Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Katalog koni boskich

Go down 
+10
avrilka
Kemishi
MsMaja
oowocowaa
Mirmil
EveDallas
hanka1998
ewuula
Minoo
AyaKey
14 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Katalog koni boskich Empty
PisanieTemat: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich I_icon_minipostPią Lut 08, 2013 5:40 am

Koń boski- niezwykły koń, o którym marzy każdy hodowca howrse. Wielu graczy uważa posiadanie boskiego konia za zaszczyt i uhonorowanie ciężkiej pracy. Kiedyś były trudniejsze do zdobycia i mniej liczne. Jednak zdobycie go nadal nie jest takie proste jak się może wydawać. Boskiego rumaka otrzymujemy w promocji czasami spotykamy je w Rogu Obfitości, niektóre gatunki możemy ze sobą krzyżować i otrzymać małego boskiego źrebaka. Wszystkie boskie konie mają przy nazwie specjalny symbol Katalog koni boskich Soleil-divin odróżniający je od zwykłych koni. Jak każdy normalny koń on także może startować w zawodach i co dziwne nie zawsze je wygrywa. Nie może startować w GP. Aktualnie na naszym serwerze jest około 50 rożnych gatunków tych dość rzadkich rumaków.
Boskie konie mają imiona, których nie można zmienić. Oryginalny hodowca może jedynie dać im swój przyrostek.
Można im podać niektóre rzeczy z Czarnego Rynku. Są to m.in.: Katalog koni boskich HippocampeKonik Morski, Katalog koni boskich Daphnea-laurels Laury Dafne, Katalog koni boskich Eperon-orZłote Ostrogi, Katalog koni boskich Longe-boreasLonża Boreasza, Katalog koni boskich Eau-jouvenceWoda Młodości, Katalog koni boskich Caresse-philotesMuśnięcie Fiolets, Katalog koni boskich Orchidee-noireCzarna Orchidea, Katalog koni boskich Pack-poseidonZestaw Posejdona, Katalog koni boskich Pack-atalanteZestaw Atalanty, Katalog koni boskich Pack-centaureZestaw Centaura, Katalog koni boskich Talon-achillePięta Achillesa, Katalog koni boskich Rayon-heliosPromień Heliosa, Katalog koni boskich Parchemin-ploutosZwój Plutona, Katalog koni boskich Couverture-hypnosOkrycie Hypnosa.
Jeśli chcesz je bliżej poznać kliknij w nazwę i sprawdź co daje !
Rodzice
Uranos:
Gaja:
Śnieżne
Snow:
Mgła:
Ocean:
Mróz:
Śnieżek:
Kamienie Szlachetne
Rubin:
Szafir:
Szmaragd:
Topaz:
Jadeit:
Ametyst:
Perła:
Diament:
INNE
Balios:
Sleipnir/Slejpnir:
Krezus:
Gypse:
Grani:
Arion:
Układ Słoneczny...
Słońce:
Merkury:
Wenus:
Ziemia:
Księżyc:
Mars:
Jowisz:
Saturn:
Uran/Uranos:
Neptun:
Specjalne
Falabella:
Kolekcja Wiatrów
Euros:
Boreasz:
Zefir:
Notos:
Kajkias:
Lips:
Apeliotes:
Skiron:
Wygląd tornada:
Boskie z innych serwerów
Archimedes:
Arlekin:
Ksantos:
Konie boskie, które można sprzedawać:
-Arion
- Balios
- Diament
- Gypse
- Krezus
- Ksantos*
- Księżyc
- Sleipnir/Slejpnir
- Słońce
Konie specjalne, które można sprzedawać:
- Archimedes*
- Arlekin*
- Falabella
* - Nie występują na howrse.pl
Katalogi zostały stworzone przez:Kamil2010 oraz Broszka


Ostatnio zmieniony przez Kamil2010 dnia Sob Maj 04, 2013 3:46 am, w całości zmieniany 12 razy
Powrót do góry Go down
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

Katalog koni boskich Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich I_icon_minipostPią Lut 08, 2013 6:16 am

Czy przy Oceanie nie powinno być ,,Ojciec/Matka: Snow i Mgła " ? Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
Minoo
Przyjaciel Zagrody
Minoo


Nick w grze : Minoo
Liczba postów : 652
Dołączył : 30/12/2012

Katalog koni boskich Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich I_icon_minipostPią Lut 08, 2013 6:27 am

Nie wiedziałam że jest ich aż tyle.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2627836&message=change
Gość
Gość
Anonymous



Katalog koni boskich Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich I_icon_minipostPią Lut 08, 2013 6:29 am

Kocham i dziękuje Błażej Katalog koni boskich 4074547142
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Katalog koni boskich Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich I_icon_minipostPią Lut 08, 2013 7:54 am

Za tą listę tylko dziękować Katalog koni boskich 4074547142
Mam pytanie: Będzie ciągle aktualizowana po dodaniu nowych?
Powrót do góry Go down
ewuula
Raczkujący
ewuula


Nick w grze : ewuula
Liczba postów : 58
Dołączył : 01/11/2011

Katalog koni boskich Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich I_icon_minipostPią Lut 08, 2013 8:44 am

Świetna lista! Czegoś takiego mi brakowało Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Katalog koni boskich Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich I_icon_minipostPią Lut 08, 2013 8:56 am

Ogier12 napisał:
Będzie ciągle aktualizowana po dodaniu nowych?
Oczywiście Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Katalog koni boskich Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich I_icon_minipostPią Lut 08, 2013 9:03 am

Hehe, najlepszy boski to Jadeit (:
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Katalog koni boskich Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich I_icon_minipostPią Lut 08, 2013 9:17 am

Dziękujemy, Kamilu i Broszko Smile

Dobrze, że ktoś takie coś zrobił. Nie chce się szukać nagrody od poszczególnych koni, to można zerknąć tutaj :p
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Gość
Gość
Anonymous



Katalog koni boskich Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich I_icon_minipostPią Lut 08, 2013 10:00 am

Kamil2010 napisał:
Ogier12 napisał:
Będzie ciągle aktualizowana po dodaniu nowych?
Oczywiście Smile
To super Very Happy
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Katalog koni boskich Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich I_icon_minipostSob Lut 09, 2013 3:07 am

HANIUUUU. Wiesz co, zabić to mało T.T

czepnę się, nie ma rodziców XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

Katalog koni boskich Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich I_icon_minipostSob Lut 09, 2013 5:51 am

Fajna info Smile Dodałbym jeszcze po informacji, które można sprzedawać/kupować, a które nie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Katalog koni boskich Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich I_icon_minipostSob Lut 09, 2013 5:54 am

Konie boskie, które można sprzedawać:
Gypse
Księżyc
Słońce
Balios
Sleiphnir/Slejphnir
Diament
Krezus
Konie specjalne, które można sprzedawać:
Falabella
Powrót do góry Go down
oowocowaa
Już coś wie
oowocowaa


Nick w grze : oowocowaa
Liczba postów : 175
Dołączył : 26/01/2013

Katalog koni boskich Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich I_icon_minipostSob Lut 09, 2013 6:01 am

Extra lista <3 właśnie ostatnio szukałam Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1378458
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Katalog koni boskich Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich I_icon_minipostSob Lut 09, 2013 7:30 am

EveDallas napisał:
HANIUUUU. Wiesz co, zabić to mało T.T

czepnę się, nie ma rodziców XD

Tak bardzo lubię denerwować ludzi Katalog koni boskich 4074547142 Oczywiście, że również odwaliłaś kawał roboty z końmi na CM i chwała Ci za to Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
MsMaja
Raczkujący
MsMaja


Nick w grze : maja818
Liczba postów : 87
Dołączył : 11/02/2013

Katalog koni boskich Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich I_icon_minipostPon Lut 11, 2013 1:53 pm

Układ słoneczny jest najlepszy ^.^
Powrót do góry Go down
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

Katalog koni boskich Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich I_icon_minipostWto Lut 12, 2013 10:10 am

Nie chcę się czepiać, ale jest jeszcze Cowbra Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
Go??
Gość
Anonymous



Katalog koni boskich Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich I_icon_minipostWto Lut 12, 2013 10:12 am

Cowbry bym tu raczej nie zaliczał, jedyny taki boski na hwr ;P
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Katalog koni boskich Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich I_icon_minipostWto Lut 12, 2013 12:47 pm

Świetna lista,
Śnieżek najlepsiejszy Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Katalog koni boskich Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich I_icon_minipostCzw Lut 14, 2013 6:11 am

Cytat :
Katalogi zostały stworzone przez:Kamil2010 oraz Broszka
Katalog koni boskich 3864879675
raczej dopiszcie, skąd ściągnęliscie pomysł, wiecie? Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Go??
Gość
Anonymous



Katalog koni boskich Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich I_icon_minipostCzw Lut 14, 2013 8:24 am

EveDallas napisał:
Cytat :
Katalogi zostały stworzone przez:Kamil2010 oraz Broszka
Katalog koni boskich 3864879675
raczej dopiszcie, skąd ściągnęliscie pomysł, wiecie? Very Happy
Takie katalogi są na większosc stron o howrse więc nie wiem o co się czepiasz Katalog koni boskich Krzywy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Katalog koni boskich Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich I_icon_minipostCzw Lut 14, 2013 8:48 am

Racja, łolaboga znając życie to z krismon sist? Wszędzie doszukujesz się kopiowania Eve, to śmieszne.
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Katalog koni boskich Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich I_icon_minipostPią Lut 15, 2013 6:06 am

EveDallas napisał:
Cytat :
Katalogi zostały stworzone przez:Kamil2010 oraz Broszka
Katalog koni boskich 3864879675
raczej dopiszcie, skąd ściągnęliscie pomysł, wiecie? Very Happy

Ja nic nie mówię, ale wszystko co jest na ZM, chwile potem jest na CM - "nowości z Howrse", ach piękne!
http://www.crimson-mist.net/?pid=4, http://www.crimson-mist.net/f102-nowosci-i-promocje


Ostatnio zmieniony przez Mikim7 dnia Sob Lut 16, 2013 8:38 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Katalog koni boskich Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich I_icon_minipostPią Lut 15, 2013 8:07 am

Chwilę potem? Ktoś tu chyba nie wie jak działa kalendarz, sprawdź najpierw daty ^^Dużo prze i z oryginalnym linkiem, nie walnięte na imageshack, 'bo nie ma na serwerze' <3 Genialna wymówka.
Wietrzne na CM były pierwsze, bo już dawno rozpracowałyśmy (celowo mówię - MY) linki, i wisiały czekając. 3 nowe, a na ZM ciszaaa. To samo z nowymi boskimi, falabellą i dzikim ^^ Maszyna? PRZECIEŻ MIAŁA BYĆ LOTERIA Katalog koni boskich 4064056192 I tak jest więcje ciekawostek na CM Very Happy I BRAKUJE WAM OBRAAAZKAAAAAAAA mrumru :*** I tam przynajmniej sa oryginalne linki ^^ Bo tak najłatwiej, znaleźć na innym forum, przelinkjowac ze znakiem wodnym i prosze, bo to wy :* Ale w regulaminie pisze, że będą same oryginalne obrazki ^^
Apple, to że nie możesz wchodzić na Crimson Mist nie znaczy że musisz się wyżywać twierdząc że wszytsko jest zUe, skopiowane i tak dalej :*

Co jak co , ale tutaj to mi się tylko z was śmiać chce :* i skarżcie gdzie chcecie, twierdzie że jestem bezczelna, ale ja po prostu mówie prawdę :*
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Go??
Gość
Anonymous



Katalog koni boskich Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich I_icon_minipostPią Lut 15, 2013 8:17 am

EveDallas napisał:
Chwilę potem? Ktoś tu chyba nie wie jak działa kalendarz, sprawdź najpierw daty ^^Dużo prze i z oryginalnym linkiem, nie walnięte na imageshack, 'bo nie ma na serwerze' <3 Genialna wymówka.
Wietrzne na CM były pierwsze, bo już dawno rozpracowałyśmy (celowo mówię - MY) linki, i wisiały czekając. 3 nowe, a na ZM ciszaaa. To samo z nowymi boskimi, falabellą i dzikim ^^ Maszyna? PRZECIEŻ MIAŁA BYĆ LOTERIA Katalog koni boskich 4064056192 I tak jest więcje ciekawostek na CM Very Happy I BRAKUJE WAM OBRAAAZKAAAAAAAA mrumru :*** I tam przynajmniej sa oryginalne linki ^^ Bo tak najłatwiej, znaleźć na innym forum, przelinkjowac ze znakiem wodnym i prosze, bo to wy :* Ale w regulaminie pisze, że będą same oryginalne obrazki ^^
Apple, to że nie możesz wchodzić na Crimson Mist nie znaczy że musisz się wyżywać twierdząc że wszytsko jest zUe, skopiowane i tak dalej :*

Co jak co , ale tutaj to mi się tylko z was śmiać chce :* i skarżcie gdzie chcecie, twierdzie że jestem bezczelna, ale ja po prostu mówie prawdę :*
NIC nie kopiujemy ja ty uważasz z CM - bo po co ? Sami umiemy coś znaleźć.
Od mnie " Nie rób offtopu, ponieważ to jest naprawdę zbędne. Od razu ja z Mikim jesteśmy najgorsi i oczywiście wszystko kopiujemy z CM oraz podpisujemy, bo oczywiście jesteśmy tak ciemni aby coś sami znaleźć Katalog koni boskich Krzywy"
Gratuluję, że już znacie kolejne promocje, ja niestety na tej lekcji magii nie byłem Katalog koni boskich Krzywy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Katalog koni boskich Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich I_icon_minipostPią Lut 15, 2013 8:27 am

Co do całego szitu który robi Eve, nie będę się wypowiadać a po prostu napiszę co myślę na pw. Na prawdę wcale takie osoby jak Ty nie psują atmosfery na forum: )
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Katalog koni boskich Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich I_icon_minipostPią Lut 15, 2013 2:04 pm

Kamil2010 napisał:
EveDallas napisał:
Chwilę potem? Ktoś tu chyba nie wie jak działa kalendarz, sprawdź najpierw daty ^^Dużo prze i z oryginalnym linkiem, nie walnięte na imageshack, 'bo nie ma na serwerze' <3 Genialna wymówka.
Wietrzne na CM były pierwsze, bo już dawno rozpracowałyśmy (celowo mówię - MY) linki, i wisiały czekając. 3 nowe, a na ZM ciszaaa. To samo z nowymi boskimi, falabellą i dzikim ^^ Maszyna? PRZECIEŻ MIAŁA BYĆ LOTERIA Katalog koni boskich 4064056192 I tak jest więcje ciekawostek na CM Very Happy I BRAKUJE WAM OBRAAAZKAAAAAAAA mrumru :*** I tam przynajmniej sa oryginalne linki ^^ Bo tak najłatwiej, znaleźć na innym forum, przelinkjowac ze znakiem wodnym i prosze, bo to wy :* Ale w regulaminie pisze, że będą same oryginalne obrazki ^^
Apple, to że nie możesz wchodzić na Crimson Mist nie znaczy że musisz się wyżywać twierdząc że wszytsko jest zUe, skopiowane i tak dalej :*

Co jak co , ale tutaj to mi się tylko z was śmiać chce :* i skarżcie gdzie chcecie, twierdzie że jestem bezczelna, ale ja po prostu mówie prawdę :*
NIC nie kopiujemy ja ty uważasz z CM - bo po co ? Sami umiemy coś znaleźć.
Od mnie " Nie rób offtopu, ponieważ to jest naprawdę zbędne. Od razu ja z Mikim jesteśmy najgorsi i oczywiście wszystko kopiujemy z CM oraz podpisujemy, bo oczywiście jesteśmy tak ciemni aby coś sami znaleźć Katalog koni boskich Krzywy"
Gratuluję, że już znacie kolejne promocje, ja niestety na tej lekcji magii nie byłem Katalog koni boskich Krzywy



To może teraz się wypowiem, jako administratorowi zarówno ZM jak i CM zalezy mi na dobru obu stron, nie twierdze, ze Kamil i Mikim nie znajdują nowych rzeczy. Wiem, że znajdowali nowości już od dawna ale zastanawia mnie fakt w jakim celu obaj logowali się na CM i jedyne co oglądali to tabelke z boskimi tuz przed zrobieniem tego tematu na ZM.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Katalog koni boskich Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich I_icon_minipostPią Lut 15, 2013 2:12 pm

I to jest postawa administratora! Teraz to już mam gdzieś.
Tak bardzo wszystkich ciśnie? To jest internet tutaj każdy kopiuje więc co do cholery?! Bez różnicy, i tak będzie wielka afera i problemy, że każdy kopiuje od siebie.

Jeden użytkownik leci z pyskówką i pseudo-żałosnym sarkazmem jest okej i nawet na to uwagi nie zauważy.. brawo lisiczko, good one!

Skopiowane z CM wielkie poruszenie! Kopiowanie z zagrody na inne blogi- Oh, rozwiążmy to pokojowo. Nie chcemy się kłócić, oh oh, bo my tacy mili.

Jeden wielki bullshit.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Katalog koni boskich Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich I_icon_minipostPią Lut 15, 2013 2:18 pm

Ja nie twierdze, ze jest skopiowane, ja tylko zadalam pytanie, które mnie nurtowalo od jakiegos czasu. I owszem, zgadzam się, ze wszyscy wszystko kopiują tylko wiekszosc potrafi wpisac "zródło: internet" a nie podpisuje sie swoim imieniem czy nickiem. I owszem to jest postawa administratora bo przywłaszczenie sobie czegokolwiek zle wpływa na postrzeganie forum.

A tak swoją drogą to piękna jest postawa "Przyjaciela Zagrody", który przeklina na forum!
Powrót do góry Go down
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Katalog koni boskich Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich I_icon_minipostPią Lut 15, 2013 2:45 pm

a łączenie 2 tych samych funkcji na konkurencyjnych forach też może wywoływać sprzeczność interesów ... ludziska nie doszukujmy się bo i po co?? przecież to głupie ... jeden raz coś weźmie z tej strony inny innym razem z drugiej przecież to nie są płatne informacje ... jeśli kogoś boli to co chłopcy robią to niech im na priv pisze a nie syf na ogólnym ...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Sponsored content





Katalog koni boskich Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Katalog koni boskich
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Nagrody od Koni Boskich!
» Co sądzicie o kolekcjach boskich koni?
» Katalog dzikich koni
» Katalog DZIKICH koni
» Lista koni boskich

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: