Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Dzień dobroci dla... ludzi ;D

Go down 
+44
astral
Ow
Diana375.
Artrea
Liptonka13
Anett1906
agix
nevinowa
ardnasak
ilofhorses
Koniara*
sajgon
Linea2010
zabaykowa
Bluee
Sheila86
Truskaffkaa
Hoping.
Nicarielle
Malto
Nevarra
blueberry.
LadyArvena
ZetkaEmka
Ejli
Julinda010
weila123
Aglyss
Róża-chodowca9
Uśmieszek
Broszka
Star-x3
hanka1998
Aki
Asiuu
EveDallas
Pati...xd
Sweet Rabbit
Madela
Frania26.
katty88888
Sakura
Guzik
Barson1990
48 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 I_icon_minipostSro Lut 08, 2012 1:37 pm

Od razu mówię, ze będzie krótko i węzłowato Razz
W pierwszej kolejności wielkie podziękowania dla całej ekipy ZM, za to że w ogóle takie forum powstało (w szczególności dla LadyArveny za zaproszenie mnie tutaj Smile) i jeszcze się nie rozpadło, że czasem ten chaos uporządkują i postawią na nogi.
W drugiej - dziękuję wszystkim użytkownikom - zwyczajnie dlatego "że są"... Bez nich sama idea ZM by upadła.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 I_icon_minipostSro Lut 08, 2012 2:06 pm

No ładnie, temat - rzeka Very Happy

Niemniej nie mogę się nie dołączyć - tyle że może być ciężko, zważywszy na mój staż zagrodowo/howrse'owy oraz wrodzoną sklerozę, wymienić z nicków wszystkie osoby, którym jestem za cokolwiek wdzięczna... A tych osób jest naprawdę sporo. Wiec może ogólnie? Żeby przypadkiem kogoś nie pominąć?

Przede wszystkim dziękuję twórcom Zagrody za to, że powołali do życia "alternatywę" dla forum howrse - chwała Wam!
Dziękuję użytkownikom Zagrody, za to, że tworzycie to miejsce - gdyby nie Wy, forum mogłoby być kolejnym martwym adresem, jakich masa w internetowym światku.
Dziękuję za wszelkie wspólne działania! Za to, że Zagroda kojarzy się z uczciwością, a dzięki temu człowiek nie boi się puścić w obieg konia, za którego mógłby zgarnąć wór Equus czy parę kuponów (tak, chodzi mi o komitet kolejkowy do zadania nr 91... nigdzie indziej bym się na to nie odważyła) Smile
Dziękuję za miłe pogadanki na czacie i nie tylko - niektórzy z Was doprowadzają mnie do głupawki, ale to tylko Wam się chwali - śmiech to zdrowie Very Happy
Dziękuję za możliwość przyłączenia się do czołowej hodowli Shagya! Ekipa pierwszorzędna, a Ty, Franiu, trzymaj się dzielnie, pomogę na 100%!
Dziękuję też osobom, które nieczęsto zaglądają na forum, lub nie mają tu konta, a które w jakikolwiek sposób pomogły mi w grze - jesteście super, kłaniam się w pas Smile
I, już tak uderzając w osobisty ton, dziękuję, że mnie tu tolerujecie i nie dajecie odczuć słowem czy gestem, że dzieli nas mniejsza lub większa różnica wieku (dla Dzieciarni mogłabym być na siłę matką Very Happy), a tym samym nie odstaję od grupy zagrodowców Wink To naprawdę miłe Smile

Zdaję sobie sprawę faktu, że pewnie coś pominęłam - co jednak nie znaczy, że sprawy, których nie wspomniałam, nie są dla mnie ważne Smile Przywiązuję się do ludzi, więc jeśli ktoś był w stosunku do mnie w porządku, ma moją dozgonną wdzięczność Smile

Pozdrawiam wszystkich i oby Zagroda łączyła nas, a nie dzieliła Wink


Ostatnio zmieniony przez Malto dnia Sro Lut 08, 2012 2:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Nicarielle
Nowy
Nicarielle


Nick w grze : Nicarielle
Liczba postów : 35
Dołączył : 05/02/2012

Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 I_icon_minipostSro Lut 08, 2012 2:08 pm

W końcu zdecydowałam się, co też chciałabym napisać. Chciałabym podziękować tym paru osóbkom, które mnie powitały, a także przeprosić wszystkich za to, jaką zadziorą jestem.
A także podziękować Sakurze0001 za specjalną ofertę kupna jednej z Gwiazd Europy, oraz - co się z tym łączy - naprawdę szybkiej odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=131889
Hoping.
Przyjaciel Zagrody
Hoping.


Nick w grze : Paulax9
Liczba postów : 1176
Dołączył : 02/01/2012

Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 I_icon_minipostSro Lut 08, 2012 2:27 pm

Chciałabym podziękować:
hance1998 za naszą Dzieciarnię xd ;**
Malto kolejna Dzieciarnia xd ;*
Star-x3 za pomoc przy prezentacji, a raczej naukę :*
asiiix za jej pomoc i udane transakcje ;**
ZetceEmce za Notes Wędrowniś oraz fundację ;*
Asiaa.(nie wiedziałam jak odmienić nick xd) za pomoc przy kucykowych avatarach oraz fundację ;*
Roksanie2012 za ogólną pomoc na howrse oraz fundację ;**
Kotkowi~ za fundację ;*
Postrzelonej za fundację ;*
Sakurze0001 za pomoc ;*
nadi.amorek za ciekawe rozmowy ;*

I wielu,wielu innym osobom! <3
Powrót do góry Go down
http://ourstories.mojeforum.net/
Go??
Gość
Anonymous



Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 I_icon_minipostSro Lut 08, 2012 5:04 pm

Kochani, jestem naprawde mile zaskoczona odzewem. Zakładając ten wątek miałam wiele wątpliwości czy nie wyjdzie z tego kolejna kłótnia, czy temat nie zostanie opacznie zrozumiany. Przez moment nawet myślałam, żeby go usunąć i jak już weszłam z tym zamiarem na Zagrode zobaczyłam ziarenko nadziei czyli pierwszy post i na dodatek własnie taki, jaki chciałam tu zobaczyc... Temat miał słuzyc oczyszczeniu się ze złych emocji i widzac wpis typu "...długo zastanawiałam sie co tu wpisać..." widzę, że doskonale spełnił swoją rolęSmile Malto napisała "temat rzeka..." i to właśnie swiadczy o tym, jaka jest Zagroda, jacy jestescie Wy... gdyby nie było tutaj tylu pomocnych osób i takiej atmosfery to ta rzeka byłaby tylko wartkim strumieniem:) Za to wszystko serdecznie wszystkim dziękuję. Każda osoba odpowiadajaca w tym wątku otrzymała plus za pomoc w przywróceniu wiary w nasze koleżeństwo


8.02 dobiegł końca ale mam nadzieje, ze ten dzień dobroci zagosci u nas na dłuzszą chwilę. Ponieważ wątek cieszy się sporym zainteresowaniem postanowiłam pozostawic go otwartym jeszcze przez jakiś czas. Serdecznie dziekuję Smile
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 I_icon_minipostSro Lut 08, 2012 5:30 pm

Dodam jeszcze od siebie pewne podziękowania i słowa uznania dla osób, które nie mają styczności z ZM, ale są ze mną na co dzień w Howrse Smile

Na pierwszym miejscu Fryzomaniak - uwielbiam tego cynika Very Happy. Sypnie czasem taką ironią i zarazem humorem, że ze śmiechu spadam z krzesła Very Happy. Zawsze, ale to zawsze mogę na niego liczyć, nigdy jeszcze nie odmówił mi czegokolwiek (no, poza Skrzydlata Laską Hermesa, ale o nią akurat nie pytałam i nie prosiłam Razz). Jeżeli potrzebuję pomocy, mogę walić do niego, jak w dym Very Happy. Fajnie rozmawia mi się z nim przez priv na tematy polityczne, religijne i społeczno-psychologiczne, czyli mój tzw. pierdolec (tylko nie bierzcie tego za wulgaryzm, to takie moje określenie jobla na punkcie czegoś Very Happy). Mój najlepszy kompan na Howrse Very Happy.

Jeżeli kiedykolwiek usunę swoje konto na Howrse, poza końmi ze wspólnych hodowli, które musiałyby do nich wrócić, to własnie on odziedziczy po mnie wszystkie moje prywatne konie Very Happy. Wiem, że zajmie się nimi bardzo dobrze Very Happy. Póki co, m. in. właśnie rozmowy z nim trzymają mnie w tej grze i sprawiają, że nie jest ona taka nudna, jak wtedy, gdy trzeba codziennie wykonywać jedne i te same czynności do znudzenia Razz

aniah, NikaxD, Keplie, Pusiek i Uśmieszek06 (tu akurat z ZM:)) z hodowli Hesker Avets Smile. Bardzo je lubię, zawsze zgadzają się na różne moje dziwne pomysły usprawnienia hodowli, pytają mnie o zdanie, choć nie jestem ani jej założycielką, ani nie mam statusu zarządcy, no i przede wszystkim za to, że przyjęły mnie w swoje szeregi i dały szansę na pokazanie, na co mnie stać z treningiem fiodrow, chociaż przed tą hodowlą nigdy nie blupowałam żadnych galopowców Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Róża-chodowca9
Już coś wie
Róża-chodowca9


Nick w grze : Róża-chodowca
Liczba postów : 183
Dołączył : 23/09/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 I_icon_minipostCzw Lut 09, 2012 3:06 am

A ja pominęłam kilka osób
Dziękuję annrem za konie do wygrywania zawodów oraz za boskiego Gypse, pszczolce182 za fajne rozmowy zanim zostałam modem i za pogaduszki na markach w Boże Ciało- pierwszy dzień wakacji o 10:00. Sweet Rabbit za fajne stronki które nam tutaj pokazuje i wszystkim bo bez was nie byłoby tak fajnie.
Powrót do góry Go down
Truskaffkaa
Nowy
Truskaffkaa


Nick w grze : Truskaffkaa
Liczba postów : 3
Dołączył : 03/01/2012

Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 I_icon_minipostCzw Lut 09, 2012 4:38 am

Ja pragnę podziękować wspaniałej LadyArvena, za to że jest ; ) i za te wszystkie konie które mi sprzedała ; D
Jeszcze chcę podziękować Zaista, że wytrzymała ze mną przez 7 lat (a nie jest to proste ;P)
Jeszcze tego trochę jest, nie chce się rozpisywać ; )
A i jeszcze Garfield, za te nasze rozmowy x DD
Hehe ;P
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1604467
Go??
Gość
Anonymous



Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 I_icon_minipostCzw Lut 09, 2012 10:56 am

Ja najbardziej chciałam podziękować LadyArvenie za pomoc w treningu konia do GP Wink
Powrót do góry Go down
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 2:15 am

Jak już mam wymieniać:
Administratorzy i moderatorzy - bez was to forum by nie istniało!
Lubelaku,Zetko,Wisth,hanko,bluetooth, - dziękuję za pogaduchy na chacie.
hanko - dziękuję za pożyczenie Rumby.Napisz jak chcesz ją spowrotem.

I w ogóle wszystkim,któych znam,za to,że ich w ogóle znam!
:3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Sheila86
Przyjaciel Zagrody
Sheila86


Nick w grze : Sheila86
Liczba postów : 658
Dołączył : 03/07/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 2:31 am

A ja choć nieczęsto wchodzę teraz, chciałam podziękować wszystkim tym, którzy tworzą dobrą i przyjazną atmosferę tego miejsca. Mam szczególny sentyment do Zagrody, gdyż moje pierwsze kroki grze stawiałam właśnie z Jej (Waszą) pomocą.
Dziękuję modom i adminom za ich pracę, bo wiem, że czasem bywa ciężka.
Dziękuję zwłaszcza Tym ludziom, którzy byli już wtedy kiedy ja przyszłam na Zagrodę. LadyArwenie, Lisiczce, Nevarrze, Gwiazdce(Star-x3), Myszce805, ZetceEmce, Nadii.amorek, Chrupci, CzekoBoom, MysticsDream. Część z tych osób już chyba nie korzysta z Zagrody niemniej jednak: Wielkie i serdeczne DZIĘKUJĘ! - to Wy i kilka innych osób sprawiliście, że ta gra oraz forum Zagrody nabrały dla mnie znaczenia Smile
Nowszym graczom również składam podziękowania - teraz wy tworzycie atmosferę tego miejsca i oby ta była jak najlepsza!
Szczególne podziękowania składam Lubelakowi i Sakti - którzy stali się moimi dobrymi przyjaciółmi oraz nevinowej i Gaji14 - za to, że po prostu są Smile
Jeżeli zapomniałam kogoś wymienić to wybaczcie - z roztkliwienia nad "starymi" czasami zagrody Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1084664
Bluee
Nowy
Bluee


Liczba postów : 1
Dołączył : 11/02/2012

Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 I_icon_minipostSob Lut 11, 2012 5:48 am

Dziękuje koniarka21010 za to że ... po prostu jest ;*
I że tak wspaniale sprawdza sie w roli lokaja!
Pamiętaj zawsze bede cię KOCHAĆ
Powrót do góry Go down
zabaykowa
W skromnych progach Zagrody
zabaykowa


Liczba postów : 379
Dołączył : 20/04/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 I_icon_minipostSob Lut 11, 2012 10:08 am

Więc ja przede wszystkim gratuluję i dziękuję lisiczce za cały geniusz tego wątku - nie będę się rozpisywać, zamknę wszystko w jednym słowie - DZIĘKUJĘ.
Oprócz tego:
joanne, za wrzucenie mnie na głęboką wodę i danie dobrego kopniaka kiedy trzeba; Kamilowi2010 za godziny śmiechu i wkurzanie mnie zawsze i wszędzie; gabi3344 za WSZYSTKO, Ellfce za wspólne wzloty i upadki; całej ekipie z hodowli Per Sempre Ardente na przedzie z Karoliną i Tobi oraz ponownie joanne za cudowną atmosferę od pierwszego dnia współpracy; Alexsis_ za pomoc przy blogu oraz Nathaly za baardzo szczere wypowiedzi. I oczywicie HOWRSE i ZAGRODZIE za to że uzależniają oraz WAM za to że jesteście.
Powrót do góry Go down
http://www.i-love-howrse.blogspot.com
Linea2010
ZAGRODZIANIN
Linea2010


Nick w grze : Linea2010
Liczba postów : 745
Dołączył : 31/10/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 I_icon_minipostSob Lut 11, 2012 11:17 am

Chciałabym podziękować wszystkim osobom, szczególnie założycielom Zagrody, za wspaniałe chwile spędzone na forum Smile. Dziękuję wszystkim którzy wspomogli mnie materialnie oraz duchowo w niektórych chwilach, za super dyskusje na wszystkie tematy ;3 Najbardziej chciałabym podziękować.
Rose666
która zawsze była gotowa mi pomóc Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=358567
sajgon
Raczkujący
sajgon


Liczba postów : 68
Dołączył : 07/05/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 I_icon_minipostNie Lut 12, 2012 4:03 am

Mimo, ze juz nie gram, to chcialbym podziekowac kilku osobom:

Bitre, KrzaQ - jestescie niesamowite, dziekuje za wsparcie, wspaniale rozmowy, pomocna dlon! Nie przezylbym bez Was! <3 ;*
Christinka i Elektrownia - wspaniale osoby, swietna wspolpraca, mile rozmowy;
bardzo dziekuje za to, ze jestescie! ;***
Mycha96 - dziekuje za pomoc w trudnych chwilach i boksy w OJ. ;p ;*
Busia, Amanda Staub, Pufek - bardzo sympatyczne i pomocne osoby! dziekuje za... wszystko!! ;**
zaneta1999 - bardzo fajne rozmowy i mila wspolpraca. ;p dziekuje. ;*
Dziekuje rowniez calej ekipie hodowli fiordow, w ktorej kiedys bylem. :)
Dziekuje tez reszcie ekipy Stamboek za fajna wspolprace. :)


Ostatnio zmieniony przez sajgon dnia Sro Lut 22, 2012 2:21 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Koniara*
Nowy
Koniara*


Liczba postów : 2
Dołączył : 12/02/2012

Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 I_icon_minipostNie Lut 12, 2012 4:16 am

jak zmienia sie zdjecie? bo ja nie chce miec tej mgly... sunny

Edycja Lubelaka:
wchodzisz na górze w "Profil" a następnie w "emblemat".
Powrót do góry Go down
http://howrsepolska.blogspot.com
ilofhorses
Raczkujący
ilofhorses


Nick w grze : ilofhorses
Liczba postów : 77
Dołączył : 26/06/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 13, 2012 5:38 am

Bardzo dobry post Smile Przyda się trochę miłości i dobroci Smile

Chciałabym podziękować przede wszystkim :
Całej ekipie Błędnych Pszczół - wszyscy są uczciwi, mili i panuje zawsze cudowna atmosfera Smile
A teraz z osobna :
aleksandrowa - najmilsza, najukochańsza i bardzo uczciwa osoba Smile
erreo - bardzo lubię Smile
Filadelfia J - miła, uczciwa, pomocna Wink
Hodowca - miłe rozmowy, uczciwa, kochana Wink
pszczolka182 - pomocna uczciwa, kochana

Dziękuję również wszystkim, na kogo mogę zawsze liczyć, oraz pozdrawiam wszystkich z Zagrody Smile
Powrót do góry Go down
ardnasak
Przyjaciel Zagrody
ardnasak


Nick w grze : ardnasak.
Liczba postów : 671
Dołączył : 22/01/2012

Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 I_icon_minipostWto Lut 14, 2012 10:39 am

Chciałabym podziękować wielu osobom:
- nevinowej ---> za to, że jest Smile
- czadrze ---> za to, że jest wspaniała ^^
- Jaselle ---> za te Twoje avki
- kornetto10 ---> za wspieranie praktycznie od początku gry
- Werti ---> za to, że wróciła
- iguhh ---> za sekrety, za to, że jesteś ekstra Smile
- Fancie :** ---> za pogaduchy
- hodowli Feria del Caballo ---> za to, że są dla mnie jak rodzina.
- hodowli Błędne Pszczoły ---> za atmosferę
- aleksandrowej ---> za te rady, co do prezek
- Sheedzie ----> za pomysł na konkurs w GS
- Loli ---> za pomoc i Ferię Very Happy
- wielu innym osobom, których nie mogę wymienić, za to, że pomagacie!

Chciałabym przeprosić:
- nevinową ---> za tamte 'pogaduchy' za to, że się pokłóciłyśmy, chcę przeprosić Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2197396
nevinowa
Przyjaciel Zagrody
nevinowa


Nick w grze : nevinowa
Liczba postów : 1105
Dołączył : 23/06/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 I_icon_minipostWto Lut 14, 2012 11:04 am

No to i ja złoże tu podziękowania:
iguhh - za to, że zawsze mogę z Tobą o wszystkim pogadać i wiem, że mogę na Ciebie zawsze liczyć ; *
Aglolga - z Tobą zawsze mogę porozmawiać, powiedzieć, pośmiać się i dziękuje Ci za to Smile
agix - jedna z najwspanialszych osób jakie poznałam, mogę zawsze na Ciebie liczyć i jestem Ci za to wdzięczna Smile
annerm - bo z Tobą można pogadać, pośmiać się i w ogóle wszystko Very Happy
daisy, Lola, parafka, sahara74, czadra, Herma, ruda_ruda, Rhei, Granda.., koteczek043, mycha805, Karolina i Tobi, Anteek97 - kochana ekipa Feri która zawsze mi humor poprawia, z którą mogę o wszystkim pogadać i wiem, że nie przeżyła bym bez Was ;*
ardnasak - po prostu dziękuję i przepraszam ; )
ArinStreal - wielbie z Tobą pisać i gadać o anime : D ach, no i dziękuje za wprowadzenie mnie do anime o którym dość dawno zapomniałam ; *
Nathaly, monikaam, kika, dorcis, Kamson1, oli330, Aka Manah, Lullaby_x, Garfildek, Baldurrka, kwotek, descarado, ak193, MyJoy - dziękuje za to, że jest, że mogę z Wami pogadać oraz, że mogę się z Wami śmiać ! Very Happy
Hodowca, maciek00553388, justa-z-21, Elektrownia, Mimmy, Grzeczna, Imeime - dziękuje Wam za to, że jesteście, za atmosferę panującą w hodowli i ogółem za wszystko ! : D
lisiczka - dla Ciebie szczególne podziękowania, za te skille które wspomagają zawody w OJ : D
Lubelak, Sheila86, Thane, Gaja14 - bo po prostu jesteście : )
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5205240
agix
Już coś wie
agix


Nick w grze : agix
Liczba postów : 100
Dołączył : 13/08/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 I_icon_minipostWto Lut 14, 2012 11:16 am

Również chciałabym podziękować kilku osobom:
nevinowa - za wszystkie rozmowy, za to, że mnie znosisz, choć przynudzam na każdym kroku i nawijam jak najęta ;P. Mogę na Ciebie liczyć w każdej sytuacji, dziękuję :*
Mimmy - wspaniałe rozmowy i pomoc, dzięki Tobie siedząc w szkole często mam co robić, pisząc z Tobą smsy:)
lisiczka - mogę na Ciebie zawsze liczyć, jesteś bardzo pomocna:)
Imeime - tak często mi pomagasz!Smile
Chantell - szkoda, że już tak mało rozmawiamy, jednak bardzo miło wspominam pogaduchy z Tobą o niczym, dzięki za pomoc:)
Koralikowa., mustang_z_filmu - dzięki za miłe rozmowy:)
Oraz podziękowania dla hodowli Dio della Notte za miłą atmosferęSmile
Pozdrowienia również dla wszystkich z ZM!!Smile)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=193978
Anett1906
Nowy
Anett1906


Nick w grze : Anett1906
Liczba postów : 43
Dołączył : 05/12/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 I_icon_minipostCzw Lut 16, 2012 3:07 am

To ja również przyłączę się do podziękowań i tak...

Nie osiągnęłabym tylu sukcesów gdyby nie wspaniała i pomocna szyszunia, na którą zawszę mogę liczyć, a także Frania26, która również pomagała mi jak tylko mogła.

Dziękuję z całego serca slowiczkowi i Czarnej za współpracę w hodowli i możliwość dalszego rozwijania się na Howrse.

Za pomoc chciałabym jeszcze podziękować justas, Aaneczqqaa2 i Green22.

Dziękuję drasuni oraz montosi za pomoc w naszej hodowli jednorożców i za to, że tak cierpliwie znoszą moje nieobecności w ostatnim czasie i robią wszystko, bym nie zostawała przez to w tyle.

doma1036 Tobie również dziękuję za pomoc i za to, że możemy porozmawiać na każdy temat, że jesteś moją muzą w wieczornych godzinach hehe.

I wielu wielu innym osobom, z którymi miałam przyjemność spotkać się, rozmawiać, dokonywać transakcji na Howrse, bez Was wszystkich nie zaszłabym daleko. Smile

Dziękuję Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 4074547142
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=562134
Liptonka13
Nowy
Liptonka13


Liczba postów : 9
Dołączył : 28/01/2012

Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 I_icon_minipostCzw Lut 16, 2012 2:00 pm

Dziękuję wszystkim z SoE a szczególnie Frani( bez ciebie by mnie z wami nie było) za taką miłą współprace, oraz wszystkim z R&L,za to, że ze mną wytrzymują Wink
Powrót do góry Go down
Artrea
Nowy
Artrea


Liczba postów : 3
Dołączył : 22/02/2012

Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 I_icon_minipostSro Lut 22, 2012 12:32 pm

Cóż... Najbardziej chciałam podziękować Shira.Mada, która nauczyła mnie, że życie może być piękne nie tylko w książkach fantasy. Nauczyła mnie także używania wyobraźni, szczególnie, gdyż piszę książkę.
Pozdrawiam Werynię, moją najlepszą kumpelę.

Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 1988476332
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1752333
Diana375.
Przyjaciel Zagrody
Diana375.


Nick w grze : Magiczna375
Liczba postów : 669
Dołączył : 23/02/2012

Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 I_icon_minipostCzw Lut 23, 2012 10:48 am

Dziękuję graczowi *koniara* za wykonanie pięknej prezentacji Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1785679
Ow
Nowy
Ow


Liczba postów : 2
Dołączył : 24/02/2012

Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 1:22 pm

Ja dzisiaj chciała bym pogratulować wszystkim na howrse,lecz wszystkim nie dam rady dać gratulacji, więc jeśli to czytacie wiedzcie że macie odemnie gratulacje. Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 2401266720
Pozdrawiam Ow. Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 1334161934
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 2:24 pm

Jak już mówiłam w innym wątku...

LadyArvena napisał:
Nieładnie tak się podszywać pod Ow Wink
Jeszcze ktoś uwierzy... Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
astral
Nowy
astral


Nick w grze : astral
Liczba postów : 43
Dołączył : 05/12/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 I_icon_minipostSob Lut 25, 2012 2:39 am

Cóż . Ja chciałam bardzo podziękować graczce _dukatowa_ i Tocha. To one są moim światełkiem w tunelu i zawsze mogę na nie liczyć. Oczywiście nie zapominając o LadyArvena i amicita które zawsze pomogą mi finansowo ^^. Aha i jeszcze lotz i DAGA którzy doprowadzają mnie co szału, ale za to ich lubię Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 4074547142 . Pozdrawiam wszystkich howrsowiczów ;d
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=319560
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 I_icon_minipostSob Lut 25, 2012 5:21 am

ja chcę serdecznie podziękować wszystkim z ZM i howrse
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 I_icon_minipostSob Lut 25, 2012 8:52 am

Ja chciałabym podziękować nocenie,mojej współpracowniczce z hodowli za to,że tak świetnie mi się z nią pracuję i że w ogóle jest. Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 2401266720

I oczywiście kali23010,że jest taką samą wariatką jak ja i że możemy o wszystkim pisać,tiaa ;D Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 4074547142

I całej zagrodzie mgły,że spotykam ludzi z pasją!

Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 546975209
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Evangeline
Już coś wie
Evangeline


Liczba postów : 267
Dołączył : 17/02/2012

Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 I_icon_minipostWto Lut 28, 2012 12:12 pm

Dziękuję graczowi Kazarina, który popilnował mi konta, nie chcąc nic w zamian. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1536984
Sponsored content





Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobroci dla... ludzi ;D   Dzień dobroci dla... ludzi ;D - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Dzień dobroci dla... ludzi ;D
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Komputerowe wersje ludzi
» Dlaczego większość ludzi jest praworęczna
» Dzień Pań
» Melancholiczny dzień
» Jak zaplanować dzień konia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Archiwum aktualności-
Skocz do: