Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski)

Go down 
+13
Lunatyk
Rose666
Herrouash
Philipek
amorkowa
mina stirit1
asia98999
Aki
florie
Ayashi
Malto
Nevarra
LadyArvena
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski)   GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 I_icon_minipostNie Lis 27, 2011 1:47 am

Ja próbowałam wczoraj z Szmaragdką i nie ma. Sad Za każdym razem były śmieci. A tak się starałam żeby ją mieć,mam nadzieję że jutro przynajmniej Ametysta znajdę w RO. Dziś nie otwieram,bo Jadieta zdobyłam z eliksirów.

Wejdźcie na gracza TOM1 - ma 2 Rubiny zdobyte z tej promocji,trzy Szafiry i dwa Jadeity. Czy ten świat jest sprawiedliwy...?
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski)   GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 I_icon_minipostNie Lis 27, 2011 2:28 am

Faktycznie ździerstwo Sad Jadeita znalazłam w 17 RO Evil or Very Mad Już mi na Perłę nie starczy Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
Nesska
Raczkujący
Nesska


Liczba postów : 68
Dołączył : 11/11/2011

GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski)   GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 I_icon_minipostNie Lis 27, 2011 2:34 am

Na kórejś poprzedniej promocji wydałam ponad 30 kuponów, bo chciałam Szafira... A teraz przy 10 wczoraj Szmaragd, dziś 9 kolejnych i Jadeit. A na kolejne już nie będę wydawać, bo nie będę miała internetu D; I Szafira i tak nie mam ;<
Powrót do góry Go down
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski)   GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 I_icon_minipostNie Lis 27, 2011 2:43 am

Nesska napisał:
Na kórejś poprzedniej promocji wydałam ponad 30 kuponów, bo chciałam Szafira... A teraz przy 10 wczoraj Szmaragd, dziś 9 kolejnych i Jadeit. A na kolejne już nie będę wydawać, bo nie będę miała internetu D; I Szafira i tak nie mam ;<

Masz Szmaragda? Mogę Ci dać krycie moim Szafirem Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
Oresama
Już coś wie
Oresama


Nick w grze : Oresama
Liczba postów : 166
Dołączył : 23/09/2011

GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski)   GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 I_icon_minipostNie Lis 27, 2011 3:13 am

Otworzyłam 4 RO, same śmieci, ale dobrze przynajmniej, że znalazłam KF, to dałam rożce ^^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1092626
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski)   GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 I_icon_minipostNie Lis 27, 2011 3:49 am

Też wyszłam na 0 - szczęście że chociaż KF się trafił w RO...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Nesska
Raczkujący
Nesska


Liczba postów : 68
Dołączył : 11/11/2011

GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski)   GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 I_icon_minipostNie Lis 27, 2011 4:25 am

mycha805 napisał:
Nesska napisał:
Na kórejś poprzedniej promocji wydałam ponad 30 kuponów, bo chciałam Szafira... A teraz przy 10 wczoraj Szmaragd, dziś 9 kolejnych i Jadeit. A na kolejne już nie będę wydawać, bo nie będę miała internetu D; I Szafira i tak nie mam ;<

Masz Szmaragda? Mogę Ci dać krycie moim Szafirem Razz

Jużsobie wzięłam z publicznych, pełno tam było Szafirów.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski)   GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 I_icon_minipostNie Lis 27, 2011 4:29 am

Opłaca się wydawać 3 ostatnie kupony na śmieci w RO? Spróbuję pecha XD Nie wiem po co je mam otwierać, skoro wiem że boskiego konia nie znajdę GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 1223194135
Powrót do góry Go down
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski)   GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 I_icon_minipostNie Lis 27, 2011 4:31 am

W 11 Ro-Rubin
Zostalo mi 35 kuponów
Chcę wygrac Szafira a tu otwieram, otwieram, otwieram, OTWIERAM i z 35 kupów nic nie zostalo Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
ZLODZIEJE!!!!!!!!
Ja marnuję naście kuponów, a ktoś za pierwszym razem go wygrywa.Nie mam pretensji do tych co go bardzo chciali, ale do tych co znaleźli go przez przypadek i dadzą wkrótce do schroniska bo odkryja, że nie da się go sprzedać!!!!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski)   GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 I_icon_minipostNie Lis 27, 2011 4:31 am

Tak jak mówiłam - Jadeita nie było GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 1003141885
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski)   GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 I_icon_minipostNie Lis 27, 2011 4:38 am

Thane,mina strit1 - witajcie w moim klubie pechowym! Też wydałam wszystkie kupony żeby tylko znaleźć Szmaragdkę. I co? Nie ma Szmaragdki,nie ma kuponów.
A wydawać kasy na internetową grę nie będę wydawała.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski)   GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 I_icon_minipostNie Lis 27, 2011 4:40 am

Koniara54 napisał:
Thane,mina strit1 - witajcie w moim klubie pechowym! Też wydałam wszystkie kupony żeby tylko znaleźć Szmaragdkę. I co? Nie ma Szmaragdki,nie ma kuponów.
A wydawać kasy na internetową grę nie będę wydawała.

Hehe Razz
Dużo osób takich jest.Z ok.50 kuponów zostalo 0.Wygralam marnego Rubina Sad
Wcześniej tak go chcialam, a teraz żaluję, że go mam
Powrót do góry Go down
florie
Już coś wie
florie


Liczba postów : 121
Dołączył : 23/09/2011

GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski)   GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 I_icon_minipostNie Lis 27, 2011 5:06 am

Ja wydałam 4, zaoszczędzone. Nic. Tylko RP i KM.
Przez te wszystkie promocje co tydzień i natrętne namawianie do kupowania kuponów MOCNO ograniczam howrse.
Mina, to rzeczywiście można się wściec.
Złodzieje i naciągacze, nie lubię promocji na szczęście. Nie można nic zaplanować, a wygrywają w większości osoby, które po tygodniu odchodzą. :<
Powrót do góry Go down
Oresama
Już coś wie
Oresama


Nick w grze : Oresama
Liczba postów : 166
Dołączył : 23/09/2011

GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski)   GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 I_icon_minipostNie Lis 27, 2011 6:07 am

Ja dalej walczę o Jadeit, tyle, że nie mogę nikomu SLH i rożki z KF opchnąć ;f
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1092626
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski)   GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 I_icon_minipostNie Lis 27, 2011 6:18 am

Otworzylam RO a tam:
Wygrywasz…

Sprawdź, co wygrywasz z Rogu Obfitości...

Pies
2 000 Equus
35 rzep
6 jabłek
2 punkty dorastania

Powrót do góry Go down
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski)   GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 I_icon_minipostNie Lis 27, 2011 9:17 am

Ja otworzyłam,i były śmieci-jakieś siodło MG,jabłka,rzepy i trzy PD.
Nie zdobędę żadnego boskiego konia z kolekcji Kamieni Szlachetnych.
Nie wiem,nerwy mi już puszczają,nie mam jakoś cierpliwości do tych Rogów Obfitości...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski)   GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 I_icon_minipostNie Lis 27, 2011 10:02 am

Otworzylam dwa RO z wymiany i.....śmieci Sad
Powrót do góry Go down
Oresama
Już coś wie
Oresama


Nick w grze : Oresama
Liczba postów : 166
Dołączył : 23/09/2011

GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski)   GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 I_icon_minipostNie Lis 27, 2011 12:46 pm

Ponad 20 RO otworzonych, jakieś śmieci ^^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1092626
Go??
Gość
Anonymous



GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski)   GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 I_icon_minipostNie Lis 27, 2011 1:56 pm

Cytat :
Ponad 20 RO otworzonych, jakieś śmieci ^^

like it Very Happy
Powrót do góry Go down
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski)   GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 I_icon_minipostPon Lis 28, 2011 7:42 am

APX napisał:
Cytat :
Ponad 20 RO otworzonych, jakieś śmieci ^^

like it Very Happy
Hm... Wprawdzie 7 RO, ale nawet porządnego towarzysza czy przedmiotu z CR nie ujrzałam ^^ Po tym kapituluję i nie otwieram RO, gdy będą promocje z nimi. Diamenty i Rogi pozostawię sobie na takie coś jak eliksiry czy puzzle, gdzie nagroda jest jednak w miarę pewniejsza, ot co.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
login11
Raczkujący
login11


Liczba postów : 60
Dołączył : 11/11/2011

GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 Empty
PisanieTemat: hm...   GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 I_icon_minipostPon Lis 28, 2011 10:46 am

Malto napisał:
LadyArvena napisał:
Skusicie się? Wink
Mimo że uzbierałam kuponów jak nigdy dotąd (żadnego kupionego, bo już nie inwestuję w tę grę) i dziś trafił mi się Róg Obfitości z gwiazdek, mówię - no way.


ja też nie inwestuję, nie opłaca się. garm dla przyjemności. Szcerze wątpię, że wylosuję boskiego konia, wolę oszczedzań na nyxy i posejdony
Powrót do góry Go down
http://howrse-login11.blog.onet.pl/
asia98999
Przyjaciel Zagrody
asia98999


Nick w grze : asia98999
Liczba postów : 423
Dołączył : 13/11/2011

GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski)   GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 I_icon_minipostWto Lis 29, 2011 10:29 am

Bądź co bądź, ale moim zdaniem, to był dobry pomysł. Wielu graczy nie może zdobyć koni boskich, bo się spóźniło na promocję. Ja wydałam ok. 10 RO, zdobyłam Rubina i Perłę, i szczerze mówiąc jestem zadowolona. GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 1234489951 Wszystko zależy od szczęścia
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=777944
login11
Raczkujący
login11


Liczba postów : 60
Dołączył : 11/11/2011

GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 Empty
PisanieTemat: ślepy los   GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 I_icon_minipostWto Lis 29, 2011 12:46 pm

asia98999 napisał:
Bądź co bądź, ale moim zdaniem, to był dobry pomysł. Wielu graczy nie może zdobyć koni boskich, bo się spóźniło na promocję. Ja wydałam ok. 10 RO, zdobyłam Rubina i Perłę, i szczerze mówiąc jestem zadowolona. GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 1234489951 Wszystko zależy od szczęścia


los to los. ja na niego za bardzo nie liczę. wolę wiedziec coś na pewno i nie lubię się łudzić.
dzisij złapałam RO w UFO, ale w środku tylko owca.


_________________
Hodowla koni luzytanskich "Skrzynia Skarbów" ogłasza nabór!
Nasze koniki dobiegają PG 610.00. Przyłączysz się?
Powrót do góry Go down
http://howrse-login11.blog.onet.pl/
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski)   GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 I_icon_minipostCzw Gru 01, 2011 11:45 am

Tak się wetnę, bo właśnie zalogowałam się na serwer międzynarodowy, by sprawdzić te pingwiny czy inne foki, i przywitała mnie piękna niespodzianka:

Cytat :

You have joined the last Lottery draw with 2 tickets.
You won:

3 x stars
1 x Horn of Plenty


Congratulations and enjoy the game!

The Howrse Team

Dwa losy kupione od niechcenia, nawet tam nie gram, a tu Róg Obfitości Laughing
Ktoś jest chętny na prezent? Mi się nie przyda Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski)   GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 I_icon_minipostCzw Gru 01, 2011 12:06 pm

Malto napisał:
Tak się wetnę, bo właśnie zalogowałam się na serwer międzynarodowy, by sprawdzić te pingwiny czy inne foki, i przywitała mnie piękna niespodzianka:

Cytat :

You have joined the last Lottery draw with 2 tickets.
You won:

3 x stars
1 x Horn of Plenty


Congratulations and enjoy the game!

The Howrse Team

Dwa losy kupione od niechcenia, nawet tam nie gram, a tu Róg Obfitości Laughing
Ktoś jest chętny na prezent? Mi się nie przyda Very Happy
Mogłabym?Carolina666.Zależy mi Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski)   GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 I_icon_minipostCzw Gru 01, 2011 12:11 pm

O tak, nie ma to jak za wcześnie się pochwalić Mad
Chwilowo nie mogę się wymieniać, muszę podziałać w temacie:
Cytat :
You need to provide and verify your email address to use this feature! Please go to My Account.
Ale Róg jest dla Ciebie zaklepany, nie ma sprawy Smile Jak mówię, nie gram tam, mam konto jedynie po to, by zerkać na nowości Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
login11
Raczkujący
login11


Liczba postów : 60
Dołączył : 11/11/2011

GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski)   GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 I_icon_minipostSob Gru 03, 2011 6:40 am

szczęściara... ja nie przepadam za howrse.com. nie wiem, po prostu mi nie podchodzi


_________________
Hodowla koni luzytanskich "Skrzynia Skarbów" ogłasza nabór!
Nasze koniki dobiegają PG 610.00. Przyłączysz się?

Ja na howrse
Powrót do góry Go down
http://howrse-login11.blog.onet.pl/
Sponsored content





GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski)   GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski) - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski)
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» GRA - Towarzysze! (server polski)
» Server Polski vs Świat
» GRA - loteria (server polski)
» Miski na hwr server polski ;)
» Problem z Allopass [ server polski ]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: