Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Mustang Hiszpański - trening?

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Mustang Hiszpański - trening? Empty
PisanieTemat: Mustang Hiszpański - trening?   Mustang Hiszpański - trening? I_icon_minipostPią Mar 02, 2012 4:06 am

Może pokrótce, zacytuję coś, co napisała mi Staficzka, kiedy zaczęłam marudzić na niskie PG oswojonego Mustanga (331):

Cytat :
Malto tak jak mówiłam Mustangów nie szkoli sie jak zwykłe konie, u nich to takie "polowanie" na umiejętności.
Zapewne nie ma jeszcze wyszkolonego mustanga z pg 330 ponieważ na to trzeba czasu.
Mój ma pg 600 a spokojnie mogę przebić umiejętnościami konia z numerkiem 1.
Przy ich szkoleniu trzeba kombinować, zwracać uwagę na godzinę, trzeba system opracować... nie będę zdradzać więcej bo inni nie będą mieli zabawy Smile

Pytanie - wiecie, o co chodzi?
Prawdą jest, że coś w tym musi być - inaczej ta klacz nie osiągnęłaby takich umiejętności...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Mustang Hiszpański - trening? Empty
PisanieTemat: Re: Mustang Hiszpański - trening?   Mustang Hiszpański - trening? I_icon_minipostPią Mar 02, 2012 4:22 am

neuromaniac napisał:
Wszystko zależy od ilości próśb o pomoc od innych graczy, bo nawet po treningu i pogrubieniu umiejętności mustang otrzymuje +0.2 do wytrzymałości i +0.2 do ujeżdżenia za każdą udzieloną pomoc.
neuromaniac, i to cała kombinacja? A to wspominanie o zwracaniu uwagi na godzinę czy opracowanie systemu... nie ma w tym haczyka? Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Mustang Hiszpański - trening? Empty
PisanieTemat: Re: Mustang Hiszpański - trening?   Mustang Hiszpański - trening? I_icon_minipostPią Mar 02, 2012 4:38 am

hmm... Czyli jak się oswoi później i tak koń będzie kiepski - mało koni pozostanie nieoswojonych=mało próśb=mało dodatkowych um.
Czyli wychodzi na to, że kto najwięcej kasy władował, najszybciej więc oswoił i tak najwięcej um zdobędzie. A kto oszczędniejszy lub biedniejszy otrzyma konia o PG niższym niż startowe i um na poziomie 300-400. Rzeczywiście, warto w to kupony ładować XD Kolejny koń dla ozdoby
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Mustang Hiszpański - trening? Empty
PisanieTemat: Re: Mustang Hiszpański - trening?   Mustang Hiszpański - trening? I_icon_minipostPią Mar 02, 2012 4:38 am

W takim razie nie niepotrzebnie inwestowałam w klaczuchę Objęcia, Centaura, Wodę... mówi się trudno Smile Ale dzięki, neuromaniac, za wyjaśnienie Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Lunatyk
Raczkujący
avatar


Nick w grze : Lunatyq
Liczba postów : 83
Dołączył : 19/04/2011

Mustang Hiszpański - trening? Empty
PisanieTemat: Re: Mustang Hiszpański - trening?   Mustang Hiszpański - trening? I_icon_minipostPią Mar 02, 2012 7:19 am

Z jednej strony byłoby miło, bo Ci słabsi mieliby jakąś minimalną szansę na lekkie nadgonienie, z drugiej jednak... Chyba byłoby to zbyt piękne, a osoby z czołówki miałyby gigantyczną przewagę ^^"
I nawet gdyby tych próśb było więcej to często ciężko je wyklikać.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mustang Hiszpański - trening? Empty
PisanieTemat: Re: Mustang Hiszpański - trening?   Mustang Hiszpański - trening? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Mustang Hiszpański - trening?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» hiszpański - pytanie do znających język
» GRA - Mustang Hiszpański w RO (SERVER INT)
» historia, angielski, hiszpański- w miarę możliwości.
» Pilnie poszukiwana osoba znająca hiszpański
» GRA - Mustang Hiszpański - lista pierwszych 99 oswojonych

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: