Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!!

Go down 
+11
Szarusia16
Broszka
Sakura
koniara25000
hanka1998
ZetkaEmka
Carinaly
EveDallas
lilusia
Lubelak
Natusia:)
15 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Natusia:)
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 195
Dołączył : 14/09/2011

Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Empty
PisanieTemat: Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!!   Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! I_icon_minipostPią Gru 02, 2011 11:12 am

To tak...
Mam tu kilka moich prac.
Od razu mówię że jestem bardzo otwarta na krytykę iż lubię dopracowywać to co już zaczęłam.

Głównie doskonale rysowanie koni, smoków i innych potworów, potworków
Tu będzie kilka takich prac:
To jest smok wyławiający się z wody
Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Smokrnati

Smok
Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Smokkamg


Ostatnio zmieniony przez Natusia:) dnia Sro Gru 07, 2011 10:35 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Natusia:)
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 195
Dołączył : 14/09/2011

Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Empty
PisanieTemat: Re: Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!!   Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! I_icon_minipostPią Gru 02, 2011 11:13 am

Za chwilę dam nowe rysunki
Powrót do góry Go down
Natusia:)
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 195
Dołączył : 14/09/2011

Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Empty
PisanieTemat: Re: Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!!   Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! I_icon_minipostPią Gru 02, 2011 11:19 am

Tu mam konie;
Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Photo0603x


Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Zdjcie0123f


Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Zdjcie0113w
Powrót do góry Go down
Natusia:)
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 195
Dołączył : 14/09/2011

Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Empty
PisanieTemat: Re: Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!!   Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! I_icon_minipostPią Gru 02, 2011 11:53 am

Tutaj można powiedzieć że się troszkę pobawiłam i zrobiłam bardzo cienkie nóżki (u konia) Rolling Eyes
Taaakie dziwactwo
Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Zdjcie0090jy

Od razu sorka za to odwrotne zdjęcie
Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Zdjcie0121zv
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Empty
PisanieTemat: Re: Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!!   Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! I_icon_minipostPią Gru 02, 2011 12:05 pm

Fajne rysuneczki Natusiu, nie daj się i dzielnie rozwijaj w sobie rysowanie. sunny
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Natusia:)
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 195
Dołączył : 14/09/2011

Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Empty
PisanieTemat: Re: Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!!   Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! I_icon_minipostPią Gru 02, 2011 12:27 pm

Dzięki... Very Happy
Powrót do góry Go down
Natusia:)
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 195
Dołączył : 14/09/2011

Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Empty
PisanieTemat: Re: Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!!   Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! I_icon_minipostPią Gru 02, 2011 1:30 pm

Będę się starać to bardziej rozwijać XD
Powrót do góry Go down
lilusia
Nowy
lilusia


Liczba postów : 25
Dołączył : 04/12/2011

Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Empty
PisanieTemat: rysunki   Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! I_icon_minipostPon Gru 05, 2011 1:57 am

bardzo ładne. mi się najbardziej podobał pierwszy koń jednak wszystkie zasługują na uwagę! Very Happy
Powrót do góry Go down
Natusia:)
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 195
Dołączył : 14/09/2011

Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Empty
PisanieTemat: Re: Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!!   Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! I_icon_minipostPon Gru 05, 2011 11:18 am

Bardzo dziękuje!!!! Very Happy
Powrót do góry Go down
Natusia:)
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 195
Dołączył : 14/09/2011

Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Empty
PisanieTemat: Re: Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!!   Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! I_icon_minipostSob Gru 17, 2011 1:40 am

Niedawno narysowałam jeszcze kilka smoków i koni (ten może być niektórym znany, którzy grają w nightwood)
Sorka że trochę kolorowych plam na sobie ale ktoś mi coś na niego wylał.

Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Zdjcie0688p
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Empty
PisanieTemat: Re: Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!!   Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! I_icon_minipostSob Gru 17, 2011 10:52 am

A ja pokrytykuję Twisted Evil
Wszystko jest tak cudne, ze nie ma co krytykować. No może w drugim, jak rysujesz długopisem, to co jakiś czas wycieraj kulkę w inna kartkę papieru, bo powstają takie placki i się rozmazują.
Koniec konstruktywej krytyki, ave.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Carinaly
Już coś wie
Carinaly


Liczba postów : 133
Dołączył : 06/03/2011

Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Empty
PisanieTemat: Re: Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!!   Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! I_icon_minipostNie Gru 18, 2011 5:21 am

Hm. Jak dla mnie najlepszą pracą jest ta pierwsza, przedstawiająca smoka. Ma śliczny, dopracowany pysk i dobrze wycieniowany grzbiet. Podoba mi się anatomia i dbałość o szczegóły. Oby tak dalej. : )
Powrót do góry Go down
Natusia:)
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 195
Dołączył : 14/09/2011

Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Empty
PisanieTemat: Re: Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!!   Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! I_icon_minipostNie Gru 18, 2011 7:50 am

Dzięki
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Empty
PisanieTemat: Re: Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!!   Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! I_icon_minipostNie Gru 18, 2011 7:56 am

Mi się ten drugi z kni wydaje trochę koślawy... Najfajniejsze są cienkonogi!
Powrót do góry Go down
Natusia:)
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 195
Dołączył : 14/09/2011

Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Empty
PisanieTemat: Re: Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!!   Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 11:42 am

No, troche mnie nie było na forum a w tym czasie...
Narysowałam;

wilki
Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Zdjcie0758x


Kilka koni
Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Zdjcie0757
Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Zdjcie0756c
Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Zdjcie0752d

Lewek
Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Zdjcie0761r

Martwa natura (myślę że słabo mi wyszła ale poczekam na wasze opinie)
Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Zdjcie0753

Ręka (a to już dawno dawno temu narysowałam)
Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Zdjcie0754

a na końcu smoczek
Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Zdjcie0751o
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Empty
PisanieTemat: Re: Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!!   Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 11:44 am

Te z ostatniego postu są... Genialne, piękne, słowem mówiąc KOCHAM! Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Natusia:)
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 195
Dołączył : 14/09/2011

Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Empty
PisanieTemat: Re: Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!!   Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 11:46 am

dzięki, dzięki
Powrót do góry Go down
koniara25000
Jedną nogą w ZM
koniara25000


Nick w grze : koniara25000
Liczba postów : 589
Dołączył : 08/01/2012

Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Empty
PisanieTemat: Re: Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!!   Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 11:48 am

Te smoki są wyczopiaste! Naucz mnie tak rysować, błagam!

Ale reszta też jest super, ja tak nie umiem rysować.
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Empty
PisanieTemat: Re: Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!!   Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 12:15 pm

Ten ostatni smoczek jest po prostu cudowny Very Happy. Taki malutki, słodki, kochany Very Happy...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Empty
PisanieTemat: Re: Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!!   Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 12:49 pm

smoczek mnie rozwalił! Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! 4074547142
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
Natusia:)
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 195
Dołączył : 14/09/2011

Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Empty
PisanieTemat: Re: Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!!   Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 2:03 pm

dzięki Very Happy
Powrót do góry Go down
Natusia:)
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 195
Dołączył : 14/09/2011

Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Empty
PisanieTemat: Re: Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!!   Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 2:52 pm

Im więcej nudów, tym rysunków przybywa.
Mam tu kilka nowych rysunków, myślę że się czegoś więcej nauczyłam, a i sorka ponowne za tą jakość (te komórkowe aparaty...)
Podpis inny niż mój nick spowodowany jest tym że mam jeszcze inne forum o innej tematyce a tam mam taki nick i niechciało mi się już zmieniać na 'Natusia:)'
Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Gowakoniazszyj

Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Gwakoniaoddou

Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Lecyko
Powrót do góry Go down
Szarusia16
Przyjaciel Zagrody
Szarusia16


Liczba postów : 745
Dołączył : 20/04/2011

Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Empty
PisanieTemat: Re: Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!!   Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 4:29 pm

w tak krotkim czasie nauczylas sie tak rysowac? ;p
ale jezeli rysunki na prawde sa twoje to super...
mozesz podac link do tego forum? ;]
Powrót do góry Go down
Natusia:)
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 195
Dołączył : 14/09/2011

Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Empty
PisanieTemat: Re: Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!!   Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! I_icon_minipostSro Mar 21, 2012 12:08 am

dzięki, nakupowałam sobie już tyle książek o rysowaniu, jak cieniować, proporcje itp za niedługo wezmę się za człowieka, do tej pory ludzi rysowałam tylko stylem mangi
a to jest forum akurat o anime tylko tam też się pochwaliłam swoimi najnowszymi pracami, może jeśli też interesuje cię anime to zapraszam -->LINK
Powrót do góry Go down
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Empty
PisanieTemat: Re: Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!!   Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! I_icon_minipostSro Mar 21, 2012 12:12 am

Jakim ty ołówkiem narysowałaś przed ostatniego konika?
Powrót do góry Go down
Szarusia16
Przyjaciel Zagrody
Szarusia16


Liczba postów : 745
Dołączył : 20/04/2011

Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Empty
PisanieTemat: Re: Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!!   Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! I_icon_minipostSro Mar 21, 2012 4:41 am

Natusia:) napisał:
dzięki, nakupowałam sobie już tyle książek o rysowaniu,
no proszę cię Very Happy kupując i czytając książki o rysowaniu nie nauczysz się tak rysować przez kilka tygodni, na to potrzeba miesięcy, lat!
podpisz jeden z tych rysunków ołówkiem swoim nickiem to może uwierzę ;p
Powrót do góry Go down
Natusia:)
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 195
Dołączył : 14/09/2011

Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Empty
PisanieTemat: Re: Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!!   Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! I_icon_minipostSro Mar 21, 2012 8:08 am

Szarusia16 napisał:
Natusia:) napisał:
dzięki, nakupowałam sobie już tyle książek o rysowaniu,
no proszę cię Very Happy kupując i czytając książki o rysowaniu nie nauczysz się tak rysować przez kilka tygodni, na to potrzeba miesięcy, lat!
podpisz jeden z tych rysunków ołówkiem swoim nickiem to może uwierzę ;p

dobrze, zaraz podpiszę
Powrót do góry Go down
Natusia:)
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 195
Dołączył : 14/09/2011

Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Empty
PisanieTemat: Re: Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!!   Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! I_icon_minipostSro Mar 21, 2012 9:24 am

zαbαvεcкαα 4B
Powrót do góry Go down
Natusia:)
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 195
Dołączył : 14/09/2011

Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Empty
PisanieTemat: Re: Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!!   Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! I_icon_minipostSro Mar 21, 2012 9:33 am

Szarusiu, przepraszam tylko że do góry nogami jest ale widać podpis Wink (to jest ten pierwszy rysunek)
Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Zdjcie0850v
Powrót do góry Go down
Szarusia16
Przyjaciel Zagrody
Szarusia16


Liczba postów : 745
Dołączył : 20/04/2011

Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Empty
PisanieTemat: Re: Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!!   Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! I_icon_minipostSro Mar 21, 2012 10:33 am

a jak sie nazywaja te ksiazki o rysowaniu? :3

narysujesz może skaczącego fryza?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! Empty
PisanieTemat: Re: Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!!   Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!!
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» szkice i rysunki gwiazdki
» Koń by Natusia:)
» Szkice Katarzyny :)
» Moje rysunki
» Me rysunki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: