Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Teorie na tenat nowych boskich koni. (?)

Go down 
+17
MaltoN
we-runcia
EveDallas
Sathilia
Róża-chodowca9
amorkowa
annrem
ZetkaEmka
amru3
Sheila86
Clue
Malto
Kotersiow
Angelika . ♥
Destin
Krysia1
sajgon
21 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
annrem
Już coś wie
annrem


Liczba postów : 119
Dołączył : 17/08/2011

Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teorie na tenat nowych boskich koni. (?)   Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 I_icon_minipostSro Paź 05, 2011 12:56 am

APX napisał:
Cytat :
Topaz jest wyjątkowym koniem, który uwielbia, gdy gracze się nim zajmują i gratulują mu publicznie.

Dla szczęśliwców, Topaz podaruje diamenty w zamian za gratulacje. Dla innych doda trochę Equus.

W takim razie proszę o gratki cheers

Po pogratulowaniu prezent otrzymuje osoba, która pogratulowała. Niestety można dziennie pogratulowac tylko 5 Topazom.
Nagroda to 50 eq lub diament (ja załapałam się tylko na eq).
Czy właściciel Topaza ma jakiekolwiek z niego korzyści (oprócz posiadania) ?
Powrót do góry Go down
Róża-chodowca9
Już coś wie
Róża-chodowca9


Nick w grze : Róża-chodowca
Liczba postów : 183
Dołączył : 23/09/2011

Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teorie na tenat nowych boskich koni. (?)   Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 I_icon_minipostSro Paź 05, 2011 5:54 am

Ja osobiście ani na internationalu ani tutaj nie miałam diamentów tylko equus.Limit dzienny na gratulacje wynosi 5 Topazów.Może jutro załapię się na diamenty. Wink A tak wogóle to kto dostał te diamenty?Chyba nikt będzie jak z Upominkiem Hestii napewno.
Powrót do góry Go down
Krysia1
W skromnych progach Zagrody
Krysia1


Nick w grze : Krysia1
Liczba postów : 349
Dołączył : 02/03/2011

Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teorie na tenat nowych boskich koni. (?)   Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 I_icon_minipostSro Paź 05, 2011 2:21 pm

Wam też się wydaje że śliczna Jade będzie klaczą ??
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=126272
Go??
Gość
Anonymous



Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teorie na tenat nowych boskich koni. (?)   Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 I_icon_minipostSro Paź 05, 2011 2:37 pm

Będzie ogierem.
Powrót do góry Go down
Sathilia
Przyjaciel Zagrody
Sathilia


Nick w grze : Sathilia
Liczba postów : 352
Dołączył : 20/08/2011

Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teorie na tenat nowych boskich koni. (?)   Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 I_icon_minipostSro Paź 05, 2011 2:42 pm

Jeżeli chodzi o Topaza, to na polskim dostałam tylko equus, a na międzynarodowym od jednego diament ;P
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=131262
Go??
Gość
Anonymous



Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teorie na tenat nowych boskich koni. (?)   Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 I_icon_minipostNie Paź 16, 2011 1:59 pm

Jade to opgier
a co powiecie o koniu o imieniu Perła czy to klacz czy ogier i kiedy wejdzie ??
Powrót do góry Go down
annrem
Już coś wie
annrem


Liczba postów : 119
Dołączył : 17/08/2011

Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teorie na tenat nowych boskich koni. (?)   Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 I_icon_minipostPon Paź 17, 2011 9:22 am

Zadałam już to pytanie w wątku z wędrownymi ale niestety nikt mi nie odpowiedział Sad
Może tu ktoś będzie znał odpowiedź - chodzi o Jadeit:
Chciałabym wiedzieć, czy można podnosić mu umiejętności za pomocą diamentów? I czy jego umiejętności są stałe czy ruchome (tak jak u Snow'a)?

Do takich pytań zasugerował mnie ten fragment jego opisu:
... Za każdym razem, gdy budzi się z jedną z umiejętności ...

Jadeit daje diamenty, gdy jedna z jego um jest większa od zera. Jeśli można mu dawać diamenty, żeby podnieść um to w szybkim czasie może dawać diament codziennie.
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teorie na tenat nowych boskich koni. (?)   Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 I_icon_minipostCzw Gru 08, 2011 11:46 pm

Jade można dawać diamenty.
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teorie na tenat nowych boskich koni. (?)   Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 I_icon_minipostSob Gru 10, 2011 2:46 am

Moze dawać, ale na ile ja juz gratulacji ysłąłam to nie wygrałam nawet połowy diamentu. A praktykuję gratulacje od promocji z Boskimi w RO.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
sajgon
Raczkujący
sajgon


Liczba postów : 68
Dołączył : 07/05/2011

Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teorie na tenat nowych boskich koni. (?)   Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 I_icon_minipostPią Sty 06, 2012 11:59 am

Kolekcja "Kamienie szlachetne" wyjaśniona! Gratulację dla Wszystkich! Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 1234489951 Dla nie orientujących się w grze, o to lista koni z tej kolekcji:

Rubin - płeć: ogier, co daje: 5diamentów w każde urodziny Rubina; jak można było zdobyć: Loteria, RO.

Szafir - płeć: ogier, co daje: odsyła gracza na stronę innego gracza, jeżeli postąpimy zgodnie z instrukcją, w dni parzyste otrzymamy 1diament, w dni nieparzyste 1000eq, jak można było zdobyć: eliksiry

Szmaragd - płeć: klacz, co daje: można pokryć Szafirem, czego wynikiem będzie Topaz. jak można było zdobyć: RO

Topaz - płeć: ogier, co daje: gdy pogratulujemy, da 1diament lub 50eq, jak można było zdobyć: pokrywając szmaragd.

Jadeit - płeć: ogier, co daje: jego um sa na -. jezeli obudzi sie um rowna lub wyzsza niz 0 otrzymasz diament, jak mozna bylo zdobyc: konie wedrowne, RO.

Ametyst - płeć: ogier, co daje: tuż po położeniu go spać pojawia się UFO, a w nim można znaleźć diament lub punkt dorastania. jak można było zdobyć: eliksiry.

Perła - płeć: ogier, co daje: masz szanse znalezc diament biorac udzial (Perla) z lekcjach. jak mozna bylo zdobyc: Loteria.

Diament - płeć: ogier, co daje : -, jak można było zdobyć : trzeba zdobyć wszystkie inne boskie konie z kolekcji "Kamienie Szlachetne".

W razie pytań związanych z wyżej wymienionymi końmi proszę o kontakt ze mną na poczcie (na zagrodzie).
Temat kontynuujmy, ale proszę, mówmy o nowych koniach, które pojawiły się po tym poście, aby juz nie mieszać. Wink
Dziękuję i pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
we-runcia
Raczkujący
we-runcia


Nick w grze : we-runcia
Liczba postów : 58
Dołączył : 12/01/2012

Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teorie na tenat nowych boskich koni. (?)   Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 I_icon_minipostWto Sty 24, 2012 3:41 am

a USG się czasami myli wiecie o tym ?
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teorie na tenat nowych boskich koni. (?)   Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 I_icon_minipostWto Sty 24, 2012 5:24 am

Se...rio? Mi się nigdy nie pomyliło.
Powrót do góry Go down
MaltoN
Już coś wie
MaltoN


Liczba postów : 198
Dołączył : 19/01/2012

Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teorie na tenat nowych boskich koni. (?)   Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 I_icon_minipostWto Sty 24, 2012 5:45 am

we-runcia napisał:
a USG się czasami myli wiecie o tym ?
Gram ponad rok, a nigdy mi się pomyłka nie zdarzyła...
Powrót do góry Go down
we-runcia
Raczkujący
we-runcia


Nick w grze : we-runcia
Liczba postów : 58
Dołączył : 12/01/2012

Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teorie na tenat nowych boskich koni. (?)   Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 I_icon_minipostNie Sty 29, 2012 8:17 am

ZetkaEmka nooo ja kiedyś się cieszyłam bo miała mi się urodzić izabelowata klaczka lusitano a urodził się siwy ogier !
Powrót do góry Go down
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teorie na tenat nowych boskich koni. (?)   Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 I_icon_minipostNie Sty 29, 2012 11:41 am

Ja też nigdy nie spotkałam się z pomyłka w USG.
Powrót do góry Go down
Julinda010
Już coś wie
Julinda010


Nick w grze : Julinda010
Liczba postów : 139
Dołączył : 30/12/2011

Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teorie na tenat nowych boskich koni. (?)   Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 I_icon_minipostPon Sty 30, 2012 5:14 am

USG się nie myli na BANK!
Powrót do góry Go down
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teorie na tenat nowych boskich koni. (?)   Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 I_icon_minipostPon Sty 30, 2012 12:53 pm

może ciężarne klacze pomyliłaś?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
stewardessa
Jedną nogą w ZM
stewardessa


Nick w grze : Messi.
Liczba postów : 587
Dołączył : 30/01/2012

Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teorie na tenat nowych boskich koni. (?)   Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 I_icon_minipostWto Sty 31, 2012 7:40 am

Może by zmienili płeć perły? Np. Perła + Diament = Rubin?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Teorie na tenat nowych boskich koni. (?)   Teorie na tenat nowych boskich koni. (?) - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Teorie na tenat nowych boskich koni. (?)
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Lista koni boskich
» Nagrody od Koni Boskich!
» Katalog koni boskich
» Katalog boskich koni
» Katalog BOSKICH koni

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: