Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 GRA - ochrona przed multi (server polski)

Go down 
+9
Rose666
EveDallas
Hoping.
Krysia1
Nevarra
Clue
ZetkaEmka
amru3
LadyArvena
13 posters
AutorWiadomość
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

GRA - ochrona przed multi (server polski) Empty
PisanieTemat: GRA - ochrona przed multi (server polski)   GRA - ochrona przed multi (server polski) I_icon_minipostSro Paź 05, 2011 7:57 am

Ow napisał:

Witajcie,

Ulepszyliśmy nasz system pozwalający na wykrywanie multikont oraz skryptów (czyli programów zajmujących się końmi bez udziału człowieka). Zarówno multikonta, jak i skrypty przynoszą szkodę uczciwym graczom i pozwalają uzyskać w grze przewagę, która normalnie byłaby trudna do zdobycia.

Gra będzie regularnie sprawdzana, a wszystkie konta, na których stwierdzimy łamanie zasad dotyczących multikont lub korzystania ze skryptów, zostaną ukarane.
Jednocześnie chciałabym Wam powiedzieć, że nowy system jest bardzo dokładny i sprawdza wiele różnorodnych czynników tak, abyśmy mieli pewność, że wskazana osoba rzeczywiście zasługuje na sankcje. Nie podejmiemy przeciwko nikomu żadnych kroków bez posiadania jasnych dowodów.

W związku z tym bardzo proszę, abyście NIE zgłaszali podejrzanych kont, ponieważ zajmujemy się sprawdzaniem na bieżąco. Zamiast tego skupcie się na grze i dobrej zabawie

Jednocześnie miejcie na uwadze, że nie informujemy innych osób, dlaczego jakiś gracz został ukarany. Zanim więc dacie komuś wiarę, że został ukarany za niewinność, przypomnijcie sobie, że znacie relację tylko jednej strony oraz, że naszymi działaniami kieruje chęć, aby wszyscy gracze postępowali zgodnie z zasadami fair play i dobrze się bawili.

Pozdrawiam,
Ow

Czyli na moje oko jak się będzie coś często przesyłać bez odwzajemniania to program wyłapie. Czyli częste kupowanie przedmiotów od kogoś za equus odpada Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
amru3
Raczkujący
amru3


Liczba postów : 95
Dołączył : 14/07/2011

GRA - ochrona przed multi (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - ochrona przed multi (server polski)   GRA - ochrona przed multi (server polski) I_icon_minipostSro Paź 05, 2011 8:46 am

Ale wtedy sprawdza IP - czyli nie prawda;) Z prawdziwymi znajomymi można sobie wysyłać co się chce i ile się chce, a jak ktoś ma multi to ma problem, o;)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



GRA - ochrona przed multi (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - ochrona przed multi (server polski)   GRA - ochrona przed multi (server polski) I_icon_minipostSro Paź 05, 2011 9:08 am

Powinno być też coś takiego, mam rodzeństwo, zaznaczasz ile i wiek, bo niektórzy mają serio rodzeństwo i grają. Szkoda, jakby się dostało ban za siostrę.
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

GRA - ochrona przed multi (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - ochrona przed multi (server polski)   GRA - ochrona przed multi (server polski) I_icon_minipostSro Paź 05, 2011 9:19 am

No, ja mam siostrę 4 lata, i gram praktycznie za nią, ale z nią na kolanach. I ona mówi konikom "Cześć". sunny
Powrót do góry Go down
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

GRA - ochrona przed multi (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - ochrona przed multi (server polski)   GRA - ochrona przed multi (server polski) I_icon_minipostSro Paź 05, 2011 9:41 am

A jeżeli ja mam brata, który ciągle wysyła mi przedmioty z CR, które nie są mu potrzebne, to oczywiście dostanę bana. Tymczasem on po prostu chce mi pomóc. Super. Mogliby zrobić coś na kształt 'rodzeństwa'
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

GRA - ochrona przed multi (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - ochrona przed multi (server polski)   GRA - ochrona przed multi (server polski) I_icon_minipostSro Paź 05, 2011 10:18 am

I się wtedy zacznie - będzie grała siostra lat 2, brat lat 20, mama, tata, dziadek, babcia, pradziadek i prababcia. Też rodzina i wszystkim wolno, nie? Wink
Faktem jest ze mogli by coś zrobić raczej na zasadzie rodzeństwa czy rodziny, ale niemożliwe by było przesyłanie wówczas rzeczy z CR czy wzajemne sprzedaże koni.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Krysia1
W skromnych progach Zagrody
Krysia1


Nick w grze : Krysia1
Liczba postów : 349
Dołączył : 02/03/2011

GRA - ochrona przed multi (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - ochrona przed multi (server polski)   GRA - ochrona przed multi (server polski) I_icon_minipostSro Paź 05, 2011 12:40 pm

Nevarra napisał:
I się wtedy zacznie - będzie grała siostra lat 2, brat lat 20, mama, tata, dziadek, babcia, pradziadek i prababcia. Też rodzina i wszystkim wolno, nie? Wink
Faktem jest ze mogli by coś zrobić raczej na zasadzie rodzeństwa czy rodziny, ale niemożliwe by było przesyłanie wówczas rzeczy z CR czy wzajemne sprzedaże koni.

Wysyłanie przedmiotów mogło by być. Ale np. raz na miesiąc. A sprzedaże koni. Przecież każdy może sprzedać konia. Tego nie rozumiem...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=126272
Hoping.
Przyjaciel Zagrody
Hoping.


Nick w grze : Paulax9
Liczba postów : 1176
Dołączył : 02/01/2012

GRA - ochrona przed multi (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - ochrona przed multi (server polski)   GRA - ochrona przed multi (server polski) I_icon_minipostSob Sty 07, 2012 3:01 pm

No właśnie... Albo chociaż przyjaciółka, która chce żeby zająć się jej kontem bo np. pojechała na wakacje...
Ja sotatnio widziałąm dziewczynę, która w znajomych miała po prostu swoje multikonto i było nawet podpisane 'Moje drugie konto' i nie ma bana do teraz.
Powrót do góry Go down
http://ourstories.mojeforum.net/
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

GRA - ochrona przed multi (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - ochrona przed multi (server polski)   GRA - ochrona przed multi (server polski) I_icon_minipostNie Sty 08, 2012 1:38 am

A jakby wprowadzić certyfikat IP,. czyli że poisze się, że to i tamto konto korzystają z jednego numeru, IP, bo to siostra/brat/koleżanka?
A co do wysyłania. Koleżanka, z którą mam współdzielenie, często do mnie wpada i wted siedzimy najpierw na moim, potem na jej koncie. I np. wysyłamy sobie różne rzeczy, które mi albo jej są potrzebne. Np. postatnio praktycznie za darmo dostałąm OM, wygrane w loterii przez nią, a ja dałam jej ZP. Czyli co, tak nie będzie można?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

GRA - ochrona przed multi (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - ochrona przed multi (server polski)   GRA - ochrona przed multi (server polski) I_icon_minipostNie Sty 08, 2012 1:43 am

EveDalls-Mnie już te multi nie interesują.Z siostrą przesyłamy sobie rzeczy-płacę jej 15.000/25.000 za Zestaw Harmonii lub Hery-ot,taka śmieszna cena,czasem za darmo-a Zespół Howrse na to jak na lato-nic.Gdy brat przesłał mi przez siostrę Zestaw Nyks i nic się nie stało,to pokładaliśmy się ze śmiechu...Ach,szkoda słów Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
koszolak
Już coś wie
koszolak


Liczba postów : 113
Dołączył : 17/10/2011

GRA - ochrona przed multi (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - ochrona przed multi (server polski)   GRA - ochrona przed multi (server polski) I_icon_minipostSob Sty 28, 2012 6:06 am

Moje konto jakiś czas temu zostało zbanowane do końca lutego za posiadanie multi. Może im się nie spodobało, że w grze wspierali mnie siostra i chłopak, którym gra nieco się znudziła, a w promocjach gdzie trzeba korzystać z kuponów i nie mieli szans, więc woleli pracować na mój sukces. Oczywiście wszystko wysyłali mi osobiście, a pomoc przyjaciołom chyba jest dozwolona. Może przeszkadzało im, że próbowałam walczyć o swoje racje i równe traktowanie graczy przez wiadomości prawie codziennie wysyłane na kontakt. Może któregoś moda ukłuło, że zgłosiłam jego wiadomość, bo naruszała regulamin, a modom się przecież wybacza i wielbi na kolanach, więc jakim prawem ja zgłosiłam. Próbowałam pisać wiadomości przez maila. Większość zignorowali. Odmówili podania nazw multikont, które posiadam. Ogólnie dobrze się stało. Ban przyszedł tuż przed sesją Smile Straty bardzo nie żałowałam i nie planuję już wracać do gry. Trochę tak jakby otwarli mi oczy. Za dużo czasu zmarnowałam na to. Chciałam was tylko ostrzec, że może czasem zwracają uwagę na szczodre upominki przesyłane między graczami.
Trzymajcie się cieplutko Smile nie dajcie się ACTA (gdyby ktoś z Was protestował gdzieś w Wielkopolsce, a sądzę, że demonstracje nie skończą się tak szybko, możecie pisać gg 94826). Życzę Wam szczęścia i ogromnych sukcesów w hodowlach i we wszystkim innym czym się zajmujecie.
Pozdrawiam Koszi
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

GRA - ochrona przed multi (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - ochrona przed multi (server polski)   GRA - ochrona przed multi (server polski) I_icon_minipostPon Sty 30, 2012 6:12 am

Zobaczcie tylko tego gracza...
KLIK
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
asiiix
Przyjaciel Zagrody
asiiix


Liczba postów : 500
Dołączył : 21/12/2011

GRA - ochrona przed multi (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - ochrona przed multi (server polski)   GRA - ochrona przed multi (server polski) I_icon_minipostPon Sty 30, 2012 6:22 am

Koniara54 napisał:
Zobaczcie tylko tego gracza...
KLIK


wow Shocked. Widziała już dużo multi... ale żeby mieć aż 10 Shocked.
Takie osoby mogłyby chociaż trochę pomyśleć i chociaż TROCHĘ zmienić nick... a nie dodać tylko cyferkę inną.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=113015
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

GRA - ochrona przed multi (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - ochrona przed multi (server polski)   GRA - ochrona przed multi (server polski) I_icon_minipostPon Sty 30, 2012 12:40 pm

rzeczywiście duuużo sobie pozakładała...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
Sponsored content





GRA - ochrona przed multi (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - ochrona przed multi (server polski)   GRA - ochrona przed multi (server polski) I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
GRA - ochrona przed multi (server polski)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski)
» GRA - Towarzysze! (server polski)
» GRA - Płatności MOPAY (server polski)
» GRA - loteria (server polski)
» GRA - nowości znane już z int (server polski)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: