Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie

Go down 
+7
Guzik
Sweet Rabbit
Róża-chodowca9
Kotek~
mustang_z_filmu
Hella
Lubelak
11 posters
AutorWiadomość
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie Empty
PisanieTemat: FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie   FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie I_icon_minipostSob Gru 03, 2011 5:14 am

Witam, chętnych proszę o pisanie tutaj swych prac na temat "co mi się przytrafiło w mikołaja". Wszelakie fantazje i urozmaicenia mile widziane. Prace najlepiej niezbyt długie, ale co kto woli.
Są trzy nagrody, 1- 50 tys, 2 - 30 tys, 3 - 10 tys.
Konkurs kończy się w przyszłą sobotę, od niedzieli zacznie się Konkurs Świąteczny.

FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie 384104111
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Hella
Już coś wie
Hella


Liczba postów : 214
Dołączył : 23/04/2011

FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie   FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie I_icon_minipostSob Gru 03, 2011 7:03 am

A gdzie mamy wysyłać prace?
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie   FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie I_icon_minipostSob Gru 03, 2011 7:17 am

Dobre pytanie. Wolicie aby oceniali wszyscy i wysyłać tutaj, czy na skrzynkę i ocenia administracja i modzi.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Hella
Już coś wie
Hella


Liczba postów : 214
Dołączył : 23/04/2011

FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie   FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie I_icon_minipostSob Gru 03, 2011 7:25 am

Dla mnie to chyba lepij na skrzynkę. I nie będzie marudzenia "a on ukradł mój pomysł". Ale nie wiem, może inny mają jakieś inne pomysły.
Powrót do góry Go down
mustang_z_filmu
W skromnych progach Zagrody
mustang_z_filmu


Nick w grze : Aryana
Liczba postów : 345
Dołączył : 25/09/2011

FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie   FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie I_icon_minipostSob Gru 03, 2011 7:54 am

Mi obojętne, ale już się biorę za pisanie choć nie wiem, czy wezmę udział Smile
Powrót do góry Go down
Kotek~
W skromnych progach Zagrody
Kotek~


Nick w grze : Bubaa753
Liczba postów : 422
Dołączył : 03/12/2011

FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie   FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie I_icon_minipostWto Gru 06, 2011 5:57 am

Moim zdaniem byłoby lepiej wysyłać na skrzynkę Smile
Powrót do góry Go down
mustang_z_filmu
W skromnych progach Zagrody
mustang_z_filmu


Nick w grze : Aryana
Liczba postów : 345
Dołączył : 25/09/2011

FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie   FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie I_icon_minipostPią Gru 09, 2011 11:16 am

To gdzie wysłać tą pracę? Mam ją już prawie gotową, dziś powinnam skończyć, ale gdzie wysłać?? :/

Dziękuję, że organizujesz takie konkursy, Lubelaku Smile
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie   FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie I_icon_minipostWto Gru 13, 2011 4:07 pm

Przepraszam mustangu, nie widziałem iż coś dodałaś, miałem kłopoty z kompem. Może tutaj dodasz, praca jako jedyna. Smile
Nagroda oczywiście dotrze. chyba ze chcecie przedłużenia konkursu FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie 2996844040
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Róża-chodowca9
Już coś wie
Róża-chodowca9


Nick w grze : Róża-chodowca
Liczba postów : 183
Dołączył : 23/09/2011

FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie   FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie I_icon_minipostSro Gru 14, 2011 10:15 am

Chcemy!Jupi! FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie 1988476332 FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie 1988476332 FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie 1988476332 FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie 1988476332
Nie no sorki za te emotki ale nie moge się pohamować!


Ostatnio zmieniony przez Róża-chodowca9 dnia Sro Gru 14, 2011 10:44 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie   FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie I_icon_minipostSro Gru 14, 2011 10:31 am

Prosimy FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie 1988476332
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Guzik
Przyjaciel Zagrody
Guzik


Nick w grze : guzikova :D
Liczba postów : 838
Dołączył : 13/12/2011

FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie   FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie I_icon_minipostSro Gru 14, 2011 10:46 am

Taak, prosimy FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie 1988476332 .
Sama zaraz wezmę się za napisanie pracy, nie dawno dołączyłam i niestety nie zauważyłam wątku wcześniej Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=147468
xkropkaxx
Już coś wie
xkropkaxx


Liczba postów : 128
Dołączył : 14/12/2011

FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie   FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie I_icon_minipostSro Gru 14, 2011 11:13 am

Mogę wiedzieć do kiedy trwa ten konkurs ? Jestem tu od dzisiaj i niezbyt się orientuję Wink


Edycja Lubelaka: Nie wiem do kiedy, na pewno jeszcze ładne kilka dni. Pisz śmiało.
Powrót do góry Go down
mustang_z_filmu
W skromnych progach Zagrody
mustang_z_filmu


Nick w grze : Aryana
Liczba postów : 345
Dołączył : 25/09/2011

FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie Empty
PisanieTemat: Opowiadanie   FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie I_icon_minipostSro Gru 14, 2011 11:18 am

Co mi się przydarzyło w Mikołaja?

Obudziłam się wczesnym rankiem. Pierwszą moją myślą było-dziś szósty grudnia, dzień w którym zostałam adoptowana. Dokładnie 8 lat temu, miałam wtedy 6 lat. Z tamtego okresu nic nie pamiętam, jedynie czuję wielką tęsknotę za rodzicami. Moi przybrani rodzice są niby ok, dają mi wszystko czego potrzebuję, ale mnie nie kochają. Zaadoptowali mnie, bo było mnie im żal, zrobili to z łaski. Dali mi małe mieszkanko na strychu- miniaturował łazienka, pokój, salonik, który spełniał rolę mojej małej biblioteczki. Wstałam, ubrałam się, poszłam coś zjeść. Wróciłam do mojego pokoju. Pierwszą rzeczą jaką zobaczyłam była wielka, gruba, widać, że bardzo stara księga. Nie było jej wczoraj na biurku. Otworzyłam ją.

Znalazłam się w gęstym lesie. Innych napawał by on niepokojem, mnie jednak… uspokajał. Tak, to chyba dobre określenie na to co czułam. Wydawał mi się on znajomy, lecz nie mam pojęcia dlaczego. Nie wiedziałam czemu wzbudził we mnie tęsknotę, taką samą jaką czułam do rodziców, od dnia w którym zostałam adoptowana. Nagle moją uwagę zwrócił jakiś ruch. To ptak poderwał się do lotu. Zauważyłam ścieżkę pomiędzy drzewami, zdecydowałam się nią pójść. Widać było, że chodzą nią tylko zwierzęta, było widać kopyta koni. Po około 20 minutach marszu wyszłam na małą łąkę. Na środku łąki stał prawdziwy jednorożec. Nie przestraszył się mnie. Podeszłam do niego, a on przemówił
-Witaj Larinno w domu. Długo na Ciebie czekaliśmy, nareszcie przyszłaś.- osłupiałam słysząc te słowa.
- Nie ma tu żadnej innej osoby oprócz mnie. A ja jestem Mary, dziecko które zostało zaadoptowane z łaski- mówiąc to rozpłakałam się.
- Nie masz racji. Jesteś księżniczką Larinną, jedyną prawowitą następczynią tronu Setrandli. Istnieje pewna przepowiednia. ,,I zajmie Setrandlię zły władca, będzie rządził przez ponad 150 lat. Lecz w końcu sprawiedliwości stanie się zadość, i przybędzie jedyna, prawowita następczyni tronu. Nazywać się będzie Lirianna, wyznaczać się będzie mądrością, inteligencją oraz sercem przepełnionym miłością i dobrocią. A poznać ją będzie po znamieniu na ramieniu. Strąci z tronu złego władcę i nastaną dla Setrandli czasy pełne dobroci i miłości.”. Nie rozumiesz? To ty jesteś Lirianną! Nareszcie nas wyzwolisz. Bardzo długo czekaliśmy na Ciebie. Musisz być bardzo głodna i zmęczona, chodź z nami. Pójdziemy do Randali.
- Kim jest Randala? I skąd niby wiecie, że to ja jestem Lirianną?
- Zobaczysz kim ona jest jak ją poznasz. A skąd wiemy? Nam, jednorożcom nietrudno zobaczyć, czy ktoś ma czystą duszę. A ty masz najczystszą jaką kiedykolwiek widzieliśmy. Jak nie wierzysz, spójrz na ramię. Wsiadaj mi na grzbiet, cwałem do domu Randal będzie jakieś 10 minut stąd.
- Niech Ci będzie.- wsiadłam na grzbiet jednorożca, i zdziwiłam się jaką miękką ma sierść. Jaką jedwabistą. Ruszyliśmy. Jak na pierwszy raz na koniu, jechało mi się nawet ok. Cud, że nie spadłam. Po 10 minutach zobaczyłam małą chatkę. Przed nią stała grupka jednorożców. Z chatki wyszła kobieta, na oko pięćdziesięciolatka.
-Witaj Lirianno.- powiedziała
- Skąd wy wszyscy znacie moje imię i wiecie kim jestem?!- nie wytrzymałam i zapytałam
- Księga dała nam znak. Mamy mało czasu. Zaraz dam Ci coś jeść, a potem zaprowadzę do pokoju, abyś się przespała. Mamy mało czasu.- Zaprowadziła mnie do jadalni gdzie mnie nakarmiła, potem poszłam spać. Nie wiem ile spałam, ale obudził mnie hałas. Zobaczyłam jak wchodzi do mojego pokoju postać w kapturze. Podeszła do mnie i miała coś powiedzieć, ale nie usłyszałam co

Obudziła mnie mama –
Kochanie wstawaj. Czas do szkoły, spóźnisz się. Dzisiaj Mikołajki, coś dostaniesz jak wrócisz ze szkoły- niechętnie zwlekłam się z łóżka, nie rozbudziłam jeszcze. Koło mnie leżała książka którą wczoraj czytałam. Uśmiechnęłam się na myśl o historii, której nie dokończyłam, a która strasznie mnie wciągnęła.-Skończę jak wrócę, obiecałam sobie. I zaczęłam szykować się do szkoły.


Opowiadanie nie jest wybitne, jest krótkie, ale ja jestem amatorem. Proszę jednak o wyrozumiałość, bardzo się starałam przy jego pisaniu. Nie pisałam tego dla nagrody. Pisałam to ogólnie dla wzięcia udziału.. I proszę wszystkich o otwartą krytykę-na pewno się nie obrażę. A i jeszcze jedno- wszystkim tym, co doczytali do końca bardzo dziękuję, jestem Wam bardzo, ale to bardzo wdzięczna.

To już na tyle z moich wypocin.

Życzę wszystkich wesołych świąt i miłego oczekiwania na Świętego Mikołaja!

FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie 2945540144 FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie 1118145451


Ostatnio zmieniony przez mustang_z_filmu dnia Sro Gru 14, 2011 12:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Linea2010
ZAGRODZIANIN
Linea2010


Nick w grze : Linea2010
Liczba postów : 745
Dołączył : 31/10/2011

FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie   FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie I_icon_minipostSro Gru 14, 2011 12:29 pm

Nie jesteś amatorem? Co masz przekazać w tym zdaniu? To słowo mi do kontekstu nie pasuje xD Jeśli to ma być to co mi się wydaje to powinno być "JESTEM amatorem" lub "nie jestem PROFESJONALISTĄ". Chyba że to miało mieć inne znaczenie :3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=358567
mustang_z_filmu
W skromnych progach Zagrody
mustang_z_filmu


Nick w grze : Aryana
Liczba postów : 345
Dołączył : 25/09/2011

FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie   FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie I_icon_minipostSro Gru 14, 2011 12:40 pm

Sorry.... Już poprawiam. Miało być jestem amatorem. Jeszcze raz sorry Smile
Powrót do góry Go down
Linea2010
ZAGRODZIANIN
Linea2010


Nick w grze : Linea2010
Liczba postów : 745
Dołączył : 31/10/2011

FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie   FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie I_icon_minipostSro Gru 14, 2011 1:17 pm

No, super. Ogólnie całe opowiadanie świetne, nie mam ręki do takich rzeczy xD Ale moja natura po mamie nie daje się nie przyczepiać do szczegółów ;3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=358567
mustang_z_filmu
W skromnych progach Zagrody
mustang_z_filmu


Nick w grze : Aryana
Liczba postów : 345
Dołączył : 25/09/2011

FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie   FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie I_icon_minipostSro Gru 14, 2011 1:40 pm

Dziękuję. Każdy czasem się czepia do szczegółów Wink. Tata mówił mi, abym je kontynuowała, ale się jeszcze zastanowię Very Happy
Powrót do góry Go down
Farabolxd
Już coś wie
Farabolxd


Nick w grze : Farabolxd
Liczba postów : 292
Dołączył : 03/12/2011

FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie   FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie I_icon_minipostSob Gru 17, 2011 5:39 am

podczas czytania przypomniały mi się " Opowieści z Narni " , szczególnie przy fragmencie o jednorożcu i prawowitym władcy Very Happy
ogólnie opowiadanie bardzo fajne, mi tam się podobało Wink
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie   FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie I_icon_minipostWto Gru 27, 2011 4:13 am

hmm... I co z tym konkursem?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
mustang_z_filmu
W skromnych progach Zagrody
mustang_z_filmu


Nick w grze : Aryana
Liczba postów : 345
Dołączył : 25/09/2011

FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie   FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie I_icon_minipostWto Gru 27, 2011 8:58 am

Nie wiem. Ja nie potrzebuję nagrody, bo pisałam to tak ,,aby napisać". Ale może ktoś chce jeszcze coś napisać? Smile
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie   FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie I_icon_minipostWto Gru 27, 2011 9:23 am

Spoko, jak jest zainteresowanie to piszemy do końca tego roku. Co Wy na to? Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
mustang_z_filmu
W skromnych progach Zagrody
mustang_z_filmu


Nick w grze : Aryana
Liczba postów : 345
Dołączył : 25/09/2011

FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie   FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie I_icon_minipostWto Gru 27, 2011 9:29 am

Według mnie ok Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie   FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
FORUM - Mikołajowy konkurs na opowiadanie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» FORUM - Konkurs Mikołajowy
» FORUM - Mikołajowy konkurs loteryjny
» FORUM - Konkurs "Najciekawsze Opowiadanie" (Wyniki!)
» Konkurs na Opowiadanie!
» Konkurs na opowiadanie - głosowanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Archiwum aktualności-
Skocz do: