Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 BLUP stanął w miejscu

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
madzia19964
Raczkujący
madzia19964


Liczba postów : 53
Dołączył : 12/04/2011

BLUP stanął w miejscu Empty
PisanieTemat: BLUP stanął w miejscu   BLUP stanął w miejscu I_icon_minipostSob Kwi 23, 2011 1:11 am

Wiem że jest taki temat już ale jest zablokowany, a ja w odpowiedziach nie mogę znaleźć nic dla siebie.

Więc tak: Mam klacz jednorożca, achał-tekińską (przodujące um to : wytrzymałość, skoki, ujeżdżenie ) BLUPuje ją od wczoraj sposobem Lubelaka i przed wiekiem 10 lat BLUP rósł bardzo szybko, a teraz klacz ma 12 lat i 2 miesiące i BLUP stanął na poziomie 91.33, dodam że ma pogrubione dwie umiejęstości (wytrzymałość i ujeżdżenie) i za nic nie mogę pogrubić skoków... ma w biekach przełajowych 38 wygranych zawodów, w skokach 11, a w ujeżdżeniu 1. Jej umiejętności w skokach w ogóle nie rosną nawet jak daje na zawody i je wygrywa :/ stanęły na 55.03 .
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

BLUP stanął w miejscu Empty
PisanieTemat: Re: BLUP stanął w miejscu   BLUP stanął w miejscu I_icon_minipostSob Kwi 23, 2011 5:57 am

Wejdź w przejażdżki, w stromy stok, zaznacz 1 godzinę i sprawdź, czy to coś ci będzie jeszcze dodawać do skoków, czy tylko samą energię zabierać...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Volkovia
W skromnych progach Zagrody
Volkovia


Nick w grze : Volkovia
Liczba postów : 304
Dołączył : 28/02/2011

BLUP stanął w miejscu Empty
PisanieTemat: Re: BLUP stanął w miejscu   BLUP stanął w miejscu I_icon_minipostSob Kwi 23, 2011 6:04 am

A lekcje?

Może zanim odkryłaś sposób na blupowanie, to wysyłałaś konia gdzie popadnie i sobie przy okazji zamknęłaś drogę do zrobienia wszystkiego elegancko po kolei i ładnego BLUP?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3187635
madzia19964
Raczkujący
madzia19964


Liczba postów : 53
Dołączył : 12/04/2011

BLUP stanął w miejscu Empty
PisanieTemat: Re: BLUP stanął w miejscu   BLUP stanął w miejscu I_icon_minipostSob Kwi 23, 2011 8:39 am

właśnie nie, zaczęłam już się nią zajmować dobrze odkąd skończyła 8 miesięcy, na lekcje też daję ją codziennie.

1h stromego stoku daje 0.81 do skoków. Dawać ją na te przejażdżki?
Powrót do góry Go down
Volkovia
W skromnych progach Zagrody
Volkovia


Nick w grze : Volkovia
Liczba postów : 304
Dołączył : 28/02/2011

BLUP stanął w miejscu Empty
PisanieTemat: Re: BLUP stanął w miejscu   BLUP stanął w miejscu I_icon_minipostSob Kwi 23, 2011 8:40 am

jeszcze pytasz? jak daje coś, to wysyłaj.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3187635
madzia19964
Raczkujący
madzia19964


Liczba postów : 53
Dołączył : 12/04/2011

BLUP stanął w miejscu Empty
PisanieTemat: Re: BLUP stanął w miejscu   BLUP stanął w miejscu I_icon_minipostSob Kwi 23, 2011 8:50 am

No ja nie dokońca sie znam, to pierwszy mój koń którego BLUPuje tak na poważnie Smile

Powysyłałam ją na te przejażdżki i ma teraz 13 lat i 8 miesięcy i 100BLUP Smile. Chyba jak na pierwszego konia BLUPowanego specjalnie to dobrze mi poszło Smile
Dzięki za podpowiedź ze stromym stokiem Smile temat można zamknąć
Powrót do góry Go down
Volkovia
W skromnych progach Zagrody
Volkovia


Nick w grze : Volkovia
Liczba postów : 304
Dołączył : 28/02/2011

BLUP stanął w miejscu Empty
PisanieTemat: Re: BLUP stanął w miejscu   BLUP stanął w miejscu I_icon_minipostSob Kwi 23, 2011 8:51 am

To młodziutka. Moje konie mają 100 w wieku około 17 lat.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3187635
madzia19964
Raczkujący
madzia19964


Liczba postów : 53
Dołączył : 12/04/2011

BLUP stanął w miejscu Empty
PisanieTemat: Re: BLUP stanął w miejscu   BLUP stanął w miejscu I_icon_minipostSob Kwi 23, 2011 8:57 am

miała by w wieku ok. 11-12 gdyby nie to że BLUP stanął i nie miałam pomysłu co zrobić Smile
Powrót do góry Go down
Furia
ZAGRODZIANIN
Furia


Nick w grze : Kara_fryza
Liczba postów : 562
Dołączył : 21/02/2011

BLUP stanął w miejscu Empty
PisanieTemat: Re: BLUP stanął w miejscu   BLUP stanął w miejscu I_icon_minipostSob Kwi 23, 2011 7:34 pm

Tak przy okazji tematu jako ciekawostka:

Z Klepsydrą Kronosa koń jest w stanie osiągnąć +100 BLUP w wieku 10 lat. Bez Klepsydry Kronosa koń jest w stanie osiągnąć +100 BLUP dopiero w wieku ok 14 lat.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=282990
Furia
ZAGRODZIANIN
Furia


Nick w grze : Kara_fryza
Liczba postów : 562
Dołączył : 21/02/2011

BLUP stanął w miejscu Empty
PisanieTemat: Re: BLUP stanął w miejscu   BLUP stanął w miejscu I_icon_minipostNie Kwi 24, 2011 5:56 pm

Poprawka, dziś mi się udało osiągnąć blup +100 na samych objęciach w wieku 10 lat ale na samym pograniczu... W ostatni przeddzień urodzin pogrubiłam trzecią umiejętność. Ale to się da zrobić tylko dając koniowi jakieś artefakty do zawodów (żeby szybko wygrał min. 20 zawodów) i trzeba stosować tą zasadę karmienia. Inaczej nie starczy energii, żeby pogrubić wszystkie umiejętności i faktycznie dużo później uda się osiągnąć +100 blup.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=282990
Sponsored content





BLUP stanął w miejscu Empty
PisanieTemat: Re: BLUP stanął w miejscu   BLUP stanął w miejscu I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
BLUP stanął w miejscu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» BLUP na poziomie 91.33
» BLUP nie rośnie
» 100 BLUP
» BLUP w 10 latek!!
» Wstrzymany BLUP

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: