Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Grani - towarzysz

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Kuciap
Już coś wie
Kuciap


Liczba postów : 141
Dołączył : 22/08/2011

Grani - towarzysz Empty
PisanieTemat: Grani - towarzysz   Grani - towarzysz I_icon_minipostCzw Gru 08, 2011 10:00 am

Zdobyłem dziś swojego pierwszego Graniego... właściwie jest to w ogóle pierwszy boski koń, jakiego mam i zastanawiam się nad wyborem towarzysza dla niego. I tu pytanie - czy Grani otrzymuje dodatkowo jakieś umiejętności z zabaw, czy jego trening jest definitywnie zakończony? Pewnie za wiele się nim zajmować nie będę, bo wskrzeszanie go co chwilę lub pompowanie w niego CO jakoś nie wydaje mi się zbyt zabawne ani opłacalne Wink Ale mimo wszystko jak już czasem się nim zaopiekuję to warto, aby miał zwierzaka, który da jakieś korzyści. Jeśli więc umiejętności już nie dostaje, to zapewne skończy z jakimś motylem na grzywie, a jeśli da się go jeszcze pouczyć... no to jakiś inny zwierz będzie mu towarzyszył ;]
Swoją drogą, niespecjalny ten Grani - jakby się dało, to bym go (a dokładniej ją) zapewne sprzedał...
Powrót do góry Go down
Kuciap
Już coś wie
Kuciap


Liczba postów : 141
Dołączył : 22/08/2011

Grani - towarzysz Empty
PisanieTemat: Re: Grani - towarzysz   Grani - towarzysz I_icon_minipostNie Gru 11, 2011 4:45 am

Ok, z tego co się dowiedziałem, żadnym boskim koniom, w tym Graniemu, zabawy umiejętności nie dodają. Fajnie by było jeszcze tu otrzymać jakieś potwierdzenie, jako że info nie na 100% pewne Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Grani - towarzysz Empty
PisanieTemat: Re: Grani - towarzysz   Grani - towarzysz I_icon_minipostNie Gru 11, 2011 5:05 am

Nic nie dają zabawy, bo zabawy dają coś do 25 roku życia.
Powrót do góry Go down
Kuciap
Już coś wie
Kuciap


Liczba postów : 141
Dołączył : 22/08/2011

Grani - towarzysz Empty
PisanieTemat: Re: Grani - towarzysz   Grani - towarzysz I_icon_minipostNie Gru 11, 2011 5:10 am

Aaa... no fakt - przeoczyłem ten drobny, oczywisty szczegół, thx Wink
Czyli pozostaje ew. jakiś towarzysz z dobrym bonusem do ujeżdżania, gdyby mi się zechciało popróbować sił w zawodach Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Grani - towarzysz Empty
PisanieTemat: Re: Grani - towarzysz   Grani - towarzysz I_icon_minipostNie Gru 11, 2011 5:30 am

Ja Ametystowi dałam motyla, to co jakiś czas mi sypnie punkt dorastania.
A Gracośtamcoś, nie daje nic bo mi się nie opłaca. Mam klacz, więc będę na nią wchodzić póki mi się źrebak urodzi. Nie chce mi się na nią CO lub PP używać.
Powrót do góry Go down
Kuciap
Już coś wie
Kuciap


Liczba postów : 141
Dołączył : 22/08/2011

Grani - towarzysz Empty
PisanieTemat: Re: Grani - towarzysz   Grani - towarzysz I_icon_minipostNie Gru 11, 2011 6:40 am

Ja ze swoją Gra...cośtam ^^ też mam zamiar tylko tyle zrobić - jak już wspomniałem, imho konik za specjalny nie jest, można go conajwyżej 'pogłaskać' Wink
Hmm... ale przy motylu jak i przy innych też jest dopisek, że "Od 20-u miesięcy do 25-u lat: Co 20 godzin zabawy wygrywasz punkt dorastania" - a jeśli dobrze kojarzę Ametysty są sporo starsze, więc nie powinien nic dawać. Więc już się znów pogubiłem... choć właśnie miałem taki zamiar, że jak nie umki, to Motyla dam ;]
Sorka, może problem błahy, ale jako że nigdy nie miałem boskiego ani żaden z moich jeszcze nie jest Emerytem, to nie jestem pewien paru rzeczy Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Grani - towarzysz Empty
PisanieTemat: Re: Grani - towarzysz   Grani - towarzysz I_icon_minipostNie Gru 11, 2011 7:36 am

Właśnie, mój błąd wybacz. Drobna pomyłka.
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Grani - towarzysz Empty
PisanieTemat: Re: Grani - towarzysz   Grani - towarzysz I_icon_minipostNie Gru 11, 2011 10:39 am

Konie powyżej 25 lat nie dostają żadnych korzyści z towarzyszy-tylko bonusy,które się zawsze przydadzą na zawody. Motyla nie opłaca się dawać,szkoda go marnować. Lepiej go wykorzystać na młodego konia. Smile

ApplePie-nawet jeśli Grani nie oporządzisz to i tak traci zdrowie.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Uśmieszek
ZAGRODZIANIN
Uśmieszek


Nick w grze : Uśmieszek06
Liczba postów : 1132
Dołączył : 09/12/2011

Grani - towarzysz Empty
PisanieTemat: Re: Grani - towarzysz   Grani - towarzysz I_icon_minipostPią Gru 23, 2011 9:56 am

No właśnie... Nawet jak na niego nie wejdziesz to traci zdrowie.Wszystko żeby tylko ludzie kupowali kupony na PP i CO. Ja mam 2 Grani i żałuję, że nie można ich sprzedać. Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=295856
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Grani - towarzysz Empty
PisanieTemat: Re: Grani - towarzysz   Grani - towarzysz I_icon_minipostSob Gru 24, 2011 4:59 am

Faktycznie,wielka szkoda że nie idzie ich sprzedac. Ale znając graczy powystawialiby Grani po 10 kuponów,a może i więcej.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Linea2010
ZAGRODZIANIN
Linea2010


Nick w grze : Linea2010
Liczba postów : 745
Dołączył : 31/10/2011

Grani - towarzysz Empty
PisanieTemat: Re: Grani - towarzysz   Grani - towarzysz I_icon_minipostSob Gru 24, 2011 5:17 am

Ja bym zaczęła od 10 i skończyła na 5 kuponach. Coś zawsze trza z tego zgarnąć xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=358567
Sponsored content





Grani - towarzysz Empty
PisanieTemat: Re: Grani - towarzysz   Grani - towarzysz I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Grani - towarzysz
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pomóżcie mi! Mam problem z koniem " Grani" !!!
» TOWARZYSZ duch do 6.04.12 r godz 20:00
» Grani i ożywianie :3
» Grani pokryje klacz
» GRA - Grani nowości (server PL)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: