Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Nowy styl jazdy - Western!

Go down 
+22
Broszka
asia98999
иιєησямaℓиค
katty88888
LadyArvena
Lunatyk
Bezbarwna92
Nevarra
Clue
xTikTakx
Beauty Sunny
Sakura
Lubelak
marudna
asiiix
hanka1998
Rose666
Mikim7
annrem
EveDallas
Ayashi
Malto
26 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Nowy styl jazdy - Western! Empty
PisanieTemat: Nowy styl jazdy - Western!   Nowy styl jazdy - Western! I_icon_minipostCzw Lut 02, 2012 6:08 am

Cytat :
Witajcie!

Ciąg dalszy ekscytujących zmian w Howrse! Wprowadzimy nowy styl jazdy!

Jak zapewne wszyscy wiecie, istnieją różne style jazdy konnej. Do tej pory fakt ten miał marginalny wpływ w grze. Aby to zmienić zdecydowaliśmy się wprowadzić rozgraniczenie pomiędy jeździectwem klasycznym, a jeździectwem Western.

Już niedługo zarówno wszystkie konie jak i wszystkie ośrodki jeździeckie będą specjalizować się w JEDNYM z tych dwóch stylów jazdy.

Co będzie dawał wybór specjalizacji?

- Konie będą mogły brać udział tylko w zawodach związanych z ich specjalizacją.
- Konie będą mogły używać tylko i wyłącznie ekwipunku przeznaczonego dla ich specjalizacji.
- BLUP będzie liczony jedynie na podstawie osiągnięć w zawodach przeznaczonych dla specjalizacji danego konia.

Jakie zawody będą dostępne dla poszczególnych stylów jazdy?

- Jeździectwo klasyczne: konie wyspecjalizowane w jeździectwie klasycznym będą mogły brać udział w zawodach: wyścig kłusem, wyścig galopem, bieg przełajowy, konkurs skoków oraz w zawodach w ujeżdżeniu.

- Jeździectwo Western: konie wyspecjalizowane w jeździectwie Western, będą mogły wziąć udział w zawodach typu: barrel racing, western pleasure, reining, cutting oraz trail class.

Jak będzie można wybrać specjalizację konia?

Będziecie mogli zmieniać specjalizacje swoich koni do ich 5 roku życia. Po upływie tego czasu wybór zostaje przypieczętowany do końca życia konia.

Kiedy zmiany wejdą w życie (mamy nadzieję, że będzie to miało miejsce w połowie lutego) będziecie mieli 15 dni na wybór specjalizacji swoich koni, nawet jeśli skończyły już 5 rok życia.

Po upływie tych 15 dni, konie starsze niż 5 lat, na których nie została wybrana specjalizacja, otrzymają ją automatycznie na podstawie ekwipunku przez nich wykorzystywanego.

Co się stanie z ośrodkami jeździeckimi?

Ośrodki jeździeckie również będą wyspecjalizowane w jednym ze stylów jazdy. Wszystkie Ośrodki Jeździeckie będą musiały wybrać specjalizację i wybór ten będzie permanentny! Także dokładnie przemyślcie swoją decyzję!

Istniejące Ośrodki Jeździeckie będą miały 15 dni po wejściu w życie tych zmian na wybór swojej specjalizacji. Jeśli w ciągu 15 dni specjalizacja nie zostanie wybrana, ośrodki te automatycznie staną się Ośrodkami Jeździectwa Klasycznego. Również wyposażenie ośrodków i dostęp w sklepie będzie adekwatny do wybranego stylu jazdy.

Co się stanie z prestiżem moich zawodów jeśli rozpocznę przygodę z jeździectwem Western?

Jeśli postanowisz zmienić styl swojego ośrodka na Western, Twoje obecne zawody zostaną usunięte - ale nie martw się! Będziesz miał 7 dni od wyboru specjalizacji ośrodka na otwarcie nowych zawodów, które będą miały dokładnie ten sam prestiż co Twoje obecne zawody jeździectwa klasycznego.

I tak:

Zawody Barrel Racing będą miały prestiż Wyścigu Galopem
Zawody Western Pleasure będą miały prestiż Wyścigu Kłusem
Zawody Cutting będą miały prestiż Biegów Przełajowych
Zawody Reining będą miały prestiż Konkursu Skoków
Zawody Trail Class będą miały prestiż Zawodów w Ujeżdżaniu

Na przykład, jeśli Twój Wyścig Galopem ma obecnie 80% prestiżu, a zdecydujesz się zmienić styl swojego ośrodka na Western, Twoje nowe zawody Barrel Racing będą miały również 80% prestiżu!

W ten sposób zamiast zaczynać od 30% prestiżu, możecie od razu wystartować z wyższego pułapu Pamiętajcie jednak że ta zasada będzie obowiązywać jedynie przez 7 dni od zmiany stylu Ośrodka Jeździeckiego.


Wraz ze zmianą wprowadzimy również Western Grand Prix! Więcej o tym oraz dokładniejsze informacje w sprawie nowych zawodów w osobnym temacie

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Howrse

Ankieta
Czy będziesz chciał wyspecjalizować swój Ośrodek Jeździecki w jeździectwie Western?
Tak, wyspecjalizuje swój ośrodek w jeździectwie Western.
Nie, wyspecjalizuje swój ośrodek w jeździectwie klasycznym.
Nie posiadam Ośrodka Jeździeckiego.
Po prostu chciałem coś kliknąć!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

Nowy styl jazdy - Western! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl jazdy - Western!   Nowy styl jazdy - Western! I_icon_minipostCzw Lut 02, 2012 6:13 am

I to mi się nawet podoba (:

Po cichu liczę, że wejdą mustangi, albo marwari *-*
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Nowy styl jazdy - Western! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl jazdy - Western!   Nowy styl jazdy - Western! I_icon_minipostCzw Lut 02, 2012 6:16 am

O. No, to trzeba bęcdzie zacząć hodować coś na młodych westernowców...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Nowy styl jazdy - Western! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl jazdy - Western!   Nowy styl jazdy - Western! I_icon_minipostCzw Lut 02, 2012 6:17 am

Cytat :
Howgh!

W tym temacie opiszemy Wam szczegóły zawodów w stylu Western

Barrel Racing

Jest to konkurencja na czas wymagająca szybkości, wytrzymałości oraz galopu. Celem jest okrążenie 3 beczek najszybciej jak to możliwe nie przewracając ich. Dostęp do tych konkurencji determinowany jest przez szybkość danego konia.

Barrel Racing jest konkurencją jeździectwa Western skierowaną na najszybsze konie. Wymaga pełnego galopu i olbrzymiej wytrzymałości.

Cutting

Cutting wymaga od koni dużej wytrzymałości, sporej szybkości oraz dobrego ujeżdżenia. Muszą być w stanie odseparowac jednego cielaka od reszty stada i utrzymać go zdala od niego.

A to oznacza... że konkurencja Cutting wymaga cielaków!

Dyrektor Ośrodka Jeździeckiego w którym odbywają się zawody typu Cutting, będzie mógł zaopatrzyć się w cielaki w Sklepie Ośrodka Jeździeckiego. Im więcej cielaków tym większa trudność zawodów!

Trail Class:

Trail Class to zawody wymagające świetnego ujeżdżenia koni oraz dobrej jazdy w kłusie oraz skoków.

Podczas konkurencji koń będzie musiał wykonać wcześniej ustalone figury i omijać przeszkody.

Dyrektor Ośrodka będzie musiał stworzyć odpowiedni tor z przeszkodami łącząc przeszkody i figury, determinując w ten sposób trudność zawodów.

Reining

Reining wymaga świetnych umiejętności galopu, wysokiego poziomu ujeżdżenia i wytrzymałości. Koń musi wykonać odpowiednie zestawy figur, a więc Dyrektor Ośrodka musi przygotować odpowiedni tor!

Figury i ich kolejność determinują poziom trudności danych zawodów.

Western Pleasure

Western Pleasure będzie wymagał od konia dużej wytrzymałości, dobrego kłusu i ujeżdżenia. Koń musi wykonać serie poleceń otrzymaną od sędziów konkursu najszybciej i najdokładniej jak to możliwe.

Ilość oraz trudność poleceń ustawionych przez Dyrektora Ośrodka Jeździeckiego determinują poziom trudności zawodów.


Western Grand Prix:

Sposób działania Western Grand Prix jest taki sam jak Grand Prix Jeździectwa Klasycznego.

Różnią się jedynie zawodami oferowanymi w poszczególne dni. I tak:

W poniedziałek -> Cutting
We wtorek -> Western Pleasure
W środę -> Reining
W czwartek -> Trail Class
W piątek -> Barrel Racing

Bilet dostępu na Western Grand Prix jest taki sam jak na Grand Prix Jeździectwa Klasycznego. Jeśli posiadasz już bilet bądź bonusy na Grand Prix będą one działały również dla Western Grand Prix.

Jeśli wygrasz oba Grand Prix w ciągu jednego tygodnia, nie otrzymasz dostępu do Fontanny dwukrotnie!

Pozdrawiamy gorąco,
Zespół Howrse
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Nowy styl jazdy - Western! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl jazdy - Western!   Nowy styl jazdy - Western! I_icon_minipostCzw Lut 02, 2012 6:33 am

A więc muszą się pojawić nowe rasy, bo do takiego na przykład Cuttingu nie nadają się ani achały, ani Connemara, ani fryzy (patrzę pod kątem przełajów)... będzie ciekawie :>
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
annrem
Już coś wie
annrem


Liczba postów : 119
Dołączył : 17/08/2011

Nowy styl jazdy - Western! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl jazdy - Western!   Nowy styl jazdy - Western! I_icon_minipostCzw Lut 02, 2012 6:43 am

Andaluzy powinny się sprawdzić ...
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Nowy styl jazdy - Western! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl jazdy - Western!   Nowy styl jazdy - Western! I_icon_minipostCzw Lut 02, 2012 6:57 am

Zapowiada się bardzo fajnie Very Happy

- Nowy system karmy
- Nowe zawody i specyfikacje
- Nowe dokonania obiecywane w ostatnich nowościach
- Z pewnością inne nowości i promocje

... i to wszystko w połowie lutego! (Czyli w okresie 11.02 - 20.02)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Go??
Gość
Anonymous



Nowy styl jazdy - Western! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl jazdy - Western!   Nowy styl jazdy - Western! I_icon_minipostCzw Lut 02, 2012 7:01 am

W Cuttingu muszą sprawdzić się andaluzki ! Very Happy

Ale do Trail Class to musi być nowa rasa Very Happy
Powrót do góry Go down
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

Nowy styl jazdy - Western! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl jazdy - Western!   Nowy styl jazdy - Western! I_icon_minipostCzw Lut 02, 2012 7:06 am

Więc zapowiadają się nowe rasy... Wink
Stwierdzam,że w takim razie,do takich konkurencji jak Reining czy Trail Class,dobra będzie mieszanka luzytana (ujeżdżanie,kłus,galop),appaloosa (prędkość),szetlanda lub honowera (skoki) i kuca Connemara,którego można by zastąpić angloarabem lub achałem (wytrzymałość).Z kolei dobry byłby też koń fryzyjski (ujeżdżanie) lub luzytański (ujeżdżanie,kłus,galop) wraz z konikiem appaloosa (prędkość),angloarabem lub achałem (wytrzymałość) i holsztynem (skoki).Zastanawiam się też,co by pasowało do anglika z luzytanem...może kłusak ze względu na kłus i cob ze względu na wytrzymałość,do tego holsztyn lub szetland do skoków...Wieem,nudzę xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Nowy styl jazdy - Western! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl jazdy - Western!   Nowy styl jazdy - Western! I_icon_minipostCzw Lut 02, 2012 7:09 am

Całkiem fajne zmiany Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Nowy styl jazdy - Western! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl jazdy - Western!   Nowy styl jazdy - Western! I_icon_minipostCzw Lut 02, 2012 7:11 am

A jeśli wejdzie nowa rasa, to myślicie, że która z pośród istniejących na innych wersjach językowych odwiedzi naszą domenę? (kliknij w nazwę, aby przejść do statystyk rasy na int.)
  • Marwari
  • Brumby
  • Chincoteague Pony
  • Australian Pony
  • Mustang
  • Newfoundland Pony
... czy może jakieś inne? Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Nowy styl jazdy - Western! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl jazdy - Western!   Nowy styl jazdy - Western! I_icon_minipostCzw Lut 02, 2012 7:13 am

Rose666 napisał:
Więc zapowiadają się nowe rasy... Wink
Stwierdzam,że w takim razie,do takich konkurencji jak Reining czy Trail Class,dobra będzie mieszanka luzytana (ujeżdżanie,kłus,galop),appaloosa (prędkość),szetlanda lub honowera (skoki) i kuca Connemara,którego można by zastąpić angloarabem lub achałem (wytrzymałość).
Ej, ej! A po co zastępować? Very Happy Już nie dyskryminujcie mi wiecznie tej rasy Very Happy Connemara się polecają, ogierki o PG 540 kryją bez problemu klacze innych ras za samo Equus Wink

Mikim, mi się marzy Brumby lub Nowofundland Cool


Ostatnio zmieniony przez Malto dnia Czw Lut 02, 2012 7:14 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Nowy styl jazdy - Western! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl jazdy - Western!   Nowy styl jazdy - Western! I_icon_minipostCzw Lut 02, 2012 7:14 am

Przeczytałam oba teksty i nie wiem, czy stawiac na Western czy na zwykłe, stare zawody o_O
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

Nowy styl jazdy - Western! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl jazdy - Western!   Nowy styl jazdy - Western! I_icon_minipostCzw Lut 02, 2012 7:21 am

Malto napisał:
Rose666 napisał:
Więc zapowiadają się nowe rasy... Wink
Stwierdzam,że w takim razie,do takich konkurencji jak Reining czy Trail Class,dobra będzie mieszanka luzytana (ujeżdżanie,kłus,galop),appaloosa (prędkość),szetlanda lub honowera (skoki) i kuca Connemara,którego można by zastąpić angloarabem lub achałem (wytrzymałość).
Ej, ej! A po co zastępować? Very Happy Już nie dyskryminujcie mi wiecznie tej rasy Very Happy Connemara się polecają, ogierki o PG 540 kryją bez problemu klacze innych ras za samo Equus Wink
Heh,z koników naszych Polaków musimy zrobić najlepsze westernowe konie wśród wszystkich wersji Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
asiiix
Przyjaciel Zagrody
asiiix


Liczba postów : 500
Dołączył : 21/12/2011

Nowy styl jazdy - Western! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl jazdy - Western!   Nowy styl jazdy - Western! I_icon_minipostCzw Lut 02, 2012 7:42 am

mam nadzieję, że przez te zmiany nie zmieni się nic w klasycznych zawodach Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=113015
marudna
Nowy
marudna


Liczba postów : 2
Dołączył : 28/01/2012

Nowy styl jazdy - Western! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl jazdy - Western!   Nowy styl jazdy - Western! I_icon_minipostCzw Lut 02, 2012 7:44 am

ja mam mieszane uczucia co do dwóch rodzajów GP... nie będzie czasem zbyt dużego zamieszania??
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Nowy styl jazdy - Western! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl jazdy - Western!   Nowy styl jazdy - Western! I_icon_minipostCzw Lut 02, 2012 7:59 am

Malto, a co to są Brumby? Może jeszcze Bukę będziemy hodować? Ihaa, skoki na Buce, kłus na Małej Mi, a przełaje na Brumbie. Dobre, wchodzę w to. Very Happy

(to dowcip, bez urazy proszę)


Ostatnio zmieniony przez Lubelak dnia Czw Lut 02, 2012 8:55 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Go??
Gość
Anonymous



Nowy styl jazdy - Western! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl jazdy - Western!   Nowy styl jazdy - Western! I_icon_minipostCzw Lut 02, 2012 8:04 am

Ja tylko marzę, żeby w Cuttingu andaluzy były najlepsze Very Happy
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Nowy styl jazdy - Western! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl jazdy - Western!   Nowy styl jazdy - Western! I_icon_minipostCzw Lut 02, 2012 8:10 am

Lubelak napisał:
Malto, a co to są Brumby? Może jeszcze Bukę będziemy hodować? Ihaa, skoki na Buce, kłus na Małej Mi, a przełaje na Brumbie. Dobre, wchodzę w to. Very Happy

Lubelku, Mała Mi idealnie sprawdziła by się w roli psa pasterskiego, a nie konia wierzchowego Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

Nowy styl jazdy - Western! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl jazdy - Western!   Nowy styl jazdy - Western! I_icon_minipostCzw Lut 02, 2012 8:15 am

Już próbuję z tą mieszanką,jeśli okaże się to mieszanka dobrej jakości (PG i miejmy nadzieję-umiejętności),napiszę do Malto z prośbą o pokrycie Wink
EDIT:urodziła się klacz Connemara-Julia.Zacznę ją postarzać,zrobię zabawy chociaż w połowie i poleci do siostry,a od niej prawdopodobnie do brata i znowu do mnie,by nie marnować PD Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
Beauty Sunny
Nowy
Beauty Sunny


Liczba postów : 27
Dołączył : 16/01/2012

Nowy styl jazdy - Western! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl jazdy - Western!   Nowy styl jazdy - Western! I_icon_minipostCzw Lut 02, 2012 9:03 am

A ja wiem swoje-honowery są za słabe i wyszła klacz trzygwiazdkowa,więc zamiast kryć ją appaloosa,pokryłam ją pinto. xD
Powrót do góry Go down
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

Nowy styl jazdy - Western! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl jazdy - Western!   Nowy styl jazdy - Western! I_icon_minipostCzw Lut 02, 2012 9:07 am

Jak dla mnie to przekombinowali. Podoba mi się zmiana z karmą, aleten western..beznadzieja :/
Może chociaż wejdą jakieś fajne konie.
Powrót do góry Go down
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Nowy styl jazdy - Western! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl jazdy - Western!   Nowy styl jazdy - Western! I_icon_minipostCzw Lut 02, 2012 9:11 am

A kij z tym, mi się podoba. Teraz czekam na mustangi. Tylko mnie tak intryguje, co zrobią a Appaloosami, albo Quarterami. Skoro to typowe westernowce, to ciekawe czy dopasują się do nowych konkurencji :>
Powrót do góry Go down
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

Nowy styl jazdy - Western! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl jazdy - Western!   Nowy styl jazdy - Western! I_icon_minipostCzw Lut 02, 2012 9:58 am

mamy efekt końcowy naszej mieszanki-Kitty.Rzeczywiście,Sunny nieźle wymyśliła z tymi pinto,by z trzech gwiazdek wrócić do sześciu Wink Teraz tylko skończy zabawy i klaczka leci do mnie.
Byłby ktoś chętny do hodowania tych mieszanek do westernów? Wink Szczególnie przyda się jakiś dobry hodowca connemarów,honowerów,achałów,luzytanów,czy co tam w skład owych mieszanek wchodzi Smile Dochodzę do wniosku,że ten typ połączenia (12.5% Connemara,12.5% Luzytan,25% Honower i 50% Pinto) najlepszy będzie do konkurencji Reining,gdyż jedyną dziedziną,w jakiej taki konik nie będzie przodował,będzie kłus.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Nowy styl jazdy - Western! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl jazdy - Western!   Nowy styl jazdy - Western! I_icon_minipostCzw Lut 02, 2012 10:38 am

No nareszcie coś się ruszyło.
Kto zmienia OJ na Dziki Zachód?

Barrel Racing
szybkość, wytrzymałość, galop
Spore szanse widzę dla pinciaków. Całkiem przyzwoite mają wymagane umiejętności i coś by z tego wyszło.

Cutting
wytrzymałość, szybkość, ujeżdżenie
Zdecydowanie fryzy jak dla mnie; bardzo ewentualnie araby

Trail Class
ujeżdżenie, kłus, skoki
Mieszanka hanowera i luzka?

Reining
galop, ujeżdżenie, wytrzymałość
Pinto / traken

Western Pleasure
wytrzymałość, kłus, ujeżdżenie
I znów zapewne fryzy.

Cytat :
Tylko mnie tak intryguje, co zrobią a Appaloosami, albo Quarterami.
Appa to krewny anglika, genetycznie niemal taki sam.
QH z kolei bliżej ma do achała.
Cytat :

Byłby ktoś chętny do hodowania tych mieszanek do westernów? Wink Szczególnie przyda się jakiś dobry hodowca connemarów,honowerów,achałów,luzytanów,czy co tam w skład owych mieszanek wchodzi Wink
Na dniach będę miała pinciaki z pg około 530-550 jakby coś było potrzeba. Kwestia wyblupowania łogra
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

Nowy styl jazdy - Western! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl jazdy - Western!   Nowy styl jazdy - Western! I_icon_minipostCzw Lut 02, 2012 10:50 am

Ja chyba zupełnie przerzucę wszystkie moje konie na Dziki Zachód Wink
Neverro,będę wdzięczna Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
Bezbarwna92
Przyjaciel Zagrody
Bezbarwna92


Nick w grze : Bezbarwna
Liczba postów : 423
Dołączył : 05/12/2011

Nowy styl jazdy - Western! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl jazdy - Western!   Nowy styl jazdy - Western! I_icon_minipostCzw Lut 02, 2012 11:51 am

Nevarra napisał:

Na dniach będę miała pinciaki z pg około 530-550 jakby coś było potrzeba. Kwestia wyblupowania łogra

Jak ktoś chce to do mieszanek moge sprzedac klaz Pinto pg 599,02 po łzach Smile



A co do Westernu mnie cieszy ta zmiana i licze na Mustangi albo Marwari
Powrót do góry Go down
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

Nowy styl jazdy - Western! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl jazdy - Western!   Nowy styl jazdy - Western! I_icon_minipostCzw Lut 02, 2012 11:53 am

Bezbarwna92 napisał:
Nevarra napisał:

Na dniach będę miała pinciaki z pg około 530-550 jakby coś było potrzeba. Kwestia wyblupowania łogra

Jak ktoś chce to do mieszanek moge sprzedac klaz Pinto pg 599,02 po łzach Smile
Mogę wiedzieć,ile byś chciała? Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
Bezbarwna92
Przyjaciel Zagrody
Bezbarwna92


Nick w grze : Bezbarwna
Liczba postów : 423
Dołączył : 05/12/2011

Nowy styl jazdy - Western! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl jazdy - Western!   Nowy styl jazdy - Western! I_icon_minipostCzw Lut 02, 2012 12:10 pm

Rose666 napisał:
Bezbarwna92 napisał:
Nevarra napisał:

Na dniach będę miała pinciaki z pg około 530-550 jakby coś było potrzeba. Kwestia wyblupowania łogra

Jak ktoś chce to do mieszanek moge sprzedac klaz Pinto pg 599,02 po łzach Smile
Mogę wiedzieć,ile byś chciała? Wink

2 kupony - mozna wymienić na CR
Powrót do góry Go down
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

Nowy styl jazdy - Western! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl jazdy - Western!   Nowy styl jazdy - Western! I_icon_minipostCzw Lut 02, 2012 12:13 pm

Bezbarwna92 napisał:
Rose666 napisał:
Bezbarwna92 napisał:
Nevarra napisał:

Na dniach będę miała pinciaki z pg około 530-550 jakby coś było potrzeba. Kwestia wyblupowania łogra

Jak ktoś chce to do mieszanek moge sprzedac klaz Pinto pg 599,02 po łzach Smile
Mogę wiedzieć,ile byś chciała? Wink

2 kupony - mozna wymienić na CR
Kleposydra/Zestaw Harmonii mógłby być?Dopłacę ok.20.000.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
Sponsored content





Nowy styl jazdy - Western! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl jazdy - Western!   Nowy styl jazdy - Western! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Nowy styl jazdy - Western!
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Nowy styl :)
» Nowy styl prezentacji
» NOWY STYL PANI KONIARY
» Nowe zmiany (int). - wygrane w GP, karma, nowy zestaw, western i inne.
» Prezentacje, nowy styl "Square"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: