Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)

Go down 
+17
DusiaKoniara
Krysia1
amru3
Róża-chodowca9
Sathilia
Malto
Casablanka
Clue
Nevarra
annrem
Philipek
ZetkaEmka
Aki
Destin
nevinowa
LadyArvena
Presence
21 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 06, 2011 3:00 am

I tak mnie szarpie. Walczyć o Jadeita lub Rubina czy nie...
Oba ogiery, oba do kolekcji by się przydały... Ale kurczę - ogiery. Znając życie Ametyst okaże się klaczą i znów trzeba będzie mieć zapasik RO i kuponów.
Aww... nie ma ktoś niepotrzebnych 25 kuponów? Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Krysia1
W skromnych progach Zagrody
Krysia1


Nick w grze : Krysia1
Liczba postów : 349
Dołączył : 02/03/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 06, 2011 9:30 am

Nevarra napisał:
I tak mnie szarpie. Walczyć o Jadeita lub Rubina czy nie...
Oba ogiery, oba do kolekcji by się przydały... Ale kurczę - ogiery. Znając życie Ametyst okaże się klaczą i znów trzeba będzie mieć zapasik RO i kuponów.
Aww... nie ma ktoś niepotrzebnych 25 kuponów? Very Happy

Ja sobie odpuszczam... według mnie nie ma sensu wydawać 25 kuponów.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=126272
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 06, 2011 11:17 am

Ja prawdopodobnie także. Jade z pewnością będzie w Rogach Obfitości. Wink Warto w takim razie poczekać niżeli 25 rogów zużyć. Choć znając moje szczęście...nie zdobędę go.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Krysia1
W skromnych progach Zagrody
Krysia1


Nick w grze : Krysia1
Liczba postów : 349
Dołączył : 02/03/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 06, 2011 11:41 am

Ja mam w tej chwili 8 kuponów, 0 RO, 0 diamentów, więc tylko marzyć...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=126272
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 06, 2011 1:14 pm

na chwile obecną 1 RO i 20 kuponów, może bym do tych 25 dobiła. Ale jakoś na boskiego ogiera mi szkoda (wyjątek: Balios Laughing)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
DusiaKoniara
W skromnych progach Zagrody
DusiaKoniara


Liczba postów : 301
Dołączył : 19/07/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) - Page 2 I_icon_minipostPią Paź 07, 2011 7:07 am

Nowe konie wędrowne... No cóż konie wędrowne już były i już wtedy były przykładem żerowania na naszych kieszeniach, a teraz to już duża przeginka. Dlatego właśnie skończyłam z tą gra Sad. Ci co nie mają kasy nigdy nie dogonią tych lepszych. I to jest trochę przykre. Ale co zrobić? Teraz jadę zatłoczonym autobusem i pisze ten post na telefonie, gdyby mi się jeszcze otwierało na nim howrse to by było ok, ale tak to figa. Nie mam czasu. Może wrócę w jakies wolne dni, bo mimo wszystko szkoda mi mojego konta i koni. Bo na promocję to już nie liczę. Wink
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) - Page 2 I_icon_minipostPią Paź 07, 2011 7:10 am

Jak coś to odkupie konie Wink
Powrót do góry Go down
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) - Page 2 I_icon_minipostSob Paź 08, 2011 10:06 am

Otworzę maks 5 rogów jak będzie Jade w RO- postanowienie na dziś. Olewam otwieranie 25- nie stać mnie na to i się po prostu nie opłaca.
Powrót do góry Go down
sajgon
Raczkujący
sajgon


Liczba postów : 68
Dołączył : 07/05/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) - Page 2 I_icon_minipostNie Paź 09, 2011 12:21 am

E, tam. Te konie wedrowne to nic specjalnego. Wygrac Jadeit lub Rubina. Nie jest to szansa dla biedniejszych, wrecz przeciwnie - dla bogatszych. Jezeli komus zalezy an tym Jadeicie, oplacalniej bedzie czekac na promocje z RO. Mi zwykle 7 RO daje boskiego konia. Tylko jest haczyk. W promocji z konmi wedrownymi wiecie na pewno ze zdobedziecie boksiego konia (jezeli wykonacie zadania), a w promocji z RO mozecie otworzyc 5 RO i wam sie uda, a mozecie otworzyc 30 i nic..
Powrót do góry Go down
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) - Page 2 I_icon_minipostNie Paź 09, 2011 2:31 am

Gdy wejdą na polski serwis,postaram się zdobyć Lucy,Columbusa,Capaca,Cochise(wystarczy wpisać,że odwdzięczasz się za gratulacje,jeśli komuś na nim zależy,to na to pójdzie xD),Khana(mam trzy klacze płodne-dwie pinto,jedną coba),na Cezara nie mam szans,bo to za dużo kasy.30 diamentów=3 kupony,25 Rogów Obfitości=25 kuponów.25-3=22.Nic nie zaoszczędzimy.W tym układzie-nie będzie boskiego :'(
EDIT:Och,i jeszcze Ramzes-to na pewno Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
nevinowa
Przyjaciel Zagrody
nevinowa


Nick w grze : nevinowa
Liczba postów : 1105
Dołączył : 23/06/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) - Page 2 I_icon_minipostNie Paź 09, 2011 4:11 am

ja narazie z wymian w sklepie zbieram RO Wink co do tych boskich do wygrania - nie chce Rubina bo mam Szafira i jest bardziej opłacalny. RO jakoś da się rade zdobyć ale wyhodowanie rogów to już ciężka sprawa .. ;/
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5205240
19AnEcZkA89
Raczkujący
19AnEcZkA89


Liczba postów : 55
Dołączył : 22/08/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) - Page 2 I_icon_minipostWto Paź 11, 2011 4:06 am

Cięzko będzie z nowymi wyrownymi rogi i RO na pewno sobie odpuszcze nie opłaca mi się to za drogo;/
Powrót do góry Go down
annrem
Już coś wie
annrem


Liczba postów : 119
Dołączył : 17/08/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) - Page 2 I_icon_minipostSro Paź 12, 2011 3:31 pm

Możecie mi powiedzieć jakim cudem są już 4 Jadeity na Internationalu?
Powrót do góry Go down
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) - Page 2 I_icon_minipostSro Paź 12, 2011 10:51 pm

Podejrzewam ze znalezli czesci logowania w RO / UFO
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
Sponsored content





GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)   GRA -  nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne) - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
GRA - nowe koniury wędrowne :D (servery zagraniczne)
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Konie wędrowne ptaki (serwery zagraniczne)
» GRA - nowe zmiany (wersje zagraniczne)
» Wędrowne konie :)
» Dodatkowe punkty za klucz w rogu obfitości- Zagraniczne serwery
» Konie wędrowne 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: