Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Koń by Natusia:)

Go down 
+3
Clockvise
Beauty Sunny
Natusia:)
7 posters
AutorWiadomość
Natusia:)
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 195
Dołączył : 14/09/2011

Koń by Natusia:) Empty
PisanieTemat: Koń by Natusia:)   Koń by Natusia:) I_icon_minipostNie Mar 04, 2012 11:23 am

Mam tutaj jeszcze niedokończonego konia. Spoglądnijcie i proszę dajcie mi jeszcze jakieś podpowiedzi co dalej z nim zrobić może coś pozmieniać, zupełnie się nie orientuję (póki co pracuje w gimpie)

Koń by Natusia:) Bezkonianafdjjkfpng
Powrót do góry Go down
Beauty Sunny
Nowy
Beauty Sunny


Liczba postów : 27
Dołączył : 16/01/2012

Koń by Natusia:) Empty
PisanieTemat: Re: Koń by Natusia:)   Koń by Natusia:) I_icon_minipostNie Mar 04, 2012 11:27 am

Grzywa powinna być trochę bujniejsza. Rzuć na konia jakieś cienie, a te czarne plamy trochę złagodź, bo ogólnie koń jest rozmazany. Nogi są strasznie krzywe. Przyciemnij kopyta.
Powrót do góry Go down
Clockvise
Jedną nogą w ZM
Clockvise


Nick w grze : Clockvise
Liczba postów : 675
Dołączył : 27/12/2011

Koń by Natusia:) Empty
PisanieTemat: Re: Koń by Natusia:)   Koń by Natusia:) I_icon_minipostNie Mar 04, 2012 11:30 am

Ma potencjał Wink Wydłuż mu trochę szyję i dopracuj łeb Wink
Powrót do góry Go down
Natusia:)
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 195
Dołączył : 14/09/2011

Koń by Natusia:) Empty
PisanieTemat: Re: Koń by Natusia:)   Koń by Natusia:) I_icon_minipostNie Mar 04, 2012 11:32 am

Beauty Sunny napisał:
Grzywa powinna być trochę bujniejsza. Rzuć na konia jakieś cienie, a te czarne plamy trochę złagodź, bo ogólnie koń jest rozmazany. Nogi są strasznie krzywe. Przyciemnij kopyta.


Z tymi krzywymi nogami to wiem niestety nie posiadam tabletu i zupełnie nie wiem jak mam zrobić te cienie itp..
Powrót do góry Go down
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

Koń by Natusia:) Empty
PisanieTemat: Re: Koń by Natusia:)   Koń by Natusia:) I_icon_minipostNie Mar 04, 2012 12:06 pm

Zrób bardziej okrągły kuferek i jak to Sunny powiedziała, to zrób bujniejszą grzywę, oraz popraw łatki.
Powrót do góry Go down
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Koń by Natusia:) Empty
PisanieTemat: Re: Koń by Natusia:)   Koń by Natusia:) I_icon_minipostNie Mar 04, 2012 11:37 pm

mi się konik podoba. spróbuj może dodać cienie? Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Koń by Natusia:) Empty
PisanieTemat: Re: Koń by Natusia:)   Koń by Natusia:) I_icon_minipostPon Mar 05, 2012 2:17 am

Dla mnie byłoby wszystko ok, tylko szyja jest stanowczo zbyt krótka i daje wrażenie głowy przyrośniętej do grzbietu.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Agura
Już coś wie
Agura


Liczba postów : 299
Dołączył : 04/03/2012

Koń by Natusia:) Empty
PisanieTemat: Re: Koń by Natusia:)   Koń by Natusia:) I_icon_minipostPon Mar 05, 2012 7:29 am

oj! zupełnie niestety to się nie nadaje. Bez światłocienia, krzywe... szczerze mówiąc to wygląda trochę... jak z painta
Powrót do góry Go down
Natusia:)
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 195
Dołączył : 14/09/2011

Koń by Natusia:) Empty
PisanieTemat: Re: Koń by Natusia:)   Koń by Natusia:) I_icon_minipostPon Mar 05, 2012 9:31 am

Agura napisał:
oj! zupełnie niestety to się nie nadaje. Bez światłocienia, krzywe... szczerze mówiąc to wygląda trochę... jak z painta

Tak wiem dlatego liczę na podpowiedzi trochę już nad nim popracowałam i nie wygląda już jak tutaj zrobiłam cienie poprawiłam łeb i zrobiłam kopytka jak będzie gotowy to go tu wstawięSmile
Powrót do góry Go down
Natusia:)
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 195
Dołączył : 14/09/2011

Koń by Natusia:) Empty
PisanieTemat: Re: Koń by Natusia:)   Koń by Natusia:) I_icon_minipostPon Mar 05, 2012 9:33 am

A i jeszcze taki dodatek sam kształt konia jest wzięty z tego zdjęcia co na moim avatarze
Powrót do góry Go down
Agura
Już coś wie
Agura


Liczba postów : 299
Dołączył : 04/03/2012

Koń by Natusia:) Empty
PisanieTemat: Re: Koń by Natusia:)   Koń by Natusia:) I_icon_minipostPon Mar 05, 2012 10:00 am

czy ja wiem... raczej nie można ściągać linerów ze zdjęć bo to grozi czymś tam... (nie doczytałam XD) lepiej zrobić własną fotkę konia albo poprosić kogoś o zrobienie lineratu. Przynajmniej nie będzie w tedy krzywy
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Koń by Natusia:) Empty
PisanieTemat: Re: Koń by Natusia:)   Koń by Natusia:) I_icon_minipostPon Mar 05, 2012 10:06 am

Agura napisał:
czy ja wiem... raczej nie można ściągać linerów ze zdjęć bo to grozi czymś tam... (nie doczytałam XD) lepiej zrobić własną fotkę konia albo poprosić kogoś o zrobienie lineratu. Przynajmniej nie będzie w tedy krzywy

Nie wiem, kto miałby przyczepić się do konia w kłusie. Każdy koń kłusujący z profilu wygląda tak samo. Cały widz polega wyłącznie na ułożeniu nóg w danej fazie kłusu...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Natusia:)
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 195
Dołączył : 14/09/2011

Koń by Natusia:) Empty
PisanieTemat: Re: Koń by Natusia:)   Koń by Natusia:) I_icon_minipostPon Mar 05, 2012 10:14 am

Sakura0001 napisał:
Agura napisał:
czy ja wiem... raczej nie można ściągać linerów ze zdjęć bo to grozi czymś tam... (nie doczytałam XD) lepiej zrobić własną fotkę konia albo poprosić kogoś o zrobienie lineratu. Przynajmniej nie będzie w tedy krzywy

Nie wiem, kto miałby przyczepić się do konia w kłusie. Każdy koń kłusujący z profilu wygląda tak samo. Cały widz polega wyłącznie na ułożeniu nóg w danej fazie kłusu...

To znaczy było tak że kiedyś sobie przerysowałam konia, i miałam zdjęcie tego rysunku który potem był w komputerze a potem przerysowałam do do gimpa więc raczej nie powinni się czepiać tongue
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Koń by Natusia:) Empty
PisanieTemat: Re: Koń by Natusia:)   Koń by Natusia:) I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Koń by Natusia:)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Szkice, rysunki ołówkiem i nie tylko... prace wykonane przez Natusia:) . Zapraszam!!!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: