Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Proszę o pomoc w zadaniach ze sprzedażą konia na aukcji i gratulacjach !

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
SalineroNatka
Raczkujący
SalineroNatka


Liczba postów : 53
Dołączył : 09/06/2012

Proszę o pomoc w zadaniach ze sprzedażą konia na aukcji i gratulacjach ! Empty
PisanieTemat: Proszę o pomoc w zadaniach ze sprzedażą konia na aukcji i gratulacjach !   Proszę o pomoc w zadaniach ze sprzedażą konia na aukcji i gratulacjach ! I_icon_minipostSro Cze 13, 2012 3:02 pm

Proszę o pomoc w zadaniach ze sprzedażą konia na aukcji i gratulacjach ! 3393586236 W dokonaniach mam zadanie, że mam sprzedać konia na aukcji, wystawiłam kilka na aukcję, bardzo bym prosiła, żeby ktoś kupił któregoś ! bounce Tam jest jeden koń za 500 od dzisiejszego dnia, ale może to być obojętnie który z czterech wystawionych, wystarczy tylko do mnie napisać wiadomość. Mój login toSalineroNatka, jestem od 8 dni na Howrse polskim. I pogratulujcie mi z grę, bo też mam takie zadanie. Będe bardzo wdzięczna Smile
Powrót do góry Go down
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Proszę o pomoc w zadaniach ze sprzedażą konia na aukcji i gratulacjach ! Empty
PisanieTemat: Re: Proszę o pomoc w zadaniach ze sprzedażą konia na aukcji i gratulacjach !   Proszę o pomoc w zadaniach ze sprzedażą konia na aukcji i gratulacjach ! I_icon_minipostSro Cze 13, 2012 3:47 pm

gratulacje poszły a konia za 500 EQ na pewno ktoś Ci wylicytuje musisz tylko tez 3 dni poczekać
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
 
Proszę o pomoc w zadaniach ze sprzedażą konia na aukcji i gratulacjach !
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» prosze o pomoc - problemy ze sprzedaza konia
» Proszę o pomoc w TRENINGU KONIA!!!
» !Proszę o pomoc!
» Dokonanie 96 - Podaruj jabłko koniowi urodzonemu 24.04.2011 - proszę o pomoc, gdzie znajdę takiego konia ?
» Proszę o pomoc

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: