Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Czemu nie dostałam 5 zdrapek przy logowaniu się za pierwszym razem danego dnia?

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Natusia:)
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 195
Dołączył : 14/09/2011

Czemu nie dostałam 5 zdrapek przy logowaniu się za pierwszym razem danego dnia? Empty
PisanieTemat: Czemu nie dostałam 5 zdrapek przy logowaniu się za pierwszym razem danego dnia?   Czemu nie dostałam 5 zdrapek przy logowaniu się za pierwszym razem danego dnia? I_icon_minipostWto Gru 13, 2011 6:25 am

Hej wiecie może dlaczego lub jakie są przyczyny tego że nie dostałam 5 kart wczoraj i dziś przy pierwszym logowaniu Question Question Question Proszę o szybką odpowiedz!!!
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Czemu nie dostałam 5 zdrapek przy logowaniu się za pierwszym razem danego dnia? Empty
PisanieTemat: Re: Czemu nie dostałam 5 zdrapek przy logowaniu się za pierwszym razem danego dnia?   Czemu nie dostałam 5 zdrapek przy logowaniu się za pierwszym razem danego dnia? I_icon_minipostWto Gru 13, 2011 8:14 am

może masz współdzielącego, który wszedł i zdrapał?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Natusia:)
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 195
Dołączył : 14/09/2011

Czemu nie dostałam 5 zdrapek przy logowaniu się za pierwszym razem danego dnia? Empty
PisanieTemat: Re: Czemu nie dostałam 5 zdrapek przy logowaniu się za pierwszym razem danego dnia?   Czemu nie dostałam 5 zdrapek przy logowaniu się za pierwszym razem danego dnia? I_icon_minipostWto Gru 13, 2011 8:20 am

zobaczę ale niesądze
Powrót do góry Go down
Natusia:)
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 195
Dołączył : 14/09/2011

Czemu nie dostałam 5 zdrapek przy logowaniu się za pierwszym razem danego dnia? Empty
PisanieTemat: Re: Czemu nie dostałam 5 zdrapek przy logowaniu się za pierwszym razem danego dnia?   Czemu nie dostałam 5 zdrapek przy logowaniu się za pierwszym razem danego dnia? I_icon_minipostWto Gru 13, 2011 8:23 am

Fakt!!! Miałam więcej już zdrapanych i aktywowanych ale i tak się mojej koleżance dostanie ( z nią miałam współdzielenie)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czemu nie dostałam 5 zdrapek przy logowaniu się za pierwszym razem danego dnia? Empty
PisanieTemat: Re: Czemu nie dostałam 5 zdrapek przy logowaniu się za pierwszym razem danego dnia?   Czemu nie dostałam 5 zdrapek przy logowaniu się za pierwszym razem danego dnia? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Czemu nie dostałam 5 zdrapek przy logowaniu się za pierwszym razem danego dnia?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Porysujemy razem?
» Mój DA, założony dnia 24.08.2012 ;D
» Plan dnia konia
» Czemu !?
» Koniarze, czemu tak się dzieje?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: