Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)

Go down 
+17
DusiaKoniara
Krysia1
amru3
Róża-chodowca9
Sathilia
Malto
Casablanka
Clue
Nevarra
annrem
Philipek
ZetkaEmka
Aki
Destin
nevinowa
LadyArvena
Presence
21 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Presence
Przyjaciel Zagrody
Presence


Nick w grze : Presence
Liczba postów : 1861
Dołączył : 23/07/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Empty
PisanieTemat: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) I_icon_minipostWto Paź 04, 2011 8:24 am

Na INT są nowe konie wędrowne Very Happy zasady takie same jak wtedy ale tym razem nagrodą główną jest Jade albo Rubin Very Happy
Ciekawe kiedy zawendrują na polskie howrse Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3746365
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) I_icon_minipostWto Paź 04, 2011 8:42 am

Zadania:
GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Colomb-offGRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Colomb-on
wygraj Columbusa biorąc lekcje (3 punkty za lekcje)
nagroda: Zwój Plutona



GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Cesar-offGRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Cesar-on
Wygraj Cezara otwierając RO (4 punkty za 1 RO)
nagroda: 30 diamentów


GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Lucy-offGRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Lucy-on
Wygraj Lucy za zabawę z towarzyszem konia (3,13 punkta za godzinę zabawy - chyba zależne od liczby koni)
Nagroda: RO


GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Capac-offGRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Capac-on
Wygraj Capaca za branie udziału w zawodach (5,26 punkta za wyścigi - chyba zależne od liczby koni)
Nagroda: Zestaw Hery

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Ramses-offGRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Ramses-on
Wygraj Ramzesa za regularne logowanie (10 punktów za logowanie na dzień)
Nagroda: 20PD

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Cochise-offGRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Cochise-on
Wygraj Cochise za gratulacje (2 punkty za gratulacje. Chyba to ty musisz je otrzymywać)
Nagroda: Muśnięcie Filotes

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Khan-offGRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Khan-on
Wygraj Khana jeśli twój jednorożec urodzi jednorożca (12 punktów za narodziny)
Nagroda: Zestaw Nyks

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Harald-offGRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Harald-on
Wygraj Heralda za zdobycie pozostałych koni (czyli jak zdobyłaś wszystkie 7 to ten jest gratis)
Nagroda: Jade dla pierwszych 65 graczy, dla reszty Rubin


____

Dodatkowe info:
- punkty można też złapać w UFO. I niby UFO, ale nie wiem czy chodzi tylko o Cezara czy inne też mogą wpaść.
- pojawią się dodatkowe dwie pory krycia rogów. Tylko na czas promocji


Ostatnio zmieniony przez LadyArvena dnia Wto Paź 04, 2011 9:50 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) I_icon_minipostWto Paź 04, 2011 9:35 am

I komentarz taki ode mnie Wink

LadyArvena napisał:
Zadania:
wygraj Columbusa biorąc lekcje (3 punkty za lekcje)
nagroda: Zwój Plutona


100:3=34 lekcje trzeba zrobić, żeby wygrać. Sporo, szczególnie, że mam tam tylko 3 konie XD

LadyArvena napisał:

Wygraj Cezara otwierając RO (4 punkty za 1 RO)
nagroda: 30 diamentów
100:4=25 RO trzeba otworzyć. Acha. Oczywiście.


LadyArvena napisał:

Wygraj Lucy za zabawę z towarzyszem konia (3,13 punkta za godzinę zabawy - chyba zależne od liczby koni)
Nagroda: RO
Na moim przykładzie: 100:3,13=32 godziny zabawy

LadyArvena napisał:

Wygraj Capaca za branie udziału w zawodach (5,26 punkta za wyścigi - chyba zależne od liczby koni)
Nagroda: Zestaw Hery
czyli w moim przypadku 20 zawodów. A mam tam tylko 3 konie...


LadyArvena napisał:

Wygraj Ramzesa za regularne logowanie (10 punktów za logowanie na dzień)
Nagroda: 20PD
proste Very Happy Chociaż jedno

LadyArvena napisał:

Wygraj Cochise za gratulacje (2 punkty za gratulacje. Chyba to ty musisz je otrzymywać)
Nagroda: Muśnięcie Filotes
50 gratulacji trzeba zdobyć. Da się zrobic Wink


LadyArvena napisał:

Wygraj Khana jeśli twój jednorożec urodzi jednorożca (12 punktów za narodziny)
Nagroda: Zestaw Nyks
9 rożków musi się urodzić :/ Chyba musze zainwestować w jakieś klaczki rożki...
Pocieszające jest to, że na czas promocji dają dwie dodatkowe pory krycia rożków. Ale jak się jest bez PD to i tak nie pomoże...

LadyArvena napisał:

Wygraj Heralda za zdobycie pozostałych koni (czyli jak zdobyłaś wszystkie 7 to ten jest gratis)
Nagroda: Jade dla pierwszych 65 graczy, dla reszty Rubin
I tak większość zostanie zablokowana przez zadanie z RO...


A wy co sądzicie o tej promocji?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
nevinowa
Przyjaciel Zagrody
nevinowa


Nick w grze : nevinowa
Liczba postów : 1105
Dołączył : 23/06/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) I_icon_minipostWto Paź 04, 2011 9:41 am

no jak wejdzie to na polskie to jest w miare proste. ale z tymi RO przesada Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5205240
Destin
Raczkujący
Destin


Nick w grze : Destin
Liczba postów : 90
Dołączył : 19/08/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) I_icon_minipostWto Paź 04, 2011 9:48 am

Straszna przesada z RO. :/ Wnioskując kupując kartą paysafecard będzie trzeba wydać 100 zł aby na 100% mieć 25 rogów. :// Gdybym wiedziała, to bym nie marnowała kasy na Szmaragdkę i poczekała. -.-
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2254
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) I_icon_minipostWto Paź 04, 2011 9:49 am

nevinowa napisał:
no jak wejdzie to na polskie to jest w miare proste. ale z tymi RO przesada Evil or Very Mad


Nie tylko RO ale i też z tymi rogami odpadam Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) I_icon_minipostWto Paź 04, 2011 10:11 am

LadyArvena napisał:

Dodatkowe info:
- punkty można też złapać w UFO. I niby UFO, ale nie wiem czy chodzi tylko o Cezara czy inne też mogą wpaść.
- pojawią się dodatkowe dwie pory krycia rogów. Tylko na czas promocji

Inne też, ja złapałam 3 pkt. do Khana.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) I_icon_minipostWto Paź 04, 2011 10:29 am

Za drogo i za trudne to z 9 rogami a Jade tylko 65 Evil or Very Mad Poczekam na inną promocje, bo i tak pewnie będzie w RO.
OW za często teraz daje boskie i nowe rasy, za które tzeba płacić kuponami.
Fajnie by było gdyby, była loteria jak na Rubina, albo aukcje jak kiedyś przy eliksirach na składniki.
Tak abby wydać eq!
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) I_icon_minipostWto Paź 04, 2011 11:33 am

To ja już się szykuję kiedy na PL Howrse to będzie. Cóż,do roboty! Razz
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
annrem
Już coś wie
annrem


Liczba postów : 119
Dołączył : 17/08/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) I_icon_minipostWto Paź 04, 2011 11:58 am

Myślałam, że o kalendarza już promocje będą równo szły.
A teraz znów jesteśmy do tyłu...
Chociaż może to i lepiej, można się przygotować Smile
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) I_icon_minipostWto Paź 04, 2011 12:13 pm

Cytat :
Wygraj Lucy za zabawę z towarzyszem konia (3,13 punkta za godzinę zabawy - chyba zależne od liczby koni)
Nagroda: RO
I znów leżę i kwiczę. I tak na obu servach będę miała. Na int - 0.29 pkt przy 81 koniach

Cytat :
Wygraj Capaca za branie udziału w zawodach (5,26 punkta za wyścigi - chyba zależne od liczby koni)
Nagroda: Zestaw Hery
0.4 pkt

masakra. A z tym RO to już przegięli.
Czyli - przynajmniej ja olewam te wędrowne.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) I_icon_minipostWto Paź 04, 2011 1:21 pm

Z RO grubo przegięli? 25?! Chyba im na mózgi padło. Z tymi rogatymi będę musiała codziennie kryć *patrzy na swoje 5 klaczy w tym jedną na zgonie, gdzie moja CO?*
Powrót do góry Go down
Presence
Przyjaciel Zagrody
Presence


Nick w grze : Presence
Liczba postów : 1861
Dołączył : 23/07/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) I_icon_minipostWto Paź 04, 2011 1:24 pm


masakra. A z tym RO to już przegięli.
Czyli - przynajmniej ja olewam te wędrowne.
[/quote]

ja tak samo. Znowu trzeba wydać półroczne kieszonkowe żeby zdobyć boskiego GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) 2153337378 Ehhh... jakoś zdążyłam sie przyzwyczaić
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3746365
Go??
Gość
Anonymous



GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) I_icon_minipostWto Paź 04, 2011 1:33 pm

Swoją drogą, ładna grafika.
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) I_icon_minipostWto Paź 04, 2011 1:52 pm

No tak właściwie to przesada. Rozumiem aby otworzyć 10 rogów obfitości czy coś,ale 25?! W dodatku 9 jednorożców to też nie lada wyzwanie. Ja mam dość dużo rogów,zawsze można spróbować. A tym bardziej,że potrzebuję Nyksa. Smile
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Go??
Gość
Anonymous



GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) I_icon_minipostWto Paź 04, 2011 2:01 pm

Cytat :
Znalazłeś 300 Equus.


Ale bogacz! Możesz wydać te pieniądza na co tylko chcesz.
hehe sorka, że poza tematem, ale mnie to rozwaliło XD
Powrót do góry Go down
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) I_icon_minipostWto Paź 04, 2011 2:02 pm

Jeżeli ktoś ma 107 rogatych klaczy (jak np Lunatyq- polecam gracza przy okazji Wink ) to jakoś przeżyje, ale z 6 klaczami będzie cięzko.
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) I_icon_minipostWto Paź 04, 2011 2:38 pm

Akurat Nyksa raczej zdobędę, ale gorzej będzie z tymi zabawami z towarzyszem i zawodami. Te mikroskopijne liczby poprzecinku potrafią zdemotywować.

Na upartego to z RO zrobię o ile sprzedam wszystkie niepotrzebne rożki z KF... Ale tak trochę szkoda zaoszczędzonych kuponów na boskiego ogiera. Jakby była klacz to pewnie bym się skusiła, mimo węża w kieszeni
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Casablanka
Przyjaciel Zagrody
Casablanka


Liczba postów : 598
Dołączył : 03/08/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) I_icon_minipostWto Paź 04, 2011 10:37 pm

Ja mam już na INT Lucy'ego i Columbusa Very Happy A wy ?
Powrót do góry Go down
http://howrse.pl
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) I_icon_minipostSro Paź 05, 2011 1:44 am

Cytat :
Wygraj Cochise za gratulacje (2 punkty za gratulacje. Chyba to ty musisz je otrzymywać)
Nagroda: Muśnięcie Filotes
Zaraz, TO Muśnięcie Filotes? Znowu? Tak, wiem, smęcę, ale nie podoba mi się, że rogi stają się towarem zwykłym i powszechnym...

Cóż, co do samego pomysłu - fajnie, lubię Konie Wędrowne. Oczywiście postaram się zdobyć parę, ale nie będę się dla nich "wykrwawiała" - dość, że dałam się skusić na poprzednią promocję z wędrowcami i zdobyłam Falabellę, którego, ucieszona, odsprzedałam za 9 kuponów - do dziś pluję sobie za to w brodę. Ale cóż, człowiek uczy się na własnych błędach.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
annrem
Już coś wie
annrem


Liczba postów : 119
Dołączył : 17/08/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) I_icon_minipostSro Paź 05, 2011 2:00 am

Malto napisał:
Cytat :
Wygraj Cochise za gratulacje (2 punkty za gratulacje. Chyba to ty musisz je otrzymywać)
Nagroda: Muśnięcie Filotes
Zaraz, TO Muśnięcie Filotes? Znowu? Tak, wiem, smęcę, ale nie podoba mi się, że rogi stają się towarem zwykłym i powszechnym...

Cóż, co do samego pomysłu - fajnie, lubię Konie Wędrowne. Oczywiście postaram się zdobyć parę, ale nie będę się dla nich "wykrwawiała" - dość, że dałam się skusić na poprzednią promocję z wędrowcami i zdobyłam Falabellę, którego, ucieszona, odsprzedałam za 9 kuponów - do dziś pluję sobie za to w brodę. Ale cóż, człowiek uczy się na własnych błędach.

Pomyłeczka Wink
Pomyliło Ci się Muśnięcie Filotes (z Zestawu Atalanty) z Upominkiem Hestii
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) I_icon_minipostSro Paź 05, 2011 2:23 am

annrem napisał:
Malto napisał:
Cytat :
Wygraj Cochise za gratulacje (2 punkty za gratulacje. Chyba to ty musisz je otrzymywać)
Nagroda: Muśnięcie Filotes
Zaraz, TO Muśnięcie Filotes? Znowu? Tak, wiem, smęcę, ale nie podoba mi się, że rogi stają się towarem zwykłym i powszechnym...

Cóż, co do samego pomysłu - fajnie, lubię Konie Wędrowne. Oczywiście postaram się zdobyć parę, ale nie będę się dla nich "wykrwawiała" - dość, że dałam się skusić na poprzednią promocję z wędrowcami i zdobyłam Falabellę, którego, ucieszona, odsprzedałam za 9 kuponów - do dziś pluję sobie za to w brodę. Ale cóż, człowiek uczy się na własnych błędach.

Pomyłeczka Wink
Pomyliło Ci się Muśnięcie Filotes (z Zestawu Atalanty) z Upominkiem Hestii
No tak, racja... mój błąd, przepraszam Smile Nie wiem dlaczego, mimo sporego stażu, te dwie rzeczy to dla mnie "jeden pies" Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
annrem
Już coś wie
annrem


Liczba postów : 119
Dołączył : 17/08/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) I_icon_minipostSro Paź 05, 2011 2:32 am

Malto napisał:
annrem napisał:
Malto napisał:
Cytat :
Wygraj Cochise za gratulacje (2 punkty za gratulacje. Chyba to ty musisz je otrzymywać)
Nagroda: Muśnięcie Filotes
Zaraz, TO Muśnięcie Filotes? Znowu? Tak, wiem, smęcę, ale nie podoba mi się, że rogi stają się towarem zwykłym i powszechnym...

Cóż, co do samego pomysłu - fajnie, lubię Konie Wędrowne. Oczywiście postaram się zdobyć parę, ale nie będę się dla nich "wykrwawiała" - dość, że dałam się skusić na poprzednią promocję z wędrowcami i zdobyłam Falabellę, którego, ucieszona, odsprzedałam za 9 kuponów - do dziś pluję sobie za to w brodę. Ale cóż, człowiek uczy się na własnych błędach.

Pomyłeczka Wink
Pomyliło Ci się Muśnięcie Filotes (z Zestawu Atalanty) z Upominkiem Hestii
No tak, racja... mój błąd, przepraszam Smile Nie wiem dlaczego, mimo sporego stażu, te dwie rzeczy to dla mnie "jeden pies" Wink

W sumie wyglądają bardzo podobnie Smile Początkowo też pomyślałam o rogach Wink
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) I_icon_minipostSro Paź 05, 2011 2:34 am

annrem napisał:
W sumie wyglądają bardzo podobnie Smile Początkowo też pomyślałam o rogach Wink

To przez tę łapkę! Laughing

Przy okazji - czy ktoś pamięta, ile trzeba było otworzyć RO przy poprzedniej promocji z Wędrownymi? Czy mi się wydaje, czy podwyższyli poprzeczkę do 25?

Co do jednorożców - również nie do wykonania, zważywszy na to, że mam dwie klaczki, w tym jedną na CO, drugą bez Objęć Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Sathilia
Przyjaciel Zagrody
Sathilia


Nick w grze : Sathilia
Liczba postów : 352
Dołączył : 20/08/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) I_icon_minipostSro Paź 05, 2011 2:38 am

Z tej promocji z koniem boskim mogę się już na wstępie pożegnać, bo polegnę na zadaniu z RO. 25 do otwarcia to zdecydowanie przesada jest ;/
Nie wiadomo też czy moje rogate kobyły zechcą ze mną wtedy "współpracować", czy będą mi jak na złość rodziły akurat same bezrogi.
Te zawody i zabawy jakoś też nie napawają mnie zbytnią radością, przy blisko 100 koniach te liczby będą wręcz mikroskopijne.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=131262
Róża-chodowca9
Już coś wie
Róża-chodowca9


Nick w grze : Róża-chodowca
Liczba postów : 183
Dołączył : 23/09/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) I_icon_minipostSro Paź 05, 2011 5:24 am

A ja mam już Lucy i bardzo mi się podoba Wink ładna jest.
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) I_icon_minipostSro Paź 05, 2011 6:30 am

Wyszarpałam już Columbusa, Capac (nie wiem jakim cudem) i Cochise.
Teraz trochę się poszarpię z Lucy (54 pkt dopiero. Wkurzają mnie te ułamki po przecinku. A na PL 2x więcej koni, czyli pewnie i połowa tego mi będzie dochodzić... masakra). Z Ramzesem mam 22 pkt i 12 pkt z Khanem (dzisiaj lub jutro jak dopisze szczęście uda się zaliczyć)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
amru3
Raczkujący
amru3


Liczba postów : 95
Dołączył : 14/07/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) I_icon_minipostSro Paź 05, 2011 9:00 am

A ja skupuję dorosłe rożki na polskim:) Kupiłam sobie 6, mam 2 swoje, może akurat;)

Mam też 24 kupony, mam nadzieję, że na polskim nie będzie trzeba 25 RO, bo będę miała problem.

Chciałabym i Rubina i Jade - w ogóle marzę o całej kolekcji tych kamieniastych, a jak wydam wszystkie kupony na RO, a następnie Jade będzie w Rogu to się chyba potne;)

Jedyna szansa, że te moje rożki szybko urodzą rogi, a potem je posprzedaje za kupony, i będę miała ogromne szczęście bo w rogach trafię Jade... Jej, jakie snuje wymysły;D
Powrót do góry Go down
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) I_icon_minipostSro Paź 05, 2011 9:44 am

Ja chyba jednak będę polować na Jade w rogach, jak zrobią tę promocję. Przy odrobinie szczęścia nie będę musiała otwierać aż 25, tylko mniej. Skoro ze Szmaragdą się nie udało, to może teraz się zlitują *kombinuje*
Powrót do góry Go down
amru3
Raczkujący
amru3


Liczba postów : 95
Dołączył : 14/07/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) I_icon_minipostSro Paź 05, 2011 10:56 am

No właśnie, tylko ja o tym Rubinie marzę teżSmile Ach, jakby te konie dało się sprzedawaćWink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Konie wędrowne ptaki (serwery zagraniczne)
» GRA - nowe zmiany (wersje zagraniczne)
» Wędrowne konie :)
» Dodatkowe punkty za klucz w rogu obfitości- Zagraniczne serwery
» Konie wędrowne 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: