Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Dzień dobroci dla... ludzi ;D

Go down 
+44
astral
Ow
Diana375.
Artrea
Liptonka13
Anett1906
agix
nevinowa
ardnasak
ilofhorses
Koniara*
sajgon
Linea2010
zabaykowa
Bluee
Sheila86
Truskaffkaa
Hoping.
Nicarielle
Malto
Nevarra
blueberry.
LadyArvena
ZetkaEmka
Ejli
Julinda010
weila123
Aglyss
Róża-chodowca9
Uśmieszek
Broszka
Star-x3
hanka1998
Aki
Asiuu
EveDallas
Pati...xd
Sweet Rabbit
Madela
Frania26.
katty88888
Sakura
Guzik
Barson1990
48 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Dzień dobroci dla... ludzi ;D Empty
PisanieTemat: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D I_icon_minipostWto Lut 07, 2012 4:54 pm

Kochani, ostatnio na Zagrodzie nadeszła moda na kłótnie, oskarżenia, dogryzanie, itp, itd,...
A może zrobimy sobie Dzień Dobroci dla Ludzi. Proponuję aby w tym watku wpisywać podziekowania, pozdrowienia, pochwały. Naprawmy atmosfere na Zagrodzie:)
Proszę jednak o nie umieszczanie kąśliwych, ironicznych treści. Osobiście dopilnuje, żeby takowe od razu znikały. Tu ma być miło:)
Wątek bedzie otwarty tylko dzisiaj wiec śpieszcie się...
Powrót do góry Go down
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D I_icon_minipostWto Lut 07, 2012 5:12 pm

Chciałabym podziękować wszystkim, którzy pomogli mi w grze i dążeniu do sukcesów.
Przede wszystkim:
1) pszczolka182
2) Jetrel
3) martusiak158
4) symilla
5) Maagda

Oraz tym, z którymi zawsze mogą swobodnie porozmawiaćSmile

Dziękuję za motywację, wspieranie i wszystkie miłe słowa!! Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
Guzik
Przyjaciel Zagrody
Guzik


Nick w grze : guzikova :D
Liczba postów : 838
Dołączył : 13/12/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D I_icon_minipostSro Lut 08, 2012 12:00 am

To i ja z siebie coś wyduszę Smile
Dziękuję wszystkim ludziom z Zagrody, z którymi miałam kiedyś kontakt w wątku czy na czacie. Dziękuję Tobie lisiczko i innym Moderatorom i Adminom z Zagrody za opanowanie tej ciężkiej sytuacji na Zagrodzie, bo zaczynał wkradać się tutaj nieład i hałas czego dotąd nie było lub było w małych ilościach.
I jeszcze jedno - chcę podziękować Koniarze54 vel. Philipkowi za bardzo miły kontakt na Gadu, zarówno jak na czacie czy w wątkach i za zrozumienie, gdy czasem po prostu nie mogę się odezwać. Phil Dzień dobroci dla... ludzi ;D 4074547142
Chcę podziękować Sakurze za to, że zawsze służy pomocną ręką. Sakura Dzień dobroci dla... ludzi ;D 4074547142
Chcę podziękować Frani, która od samego początku trzyma "na nogach" SoE i zawsze służy pomocą. Frania Dzień dobroci dla... ludzi ;D 4074547142
Chcę podziękować jeszcze wielu osobom - Bezbarwnej za to, że jest kiedy jest potrzebna za to, że gdy miała u mnie współ. nic nie zniszczyła (choć i tak się tego po niej nie spodziewałam;)), arlyn za to, że udostępnia swoje konto aby hodowla mogła ruszyć i za to, że cudownie u niej się pracuje (nie cały czas, ale gdy mogę to tak;)), Sabuli za ten sam powód co u Bezbarwnej.
Sweet Rabbit za wspólną hodowlę.
Całej hodowli SoE za to, że zawsze są i zawsze rozumieją. Dziękuję Dzień dobroci dla... ludzi ;D 4074547142
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=147468
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D I_icon_minipostSro Lut 08, 2012 1:54 am

Guziczku, jeszcze nie za bardzo miałam okazję wyciągnąć pomocną dłoń, ale dziękuję za te ciepłe słowa Very Happy. Tobie dziękuję za to, że zawsze zrozumiesz, gdy popełnię jakiś błąd lub czegoś nie wiem, a Ty cierpliwie mi to wytłumaczysz bez cienia krytyki mojej osoby Smile.

Dziękuję ekipie Stars of Europ za to, że z Wami jestem, że z Wami pracuję i wybaczacie mi moje zagrywki, chociaż nie zawsze były w porządku wobec wszystkich Smile.

Dziękuję Lady Arvence za to, że jest świetnym Administratorem naszej Zagrody, za to, że zawsze pomoże, doradzi, w żaden sposób nie wywyższa się z racji pełnionej funkcji, nigdy nie kłóci się w żadnej dyskusji i nikogo nigdy nie wyzywa, za to, że stworzyła bardzo wiele pomocnych rzeczy, jak poszczególne działy forum, poradnik dla oszukanych osób, Biało-Czarną Listę oraz za to, że zawsze, gdy do niej napiszę z jakąś prośbą, nigdy tego nie zbagatelizuje, tylko spełnia moją prośbę Smile.

Dziękuję Lubelkowi za to, że jest tak samo wspaniałym Adminem, jak Lady Arvenka, nie raz robił za rozjemcę w trakcie zajadłych sporów, nie dyskryminował mnie, jak na początku mojej obecności na forum popełniłam ogromną gafę, tylko naprawił sprawę i było wszystko w porządku Smile. Dziękuję za to, że zawsze wkleja najfajniejsze zdjęcia, obrazki i filmiki na forum dla naszej rozrywki. Dziękuję za to, że jest jednym z najbardziej czynnych aktywistów przeciwko ACTA, że okazuje się równie buntowniczą osobą, jak ja i potrafi z przytupem zaprotestować przeciwko czemuś, co wpłynie na nas wszystkich radykalnie, jeżeli wejdzie w życie Smile.

Malto, jesteś jedną z najsympatyczniejszych osób, jakie znam w grze, w dodatku jesteś obowiązkowa, nigdy nie zostawisz hodowli na lodzie, żeby musiała główkować, co w danym momencie zrobić, zawsze służysz pomocą, radą i dobrym słowem Very Happy. Już wcześniej pisałam gdzieś, że od jakiegoś czasu myślałam nad tym, że chciałabym z Tobą pracować Smile

Frania, jesteś najlepszą osobą, jaką zarząd Stars of Europe oraz cała hodowla mogły mieć na tym stanowisku Very Happy. Szkoda, że od samego początku nie zostałaś wybrana Smile. Najaktywniej działałaś na rzecz hodowli nawet wtedy, gdy zarząd był poza Twoim zasięgiem Very Happy. Mianowanie Ciebie na to stanowisko było najlepszą decyzją, jaką hodowla mogła podjąć Very Happy

Dziękuję również wszystkim, z którymi mam tutaj dobry kontakt, z którymi nigdy się nie pokłóciłam, którzy nie wywołują z resztą kłótni oraz wszystkim, którzy oddali swoje głosy na moja maść Very Happy. Bardzo zależało mi na tym, aby moja mozolna praca nie poszła na marne i udało się Very Happy. Dzięki Wam wszystkim, którzy pomogliście mi, gdy potrzebowałam pomocy Very Happy

Dziękuję tym, dzięki którym Zagroda w ogóle powstała. Gdyby nie to, nadal byłabym zielona w wielu sprawach, tutaj znalazłam to, czego potrzebowałam, aby gra była dla mnie przyjemnością Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
katty88888
Przyjaciel Zagrody
katty88888


Nick w grze : katty88888
Liczba postów : 469
Dołączył : 04/12/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D I_icon_minipostSro Lut 08, 2012 2:07 am

A ja chchiałam tak ogólnie bez wymieniania, podziękować wszystkim miłym osobom, które tworzą to wspaniałe miejsce. Smile
Tym którzy cierpliwie odpowiadają na moje często pozbawione sensu pytania i tłumaczą coś na co sama nigdy bym nie wpadła. Very Happy
Tym którzy pomogli mi z wykonaniem dokonań, szczególnie z dokonaniem 91, do którego dostałam konia całkowicie bezinteresownie za co jestem wdzięczna Dzień dobroci dla... ludzi ;D 4074547142

Dziękuję także wszystkim osobom z którymi miałam przyjemność rozmawiać, a których nie poznałabym gdyby nie Zagroda Very Happy

A także wszystkim osobom, które stworzyły to miejsce i pilnują, żeby było przyjazne i pozbawione kłótni


Wszystkim Bardzo Dziękuję Dzień dobroci dla... ludzi ;D 4074547142
Powrót do góry Go down
Frania26.
ZAGRODZIANIN
Frania26.


Nick w grze : Frania26.
Liczba postów : 407
Dołączył : 11/03/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D I_icon_minipostSro Lut 08, 2012 3:44 am

Dziękuję bardzo Dziękującym Mi :*
Guziczek i Sakura :* Bez Was SOE nie byłaby sobą Smile Dzień dobroci dla... ludzi ;D 4074547142
Dziewczynki Moje: Guzik, Barwna, Kotek, Arlyn, Sakura, Koniara, Sabula, Malciapciak, Mustang, Kavcia, Asiuu, Pati Dzień dobroci dla... ludzi ;D 4074547142
gdyby nie wy sama nie dałabym rady, działamy razem i się wspieramy w każdej złej chwili, możemy na siebie liczyć bez nie potrzebnych kłótni i sporów. Spędzamy ze sobą naprawdę mnóstwo czasu i dobrze że umiemy się dogadać. Hodowli nie tworze ja czy zarząd - SOE tworzymy MY i mam nadzieje że w Nasze szeregi nie wtargnie między Nas nikt kto by mógł zakłócić tą współpracę

Lisica - Dziękuję za pomoc, miłe rozmowy, wspieranie, zawsze dobre słówko i te ciepłe buziaki co rano Very Happy Kocham :* Dzień dobroci dla... ludzi ;D 2401266720 Dzień dobroci dla... ludzi ;D 4074547142
Lubelak - bez Ciebie nic nie było by tym czym jest :* jesteś ze mną od samego początku na howrse, Dziękuję za wprowadzenie w grę, mnóstwo przegadanych godzin, a także wsparcie i rozśmieszanie Smile Dzień dobroci dla... ludzi ;D 4074547142
Isma stara Laurelon - za wszystko :* za zaufanie i podarowanie mi pierwszego jednorożca w grze mimo iż nie znałyśmy się bardzo Smile Dzień dobroci dla... ludzi ;D 4074547142
Anett1906 za wytrzymywanie mojego marudzenia i ciągłych próśb o boksik do treningów :* Dzień dobroci dla... ludzi ;D 4074547142
playerxyz za wprowadzenie do gry i naukę treningów oraz wszystkie potrzebne wskazówki :* Dzień dobroci dla... ludzi ;D 4074547142
Katarzynkaa13 za miłe długie rozmowy o grze i nie tylko Smile:* Dzień dobroci dla... ludzi ;D 4074547142
Oraz wszystkim których nie wymieniłam a wiedzą że w jakiś sposób mi pomogli, i są ze mną.
DZIĘKUJĘ :* Dzień dobroci dla... ludzi ;D 4074547142


Ostatnio zmieniony przez Frania26 dnia Sro Lut 08, 2012 7:46 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Madela
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 111
Dołączył : 13/04/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D I_icon_minipostSro Lut 08, 2012 4:05 am

Ja tak oszczędnie :
Is95 - strasznie miła , pomocna , uczciwa , ogólnie bez jakiegokolwiek zarzutu
anEcia4 - po prostu zwykła , miła , bardzo fajnie się z nią pisze
Carmin - druga po prostu fajna i tyle Wink
szarusia , tygryshek , Lady Averna - bardzo mili , pomocni , też nie można o nich nic źle mówić
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D I_icon_minipostSro Lut 08, 2012 4:21 am

Ja dziękuję wszystkim z Zagrody, za to że mnie wspierali i nie obrażali się na mnie gdy jakieś złe słówko czy gest wyleciał. Szczególnie:
Członkom RoR, że nie są źli na mnie że zawiesiłam u mnie hodowlę
Guziczkowi za wspólną hodowlę i wspieranie mnie, gdy było mi smutno że moja jednoroga Kayah może umrzeć
Lubelaczkowi za te konie do GP, na które mnie nie stać - dziękuje za Jungle Monster'a który przekroczył u mnie 780 um. i duży boks z prysznicem dla niego
safci001 której na Zagrodzie nie ma, za rzepkę do dokonania
Lisiczce... za bycie modem i szczególne pilnowanie porządku w tych dniach z kłótniami
Lufie12 za jednoróżkę arabską z nie małym PG, jako bardzo płodną jednorogą klacz do dokonania by wyhodować rogacza
Arvence za założenie Zagrody!
Modom i adminom za pilnowanie porządku u Mgły



Oraz wszystkim innym!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Pati...xd
Przyjaciel Zagrody
Pati...xd


Nick w grze : Pati...xd
Liczba postów : 4498
Dołączył : 01/08/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D I_icon_minipostSro Lut 08, 2012 4:26 am

Dziękuje Philipkowi (koniara54) za przyjecie mnie do hodowli mimo mojego małego doświadczenia.

Dziękuje Kotkowi i arlyn za pomoc w dokończeniu koni w hodowli

Dziękuje ekipie Stars of Europe za to że jeszcze mnie nie wywaliliście, za miłą atmosferę i świetną współprace.

Dziekuje LadyAvrenie i Lubelakowi oraz moderatorom za bycie świetną ekipą pracującą nad Zagrody Mgły i za to że powstało takie wspaniałe forum gdzie nie muszę się bać pytać nawet o głupie rzeczy, bo bez Zagrody do dzisiaj bym była jeszcze zielona w Howrse

Dziekuję wszystkim tym których nie wymieniłam, a coś dla mnie zrobili





Jeszcze raz bardzo DZIĘKUJE :* :* :* :* :* :*
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3288
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D I_icon_minipostSro Lut 08, 2012 5:11 am

Dziękuję Guzikowi, Sweet Rabbit, Lubelakowi i innym, którzy pomogli mi w którymkolwiek dokonaniu;0
dziękuję Julis, bez której nie byłoby mnie ani na Hwr, ani na ZM.
Dziękuję wszystkim, z którym miło rozmawiałam kiedykolwiek czy to na zagrodzie czy na howrse.
Dziękuję wszystkim miłym osobą, że wytrzymały ze mną;0
I ogólnie modom i adminom za pilnowanie porządku.
I dziękuję tym, którzy mi wytykają błędy w postach - bo ja taka nieogarnięta jestem;0
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Go??
Gość
Anonymous



Dzień dobroci dla... ludzi ;D Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D I_icon_minipostSro Lut 08, 2012 5:17 am

Tak więc skoro już mamy ten dzień dobroci to dziękuję wszystkim zarówno tutaj na Zagrodzie jak i na Howrse,za umilanie mi gry i czasu spędzonego z wami Smile Mam nadzieję,że tak już zostanie Smile
Powrót do góry Go down
Asiuu
Już coś wie
Asiuu


Liczba postów : 102
Dołączył : 27/12/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D I_icon_minipostSro Lut 08, 2012 6:40 am

Frania, jesteś wielka! <33333
Malciaciak niemniej, zawsze Cię podziwiałam za wytrwałość w jednoosobowej hodowli i w najlepszych mieszankach Smile i przemiła osoba, tak jak Frania i reszta SoE Smile
dziękuję nadia.amorek na pomoc przy zadaniach Smile
Powrót do góry Go down
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D I_icon_minipostSro Lut 08, 2012 7:22 am

Dziękuję wszystkim z Zagrody <33
Dziękuję APX oraz nadii.amorek za miłą współpracę przy cobach i trakenach <33
Dziękuję całej hodowli Feria del Caballo za przyjecie mnie z powrotem w swoje progi oraz miłą atmosferę <333
Dziękuję całej hodowli Błędne Pszczoły za wspaniałą współpracę oraz miłą atmosferę <333
Dziękuję Arvence, Lubelakowi i lisiczce za pomocną dłoń <33
Dziękuję MCuser'owi za to, że pokazał mi howrse <33

Jakbym kogoś pominęła to bardzo przepraszam =*
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D I_icon_minipostSro Lut 08, 2012 7:34 am

A coś się stanie, jak podziękuję całej Zagrodzie?
A więc dziękuję Wam za:
- pomoc w dokonaniach
- ciekawe rozmowy
- miłą atmosferę
- ZA WSZYSTKO!!! Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D I_icon_minipostSro Lut 08, 2012 7:36 am

A ja chciałabym podziękować Lubelakowi że dzięki niemu w ogóle wróciłam na Zagrodę. Smile

A poza tym wszystkim dzięki którym chętnie tu wracam Wink
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

Dzień dobroci dla... ludzi ;D Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D I_icon_minipostSro Lut 08, 2012 8:01 am

ja podziękuję całej Zagrodzie:
- za pomoc
- za miłą atmosferę (zazwyczaj)
- i za to, że po prostu jest!
I love you
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
Uśmieszek
ZAGRODZIANIN
Uśmieszek


Nick w grze : Uśmieszek06
Liczba postów : 1132
Dołączył : 09/12/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D I_icon_minipostSro Lut 08, 2012 8:03 am

Przede wszystkim chcę podzienkować poziomce22, za wielką pomoc przy grafice i szablonach na blog.onet. Sakurze za to, że pomogła mi się dostać do HA i, że miło się z nią rozmawia. Philipkowi, ZetceEmce, Gwiazdce, Gwiazdeczce i innym za to, że są. Guzikowi za wszystko i oczywiście Malto - za wałacha na GP i cenne wskazówki - jesteś też jedną z najsympatyczniejszych osób, które poznałam na Zagrodzie. Dziękuję moderatorom za to, że forum jest takie jakie jest. Smile Mam nadzieję, że nie pominęłam nikogo.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=295856
Róża-chodowca9
Już coś wie
Róża-chodowca9


Nick w grze : Róża-chodowca
Liczba postów : 183
Dołączył : 23/09/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D I_icon_minipostSro Lut 08, 2012 8:04 am

Ja chciałam podziękować myszce i pszczółce oraz przeprosić wszystkich za tą zbiórkę. Dzień dobroci dla... ludzi ;D 2800097083
Temat pojawi się za chwilę.
Powrót do góry Go down
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D I_icon_minipostSro Lut 08, 2012 8:22 am

Chciałabym podziękować:
Moderatorom, za ich trud włożony w pilnowanie porządku na forum, niezmierną cierpliwość w stosunku dla graczy, niejednokrotne zarywanie nocy, aby utrzymać porządek na Nocnych Markach i tworzenie poradników.
Administratorom, za to, że stworzyli polską wersję Howrse, dzięki czemu nie musimy trudzić się z elektronicznymi tłumaczami. Za to jak się starają, aby polepszyć grę. Dodają nowości i promocje. Na nasze życzenie, pojawiają się na forum.
Wszystkim miłym graczom, którzy tworzą wspaniałą atmosferę Howrse, pomagają innym, odpowiadają na forum i zaprzyjaźniają się z nami.
iri za niezmierną cierpliwość w tłumaczeniu mi języka i niemieckiego i napisanie kilku projektów.
SailorSny za to, ze jest moja najlepszą przyjaciółką.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D I_icon_minipostSro Lut 08, 2012 9:27 am

I już bym zapomniała -

Dziękuję Haneczce, przepraszam - Hance za fajne rozmowy na Zagrodzie, fajne wymówki na czacie, za wywoływanie razem ze mną śmiesznych kłótni publicznych, ogólnie... Heneczko, przepraszam - Hanko za wszystko!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
weila123
W skromnych progach Zagrody
weila123


Liczba postów : 361
Dołączył : 17/05/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D I_icon_minipostSro Lut 08, 2012 9:43 am

Ja tak ogólnie. Dziękuję :

- członkom Zagrody za wszystkie porady i odpowiedzi na moje pytania I love you
- wszystkim osobom , które pomagały mi zrozumieć język HTML I love you
- mojej starej ekipie z hodowli Excellent Shetland* , która już nie istnieje za ... za WSZYSTKO ! I love you I love you
Dziękuję też za to , że jest takie wspaniałe forum jak Zagroda Mgły.

DZIĘKUJĘ ! Dzień dobroci dla... ludzi ;D 4074547142

Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D I_icon_minipostSro Lut 08, 2012 10:13 am

Sweet Rabbit napisał:
I już bym zapomniała -

Dziękuję Haneczce, przepraszam - Hance za fajne rozmowy na Zagrodzie, fajne wymówki na czacie, za wywoływanie razem ze mną śmiesznych kłótni publicznych, ogólnie... Heneczko, przepraszam - Hanko za wszystko!

Ooo! Jak mogłam zapomiec o Rabbitce! (czyt. Rabbicie). Dziękuję za nasze kłótnie i rozmówki na czacie :*
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Julinda010
Już coś wie
Julinda010


Nick w grze : Julinda010
Liczba postów : 139
Dołączył : 30/12/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D I_icon_minipostSro Lut 08, 2012 11:07 am

Więc...
milens21-dzięki za wspólną hodowlę angloarabików,jesteś miła i pomocna (nawet w realu!) cóż...sami możecie się przekonać ; )
nuta123-w hodowli rogów od zawsze!Tematy wspólne są,naprawdę,miła osóbka. Dzień dobroci dla... ludzi ;D 2996844040
Lusia20-czasem trudno do Ciebie dotrzeć,ściągasz na lekcjach,ale to tylko małe rysy...Jedno jest pewne-da się je zamalować.Dziękuję. sunny
Za osoby,które pomogły na forum gry,tu i w realu.
!!!THX!!!
Powrót do góry Go down
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D I_icon_minipostSro Lut 08, 2012 12:03 pm

Chciałąbym przeprosić hankę,za mówienie na nią Haneczka,i wnerwianie jej innymi sposobami..
I dziękuję wszystkim z którymi rozmawiałam,za to że odpędzili ode mnie nudę.

THANK YOU!
Dzień dobroci dla... ludzi ;D 546975209
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D I_icon_minipostSro Lut 08, 2012 12:04 pm

Ejli napisał:
Chciałąbym przeprosić hankę,za mówienie na nią Haneczka,i wnerwianie jej innymi sposobami..
I dziękuję wszystkim z którymi rozmawiałam,za to że odpędzili ode mnie nudę.

THANK YOU!
Dzień dobroci dla... ludzi ;D 546975209

nie przepraszaj, to TY mnie ratujesz od nudy ;D
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D I_icon_minipostSro Lut 08, 2012 12:46 pm

No to i ja się odezwę. Smile
Dziękuję Perro i Mylene, których tutaj nie ma, za to, że jeszcze gram w Howrse. <3
Dziękuję Lubelakowi za rozmowy na GG, za protest przeciw ACTA, za kilkugodzinne wyłączenie ZM, przez które mało zawału nie dostałam. xD
Dziękuję całej ekipie SoE za wyrozumiałość - dziewczyny ,tęsknię za Wami!
Dziękuję mojej kochanej grupie chatowej, a w szczególności Wisth, SailorSny, Hance i Ejli za wspólne pogaduchy i wyprawę na Księżyc. Smile (Jak kogoś pominęłam to przepraszam)
Dziękuję Sakurze za to, że niedługo założę zeszycik i będę sobie zapisywać Twoje cytaty. Smile Pozytywnie, oczywiście.
Dziękuję Arvence, Gwizdce, lisiczce i reszcie modów ZM za przejście przez trudne momenty
Dziękuję Malto i innym osobom, które pomagały zaliczyć zadanie 91
Dziękuję APX za opowieści o duchach
Dziękuję wszystkim osobom, dzięki którym Zagroda jest bardzo fajnym miejscem. Smile

Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D I_icon_minipostSro Lut 08, 2012 12:51 pm

Hmm... Jak już tak piszę, to chcę w szczególności podziękowac czatowej grupie:
-Ejli (kochającej reggae xD)
-ZetceEmce (wyprawa na księżyc xD)
-Wisth (wspólna załamka loterią)
-SailorSny (GG czy czat? xD)
- Paulax9 (Dzieciarnia!!! xD)
- Malto (Mamuśka! xD)
- Sweet Rabbit (czatowe sprzeczki xD)

I wielu, wielu innym! Nie tylko z czatu, dziękuję całej Zagrodzie za miły klimat i fajne tematy. Bez was nie byłoby mnie tu już dawno! Very Happy


Ostatnio zmieniony przez hanka1998 dnia Pią Lut 10, 2012 8:32 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D I_icon_minipostSro Lut 08, 2012 12:55 pm

hanka1998 napisał:
Sweet Rabbit napisał:
I już bym zapomniała -

Dziękuję Haneczce, przepraszam - Hance za fajne rozmowy na Zagrodzie, fajne wymówki na czacie, za wywoływanie razem ze mną śmiesznych kłótni publicznych, ogólnie... Heneczko, przepraszam - Hanko za wszystko!

Ooo! Jak mogłam zapomiec o Rabbitce! (czyt. Rabbicie). Dziękuję za nasze kłótnie i rozmówki na czacie :*

W końcu przyzwyczaiłaś się do Rabbita, Rabbitka poszła w las Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D I_icon_minipostSro Lut 08, 2012 1:10 pm

Jeju, tylu osobom chciałabym podziękować... Rok to byłby za mało... To tak pokrótce, jeśli kogoś ominę - przepraszam. Te osoby i tak wiedzą, ze są dla mnie ważne.

Lubelak - dziękuję za pomoc w ożywieniu Zagrody Mgły. Bez ciebie nie wiem jak to wszystko by się potoczyło...
Furia - jedyna, którą dotychczas miałam okazję spotkać na żywo. Z którą też trochę tematów się obgadało i w grze i w realu.
Lisiczka - osoba na której wiem, ze mogę polegać. W ostatnich dniach szczególnie jestem ci wdzięczna za radzenie sobie z tym bałaganem Wink

Herma, Truskaffkaa (dawna Zdara), Czeko, kunie (nie grająca już od dawna), mycha, Horsissa (dawna Korbar/Dromak), szosa (która już mnie pewnie nie pamięta Wink ), pszczółka (za pewną dawną ciekawą rozmowę... Lata temu, zanim została modem...), MysticsDream, Star-x3, zuczek, astral, Nevarra, Malto, Róża-chodowca, ZetkaEmka, Sheila86, gracja_m, Anulek (wspólne zainteresowania Wink ), aleksandrowa, Bartol676, hanka, guzikova, nadia, uśmieszek, Sweet rabbit, koralikowa, Frania, Sakura, Jacusiek... [kolejność przypadkowa]
To tylko część ludzi, którym jestem naprawdę wdzięczna za to, że są. Bez was wszystkich ta gra, to forum nie byłoby tym, czym jest. Prawdopodobnie gdyby nie wy - już dawno przestałabym grać. To ludzie tworzą grę, to ludzie tworzą atmosferę, to dla ludzi się gra. Wszystkie wymienione osoby, oraz duża część niewymienionych - jesli czegoś potrzebujecie, wiedzcie, że zawsze możecie na mnie liczyć. No prawie zawsze Wink

Dziękuję wam

Przepraszam też wszystkie osoby, które kiedykolwiek swoją wypowiedzią uraziłam. Jeśli tak się stało, to nieumyślnie. Czasem też nie da się inaczej, szczególnie gdy sprawa dotyczy kilku osób. Zawsze ktoś będzie się czuł poszkodowany... Jeszcze raz przepraszam


Ostatnio zmieniony przez LadyArvena dnia Sro Lut 08, 2012 2:21 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Dzień dobroci dla... ludzi ;D Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D I_icon_minipostSro Lut 08, 2012 1:21 pm

Ja mimo iż zarejestrowałam się tu niedawno chciałabym podziękować wszystkim z całej ZM! Laughing Mam nadzieję, że te kłótnie które się teraz dosyć często tworzą ustaną na wieki...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Sponsored content





Dzień dobroci dla... ludzi ;D Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Dzień dobroci dla... ludzi ;D
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Komputerowe wersje ludzi
» Dlaczego większość ludzi jest praworęczna
» Dzień Pań
» Dzień dobry
» Dzień Dziecka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Archiwum aktualności-
Skocz do: