Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Urodziny Howrse

Go down 
+13
Krysia1
RunningFree
Clue
Philipek
Kotersiow
eloite
Nevarra
Sheila86
Malto
Shelle
amorkowa
Aki
LadyArvena
17 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Urodziny Howrse Empty
PisanieTemat: Urodziny Howrse   Urodziny Howrse I_icon_minipostSro Paź 05, 2011 10:11 am

WĄTEK NA FORUM:
KLIK

Christinka napisał:
Szóstego października 2010 roku ruszyła polska wersja Howrse! To już rok jak możemy hodować w grze swoje konie.

Chcielibyśmy Wam dziś przybliżyć trochę sylwetki Ow i Kowelana,a także moderatorów

Siedmiu Wspaniałych, w zielonych mundurkach, z bananami w rękach czujnie wypatruje...
A nad nimi Szeryf i Adminka.
Kowelan popija yerba mate i wypatruje Ow, która gdzieś zniknęła pół godziny wcześniej. Rzekomo poszła tylko po kawę. Szeryfowi na tę myśl tylko unosi się łobuzersko kącik warg. Przecież dopiero, co podwędził ostatnią muffinkę zostawiając bez śniadania biedną Adminkę, a ta teraz musi zachodzić w głowę czy może gdzieś nie zachomikowała choć małego cupcake'a.
Gdy wraca z wielkim pucharem (bo kubki ponoć są za małe) czarnego, aromatycznego płynu z mlekiem obficie zaprawionego cukrem to już wiadomo, że kraina Howrse może znów zająć się swoimi codziennymi sprawami, bo wtyczka USB ekspresu do kawy została zastąpiona tą od serwera. Kowelan profilaktycznie odsuwa nieco dalej swoją klawiaturę, na co Adminka reaguje niewinną minką.

Pierwszy do akcji, zwinnie wywijając świetlnym mieczem wkracza (ja sam o sobie mówi) z oszronioną głową i majem w sercu Obi Wan Mirmil pod pachą dźwigając tomiszcze fantastyki i dwie płyty dvd z klasycznymi westernami (to tak na przerwę w pracy, gdyż nie każdy lubi pracować od świtu do zmierzchu). Zastanawiając się czy dziś uda się podwędzić jakąś muffinkę, robi przejście wśród spamu dla dumnie kroczącej Księżniczki Lei vel Christinki.
Ta z kolei z apetytem wcina tabliczkę mlecznej czekolady popijając ją słodką herbatą z cytrynką i z zainteresowaniem spogląda na książkę Mirmila. Myśli czy uda się dziś ją wchłonąć tak jak wchłonęła poprzednie 3. W trakcie przeglądania nadużyć zaczyna myśleć o zielonych migdałach (najchętniej wszystko widziałaby na zielono) i jej przyszłej stadninie, gdzie koniki hasają na zielonych polach w towarzystwie piesków, kotków i wszystkiego co ma nie więcej niż 4 nogi.
Mistrzyni Hodowca dołącza do nas dopiero wczesnym rankiem (koło południa) już żując gumę. I tak zła, że ją tak wcześnie obudzono. Mogłaby przysiąc że dopiero co położyła się spać. Po codziennym porannym stawaniu na wagę, mimo tak niesprzyjających warunków i faktu, że kolor jej nicku razi ją w oczy i najchętniej by go zmieniła na dowolny inny poza zielonym - momentalnie się rozchmurza i przejmuje od wszystkich wszelakie możliwe obowiązki (to nic że wieczorem będzie się wszystkim tłumaczyć czemu nie dała sobie z tym rady). Zwłaszcza że w połowie dnia odciągają ją od obowiązków Pingwiny z Madagaskaru (ach te uzależnienia!).
Calvana wpada do nas z głową w chmurach i z nowymi pokładami jej nieskończonej cierpliwości zaczyna odpowiadać na wiadomości. Rzuca też kilka złośliwych żartów w bliżej nieokreślonym kierunku. (Chyba wchłonęła je nocą z laptopa chowanego pod poduszką.) Po raz kolejny opowiada nam jak to jej organizm nie chce przyjąć do wiadomości, że dobra trwa dłużej niż 24 godziny. Zwłaszcza że marzy jej się funkcja testera gier, ale jej obecne wcielenie chyba nie jest jeszcze na to przygotowane.
Ninja ilh_ac pojawia się nie wiadomo skąd i nie wiadomo kiedy. Również nie wiadomo kiedy udaje jej się zjeść czekoladę Christinki (która chyba sobie wmawia ze jest na diecie). Aparat, który zapewne przyrósł jej już do ręki dźwiga jak zwykle ze sobą. Konia, ani samochodu nie prowadzi jak baba, a jeśli zdarzy jej się spać z czterokopytnego, od razu wypytuje czy wylądowała telemarkiem. Gdy tylko reszta orientuje się że ilh_ac już jest dziwnym trafem ekspres do kawy odmawia współpracy. Jednakże po kilku „stukach” i „pukach” nadwornego ninja-złotej rączki wszystko wraca do normy.
Daisy, po pracy, w której usilnie stara się jak może (nie usnąć) i po obiedzie złożonym z czegokolwiek co nie będzie krupnikiem, ani wątróbką, zabiera się za wszystko co w połowie zostało porzucone przez innych. Pogryza przy tym swoimi ulubionymi słodyczami - czyli paluszkami i chipsami. Oczywiście w ramach diety! Jej małe zoo w postaci czterech fretek i dwóch psów (a nawet trzech jeśli liczyć opiekę nad zwierzakiem siostry) dzielnie jej kibicuje.
Ciocia Chan siedząc w fotelu z laptopem na kolanach i oglądając ten cały rwetes kiwa głową i zajmuje się swoją robótką (oczywiście na forum!).



I ciekawsze posty z tego tematu Wink A konkretnie wypowiedzi adminów, gdzie pokazują swoje bardziej "ludzkie" oblicze:

Ow napisał:

No i wydały się wszystkie nasze sekrety!

Ale muszę się usprawiedliwić, że nigdy nie oblałam swojego komputera tą wielką kawą. Co do komputera Kowelana, to już zupełnie inna sprawa - po prostu nie powinien trzymać go tam, gdzie nagle kawa może się zmaterializować (czyli praktycznie wszędzie... Urodziny Howrse (B) )


Kowelan napisał:
Witajcie,

Dziękujemy za życzenia Wink

ha Ow! Najlepiej winić biednego Kowelana, że komputer w złym miejscu trzyma, a samemu biegać z wiadrem kawy po biurze Razz

W imieniu całej Załogi dziękujemy Wam za bycie z nami. To przede wszystkim dzięki Wam i dla Was Howrse może się tak wspaniale rozwijać!

- Kowelan


Ow napisał:
Ależ proszę jest i prezent: cupcake-torcik z urodzinową świeczką. Sama narysowałam i jestem bardzo dumna z siebie (paint jest dostępny dla wszystkich, ale talent niestety już nie... Urodziny Howrse (B) )
Urodziny Howrse Torcik


Ow napisał:

Wisemen - na potrzeby historyjki możemy się umówić, że admini i modzi pracują w jednym biurze zwanym "Howrse"



Ow napisał:

sigell - potwierdzam, że Kowelan opisany jak żywy. On naprawdę pije tę swoją Yerba Mate na okrągło (myślę, że dlatego, że jest to tak paskudne, że nikt nie zechce się przypadkiem "poczęstować" Wink )

Ow napisał:
No jak nie ma imprezy jak jest! Nawet torcik taki ładny przyniosłam (do zobaczenia na stronie 3)... nie możemy się za bardzo rozkręcać bo urodziny dopiero jutro!
Może dlatego jeszcze wędrowne do nas nie weszły? Może planują coś urodzinowego?

Kowelan napisał:

W imieniu Ow, Aglyss bardzo proszę o rysunek Ow z dużym wiadrem kawy i przecudnym tortem ze strony trzeciej tego tematu Urodziny Howrse (B)

...a teraz uciekam zanim Ow mnie złapię Razz


Ow napisał:
KAWA! Kawa musi być duża, z mlekiem i cukrem, inaczej się nie liczy. No i rzeczywiście, jakby tak podliczyć ile tej kawy dziennie mi się pije to... rzeczywiście sporo Razz

achałki-tekińskie napisał:

Opowiadanie jest świetne, a wypowiedzi Ow i Kowelana mnie rozbrajają śmiechem, Ow, a jak smakuje ten napój Kowelana? Very Happy
Kowelan napisał:

Ze swojej strony pozwolę wtrącić, iż napój smakuje wyśmienicie, aczkolwiek niektórzy ośmielają się twierdzić, iż ma coś w sobie z posmaku zaparzonej popielniczki Wink

Ow napisał:
Chyba jeszcze nigdy nie dostałam laurki z kawą Very Happy Dziękuję.

A na odę wypadałoby chyba odpowiedzieć wierszem, ale o ile paint do rysowania zadziałał, o tyle chyba nikt jeszcze nie wymyślił programu do składania wiersz (to jest myśl!)

achałki-tekińskie - odpowiedź jest jedna: strasznie! (a teraz muszę się gdzieś schować bo Kowelan mi nie daruje)



intrygantka napisał:
vernille, no to wszystkiego najlepszego dla Ciebie, dla mnie i howrse.
Trójca Święta ma urodziny! wichura też ma dziś.
Ow napisał:

A wcale nie dziś, bo jutro!
Wszystkiego najlepszego dziewczyny!



Ow napisał:
Gdzieś mi się zgubiło, ale ktoś pytał o ulubiony kolor. I tu sprawa się komplikuje, bo nie posiadam takowego. Ale możemy się umówić, że na potrzeby sytuacji lubię jak Christinka zielony... chociaż z drugiej strony wtedy podpadniemy Hodowcy, która go nie znosi... Strach się bać Najlepiej różowy w błękitne kropki.



Ostatnio zmieniony przez LadyArvena dnia Sro Paź 05, 2011 10:22 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

Urodziny Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Urodziny Howrse   Urodziny Howrse I_icon_minipostSro Paź 05, 2011 10:17 am

LadyArvena napisał:
Christinka napisał:
Szóstego października 2010 roku ruszyła polska wersja Howrse! To już rok jak możemy hodować w grze swoje konie.

Chcielibyśmy Wam dziś przybliżyć trochę sylwetki Ow i Kowelana,a także moderatorów

Siedmiu Wspaniałych, w zielonych mundurkach, z bananami w rękach czujnie wypatruje...
A nad nimi Szeryf i Adminka.
Kowelan popija yerba mate i wypatruje Ow, która gdzieś zniknęła pół godziny wcześniej. Rzekomo poszła tylko po kawę. Szeryfowi na tę myśl tylko unosi się łobuzersko kącik warg. Przecież dopiero, co podwędził ostatnią muffinkę zostawiając bez śniadania biedną Adminkę, a ta teraz musi zachodzić w głowę czy może gdzieś nie zachomikowała choć małego cupcake'a.
Gdy wraca z wielkim pucharem (bo kubki ponoć są za małe) czarnego, aromatycznego płynu z mlekiem obficie zaprawionego cukrem to już wiadomo, że kraina Howrse może znów zająć się swoimi codziennymi sprawami, bo wtyczka USB ekspresu do kawy została zastąpiona tą od serwera. Kowelan profilaktycznie odsuwa nieco dalej swoją klawiaturę, na co Adminka reaguje niewinną minką.

Pierwszy do akcji, zwinnie wywijając świetlnym mieczem wkracza (ja sam o sobie mówi) z oszronioną głową i majem w sercu Obi Wan Mirmil pod pachą dźwigając tomiszcze fantastyki i dwie płyty dvd z klasycznymi westernami (to tak na przerwę w pracy, gdyż nie każdy lubi pracować od świtu do zmierzchu). Zastanawiając się czy dziś uda się podwędzić jakąś muffinkę, robi przejście wśród spamu dla dumnie kroczącej Księżniczki Lei vel Christinki.
Ta z kolei z apetytem wcina tabliczkę mlecznej czekolady popijając ją słodką herbatą z cytrynką i z zainteresowaniem spogląda na książkę Mirmila. Myśli czy uda się dziś ją wchłonąć tak jak wchłonęła poprzednie 3. W trakcie przeglądania nadużyć zaczyna myśleć o zielonych migdałach (najchętniej wszystko widziałaby na zielono) i jej przyszłej stadninie, gdzie koniki hasają na zielonych polach w towarzystwie piesków, kotków i wszystkiego co ma nie więcej niż 4 nogi.
Mistrzyni Hodowca dołącza do nas dopiero wczesnym rankiem (koło południa) już żując gumę. I tak zła, że ją tak wcześnie obudzono. Mogłaby przysiąc że dopiero co położyła się spać. Po codziennym porannym stawaniu na wagę, mimo tak niesprzyjających warunków i faktu, że kolor jej nicku razi ją w oczy i najchętniej by go zmieniła na dowolny inny poza zielonym - momentalnie się rozchmurza i przejmuje od wszystkich wszelakie możliwe obowiązki (to nic że wieczorem będzie się wszystkim tłumaczyć czemu nie dała sobie z tym rady). Zwłaszcza że w połowie dnia odciągają ją od obowiązków Pingwiny z Madagaskaru (ach te uzależnienia!).
Calvana wpada do nas z głową w chmurach i z nowymi pokładami jej nieskończonej cierpliwości zaczyna odpowiadać na wiadomości. Rzuca też kilka złośliwych żartów w bliżej nieokreślonym kierunku. (Chyba wchłonęła je nocą z laptopa chowanego pod poduszką.) Po raz kolejny opowiada nam jak to jej organizm nie chce przyjąć do wiadomości, że dobra trwa dłużej niż 24 godziny. Zwłaszcza że marzy jej się funkcja testera gier, ale jej obecne wcielenie chyba nie jest jeszcze na to przygotowane.
Ninja ilh_ac pojawia się nie wiadomo skąd i nie wiadomo kiedy. Również nie wiadomo kiedy udaje jej się zjeść czekoladę Christinki (która chyba sobie wmawia ze jest na diecie). Aparat, który zapewne przyrósł jej już do ręki dźwiga jak zwykle ze sobą. Konia, ani samochodu nie prowadzi jak baba, a jeśli zdarzy jej się spać z czterokopytnego, od razu wypytuje czy wylądowała telemarkiem. Gdy tylko reszta orientuje się że ilh_ac już jest dziwnym trafem ekspres do kawy odmawia współpracy. Jednakże po kilku „stukach” i „pukach” nadwornego ninja-złotej rączki wszystko wraca do normy.
Daisy, po pracy, w której usilnie stara się jak może (nie usnąć) i po obiedzie złożonym z czegokolwiek co nie będzie krupnikiem, ani wątróbką, zabiera się za wszystko co w połowie zostało porzucone przez innych. Pogryza przy tym swoimi ulubionymi słodyczami - czyli paluszkami i chipsami. Oczywiście w ramach diety! Jej małe zoo w postaci czterech fretek i dwóch psów (a nawet trzech jeśli liczyć opiekę nad zwierzakiem siostry) dzielnie jej kibicuje.
Ciocia Chan siedząc w fotelu z laptopem na kolanach i oglądając ten cały rwetes kiwa głową i zajmuje się swoją robótką (oczywiście na forum!).



I ciekawsze posty z tego tematu Wink A konkretnie wypowiedzi adminów, gdzie pokazują swoje bardziej "ludzkie" oblicze:

Ow napisał:

No i wydały się wszystkie nasze sekrety!

Ale muszę się usprawiedliwić, że nigdy nie oblałam swojego komputera tą wielką kawą. Co do komputera Kowelana, to już zupełnie inna sprawa - po prostu nie powinien trzymać go tam, gdzie nagle kawa może się zmaterializować (czyli praktycznie wszędzie... Urodziny Howrse (B) )


Kowelan napisał:
Witajcie,

Dziękujemy za życzenia Wink

ha Ow! Najlepiej winić biednego Kowelana, że komputer w złym miejscu trzyma, a samemu biegać z wiadrem kawy po biurze Razz

W imieniu całej Załogi dziękujemy Wam za bycie z nami. To przede wszystkim dzięki Wam i dla Was Howrse może się tak wspaniale rozwijać!

- Kowelan


Ow napisał:
Ależ proszę jest i prezent: cupcake-torcik z urodzinową świeczką. Sama narysowałam i jestem bardzo dumna z siebie (paint jest dostępny dla wszystkich, ale talent niestety już nie... Urodziny Howrse (B) )
Urodziny Howrse Torcik


Ow napisał:

Wisemen - na potrzeby historyjki możemy się umówić, że admini i modzi pracują w jednym biurze zwanym "Howrse"



Ow napisał:

sigell - potwierdzam, że Kowelan opisany jak żywy. On naprawdę pije tę swoją Yerba Mate na okrągło (myślę, że dlatego, że jest to tak paskudne, że nikt nie zechce się przypadkiem "poczęstować" Wink )

Ow napisał:
No jak nie ma imprezy jak jest! Nawet torcik taki ładny przyniosłam (do zobaczenia na stronie 3)... nie możemy się za bardzo rozkręcać bo urodziny dopiero jutro!
Może dlatego jeszcze wędrowne do nas nie weszły? Może planują coś urodzinowego?


Może znów będzie darmowy RO dla każdego? affraid
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Urodziny Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Urodziny Howrse   Urodziny Howrse I_icon_minipostSro Paź 05, 2011 10:21 am

Haha, dobre xDDD
Ninja - cala prawda ;D nie wiadomo kiedy, nie wiadomo skad.
Swietnie to ujeli.... Haha, lece tam na forum xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
Go??
Gość
Anonymous



Urodziny Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Urodziny Howrse   Urodziny Howrse I_icon_minipostSro Paź 05, 2011 10:53 am

Cytat :
(najchętniej wszystko widziałaby na zielono)

Też lubię zielony, hehe. Zielono mi ;p
Powrót do góry Go down
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Urodziny Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Urodziny Howrse   Urodziny Howrse I_icon_minipostSro Paź 05, 2011 12:03 pm

Haha, ja tam nie pisze juz bo upomnienie dostalam od Ow poprzez poczte i modzi mnie cencurowali.... Nastepny krok to kasacja konta xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
Go??
Gość
Anonymous



Urodziny Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Urodziny Howrse   Urodziny Howrse I_icon_minipostSro Paź 05, 2011 12:46 pm

mogliby darować w swoje urodziny z bananami ;p nie martw się nadia, ja też mam.
Powrót do góry Go down
Shelle
Nowy
Shelle


Liczba postów : 26
Dołączył : 20/06/2011

Urodziny Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Urodziny Howrse   Urodziny Howrse I_icon_minipostSro Paź 05, 2011 11:19 pm

A o co chodzi z tym deszczem gwiazd? Mi nic na ekranie się nie pojawiło. o.O
Powrót do góry Go down
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Urodziny Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Urodziny Howrse   Urodziny Howrse I_icon_minipostSro Paź 05, 2011 11:53 pm

Kupka gwiazd zastepujaca zwykle UFO, mona tam miec podobno wszystko, nawet Zestawy, ktorych w normalnym UFO nie ma Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Urodziny Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Urodziny Howrse   Urodziny Howrse I_icon_minipostCzw Paź 06, 2011 1:26 am

Rzucają Nyksami!!!
Normalnie pełnia szczęścia Very Happy

Urodziny Howrse 21b3hag
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Sheila86
Przyjaciel Zagrody
Sheila86


Nick w grze : Sheila86
Liczba postów : 658
Dołączył : 03/07/2011

Urodziny Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Urodziny Howrse   Urodziny Howrse I_icon_minipostCzw Paź 06, 2011 2:08 am

Też dostałam Nyksa Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1084664
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Urodziny Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Urodziny Howrse   Urodziny Howrse I_icon_minipostCzw Paź 06, 2011 2:55 am

łe, ja tylko 3000eq. Też chcem Nyksa. Albo chociaż KF
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
eloite
Przyjaciel Zagrody
eloite


Liczba postów : 170
Dołączył : 05/08/2011

Urodziny Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Urodziny Howrse   Urodziny Howrse I_icon_minipostCzw Paź 06, 2011 3:05 am

Ja dostałam rzepę Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=917152
Kotersiow
Już coś wie
Kotersiow


Nick w grze : Astaraela
Liczba postów : 199
Dołączył : 14/05/2011

Urodziny Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Urodziny Howrse   Urodziny Howrse I_icon_minipostCzw Paź 06, 2011 5:58 am

Tym razem się nie pofarciło: też rzepa. ;D
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=972509
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

Urodziny Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Urodziny Howrse   Urodziny Howrse I_icon_minipostCzw Paź 06, 2011 6:25 am

Ja miałam zestaw hery Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
Go??
Gość
Anonymous



Urodziny Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Urodziny Howrse   Urodziny Howrse I_icon_minipostCzw Paź 06, 2011 6:34 am

ja trafiłam na klepsydre kronosa
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Urodziny Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Urodziny Howrse   Urodziny Howrse I_icon_minipostCzw Paź 06, 2011 6:45 am

Ale zajefajnie ( tak ładniej mówiąc Razz ) Poluję w takim razie na Nyksa.
EDIT:
Buu..rzepa. Sad
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Urodziny Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Urodziny Howrse   Urodziny Howrse I_icon_minipostCzw Paź 06, 2011 7:06 am

W takim razie poluję na UFO, rano miałam tylko PD
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Urodziny Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Urodziny Howrse   Urodziny Howrse I_icon_minipostCzw Paź 06, 2011 7:15 am

Ow napisał:

Dla wszystkich nowoprzybyłych wyjaśniam jeszcze raz:
Gwiazdki latają tylko dzisiaj, ale można je złapać przez cały dzień, nawet kilka razy. Za każdym razem pojawia się ich 15, a każda gwiazdka zawiera inny prezent.
Gwiazdki latają tak jak UFO, na różnych stronach Howrse.

I oczywiście niskie ukłony za wszystkie życzenia i obrazki

RO z UFO Very Happy
A na stronach adminów nie ma już UFO Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Go??
Gość
Anonymous



Urodziny Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Urodziny Howrse   Urodziny Howrse I_icon_minipostCzw Paź 06, 2011 7:21 am

Jak to nie ma?
Powrót do góry Go down
RunningFree
Nowy
RunningFree


Liczba postów : 2
Dołączył : 03/10/2011

Urodziny Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Urodziny Howrse   Urodziny Howrse I_icon_minipostCzw Paź 06, 2011 7:27 am

miałam zestaw hery :d
Ponoć nagroda zależy od tego na jaką gwiazdkę się kliknie Razz
więc zapamiętajcie która klikneliście
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1050008
Go??
Gość
Anonymous



Urodziny Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Urodziny Howrse   Urodziny Howrse I_icon_minipostCzw Paź 06, 2011 7:36 am

To i tak pewnie losowe.
Powrót do góry Go down
Krysia1
W skromnych progach Zagrody
Krysia1


Nick w grze : Krysia1
Liczba postów : 349
Dołączył : 02/03/2011

Urodziny Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Urodziny Howrse   Urodziny Howrse I_icon_minipostCzw Paź 06, 2011 9:26 am

A ja zestaw Hery miałam Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=126272
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Urodziny Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Urodziny Howrse   Urodziny Howrse I_icon_minipostCzw Paź 06, 2011 9:56 am

ja za to nie mogę ciągle trafić na te gwiazdki. Wcale mi nie latały :C


edit:
JABŁKO? To jakiś żart?
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Urodziny Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Urodziny Howrse   Urodziny Howrse I_icon_minipostCzw Paź 06, 2011 11:09 am

Ja też teraz trafić nie mogę. Ja zdobyłam:
*Rzepa
*Zestaw Hery
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Urodziny Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Urodziny Howrse   Urodziny Howrse I_icon_minipostCzw Paź 06, 2011 11:30 am

APX napisał:
Jak to nie ma?

W wiadomościach pisze:
Cytat :
- na stronach Ow oraz Kowelana w UFO do zdobycia są Rogi Obfitości
A jak weszłam na howrse to na ich profilach już nie było takiej możliwości Wink Można było tylko zobaczyć kto złapał...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Go??
Gość
Anonymous



Urodziny Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Urodziny Howrse   Urodziny Howrse I_icon_minipostCzw Paź 06, 2011 11:43 am

Biorąc pod uwagę ilość rogów mogli już dać nyxy.
Powrót do góry Go down
annrem
Już coś wie
annrem


Liczba postów : 119
Dołączył : 17/08/2011

Urodziny Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Urodziny Howrse   Urodziny Howrse I_icon_minipostCzw Paź 06, 2011 12:52 pm

Ja gwiazdki miałam dwa razy. Najpierw 3 000 eq a potem Klepsydra Kronosa.
Powrót do góry Go down
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

Urodziny Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Urodziny Howrse   Urodziny Howrse I_icon_minipostPią Paź 07, 2011 5:21 am

Gwiazdki miałam dwa razy,przez co trafiłam dwa Nyksy Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Urodziny Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Urodziny Howrse   Urodziny Howrse I_icon_minipostPią Paź 07, 2011 6:10 am

Rose666 napisał:
Gwiazdki miałam dwa razy,przez co trafiłam dwa Nyksy Very Happy
Weź mi daj screena,chcę to zobaczyć *.*
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Sheila86
Przyjaciel Zagrody
Sheila86


Nick w grze : Sheila86
Liczba postów : 658
Dołączył : 03/07/2011

Urodziny Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Urodziny Howrse   Urodziny Howrse I_icon_minipostPią Paź 07, 2011 6:15 am

Ja zlapalam Nyksa, RO i 3000 equus. Gwiazdki mialam 3 razy, ale to oczywiście wczoraj. Natomiast dzis mialam bardzo przyjemny poranek, ponieważ w ufo przyleciało do mnie złote jabłko Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1084664
Sponsored content





Urodziny Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Urodziny Howrse   Urodziny Howrse I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Urodziny Howrse
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Urodziny Howrse
» Urodziny annrem :)
» Czy da się przenieść maści z howrse.com na howrse.pl?
» Urodziny
» Urodziny abo102

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: