Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Dlaczego ZJ zniknęło po usunięciu pióra pegaza.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Dlaczego ZJ zniknęło po usunięciu pióra pegaza. Empty
PisanieTemat: Dlaczego ZJ zniknęło po usunięciu pióra pegaza.   Dlaczego ZJ zniknęło po usunięciu pióra pegaza. I_icon_minipostWto Paź 25, 2011 7:55 am

Miałam tylko 2 pegazy, którym, na potrzeby eliksirów, usunęłam skrzydła. Niestety, jednemu z nich wraz z tym zniknęło ZJ i maść, pierwszemu maść zniknęła dużo wcześniej --KLIK--. Może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego tak się stało i czy ktoś miał podobną sytuację? Zaczyna mnie to irytować... Już drugi raz mój koń stracił maść, tylko za pierwszym razem w wyniku wycofania maści lub skasowania konta przez autora maści. Zaznaczam, że maść jest nadal w powszechnym użyciu.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Gość
Gość
Anonymous



Dlaczego ZJ zniknęło po usunięciu pióra pegaza. Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ZJ zniknęło po usunięciu pióra pegaza.   Dlaczego ZJ zniknęło po usunięciu pióra pegaza. I_icon_minipostWto Paź 25, 2011 8:22 am

Ponieważ jeżeli usunęłaś skrzyła na potrzeby eliksirów, maść ze złotego jabłka przepada.
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Dlaczego ZJ zniknęło po usunięciu pióra pegaza. Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ZJ zniknęło po usunięciu pióra pegaza.   Dlaczego ZJ zniknęło po usunięciu pióra pegaza. I_icon_minipostWto Paź 25, 2011 8:42 am

Ja głupia usunęłam skrzydełka pegazowi z żywiołem. I ani skrzydeł, ani żywiołu.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Dlaczego ZJ zniknęło po usunięciu pióra pegaza. Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ZJ zniknęło po usunięciu pióra pegaza.   Dlaczego ZJ zniknęło po usunięciu pióra pegaza. I_icon_minipostWto Paź 25, 2011 8:49 am

ApplePie napisał:
Ponieważ jeżeli usunęłaś skrzyła na potrzeby eliksirów, maść ze złotego jabłka przepada.

Z tym, że wcześniej była podobna promocja i również ucięłam pióro koniowi ze ZJ. W tamtym wypadku maść nie zniknęła, dlatego zdziwiłam się tym, co zobaczyłam. Chciałam poświęcić KM, a nie ZJ.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Sponsored content





Dlaczego ZJ zniknęło po usunięciu pióra pegaza. Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ZJ zniknęło po usunięciu pióra pegaza.   Dlaczego ZJ zniknęło po usunięciu pióra pegaza. I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Dlaczego ZJ zniknęło po usunięciu pióra pegaza.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Konto Pegaza
» Gwiazda Pegaza
» Jakie wybrać tło oraz maść dla Pegaza?
» Konto Pegaza
» na ile wyceniacie tego pegaza

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: