Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Katalog koni boskich

Go down 
+10
avrilka
Kemishi
MsMaja
oowocowaa
Mirmil
EveDallas
hanka1998
ewuula
Minoo
AyaKey
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



Katalog koni boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich - Page 2 I_icon_minipostPią Lut 15, 2013 2:51 pm

lisiczka napisał:
Ja nie twierdze, ze jest skopiowane, ja tylko zadalam pytanie, które mnie nurtowalo od jakiegos czasu. I owszem, zgadzam się, ze wszyscy wszystko kopiują tylko wiekszosc potrafi wpisac "zródło: internet" a nie podpisuje sie swoim imieniem czy nickiem. I owszem to jest postawa administratora bo przywłaszczenie sobie czegokolwiek zle wpływa na postrzeganie forum.

A tak swoją drogą to piękna jest postawa "Przyjaciela Zagrody", który przeklina na forum!


Oh, jak mi przykro, że z zagrody tworzy się drugie howrse. Nie wiele osób chce o tym mówić, bo nie chcą stracić, rang lub stanowisk a wiesz co? Mi to obojętne. Nie mogę tkwić w takim czymś, bo to zabawne. Możesz mi wlepić bana, odebrać przyjaciela zagrody. Jak chodzi o CM to wielkie poruszenie się tworzy i to zabawne...ah szkoda gadać, nie będę się wypowiadać^^
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Katalog koni boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich - Page 2 I_icon_minipostPią Lut 15, 2013 2:57 pm

Ereis to nie są konkurencyjne fora, CM ma tylko dzial nt. Howrse, w tworzeniu którego nie mam żadnego udziału.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Katalog koni boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich - Page 2 I_icon_minipostPią Lut 15, 2013 3:00 pm

ApplePie napisał:
lisiczka napisał:
Ja nie twierdze, ze jest skopiowane, ja tylko zadalam pytanie, które mnie nurtowalo od jakiegos czasu. I owszem, zgadzam się, ze wszyscy wszystko kopiują tylko wiekszosc potrafi wpisac "zródło: internet" a nie podpisuje sie swoim imieniem czy nickiem. I owszem to jest postawa administratora bo przywłaszczenie sobie czegokolwiek zle wpływa na postrzeganie forum.

A tak swoją drogą to piękna jest postawa "Przyjaciela Zagrody", który przeklina na forum!


Oh, jak mi przykro, że z zagrody tworzy się drugie howrse. Nie wiele osób chce o tym mówić, bo nie chcą stracić, rang lub stanowisk a wiesz co? Mi to obojętne. Nie mogę tkwić w takim czymś, bo to zabawne. Możesz mi wlepić bana, odebrać przyjaciela zagrody. Jak chodzi o CM to wielkie poruszenie się tworzy i to zabawne...ah szkoda gadać, nie będę się wypowiadać^^

Bana to będe musiala zaraz dac nam obu za kłótnie na forum a z tej sprawy, wlasnie dlatego, zeby nie byc stronniczym, to Arv bedzie Cie rozliczala a nie ja.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Katalog koni boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich - Page 2 I_icon_minipostPią Lut 15, 2013 3:02 pm

Spoko, mało mnie to interesuje. Niemniej, Eve na pewno nie dostanie żadnej..choćby nagany za jej teksty skierowane do innych użytkowników: )

Ima out, dziękuje za takie dobre forum! To nie to samo co kiedyś: )
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Katalog koni boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich - Page 2 I_icon_minipostPią Lut 15, 2013 3:07 pm

Ok wskaż mi tekst, za który miała by dostać nagane i jesli zajdzie taka potrzeba to dostanie. Ja nie rozdzielam ludzi na dobrych i złych. Oceniam wypowiedzi a co do upomnienia słownego, które Ci udzieliłam to tyczylo sie ono jednego konkretnego wyrazu a nie tego, ze masz odmienne zdanie.
Powrót do góry Go down
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Katalog koni boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich - Page 2 I_icon_minipostPią Lut 15, 2013 4:02 pm

lisiczka napisał:
Ereis to nie są konkurencyjne fora, CM ma tylko dzial nt. Howrse, w tworzeniu którego nie mam żadnego udziału.
nie, nie o to mi chodziło - to był tylko przykład, że się zawsze można doszukać ( taka zasada psa i kija ) uważam tylko, że prywatne wycieczki należy załatwiać na priv i jak Eve ma coś do chłopaków to powinna im to tam napisać bo tak się tylko zbędne kłótnie robią ( bo z tego co zrozumiałam to Ją to najbardziej zabolało i od Jej postów się zaczęło )
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Go??
Gość
Anonymous



Katalog koni boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich - Page 2 I_icon_minipostPią Lut 15, 2013 4:13 pm

Ją zabolało bo to ona robiła tą tabelkę, która jest na CM i to jej praca była wielokrotnie podglądana. Próbowała porozumieć sie z chłopakami ale niestety jej to uniemozliwili
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Katalog koni boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich - Page 2 I_icon_minipostPią Lut 15, 2013 4:16 pm

Ja jestem bardzo chory, niech zajmie się tym LadyArvena. Wycofuję sie z zagrody na pewien czas, nie mam po prostu siły. Pomocy od nikogo też nie mam.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Katalog koni boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich - Page 2 I_icon_minipostSob Lut 16, 2013 8:15 am

Myślałam,że Crimson i Zagroda działają pokojowo .
Oj,oj,syf,syf ._.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Katalog koni boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich - Page 2 I_icon_minipostSob Lut 16, 2013 8:52 am

Osoby zainteresowane otrzymały stosowne informacje na PW.

Temat zamykam, by nie było dalszych pyskówek.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Katalog koni boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich - Page 2 I_icon_minipostSob Lut 16, 2013 3:25 pm

1. Kłótnia tak na prawdę o
nic
2. Kiedyś Calvana stworzyła stronę Howrsewiki, w której były informacje o
promocjach i nowościach. Wiele potrafiła znaleźć sama, ale wiem, ze korzystała
również z informacji jakie znajdował Mikim. Wstawiała je również na swoją
stronę. Rozmawialiśmy kiedyś o tym. Powiedziała mi, że nie chodzi o fakt
kopiowania notabene grafik należących do Howrse a nie do żadnego z
administratorów ZM. Teksty i tak wstawiała swoje. Chodziło o to, aby gracze
korzystający z jej strony mieli wygodę korzystania z informacji zebranych w
jednym miejscu. Stworzyła katalog wszystkich towarzyszów, ras, maści, koni
boskich wraz z ich opisami. Nigdy nie zabraniała kopiować informacji tam
zawartych. Dlaczego? Bo nie interesowało ją to czy ktoś to skopiuje, a jedynie
to aby jak najwięcej osób skorzystało z informacji tam zawartych. Gdy pytałem
jej, czy mogę na ZM umieścić jakąś informację z jej strony, nigdy tego nie
zabraniała. Zawsze powtarzała, jasne. Jeśli ktoś na ZM nie korzysta z Howrsewiki
to dowie się o tym z Twojego forum.
Nie uważacie, ze to rozsądne podejście?
Nie bycie egoistami w tworzeniu, a mieć na celu udostępnienie informacji jak
największej rzeszy graczy?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Sponsored content





Katalog koni boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Katalog koni boskich   Katalog koni boskich - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Katalog koni boskich
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Nagrody od Koni Boskich!
» Co sądzicie o kolekcjach boskich koni?
» Katalog dzikich koni
» Katalog DZIKICH koni
» Lista koni boskich

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: