Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...?

Go down 
+6
Fi Fi
Mikim7
Malto
Kikyo22
EveDallas
asia98999
10 posters
AutorWiadomość
asia98999
Przyjaciel Zagrody
asia98999


Nick w grze : asia98999
Liczba postów : 423
Dołączył : 13/11/2011

GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...? Empty
PisanieTemat: GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...?   GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...? I_icon_minipostSro Lut 15, 2012 5:05 am

Przez Ow, 15 lutego 2012, 12:03:53 (Zgłoś naruszenie)
Cześć!

Widzieliście już tego przystojniaka?



Już niedługo będzie mógł dołączyć do Waszych hodowli. Wypełniajcie dokonania Westernowe i oszczędzajcie Rogi Obfitości, bo mogą się przydać


Mustang Hiszpański (bo o nim mowa) to zadziorny typ. Zanim będziecie mogli wystawić go w zawodach lub dawać z nim lekcje w szkółce jeździeckiej, musicie nad nim trochę popracować.
Czas i delikatne podejście z pewnością pomogą go oswoić, ale niecierpliwi będą mogli zasięgnąć pomocy innych hodowców tych koni.
Ponieważ oswajanie nie jest łatwe, 100 najszybciej oswojonych koni otrzyma unikalne numerki i odrobinę wyższy potencjał genetyczny.

Oswojony Mustang będzie chętnie trenował, startował w zawodach i współpracował z hodowcą.
Czy wspominałam, że za każdy rok życia da Wam 1 diament? Aż do odległych 80. urodzin...

Ow
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=777944
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...? Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...?   GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...? I_icon_minipostSro Lut 15, 2012 5:34 am

III. Aż szkoda że kurcze wyjeżdzam no, minie mi promocja;(
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
asia98999
Przyjaciel Zagrody
asia98999


Nick w grze : asia98999
Liczba postów : 423
Dołączył : 13/11/2011

GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...? Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...?   GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...? I_icon_minipostSro Lut 15, 2012 5:38 am

A ja sprzedałam konia na GP żeby miec kupony na RO...
I Mustanga upchnęłam za kupon.
Podobno będzie można go zdobyc i w RO i w dokonaniach T.T
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=777944
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...? Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...?   GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...? I_icon_minipostSro Lut 15, 2012 7:04 am

to już odpada na co mi koń który tylko będzie dawać diamenty? Och zawrót głowy jak zawsze o nic.
Powrót do góry Go down
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...? Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...?   GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...? I_icon_minipostSro Lut 15, 2012 7:06 am

Tylko diamenty? -.- Teraz jak nie można ich używać w wymianach, to nie ma sensu je zbierać...
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...? Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...?   GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...? I_icon_minipostPią Lut 17, 2012 4:30 pm

Przede wszystkim - ciekawe, jak się będzie odbywało oswajanie Mustanga. Raczej nie będzie to polegało na karmieniu jabłkami. Ktoś ma jakieś przypuszczenia, przecieki?

Są klacze Mustangi i ogiery Mustangi. Szykuje nam się płodne bożyszcze?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...? Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...?   GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...? I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 2:50 am

Zapraszam do przeczytania, trochę nowych informacji. Smile

Malto, a jakżeby inaczej? Dowiedziałem się ,że na stronie mustanga będzie widoczne okienko z poziomem oswojenia. (Screen 1.) Oswajanie będzie polegało na dziennym kliknięciu na button z rysunkiem jabłka w dłoni. Dodatkowo można poprosić też innego gracza, aby pomógł nam w oswajaniu. Wszystko widać w historii konia (Screen 2.) ile dostaje umiejętności oraz o ile podnosi się jego oswojenie (Screen 3.). Pomoc od właściciela innego Mustanga Hiszpańskiego będzie kosztować 200Eq, lecz nie wiem do końca na czym będzie tak naprawdę polegać.

Inną ciekawostką jest kolejny DZIKI KOŃ, którego trzeba będzie zapewne oswoić. Nazwy jego jeszcze nie znam, ale można poszperać w internecie coś o Chinach, Japonii, Korei ... oraz ich dzikich koniach, gdyż na umaszczeniu naszego "nowego" znajdują się rysunki smoków z tych właśnie rejonów. Obrazy tego konia i mustanga poniżej (Obraz 4. i Obraz 5.)

Oczywiście za jakiś czas Mustang Hiszpański będzie także W RO. Mogę też pokazać: (Screen 6. i Obrazek 7.)

Wszystkie obrazy znajdziecie w spoilerze:
Spoiler:
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Fi Fi
Już coś wie
Fi Fi


Liczba postów : 136
Dołączył : 17/02/2012

GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...? Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...?   GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...? I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 4:46 am

Jestem ciekawa jak będzie wyglądało oswajanie mustanga. Chciałabym sprawdzić się w tym zadaniu i zobaczyć jak mi idzie ^ ^ I nie narzekajmy, że tylko diamenty. Powinniśmy się cieszyć, że Ow stara się z jak najlepszej strony ulepszyć i wspomóc Howrse. Mnie tam się podoba ten pomysł ^ ^
Powrót do góry Go down
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...? Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...?   GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...? I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 5:47 am

Postawa "z tyłka" tego nowego Dzikiego Konia jest podobna do Walijczyka :p
Na dodatek bardziej podoba mi się "Dziki koń" od Mustanga hiszpańskiego......
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...? Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...?   GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...? I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 6:21 am

Hmm.. Chcę go Q.Q
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...? Empty
PisanieTemat: RE:    GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...? I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 7:18 am

Oba są ładne Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
mustang_z_filmu
W skromnych progach Zagrody
mustang_z_filmu


Nick w grze : Aryana
Liczba postów : 345
Dołączył : 25/09/2011

GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...? Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...?   GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...? I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 7:52 am

Ja chce i tego i tego... Już mam zaoszczędzone na RO, chodź znając moje ,,szczęście" No GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...? 2153337378
Powrót do góry Go down
Fi Fi
Już coś wie
Fi Fi


Liczba postów : 136
Dołączył : 17/02/2012

GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...? Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...?   GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...? I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 7:57 am

mustang_z_filmu napisał:
Ja chce i tego i tego... Już mam zaoszczędzone na RO, chodź znając moje ,,szczęście" No GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...? 2153337378

Ech... Ja też mam zaoszczędzone na RO, ale już jeden otworzyłam. Wcześniej też otwierałam jak były fajne promocje. I nigdy nic ciekawego w nich nie było. Pech to pech... GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...? 2153337378
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...? Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...?   GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...? I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 8:12 am

Mi się podoba i Hiszpański Mustang,i nowy Dziki Koń. Ten nowy koń byłby ładniejszy gdyby nie te smoki,które go wręcz oszpecają.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Fi Fi
Już coś wie
Fi Fi


Liczba postów : 136
Dołączył : 17/02/2012

GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...? Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...?   GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...? I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 8:13 am

Koniara54 napisał:
Mi się podoba i Hiszpański Mustang,i nowy Dziki Koń. Ten nowy koń byłby ładniejszy gdyby nie te smoki,które go wręcz oszpecają.

Czy ja wiem czy go tak oszpecają? Mnie tam się podobają te smoki Wink Moim zdaniem dodają mu trochę więcej swojej urody ^ ^
Powrót do góry Go down
Sponsored content





GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...? Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...?   GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
GRA - Mustang Hiszpański - a co to właściwie jest...?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» GRA - Mustang Hiszpański w RO (SERVER INT)
» Mustang Hiszpański - trening?
» Mustang hiszpański na Internationalu?
» GRA - Mustang Hiszpański w Rogu Obfitości
» GRA - Mustang Hiszpański - lista pierwszych 99 oswojonych

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: