych
» Luźny wątek , czy coś...? :D
» Luźny wątek o osiołkach
» Luźny wątek o koniach do GP
» Luźny wątek o loterii

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HODOWLA :: Pozostałe :: Boskie-
Skocz do: