Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 prosze o pomoc - problemy ze sprzedaza konia

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Zet
Raczkujący
Zet


Nick w grze : Zet
Liczba postów : 55
Dołączył : 03/11/2011

prosze o pomoc - problemy ze sprzedaza konia Empty
PisanieTemat: prosze o pomoc - problemy ze sprzedaza konia   prosze o pomoc - problemy ze sprzedaza konia I_icon_minipostSro Gru 14, 2011 8:21 am

hej
mam pytanie do graczy, co zrobilibyście na moim miejscu?
miałam konia do gp na sprzedaz, luzytan z um 940. dw atygodznie temu, to jeszcze byly dobre um, gdy maksymalne na howrse okolo 1050, wiec chcialam go sprzedac za minimum 7/8 kuponow. napisala do mnei dziewczyna jedna z propozycja 3 kupony i 150000 eqq, ale ja odrzucilam. w miedyz czasi ezmniejszylam cene na 6 kuponow i 100000, napisala do mnie ina, ktora proponowala 4 kupony, 30000, 2 chmurki i wm. zgodzilam sie. chmurki dostalam od razu, wystawilam koniaza 4 kup i 30000, napisala ze jutro bedzie miec ostatni kupon, jutro i wystawi od razu wm. ostatnia wiadomosc dostalam od niej 9 grudnia. dzis napisala ze nei chce konia i chce chmurki z powrotem.
co zrobic?
konia nie sprzedam juz chyba teraz za 4 kupony... umowa to umowa...
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

prosze o pomoc - problemy ze sprzedaza konia Empty
PisanieTemat: Re: prosze o pomoc - problemy ze sprzedaza konia   prosze o pomoc - problemy ze sprzedaza konia I_icon_minipostSro Gru 14, 2011 9:11 am

Napisz, że może już te chmurki wykorzystałeś, nic nie mówiła a chmurki są niektórym potrzebne - na początku niech sama pomyśli. Mogła poczekać z tym dawaniem.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
 
prosze o pomoc - problemy ze sprzedaza konia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Proszę o pomoc w zadaniach ze sprzedażą konia na aukcji i gratulacjach !
» Proszę o pomoc w TRENINGU KONIA!!!
» Proszę o pomoc przy uwolnieniu konia
» Proszę o pomoc
» Proszę o pomoc

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: