Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Nowe kody HTML

Go down 
+41
deccot
Evangeline
tinolandia
calledonia
-Eruina-
kaśka koniara
кoкo
koziorożec
Moquea
ewunia9811
XX_lero
Sweet Rabbit
poziomka22
blueberry.
Agura
Catalina
Philipek
Zaczarowana.x3
zabaykowa
Aglyss
sayuri962
zαbαvεcкαα
starxdd
Star-x3
~Martika~
Diana375.
Sakura
EveDallas
Fi Fi
Rose666
Ayame
mustang_z_filmu
Kotek~
Jetrel
Uśmieszek
Mikim7
LadyArvena
Athi
OneStepCloser
Hella
Hoping.
45 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
Selena1992
Już coś wie
Selena1992


Nick w grze : Selena1992
Liczba postów : 297
Dołączył : 14/08/2012

Nowe kody HTML - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 6 I_icon_minipostPon Sie 27, 2012 3:55 am

W razie co to udzielam lekcji HTML, jeśli ktoś dalej nie pojmuje wystarczy napisać i zrobię, ale z jedną ramką, spróbuję zrobić z max. 3 ramkami, ale nie zapewniam, że mi wyjdzie. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy proszę pamiętać, że wyjątkowo dla zagrodzianinów robię to za darmo.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1352077
Masakra2
Nowy
Masakra2


Nick w grze : Masakra
Liczba postów : 47
Dołączył : 05/03/2013

Nowe kody HTML - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 6 I_icon_minipostPią Mar 08, 2013 3:02 pm

Ja jakoś robię HTML, ale nie taki jak jest ten nowy na howrse...Czy można inny niż ten nowy?On działa na howrse, ale nie jestem pewna czy można...


Edit-Jeśli ktoś chce mogę mu zrobić kod...Tutaj mam cennik:
[size=7][size=7][size=7][size=7][size=7][size=7][size=7][size=7][size=7]1 ramka-500 equus,PD+siodło szyte na miarę+gratulacje,coś z CR
2 ramki-1000 equus,Pd+siodło szyte na miarę+gratulacje,coś z CR nie bonusy
3-ramki-1500 equus,PD+sodło szte na miarę+uzda+gratulacje,coś z CR nie bonusy,
4 ramki-2000 equus,PD+siodło szyte na miarę+gratulacje,coś z CR nie bonusy
itd...Początkowa suma to 500 equus każda ramka +500 equus.HTML wygląda coś w tym stylu jak u mnie.
[/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size]
To mój profil:
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1405922


Ja kod odstałam od pewnej dziewczyny z howrse, i robię to tak, że wchodzę na tą stronę:
http://www.kurshtml.edu.pl/generatory/generator.html
I wklejam kod, tam od razu mam podgląd i wiem co i jak wtedy umieścić...Dlatego też obcykać mi się w kodzie trudno nie było...Mimo wszystko prezki jeszcze idealnie mi nie wychodzą, bo się uczę, jednakże ta strona jest mi bardzo pomocna.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Nowe kody HTML - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 6 I_icon_minipostPią Mar 08, 2013 3:34 pm

Przecież na Howrse też jest podgląd Oo
Powrót do góry Go down
Kleopatra31
Nowy
Kleopatra31


Nick w grze : Lullably
Liczba postów : 5
Dołączył : 10/03/2013

Nowe kody HTML - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 6 I_icon_minipostNie Mar 10, 2013 9:44 am

Kod z i-love ... Coś tam , nie działa . Proszę , mógł by mi ktoś trochę potłumaczyć ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Nowe kody HTML - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 6 I_icon_minipostNie Mar 10, 2013 1:26 pm

Kleopatro, działa Wink
Powrót do góry Go down
Masakra2
Nowy
Masakra2


Nick w grze : Masakra
Liczba postów : 47
Dołączył : 05/03/2013

Nowe kody HTML - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 6 I_icon_minipostNie Mar 10, 2013 4:33 pm

Ellis-no wiem, że na howrse też jest podgląd, ale trzeba przechodzić na tryby, a wna tej stronce nic takiego robić nie muszę i to dla mnie ułatwienie, po za tym jak robię prezkę komuś to po co mam sobie prezkę zawadzać kodem?
Powrót do góry Go down
Kleopatra31
Nowy
Kleopatra31


Nick w grze : Lullably
Liczba postów : 5
Dołączył : 10/03/2013

Nowe kody HTML - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 6 I_icon_minipostPon Mar 11, 2013 11:23 am

A pomożesz mi go zrobić , trochę potłumaczysz ? Z jedną ramką nawet mi idzie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Nowe kody HTML - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 6 I_icon_minipostPon Mar 11, 2013 11:41 am

Kleopatro, oczywiście, ale musisz mi dokładnie powiedzieć, z czym masz problem. Ja jestem jednak za metodą prób i błędów - wpisz jedno tu, sprawdź co się stanie jak wpiszesz większą wartość, co jak mniejszą etc Smile
Powrót do góry Go down
Kleopatra31
Nowy
Kleopatra31


Nick w grze : Lullably
Liczba postów : 5
Dołączył : 10/03/2013

Nowe kody HTML - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 6 I_icon_minipostWto Mar 12, 2013 8:21 am

Już próbowałam , raz wyszły mi 3 ramki , raz jakoś dwie ale bez obrazka itp. Sama nie wiem w czym problem .
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Nowe kody HTML - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 6 I_icon_minipostWto Mar 12, 2013 12:28 pm

Spróbuj zrobić, a jak nie wyjdzie - wstaw tu kod. Spróbuję Ci go poprawić/pokazać co jest źle Smile
Powrót do góry Go down
Kleopatra31
Nowy
Kleopatra31


Nick w grze : Lullably
Liczba postów : 5
Dołączył : 10/03/2013

Nowe kody HTML - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 6 I_icon_minipostSro Mar 13, 2013 9:20 am

Kod:

<div style="background-image:url(http://imageshack.us/photo/my-images/850/imagenvt.jpg/); width: 600px; height:800px; overflow: auto; margin-top: 0px; margin-left: 0px;">

<div style="width: 600px; height: 800px; color: rgb(0, 0, 0); overflow: auto; margin-top: 0px; margin-left:0px;"><font style="color: rgb(FFFFFF);" size="1"><font size="1"><span style="font-family: Arial;">

<div style="width: 560px; height: 380px; color: rgb(0, 0, 0); overflow: auto; margin-top: 20px; margin-left: 20px;"><font style="color: rgb(FFFFFF);" size="1"><font size="1"><span style="font-family: Arial;">TEKST<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br>Tekst<br></span></font></font></div></span></font></font></div>

</div>

<div style="width: 400px; height: 150px; color: rgb(0, 0, 0); overflow: auto; margin-top: -400px; margin-left: 100px;"><font style="color: rgb(FFFFFF);" size="1"><font size="1"><span style="font-family: Arial;">TEKST<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br>Tekst</span></font></font></div>

Znowu 3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Nowe kody HTML - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 6 I_icon_minipostSro Mar 13, 2013 10:55 am

Spróbuję coś zdziałać jak wejdę z laptopa Smile
Powrót do góry Go down
Kleopatra31
Nowy
Kleopatra31


Nick w grze : Lullably
Liczba postów : 5
Dołączył : 10/03/2013

Nowe kody HTML - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 6 I_icon_minipostSro Mar 13, 2013 11:33 am

Dzięki Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nowe kody HTML - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 6 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Nowe kody HTML
Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Nowe kody HTML
» Nowe kody do prezentacji
» Przydatne kody HTML :)
» Kody HTML do Twoich grafik
» Kody do gry

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: POMOC :: FAQ :: Pytania związane z Howrse-
Skocz do: