Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 (Nie)zdrowe włosy

Go down 
+2
ZetkaEmka
Kesha09
6 posters
AutorWiadomość
Kesha09
Nowy
Kesha09


Liczba postów : 25
Dołączył : 08/12/2011

(Nie)zdrowe włosy Empty
PisanieTemat: (Nie)zdrowe włosy   (Nie)zdrowe włosy I_icon_minipostSro Gru 21, 2011 4:37 am

Cześć wszystkim,
jak w temacie mój problem dotyczy włosów. To, co mam na głowie, nie jest w sumie do niczego podobne, oprócz siana. Mam długie, blond włosy, ale muszę je codziennie dyscyplinować prostownicą. Przez to są strasznie łamliwe, a końcówki rozdwojone. Po uczesaniu są milusie i ładniusie, ale jak raz zawieje wiatr to.. Evil or Very Mad
A więc piszę z pytaniem: macie może jakieś sprawdzone domowe sposoby na "mikstury" aby je trochę odżywić? W necie jest tego pełno, ale wolę poradzić się Was i opinii o skutecznościach Wink
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

(Nie)zdrowe włosy Empty
PisanieTemat: Re: (Nie)zdrowe włosy   (Nie)zdrowe włosy I_icon_minipostSro Gru 21, 2011 7:35 am

cytryną spróbuj.
Powrót do góry Go down
Guzik
Przyjaciel Zagrody
Guzik


Nick w grze : guzikova :D
Liczba postów : 838
Dołączył : 13/12/2011

(Nie)zdrowe włosy Empty
PisanieTemat: Re: (Nie)zdrowe włosy   (Nie)zdrowe włosy I_icon_minipostSro Gru 21, 2011 7:59 am

Ja też polecam cytrynę Wink
Ale jedyne co na pewno przyniesie efekt-przestań prostować, myj dłużej i nakładaj jakieś odżwyki Wink
Mi pomógł ten drugi sposób, teraz włosy też są trochę łamliwe, ale rozdwojone końcówki są minimalnie. A i układają się fajnie ^^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=147468
Kesha09
Nowy
Kesha09


Liczba postów : 25
Dołączył : 08/12/2011

(Nie)zdrowe włosy Empty
PisanieTemat: Re: (Nie)zdrowe włosy   (Nie)zdrowe włosy I_icon_minipostSro Gru 21, 2011 8:38 am

Dawno przestałabym prostować ale po prostu jestem zmuszona pale
Odżywki nakładam takie zwyczajne, po myciu i do spłukania ale dają tylko tyle, że włosy ładnie się rozczesują.
Ok, dziś wypróbuję tą cytrynę. Tylko jednorazowo czy powtórzyć i kiedy?
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

(Nie)zdrowe włosy Empty
PisanieTemat: Re: (Nie)zdrowe włosy   (Nie)zdrowe włosy I_icon_minipostSro Gru 21, 2011 12:04 pm

Dla włosów suchych, łamliwych i wyglądających jak siano... przepis z książki:
Zanim użyjesz szamponu, rozprowadź po włosach oliwę z oliwek. Następnie owiń głowę starym ręcznikiem i pozostaw oliwę przez półgodziny. Spłucz obficie letnią wodą, a potem umyj włosy szamponem.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Kesha09
Nowy
Kesha09


Liczba postów : 25
Dołączył : 08/12/2011

(Nie)zdrowe włosy Empty
PisanieTemat: Re: (Nie)zdrowe włosy   (Nie)zdrowe włosy I_icon_minipostCzw Gru 22, 2011 8:51 am

Dziękuję, postaram się wypróbować dzisiaj tą oliwę. Zajmę się tym sianem i potraktuję grabiami Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Carinaly
Już coś wie
Carinaly


Liczba postów : 133
Dołączył : 06/03/2011

(Nie)zdrowe włosy Empty
PisanieTemat: Re: (Nie)zdrowe włosy   (Nie)zdrowe włosy I_icon_minipostCzw Gru 29, 2011 4:14 pm

Daj znać, który sposób wypadł najbardziej korzystnie dla włosów. ; )
Powrót do góry Go down
Sara Roma
Raczkujący
avatar


Liczba postów : 92
Dołączył : 31/08/2011

(Nie)zdrowe włosy Empty
PisanieTemat: Re: (Nie)zdrowe włosy   (Nie)zdrowe włosy I_icon_minipostPią Gru 30, 2011 10:03 am

jeszcze odżywki Sayos plecam
Powrót do góry Go down
Sponsored content





(Nie)zdrowe włosy Empty
PisanieTemat: Re: (Nie)zdrowe włosy   (Nie)zdrowe włosy I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
(Nie)zdrowe włosy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Włosy xD
» Fryzury - długie włosy.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: