Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Luźny wątek o osiołkach

Go down 
+12
amorkowa
Masakra
FunnyOne
klasaIVb
fortuna3
ᵴᵶέᵼƪα/\/ⅆ
kiara365
mgła1
Karolina211
avrilka
Uśmieszek
XX_lero
16 posters
AutorWiadomość
XX_lero
Przyjaciel Zagrody
XX_lero


Nick w grze : Giwera
Liczba postów : 592
Dołączył : 22/03/2012

Luźny wątek o osiołkach Empty
PisanieTemat: Luźny wątek o osiołkach   Luźny wątek o osiołkach I_icon_minipostSro Kwi 04, 2012 12:00 am

Czyli piszta co chceta o tych osiołkach, opinie, cechy, wady i zalety itp itd ...
Powrót do góry Go down
Uśmieszek
ZAGRODZIANIN
Uśmieszek


Nick w grze : Uśmieszek06
Liczba postów : 1132
Dołączył : 09/12/2011

Luźny wątek o osiołkach Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o osiołkach   Luźny wątek o osiołkach I_icon_minipostSro Kwi 04, 2012 1:28 am

O, fajny pomysł. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=295856
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Luźny wątek o osiołkach Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o osiołkach   Luźny wątek o osiołkach I_icon_minipostSro Kwi 04, 2012 6:41 am

Fajny wątek Wink

Szczerze mówiąc osiołki to fajnie stworzonka jeśli chodzi o howrse,są wyjątkowe z wyglądem i PG ale te pokrycie nie są najlepsze.Tylko 3 :/ Szczerze mówiąc to tak jak założyć hodowlę to prawie nic nie trzeba inwestować tylko jak coś RP bo i tak tylko 3 pokrycia Laughing Nawet OM. Razz


Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

Luźny wątek o osiołkach Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o osiołkach   Luźny wątek o osiołkach I_icon_minipostSob Kwi 28, 2012 2:40 pm

osiołki fajne są Wink hodowla jest tania - dobierasz sb ogierka i klaczkę, postarzasz do 3 pokryć i już XD z czego ogierka wystarczy do 2 lat 6 miesięcy, klaczkę trzeba więcej Wink

Łosioły, właśnie! trzeba skończyć parkę Kornelia-Klops Wink z tego, co kojarzę mają oboje po 2 pokrycia jeszcze.

Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Luźny wątek o osiołkach Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o osiołkach   Luźny wątek o osiołkach I_icon_minipostNie Maj 27, 2012 3:28 am

Tak,ale bardzo trudno znaleźć dobrego ogra jak nie masz Neutral
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
mgła1
Nowy
mgła1


Liczba postów : 31
Dołączył : 09/06/2012

Luźny wątek o osiołkach Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o osiołkach   Luźny wątek o osiołkach I_icon_minipostSob Cze 09, 2012 12:38 pm

JA JAK MAM OSIOŁKA OGIERA TO WYSTAWIAM NA KRYCIA. JAK NA KRYCIACH URODZI SIĘ KLACZ TO POZOSTAŁE 2 NA MOJE KLACZE A JAK OGIER O JESZCZE JEDNO PUBLICZNE I OSTATNIE NA MOJE KLACZE
Powrót do góry Go down
mgła1
Nowy
mgła1


Liczba postów : 31
Dołączył : 09/06/2012

Luźny wątek o osiołkach Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o osiołkach   Luźny wątek o osiołkach I_icon_minipostPią Cze 15, 2012 8:41 am

JAK BY CO TO SPRZEDAJĘ W DOBRE RĘCE OSIOŁKI 0KRYĆ. W SENSIE ŻE JUŻ BYŁY RODZICAMI 3RAZY
Powrót do góry Go down
kiara365
Nowy
kiara365


Nick w grze : kiara365
Liczba postów : 1
Dołączył : 08/09/2012

Luźny wątek o osiołkach Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o osiołkach   Luźny wątek o osiołkach I_icon_minipostSob Wrz 08, 2012 12:43 am

Ha . . . ja wiem wszystko o osiołkach ,,, jestem w hodowli najlepszych osłów z PG 305.20 Very Happy jeśli chcecie mieć takie PG u osłów musicie zainwestować w PD , praca bardzo pochłania każda klacz i ogier musi mieć odpowiedni BLUP i wiek PozDraViam
Powrót do góry Go down
ᵴᵶέᵼƪα/\/ⅆ
Nowy
avatar


Nick w grze : ᵴᵶέᵼƪα/\/ⅆ
Liczba postów : 12
Dołączył : 02/12/2012

Luźny wątek o osiołkach Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o osiołkach   Luźny wątek o osiołkach I_icon_minipostNie Gru 02, 2012 3:47 am

Luźny wątek o osiołkach 4074547142ja hoduje osły
Powrót do góry Go down
fortuna3
Nowy
fortuna3


Nick w grze : fortuna3
Liczba postów : 4
Dołączył : 09/12/2012

Luźny wątek o osiołkach Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o osiołkach   Luźny wątek o osiołkach I_icon_minipostPią Gru 14, 2012 4:03 am

Hej jeżeli chodzi o osły mam małą hodowlę chętnie pokryję twoją ośliczkę i sprzedam Ci ogierka bo na razie tylko je mam Wink
Szukam chętnych do tej hodowli;P
Powrót do góry Go down
klasaIVb
Już coś wie
klasaIVb


Nick w grze : klasaIVb
Liczba postów : 189
Dołączył : 27/08/2012

Luźny wątek o osiołkach Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o osiołkach   Luźny wątek o osiołkach I_icon_minipostPon Gru 31, 2012 12:29 pm

osiołki są fajne bo łatwe w hodowli
Powrót do góry Go down
FunnyOne
Raczkujący
FunnyOne


Liczba postów : 50
Dołączył : 03/11/2011

Luźny wątek o osiołkach Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o osiołkach   Luźny wątek o osiołkach I_icon_minipostSro Sty 16, 2013 11:37 am

klasaIVb napisał:
osiołki są fajne bo łatwe w hodowli
Osiołki są jednymi z najtrudniejszych "stworzeń" do hodowli na hwr. Ich potencjał zmniejsza się, w związku z czym mają mniejsze umiejętności i trudniej jest z nimi wygrać zawody, żeby je wyblupować.
Powrót do góry Go down
Masakra
Już coś wie
Masakra


Nick w grze : Masakra
Liczba postów : 139
Dołączył : 08/02/2013

Luźny wątek o osiołkach Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o osiołkach   Luźny wątek o osiołkach I_icon_minipostSob Lut 09, 2013 8:03 am

Ja mam amatorską hodowle, skupiam się na ilości tych cudownych stworzeń.W realu kiedyś jeździłam na osiołku u mojego kolegi.Kopytny jest bardzo fajny Smile
Jak na razie na howrse mam mało osiołków tylko sześć w tym dwa wyhodowane przeze mnie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1405922
Go??
Gość
Anonymous



Luźny wątek o osiołkach Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o osiołkach   Luźny wątek o osiołkach I_icon_minipostSob Lut 09, 2013 9:46 am

Osiołki by tak podciągnąć do 500 PG ehh.. marzenia x3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Luźny wątek o osiołkach Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o osiołkach   Luźny wątek o osiołkach I_icon_minipostSob Lut 09, 2013 9:49 am

Dev ale im osiołek ma mniejsze PG tym bardziej wartościowszy. To przeciwieństwo koni.
Powrót do góry Go down
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Luźny wątek o osiołkach Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o osiołkach   Luźny wątek o osiołkach I_icon_minipostSob Lut 09, 2013 9:52 am

W dodatku od wprowadzenia zmian z automatycznym 1.2 PG nie da się podnieść PG osiołków o nawet 0,01. Więc nie uda się doprowadzić do 500 PG, można jedynie do ujemnego Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
Go??
Gość
Anonymous



Luźny wątek o osiołkach Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o osiołkach   Luźny wątek o osiołkach I_icon_minipostSob Lut 09, 2013 9:54 am

Apple- wiem, ale fajnie by było, jak osiołek w UM dochodził by chociaż do 600 UM XD
nadia.amorek- i w tym problem ;/
Powrót do góry Go down
El
Już coś wie
El


Nick w grze : joycia/int Yooyu/pl
Liczba postów : 270
Dołączył : 29/08/2013

Luźny wątek o osiołkach Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o osiołkach   Luźny wątek o osiołkach I_icon_minipostSob Wrz 28, 2013 3:15 am

Jak to nie da się doprowadzić do wzrostu PG u osłów? Często widzę takie http://www.howrse.com/elevage/fiche/?id=32759007 gdzieś jeszcze mignął mi z GP prawie 400 pkt ale linku niestety nie mam.

Może ktoś pomoże i wytłumaczy jak to u nich działa? Czasem jak kryję klacz to PG rośnie, czasem maleje. Wiem, że jeżeli oba mają 100BLUP to powinno zmaleć, inaczej rośnie?
Powrót do góry Go down
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Luźny wątek o osiołkach Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o osiołkach   Luźny wątek o osiołkach I_icon_minipostPią Lis 08, 2013 9:54 am

Widzę tu trochę ...'dziwnych' opinii..postaram się trochę to nieco wyjaśnić Wink 

Zmniejszanie PG u osłów(to jest celem ich hodowli tak jak u koni wzrost PG ):
By zmniejszyć ich PG musimy je wyblupować  , jeśli ich nie wyblupujemy to PG się tak na prawdę zwiększa, więc hodowla osłów wcale nie zżera wcale tak mało PD.


Osły to fajna odskocznia od blupowania 'zwykłych' koni Smile 

Najlepsza hodowla osłów właśnie prowadzi nabór jakby ktoś chciał wiedzieć Wink
http://www.zagroda-mgly.com/t14438-rod-klapouchych-oglasza-nabor
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
haflingerska007
Raczkujący
haflingerska007


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 75
Dołączył : 27/03/2014

Luźny wątek o osiołkach Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o osiołkach   Luźny wątek o osiołkach I_icon_minipostPią Maj 30, 2014 6:12 am

można też nieżle na nich zarobić. są ekstra na porządny biznes-plan
Powrót do góry Go down
haflingerska007
Raczkujący
haflingerska007


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 75
Dołączył : 27/03/2014

Luźny wątek o osiołkach Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o osiołkach   Luźny wątek o osiołkach I_icon_minipostSob Maj 31, 2014 5:45 am

a propos oferuję pokrycie naprawdę atrakcyjna oferta!!! patrz wątek oferuję pokrycie śliczną czarna ośliczką...
Powrót do góry Go down
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Luźny wątek o osiołkach Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o osiołkach   Luźny wątek o osiołkach I_icon_minipostSob Maj 31, 2014 9:05 am

Boże ;w; Dlaczego one po tych zmianach są takie piękne? ;w; *Ma chęć na otworzenie "Schronu dla Osłów" ;w;*
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
haflingerska007
Raczkujący
haflingerska007


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 75
Dołączył : 27/03/2014

Luźny wątek o osiołkach Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o osiołkach   Luźny wątek o osiołkach I_icon_minipostNie Cze 15, 2014 3:38 am

ja osły lubię, a mija oferta to lodzio- miodzio! odwiedzajcie!!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Luźny wątek o osiołkach Empty
PisanieTemat: Re: Luźny wątek o osiołkach   Luźny wątek o osiołkach I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Luźny wątek o osiołkach
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Luźny wątek , czy coś...? :D
» Luźny wątek o koniach do GP
» Luźny wątek o boskich
» Luźny wątek o loterii
» Luźny wątek o boskich i specjalnych

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HODOWLA :: Pozostałe :: Osiołki-
Skocz do: