Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 ACTA - czyli koniec wolności w internecie

Go down 
+42
zαbαvεcкαα
martika520
Uśmieszek
Malto
Julinda010
avrilka
Clockvise
koniki0099
Broszka
Bogini_Grecka
asiiix
Frania26.
mina stirit1
Kotek~
Lehla
OneStepCloser
Fanta :**
Sweet Rabbit
ardnasak
Bezbarwna92
Asiaa.
Hoping.
Ejli
Clue
EveDallas
xTikTakx
LadyArvena
MaltoN
Athi
Rose666
Nevarra
ZetkaEmka
KaVcia
Aki
Pati...xd
mustang_z_filmu
Guzik
amorkowa
Philipek
hanka1998
Lubelak
Sakura
46 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
AutorWiadomość
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ACTA - czyli koniec wolności w internecie   ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 10:59 am

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/polska-podpisze-acta-umowa-nic-nie-zmieni-w-prawie,1,5006227,wiadomosc.html

No to koniec.
Powrót do góry Go down
MaltoN
Już coś wie
MaltoN


Liczba postów : 198
Dołączył : 19/01/2012

ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ACTA - czyli koniec wolności w internecie   ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 11:09 am

Clue napisał:
No to koniec.

!@#$%^&.
Pięknie. Informują, że podpiszą, ale są świadomi kruczków i niejasności, więc będą je artykuł po artykule analizować. Więc po cholerę się w to pchają? Zwłaszcza, że ACTA niby nic nie zmieni?
Ręce opadają, ciśnienie się podnosi.
Dopiero za jakiś czas będzie wielki płacz, jak się okaże, że ACTA może więcej, niż się politykom wydaje.
Powrót do góry Go down
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ACTA - czyli koniec wolności w internecie   ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 11:15 am

Nasz czas dobiegł końca. ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 2161247104
Powrót do góry Go down
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ACTA - czyli koniec wolności w internecie   ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 11:17 am

ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 2153337378 JA jestem ciekawa po co internet,i komputery stworzyli! Kalkulator to taka mała rzecz,a przy matmie cieszy..
Bez komputerów bardziej byśmy bardziej się ruszali,i to całe ACTA by nie powstało..
Ja chcę do epoki kamienia łupanego..
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ACTA - czyli koniec wolności w internecie   ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 11:19 am

Na dzidy ich ! xD
Powrót do góry Go down
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ACTA - czyli koniec wolności w internecie   ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 11:20 am

ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 2153337378 Czasem przez wymysły ludzkości bardziej tracimy,niż zyskamy..
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ACTA - czyli koniec wolności w internecie   ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 11:23 am

Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Pati...xd
Przyjaciel Zagrody
Pati...xd


Nick w grze : Pati...xd
Liczba postów : 4498
Dołączył : 01/08/2011

ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ACTA - czyli koniec wolności w internecie   ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 11:24 am

ŻEEEE COOO!!!!


No to super filmów se nie pooglądam, nic ściągać nie będzie można. Będą kontrolować i żadnej wolności osobistej. To po jaką cholerę komp i internet wymyślili? Ja tak samo jak Ejli chce epokę kamienia łupanego i chce sejm walić maczugami!! ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 3908960024 ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 1437009601
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3288
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ACTA - czyli koniec wolności w internecie   ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 11:26 am

Pati, ale w epoce kamienia łupanego sejmu nie było. Smile
Powrót do góry Go down
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ACTA - czyli koniec wolności w internecie   ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 11:27 am

To to będzie "Epoka kamienia łupanego Ipodem" Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
MaltoN
Już coś wie
MaltoN


Liczba postów : 198
Dołączył : 19/01/2012

ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ACTA - czyli koniec wolności w internecie   ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 11:28 am

Swoją drogą albo mamy polityków czystych jak łza (haha), albo wykazujących się wielką odwagą - nie dali się zastraszyć grupie Anonymous, mieli gdzieś opinię publiczną, i zdecydowali się wdepnąć w to bagno, dzięki czemu będzie u nas jak w Chinach. Więc, panowie hakerzy, do roboty. Aż jestem ciekawa, co za śmieci powyciągali im z dysków. Pewnie spełnią swoje zapowiedzi i nie zostawią tego, jak gdyby nigdy nic.

Czy wiadomo, kiedy Polska podpisze pakt z ACTA i kiedy inwigilacja zacznie mieć miejsce?
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ACTA - czyli koniec wolności w internecie   ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 11:31 am

Chyba zrobię sobie prawo jazdy na motór, tylko nie wiem, za co kupiłabym go sobie, ale miałabym chociaż cień wrażenia, że pozostała mi jeszcze ostatnia sfera wolności, skoro zabierają mi internet z brutalnością Conana Barbarzyńcy. Zupełnie, jakby wbili mi miecz z wypustkami w brzuch i rozszarpywali wnętrzności.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
mustang_z_filmu
W skromnych progach Zagrody
mustang_z_filmu


Nick w grze : Aryana
Liczba postów : 345
Dołączył : 25/09/2011

ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ACTA - czyli koniec wolności w internecie   ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 11:32 am

Malto napisał:
Swoją drogą albo mamy polityków czystych jak łza (haha), albo wykazujących się wielką odwagą - nie dali się zastraszyć grupie Anonymous, mieli gdzieś opinię publiczną, i zdecydowali się wdepnąć w to bagno, dzięki czemu będzie u nas jak w Chinach. Więc, panowie hakerzy, do roboty. Aż jestem ciekawa, co za śmieci powyciągali im z dysków. Pewnie spełnią swoje zapowiedzi i nie zostawią tego, jak gdyby nigdy nic.

Czy wiadomo, kiedy Polska podpisze pakt z ACTA i kiedy inwigilacja zacznie mieć miejsce?

Malto-piękny tekst. Normalnie się ze śmiechu poryczałam. Chyba 26 stycznia. Ja idę pościągać tapety i muzykę, i wrzucić na pendrive-a Smile. Wam radzę zrobić to samo Smile
Powrót do góry Go down
mustang_z_filmu
W skromnych progach Zagrody
mustang_z_filmu


Nick w grze : Aryana
Liczba postów : 345
Dołączył : 25/09/2011

ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ACTA - czyli koniec wolności w internecie   ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 11:35 am

Chociaż mógłby ktoś wskoczyć na salę tuż przed podpisywaniem, wyrwać pióro/długopis, i to całe acta porwać. Ale jaja by były Very Happy
Powrót do góry Go down
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ACTA - czyli koniec wolności w internecie   ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 11:37 am

mustang_z_filmu napisał:
Chociaż mógłby ktoś wskoczyć na salę tuż przed podpisywaniem, wyrwać pióro/długopis, i to całe acta porwać. Ale jaja by były Very Happy

Jaja i krzesło elektroniczne dla sprawcy Very Happy
Powrót do góry Go down
Pati...xd
Przyjaciel Zagrody
Pati...xd


Nick w grze : Pati...xd
Liczba postów : 4498
Dołączył : 01/08/2011

ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ACTA - czyli koniec wolności w internecie   ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 11:38 am

O to sorry nie wiedziałam . xD

Mój wuja już taki wściekły był że to się dzieje i nawet chciał kupić bilet do Warszawy i wedrzeć się do sejmu i im napie...ić w tyłki. Ale ciotka go powstrzymała.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3288
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ACTA - czyli koniec wolności w internecie   ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 11:41 am

mustang_z_filmu napisał:
Chociaż mógłby ktoś wskoczyć na salę tuż przed podpisywaniem, wyrwać pióro/długopis, i to całe acta porwać. Ale jaja by były Very Happy

Kaczyńskiego nie zdołało powstrzymać przed złożeniem podpisu po ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego nawet pióro, które przestało pisać. Do tej pory żałuję, ze nie nabyłam tego zbuntowanego pióra. Uh, cóż za szkoda...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
MaltoN
Już coś wie
MaltoN


Liczba postów : 198
Dołączył : 19/01/2012

ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ACTA - czyli koniec wolności w internecie   ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 11:41 am

Cytat :
Michał Boni zapowiedział, że Polska jednak podpisze dokument ACTA, ponieważ "nic on nie zmienia w polskim prawie". Dodał jednak, że droga do jego wejścia w życie jest długa, ponieważ musi ratyfikować go parlament, co poprzedzi debata. To wszystko może potrwać kilka miesięcy.
Nie wiem... gdzie tu logika? Jeśli coś czegoś nie zmienia, to po co się w to pchać? I to wbrew opinii publicznej?
Powrót do góry Go down
mustang_z_filmu
W skromnych progach Zagrody
mustang_z_filmu


Nick w grze : Aryana
Liczba postów : 345
Dołączył : 25/09/2011

ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ACTA - czyli koniec wolności w internecie   ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 11:44 am

Ja mam nawet taty czasową przepustkę do sejmu. Niestety gdzieś nią cisnęłam xD
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ACTA - czyli koniec wolności w internecie   ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 11:46 am

Ja pier... niczę... ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 2153337378
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ACTA - czyli koniec wolności w internecie   ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 11:47 am

http://www.cdaction.pl/artykul-24520/sopa-pipa-i-acta-czyli-jak-zirytowac-internet.html
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
mustang_z_filmu
W skromnych progach Zagrody
mustang_z_filmu


Nick w grze : Aryana
Liczba postów : 345
Dołączył : 25/09/2011

ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ACTA - czyli koniec wolności w internecie   ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 11:47 am

hanka1998 napisał:
Ja pier... niczę... ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 2153337378

Taka chyba była reakcja wszystkich Sad
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ACTA - czyli koniec wolności w internecie   ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 11:49 am

mustang_z_filmu napisał:
hanka1998 napisał:
Ja pier... niczę... ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 2153337378

Taka chyba była reakcja wszystkich Sad
Moja reakcja w myślach była inna, ale zmieniona na potrzeby forum ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 2153337378
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
mustang_z_filmu
W skromnych progach Zagrody
mustang_z_filmu


Nick w grze : Aryana
Liczba postów : 345
Dołączył : 25/09/2011

ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ACTA - czyli koniec wolności w internecie   ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 11:52 am

hanka1998 napisał:
mustang_z_filmu napisał:
hanka1998 napisał:
Ja pier... niczę... ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 2153337378

Taka chyba była reakcja wszystkich Sad
Moja reakcja w myślach była inna, ale zmieniona na potrzeby forum ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 2153337378

Ta.. Najchętniej byś się obrażało, jeszcze gorzej niż szewc na czym świat stoi, skopało cztery litery osobom które za tym stoją, zburzyło cały gmach sejmu gołymi rękami... Też to mam Sad
Powrót do góry Go down
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ACTA - czyli koniec wolności w internecie   ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 11:54 am

mustang_z_filmu napisał:
hanka1998 napisał:
mustang_z_filmu napisał:
hanka1998 napisał:
Ja pier... niczę... ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 2153337378

Taka chyba była reakcja wszystkich Sad
Moja reakcja w myślach była inna, ale zmieniona na potrzeby forum ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 2153337378

Ta.. Najchętniej byś się obrażało, jeszcze gorzej niż szewc na czym świat stoi, skopało cztery litery osobom które za tym stoją, zburzyło cały gmach sejmu gołymi rękami... Też to mam Sad

Załamka
Powrót do góry Go down
mustang_z_filmu
W skromnych progach Zagrody
mustang_z_filmu


Nick w grze : Aryana
Liczba postów : 345
Dołączył : 25/09/2011

ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ACTA - czyli koniec wolności w internecie   ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 11:55 am

xTikTakx napisał:
mustang_z_filmu napisał:
hanka1998 napisał:
mustang_z_filmu napisał:
hanka1998 napisał:
Ja pier... niczę... ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 2153337378

Taka chyba była reakcja wszystkich Sad
Moja reakcja w myślach była inna, ale zmieniona na potrzeby forum ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 2153337378

Ta.. Najchętniej byś się obrażało, jeszcze gorzej niż szewc na czym świat stoi, skopało cztery litery osobom które za tym stoją, zburzyło cały gmach sejmu gołymi rękami... Też to mam Sad

Załamka

I to ogromna Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
MaltoN
Już coś wie
MaltoN


Liczba postów : 198
Dołączył : 19/01/2012

ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ACTA - czyli koniec wolności w internecie   ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 11:56 am

O, mnie już odłączyli za krytykę... link Nevarry nie chce mi się załadować Laughing

Już się nawet nie wkurzam. Aktualnie jestem zniesmaczona działaniem ludzi u koryta. Musi nastąpić jakiś przewrót...
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ACTA - czyli koniec wolności w internecie   ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 11:59 am

Hehe.. Malto, najpierw odłączenie od dawnego konta, a teraz jeszcze link nie wchodzi... To wina ACTA! xD

A ja się wkurzam- prawie codziennie oglądam coś na YT, pobieram piosenki na telefon i nie wyobrażam sobie bez tego życia
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Pati...xd
Przyjaciel Zagrody
Pati...xd


Nick w grze : Pati...xd
Liczba postów : 4498
Dołączył : 01/08/2011

ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ACTA - czyli koniec wolności w internecie   ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 12:00 pm

xTikTakx napisał:
mustang_z_filmu napisał:
hanka1998 napisał:
mustang_z_filmu napisał:
hanka1998 napisał:
Ja pier... niczę... ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 2153337378

Taka chyba była reakcja wszystkich Sad
Moja reakcja w myślach była inna, ale zmieniona na potrzeby forum ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 2153337378

Ta.. Najchętniej byś się obrażało, jeszcze gorzej niż szewc na czym świat stoi, skopało cztery litery osobom które za tym stoją, zburzyło cały gmach sejmu gołymi rękami... Też to mam Sad

Załamka

Wolny internecie spoczywaj w pokoju. ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 2161247104
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3288
mustang_z_filmu
W skromnych progach Zagrody
mustang_z_filmu


Nick w grze : Aryana
Liczba postów : 345
Dołączył : 25/09/2011

ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ACTA - czyli koniec wolności w internecie   ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 12:01 pm

Pati...xd napisał:
xTikTakx napisał:
mustang_z_filmu napisał:
hanka1998 napisał:
mustang_z_filmu napisał:
hanka1998 napisał:
Ja pier... niczę... ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 2153337378

Taka chyba była reakcja wszystkich Sad
Moja reakcja w myślach była inna, ale zmieniona na potrzeby forum ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 2153337378

Ta.. Najchętniej byś się obrażało, jeszcze gorzej niż szewc na czym świat stoi, skopało cztery litery osobom które za tym stoją, zburzyło cały gmach sejmu gołymi rękami... Też to mam Sad

Załamka

Wolny internecie spoczywaj w pokoju. ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 2161247104

Będziemy Cię zawsze wspominać. Niech pamięć o Tobie trwa wiecznie xD


Ostatnio zmieniony przez mustang_z_filmu dnia Pon Sty 23, 2012 12:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: ACTA - czyli koniec wolności w internecie   ACTA - czyli koniec wolności w internecie - Page 6 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
ACTA - czyli koniec wolności w internecie
Powrót do góry 
Strona 6 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
 Similar topics
-
» A jednak ACTA wejdzie w życie
» nie wieżcie!!!!oszustka na wolności
» Woxys ponownie na wolności - Serie awatarów oO
» Bezpłatne programy do robienia prezentacji a ACTA.
» Przeciw ACTA

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: