Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 FORUM - Prezent od świętego Mikołaja (i od Rose ;) )

Go down 
AutorWiadomość
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

FORUM - Prezent od świętego Mikołaja (i od Rose ;) ) Empty
PisanieTemat: FORUM - Prezent od świętego Mikołaja (i od Rose ;) )   FORUM - Prezent od świętego Mikołaja (i od Rose ;) ) I_icon_minipostNie Gru 04, 2011 10:20 am

Prezenty od świętego Mikołaja:
Znajdując się w moich znajomych,masz szansę dostać ode mnie na święta Klepsydrę Kronosa,Złote Jabłko,prawdopodobnie kupon lub dwa,20.000 Equus,klacz jednorożca.Pobawię się w świętego Mikołaja i trzem wylosowanym spośród moich znajomych osobom wręczę drobny upominek z wymienionych powyżej.Co musisz zrobić?Być moim znajomym...Ale jaki to problem? Wink Po rozdaniu prezentów możesz usunąć mnie ze znajomych.
Adwent:
Zgłoś się do loterii adwentowej.Dwunastego grudnia będziesz mógł zdobyć Puszkę Pandory,Piorun Zeusa lub Klepsydrę Kronosa.Jak?Wystarczy napisać do mnie na pw.Zupełnie za darmo możesz dostać coś od ,,Mikołajka" w wersji prosto z Howrse.Napisz! Wink
---
Oprócz tego mam jeszcze coś dla ,,zagrodowiczów" Wink Piszemy list do świętego Mikołaja.Cóż,pomysł dziecinny,ale po prostu jestem infantylna.
Co można wygrać?:
I miejsce-Klepsydra Kronosa+Feniks
II miejsce-10.000 Equus+Gryf
III miejsce-5.000 Equus+Woda Młodości
Wyróżnienie-Czarna Orchidea.
Prace zgłaszamy tutaj lub na moje pw pod nickiem Rose666.Listy wysyłamy do 12 grudnia do godziny 18:00.Wkrótce po tym nastąpi rozdanie nagród.
Pozdrawiam. FORUM - Prezent od świętego Mikołaja (i od Rose ;) ) 4129996615
FORUM - Prezent od świętego Mikołaja (i od Rose ;) ) Ghx
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
 
FORUM - Prezent od świętego Mikołaja (i od Rose ;) )
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pomocy, prezent!
» Prezent własnoręczny na Mikołaja
» prezent zpod choinką
» Układamy pamiętnik Św. Mikołaja!
» Prezent dla przyjaciółki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: