Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Pomóżcie mi! Mam problem z koniem " Grani" !!!

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Oli-27-98
Nowy
Oli-27-98


Liczba postów : 10
Dołączył : 19/12/2011

Pomóżcie mi! Mam problem z koniem " Grani" !!! Empty
PisanieTemat: Pomóżcie mi! Mam problem z koniem " Grani" !!!   Pomóżcie mi! Mam problem z koniem " Grani" !!! I_icon_minipostPon Gru 19, 2011 3:38 am

Pomóżcie mi! Mam problem z koniem " Grani" !!! 2184292159 Witam mam pewien problem . Pomóżcie mi! Mam problem z koniem " Grani" !!! 143088812
Mam 5 wszystkich zdrapek a nie dostałam graniego a to są moje pierwsze 5 kart, które zdołałam zdobyć.
Dlaczego nie dostałam konia? Pomóżcie mi! Mam problem z koniem " Grani" !!! 3839493590
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Pomóżcie mi! Mam problem z koniem " Grani" !!! Empty
PisanieTemat: Re: Pomóżcie mi! Mam problem z koniem " Grani" !!!   Pomóżcie mi! Mam problem z koniem " Grani" !!! I_icon_minipostPon Gru 19, 2011 3:42 am

Na pewno masz cały komplet? Możliwe, ze po prostu za chwilę dojdzie, nie w tej sekundzie;] Poczekaj z pięć minut. Potem sprawdź czy jest. Jeśli jest, to super, jeśli nie, to przeczytaj jeszcze raz ten post :]
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Oli-27-98
Nowy
Oli-27-98


Liczba postów : 10
Dołączył : 19/12/2011

Pomóżcie mi! Mam problem z koniem " Grani" !!! Empty
PisanieTemat: Re: Pomóżcie mi! Mam problem z koniem " Grani" !!!   Pomóżcie mi! Mam problem z koniem " Grani" !!! I_icon_minipostPon Gru 19, 2011 4:08 am

Właśnie przed chwila doszedł , ale i tak dziękuje ;-)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pomóżcie mi! Mam problem z koniem " Grani" !!! Empty
PisanieTemat: Re: Pomóżcie mi! Mam problem z koniem " Grani" !!!   Pomóżcie mi! Mam problem z koniem " Grani" !!! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Pomóżcie mi! Mam problem z koniem " Grani" !!!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Problem z koniem do GP
» Grani i ożywianie :3
» Grani - towarzysz
» Sztuczka z koniem
» Kocham kontakt - czyli kopiemy się z koniem

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: