Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Co sądzicie o kolekcjach boskich koni?

Go down 
+5
Arrin
CzekoBoom
Zaplątana
pe$$ia
Linea2010
9 posters
AutorWiadomość
Linea2010
ZAGRODZIANIN
Linea2010


Nick w grze : Linea2010
Liczba postów : 745
Dołączył : 31/10/2011

Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? Empty
PisanieTemat: Co sądzicie o kolekcjach boskich koni?   Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? I_icon_minipostNie Lis 11, 2012 6:44 am

Co sądzicie o boskich koniach? Jest ich całkiem sporo, dużo do oceniania ;3. Ja szczerze powiedziawszy najbardziej lubię Kamienie Szlachetne, niestety nie udało mi się żadnego zdobyć, ale postaram się jeszcze to zmienić. A wy? Które?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=358567
Gość
Gość
Anonymous



Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzicie o kolekcjach boskich koni?   Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? I_icon_minipostNie Lis 11, 2012 6:48 am

Hmm, za dużo ich. Już mi się znudziły. Pierwszy koń boski był dla mnie wyjątkowym przeżyciem. Reszta to.. "O supcio, boski...tsa" .
Już mnie nie zachwycają, aczkolwiek czekam co nowego wymyśli Owlient.
Powrót do góry Go down
Linea2010
ZAGRODZIANIN
Linea2010


Nick w grze : Linea2010
Liczba postów : 745
Dołączył : 31/10/2011

Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzicie o kolekcjach boskich koni?   Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? I_icon_minipostNie Lis 11, 2012 6:51 am

Mnie jakoś nie jarają nowe, ale chętnie bym parę zdobyła. Obecnie posiadam dwie sztuki Granich, ale są bezużyteczne x.x
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=358567
pe$$ia
Jedną nogą w ZM
pe$$ia


Nick w grze : pe$$ia
Liczba postów : 507
Dołączył : 26/10/2011

Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzicie o kolekcjach boskich koni?   Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? I_icon_minipostNie Lis 11, 2012 6:53 am

Najładniejsze są z kolekcji kamieni szlachetnych i zimowy balios Smile
Ja nie mam żadnego boskiego ani specjalnego Sad
Powrót do góry Go down
Zaplątana
W skromnych progach Zagrody
Zaplątana


Nick w grze : Zaplątana
Liczba postów : 346
Dołączył : 20/07/2012

Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzicie o kolekcjach boskich koni?   Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? I_icon_minipostNie Lis 11, 2012 8:34 am

Boskie konie są już tak powszechne, że nie są już niczym niezwykłym. To taki zwykły koń, który daje diamenty lub jakieś bonusy i ma specjalną maść.
Powrót do góry Go down
http://tangledunicorns.blogspot.com/
Linea2010
ZAGRODZIANIN
Linea2010


Nick w grze : Linea2010
Liczba postów : 745
Dołączył : 31/10/2011

Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzicie o kolekcjach boskich koni?   Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? I_icon_minipostNie Lis 11, 2012 8:40 am

Zaplątana napisał:
(...) zwykły koń, który daje diamenty lub jakieś bonusy i ma specjalną maść.

Dla kogo zwykły, dla tego zwykły. Ja bym się bardziej ucieszyła z takiego zwykłego, dającego diamenty i bonusy, niż z na przykład zwykłego araba Wink. No ale to fakt, dużo ich jest.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=358567
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzicie o kolekcjach boskich koni?   Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? I_icon_minipostNie Lis 11, 2012 8:51 am

Ja powiem szczerze, że nigdy, ale to nigdy nie miałam boskiego. Wyjątkiem był Gypse, którego dostałam. Nic, a nic więcej. Jakoś nie przepadam za tym Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Go??
Gość
Anonymous



Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzicie o kolekcjach boskich koni?   Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? I_icon_minipostNie Lis 11, 2012 9:41 am

Kamienie Szlachetne są świetnie wykonane i jeden boski jest prawie za darmo.
Układ Słoneczny jest taki sobie (nie podoba mi się połowa koni szczególnie Wenus taki plastikowy koń) no ale tym Słońcem i Jowiszem mnie przekupili Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? 4074547142
I jeszcze Baliosa lubię. Szkoda, że teraz boskie już nie dają takiej radości.
Powrót do góry Go down
Arrin
Przyjaciel Zagrody
Arrin


Nick w grze : Arrin
Liczba postów : 517
Dołączył : 22/08/2012

Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzicie o kolekcjach boskich koni?   Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? I_icon_minipostNie Lis 11, 2012 1:03 pm

Jeśli chodzi o Grani to moja reakcja:WTF ?
Niby boski a śmiertelny, więc co to za koń ? Więcej z nim zachodu by dostać jakaś nagrodę niż jest tego wart. Dla mnie ten koń to jakaś pomyłka.
Ukł słoneczny: w sumie fajna sprawa to skolekcjonować chyba po to je właśnie zrobili, by ludzie mieli na co kupony tracić. Szlachetne faktycznie są świetnie narysowane i przyznam jest na czym oko zawiesić. A reszta nigdy sobie głowy nie zawracałam.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2202596
Linea2010
ZAGRODZIANIN
Linea2010


Nick w grze : Linea2010
Liczba postów : 745
Dołączył : 31/10/2011

Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzicie o kolekcjach boskich koni?   Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? I_icon_minipostNie Lis 11, 2012 1:15 pm

Arrin - Dokładnie tak uważam ;3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=358567
Always
Już coś wie
Always


Nick w grze : Always
Liczba postów : 129
Dołączył : 26/10/2012

Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzicie o kolekcjach boskich koni?   Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? I_icon_minipostNie Lis 11, 2012 1:23 pm

Pamiętam jak weszła mgła to było coś... Później snow był. Zazdrościłam mojej koleżance go masakrycznie. Pamiętam że robiłam multi żeby dostać RO w kalendarzu adwentowym. To było wtedy fajne howrse. Nie wiedziałam co to multi a później jak się dowiedziałam to wszystkie usunełam... Ale to już nie na temat
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzicie o kolekcjach boskich koni?   Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? I_icon_minipostNie Lis 11, 2012 1:51 pm

Always napisał:
Pamiętam jak weszła mgła to było coś... Później snow był. Zazdrościłam mojej koleżance go masakrycznie. Pamiętam że robiłam multi żeby dostać RO w kalendarzu adwentowym. To było wtedy fajne howrse. Nie wiedziałam co to multi a później jak się dowiedziałam to wszystkie usunełam... Ale to już nie na temat
Pierwszy był Snow w listopadzie, później Mgła Wink
Powrót do góry Go down
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzicie o kolekcjach boskich koni?   Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? I_icon_minipostNie Lis 11, 2012 3:24 pm

mmm... pamiętam "wejście Snowa" i pojawienie się Mgły... potem Oceana :3 to są moje 3 ulubione konie boskie Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? 4074547142

z wyglądu lubię Baliosy, właściwości, że tak to nazwę, też mają niczego sobie ;3
Układ Słoneczny mi się w większości nie podoba. Do gustu najbardziej przypadł mi Księżyc ;D
Kamienie Szlachetne... niektóre są fajne, niektóre niekoniecznie...
Falabelle mają fajny wygląd, ale zastosowanie... Jak ktoś nie ma koni do GP to są bezużyteczne.
Krezus - moje marzenie sprzed... no, nie ważne kiedy - ma całkiem znośną maść. Zastosowanie też niczego sobie ;D
Gypse - ładny, ale... mało warty - wystarczy spojrzeć jak wiele Gypsów jest na sprzedaż
Slejpniry do mnie nie przemawiają...
Grani... jakoś... jak weszły to mi się podobały, jak byłam właścicielką aż 5 - jakoś mi się odwidziały XD
Dzikuski... niektóre są śliczne, inne... oczy mi odpadają na ich widok XD są przynajmniej jakąś odmianą - żeby mieć nagrodę trzeba się nieco bardziej pomęczyć... chyba XD

pominęłam coś? XD

miałam kiedyś 5 Granich i 1 Saturna. Wszystko poległo wraz z kasacją konta Karolina211. ale jakoś nie ubolewam; Grani szybko mi się znudziły, ale Saturnem na nowym koncie bym nie pogardziła ;D
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
pe$$ia
Jedną nogą w ZM
pe$$ia


Nick w grze : pe$$ia
Liczba postów : 507
Dołączył : 26/10/2011

Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzicie o kolekcjach boskich koni?   Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? I_icon_minipostCzw Lis 15, 2012 1:36 am

Karolina211 napisał:

Falabelle mają fajny wygląd, ale zastosowanie... Jak ktoś nie ma koni do GP to są bezużyteczne.
Można, a przynajmniej możnabyło je kiedyś sprzedać za 15 lub więcej kuponów Wink
Powrót do góry Go down
Linea2010
ZAGRODZIANIN
Linea2010


Nick w grze : Linea2010
Liczba postów : 745
Dołączył : 31/10/2011

Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzicie o kolekcjach boskich koni?   Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? I_icon_minipostCzw Lis 15, 2012 2:10 am

Można, ale najpierw trzeba na nie wydać dużo kuponów, żeby je zdobyć Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=358567
mufff123@o2.pl
Już coś wie
mufff123@o2.pl


Nick w grze : mufff123
Liczba postów : 111
Dołączył : 15/02/2012

Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzicie o kolekcjach boskich koni?   Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? I_icon_minipostCzw Lis 15, 2012 10:53 am

Ja mam 1 boskiego i 2 dzikuski Very Happy
1. Ametysta
2. Mustanga
3. Carmague
Powrót do góry Go down
Syjamska
Nowy
Syjamska


Nick w grze : Lela23580
Liczba postów : 49
Dołączył : 28/12/2012

Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzicie o kolekcjach boskich koni?   Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? I_icon_minipostPią Gru 28, 2012 1:31 pm

Mi się bardzo podobają konie boskie(niektóre) Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? 4074547142
Ale niestety nie stać mnie na nie jak są np.w promocji Sad
Tak jak była Mróz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzicie o kolekcjach boskich koni?   Co sądzicie o kolekcjach boskich koni? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Co sądzicie o kolekcjach boskich koni?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Katalog boskich koni
» Katalog koni boskich
» Katalog BOSKICH koni
» Lista koni boskich
» Nagrody od Koni Boskich!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: