Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Nowe kody HTML

Go down 
+41
deccot
Evangeline
tinolandia
calledonia
-Eruina-
kaśka koniara
кoкo
koziorożec
Moquea
ewunia9811
XX_lero
Sweet Rabbit
poziomka22
blueberry.
Agura
Catalina
Philipek
Zaczarowana.x3
zabaykowa
Aglyss
sayuri962
zαbαvεcкαα
starxdd
Star-x3
~Martika~
Diana375.
Sakura
EveDallas
Fi Fi
Rose666
Ayame
mustang_z_filmu
Kotek~
Jetrel
Uśmieszek
Mikim7
LadyArvena
Athi
OneStepCloser
Hella
Hoping.
45 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Catalina
Nowy
Catalina


Nick w grze : Catalina
Liczba postów : 29
Dołączył : 16/02/2012

Nowe kody HTML - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 4 I_icon_minipostCzw Mar 22, 2012 1:55 pm

Mnie działa kod od Arweny, za co bardzo dziękuję Smile Mam jeszcze problemy z obróbką tekstu żeby ładnie wyglądał, ale szukam, szukam i próbuję ...

Z tym tłem pod tekstem. Chodzi mi dokładnie o takie jaśniejsze tło pod tekstem, co jest często stosowane w prezentacjach. Jeśli np tło całego obrazka jest ciemne, a mamy w planach tekst mieć czarny. Wówczas konieczne jest tło pod ramką tekstową. Miałam nadzieję, że od razu można wpisać stosowny kod na niego, ale widocznie trzeba zrobić jaśniejsze tło na zdjęciu.
Powrót do góry Go down
Agura
Już coś wie
Agura


Liczba postów : 299
Dołączył : 04/03/2012

Nowe kody HTML - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 4 I_icon_minipostSob Mar 24, 2012 5:28 am

nie kumam tego nowego html :< Nie stawia mi się ramka :< czy ktoś by mi podał kod?
Powrót do góry Go down
Agura
Już coś wie
Agura


Liczba postów : 299
Dołączył : 04/03/2012

Nowe kody HTML - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 4 I_icon_minipostNie Mar 25, 2012 1:18 am

Dacie mi jeszcze raz kod do ramki? Sad bo sobie nie radzę Sad nic nie dziła Sad
Powrót do góry Go down
sayuri962
Już coś wie
sayuri962


Nick w grze : sayuri962
Liczba postów : 117
Dołączył : 26/07/2011

Nowe kody HTML - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 4 I_icon_minipostNie Mar 25, 2012 8:13 am

Hej a wie ktoś jak się robi taką prezentację? tutaj kliknij by się ramki przesuwały ?


Co do mojego pytania znalazłam coś takiego
Themma napisał:
Przepraszam, że tak późno (zacytuj, wtedy pokaże się wszystko):
Cytat:
TABELA :
Kod:
<table style="width: (szerokość)px; height: (wysokość)px;" background="link do tła">
<tbody>
<tr>
<td>
treść(ukazuje się na obrazku)
</td>
</tr>
</tbody></table>
RAMKA NIERUCHOMA( kod ma zostać umieszczony w treści tabeli):
Kod:
<div style="text-align: top; overflow: auto; top: 300px; width: (szerokość)px; margin-left:0px; top:949px; height: (wysokośc)px; color: rgb(0, 0, 0);">
<div style="text-align: center;"><span style="font-weight: bold;">
tresc ukazująca się w ramce
</div></div>
RAMKA RUCHOMA w tresci ramki nieruchomej)
Kod:
<div style="background-image:url(http://i39.tinypic.com/wsak2.png); text-align: top; overflow: auto; top: 300px; width: (szerokosc)px; margin-left:0px; top:949px; heightwysokosc)px; color: rgb(0, 0, 0);">
<div style="text-align: center;">tekst</div>

Myślę że to to czego szukam ale ni muchy nie mogę tego ogarną :/ czy ktoś mógłby mi to trochę podtłumaczyc?
Powrót do góry Go down
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Nowe kody HTML - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 4 I_icon_minipostNie Mar 25, 2012 12:17 pm

BARDZO PROSZE, po raz kolejny, o uzywanie znacznika CODE
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
sayuri962
Już coś wie
sayuri962


Nick w grze : sayuri962
Liczba postów : 117
Dołączył : 26/07/2011

Nowe kody HTML - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 4 I_icon_minipostNie Mar 25, 2012 1:35 pm

no dobrze przepraszam, prawdę mówiąc nie wiedziałam co to za znacznik. Ale de facto czy ktoś rozumie ten kod?
Powrót do góry Go down
Zaczarowana.x3
Przyjaciel Zagrody
Zaczarowana.x3


Nick w grze : Zaczarowana.x3
Liczba postów : 751
Dołączył : 15/02/2012

Nowe kody HTML - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 4 I_icon_minipostPon Mar 26, 2012 10:13 am

robię do grafiki kod (za darmo) z NOWYM HTML
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Nowe kody HTML - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 4 I_icon_minipostPon Mar 26, 2012 10:33 am

.Lilota. - nie ty jedyna...

Dziewczyny, ja ten kod kupiłam, mogę graczkę poprosić o tłumaczenie. Jej nick to Featurea.
Powrót do góry Go down
zabaykowa
W skromnych progach Zagrody
zabaykowa


Liczba postów : 379
Dołączył : 20/04/2011

Nowe kody HTML - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 4 I_icon_minipostPon Mar 26, 2012 12:13 pm

sayuri962 napisał:
Hej a wie ktoś jak się robi taką prezentację? tutaj kliknij by się ramki przesuwały ?

Całej dokładnie ci nie wytłumaczę, ale chodzi o to żeby mieć obrazek (w moim przypadku z kartkami) z przezroczystym tłem. Nakładasz go na ten drugi w ramce i.. no w tej ramce robisz kilka ramek. Wklejasz kilka razy HTML do ramek zamiast tekstu.

Agura napisał:
Dacie mi jeszcze raz kod do ramki? Sad bo sobie nie radzę Sad nic nie dziła Sad

Tu masz kody gotowe od 1 do 4 ramek
Powrót do góry Go down
http://www.i-love-howrse.blogspot.com
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Nowe kody HTML - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 4 I_icon_minipostWto Mar 27, 2012 7:13 am

Zrobiłam sobie wczoraj całkiem fajną [graficznie] prezentację... Próbowałam "wbudować" do niej kod HTML, ale nic z tego. Sad Czy ktoś mógłby nieodpłatnie wykonać kod? Prezentacja jest jednoramkowa. Wink Jeżeli na coś się przyda, oto grafika:
Nowe kody HTML - Page 4 Prezentacja001dlamnie
Wymiary: 800px na 600px
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
sayuri962
Już coś wie
sayuri962


Nick w grze : sayuri962
Liczba postów : 117
Dołączył : 26/07/2011

Nowe kody HTML - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 4 I_icon_minipostWto Mar 27, 2012 8:16 am

aniawis39 prosze Smile

Kod:
 <div style="background-image:url(http://img818.imageshack.us/img818/2811/prezentacja001dlamnie.jpg); width: 800px; top: -2px; left: -2px; height: 500px; color: rgb(0, 0, 0); overflow: auto; margin-top: 0px; margin-left: 0px;">


<div style="margin-left:260px; height: 425px; width: 325px; overflow: auto; top: 126px; margin-top: 40px;"><font color="#000000"><font face="'nazwa czcionki'">Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przyk\ład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. Tekst przykład1. </font>
</font></div> </div>




Ostatnio zmieniony przez sayuri962 dnia Wto Mar 27, 2012 1:18 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Nowe kody HTML - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 4 I_icon_minipostWto Mar 27, 2012 8:36 am

Serdecznie dziękuję za pomoc. ^^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
sayuri962
Już coś wie
sayuri962


Nick w grze : sayuri962
Liczba postów : 117
Dołączył : 26/07/2011

Nowe kody HTML - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 4 I_icon_minipostWto Mar 27, 2012 9:12 am

Ależ nie ma za co Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Nowe kody HTML - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 4 I_icon_minipostCzw Mar 29, 2012 9:24 am

Hejka, pomógłby ktoś? Bo mam taki problem:
Z kodu, który podałam, zrobiłam sobie prezentację. Cieszyłam się, bo szło wszystko dobrze. Jednak nie mogę dodać 3 ramki...Co robić...?
Powrót do góry Go down
zabaykowa
W skromnych progach Zagrody
zabaykowa


Liczba postów : 379
Dołączył : 20/04/2011

Nowe kody HTML - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 4 I_icon_minipostCzw Mar 29, 2012 1:59 pm

Themma napisał:
Hejka, pomógłby ktoś? Bo mam taki problem:
Z kodu, który podałam, zrobiłam sobie prezentację. Cieszyłam się, bo szło wszystko dobrze. Jednak nie mogę dodać 3 ramki...Co robić...?
A co się dzieje kiedy wklejasz kod? Może po prostu jej nie widać?
Powrót do góry Go down
http://www.i-love-howrse.blogspot.com
Gość
Gość
Anonymous



Nowe kody HTML - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 4 I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 9:17 am

Ramka wkleja się w ramkę. Nie da się jej obniżyć, zmniejszyć itp.
Powrót do góry Go down
zabaykowa
W skromnych progach Zagrody
zabaykowa


Liczba postów : 379
Dołączył : 20/04/2011

Nowe kody HTML - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 4 I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 9:37 am

Skoro ramka wkleja się w ramkę to może w złym miejscu wklejasz ten HTML? Mogłabyś dać link do obrazka?
Powrót do góry Go down
http://www.i-love-howrse.blogspot.com
Agura
Już coś wie
Agura


Liczba postów : 299
Dołączył : 04/03/2012

Nowe kody HTML - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 4 I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 2:06 am

nie wychodzi... suwak się nie pojawia mi na prezce tylko ogólnie cała prezka to suwak :/
Powrót do góry Go down
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

Nowe kody HTML - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 4 I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 7:21 am

To kod

Kod:
<div style="background-image:url(http://desmond.imageshack.us/Himg845/scaled.php?server=845&filename=prezkakonik.png&res=medium); width: 841px; top: -2px; left: -2px; height: 492px; color: rgb(0, 0, 0); overflow: auto; margin-top: 0px; margin-left: 0px;">
<div style="overflow:auto; height:300px; left:100px; top:50px; padding: 10px;"><br>Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text </div>
Powrót do góry Go down
Agura
Już coś wie
Agura


Liczba postów : 299
Dołączył : 04/03/2012

Nowe kody HTML - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 4 I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 10:44 am

BARDZO PRZEPRASZAM ZA TAKĄ RAMKĘ ALE JESZCZE SIĘ UCZĘ
SPRZEDAM POKRYCIE MOIM OGIEREM MUSTANGIEM DO MIESZANEK ZA tyś EQUSS

taką ramkę mam tylko że... :/ coś źle w niej jest. popatrzcie na moją prezkę zresztą (login ten sam)

PS: Sorki jeśli źle kod podałam... to 1 mój raz
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Nowe kody HTML - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 4 I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 10:46 am

A kod na 4 ramki zna ktoś? Smile
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Agura
Już coś wie
Agura


Liczba postów : 299
Dołączył : 04/03/2012

Nowe kody HTML - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 4 I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 10:47 am

aaaaaa czemu to się tak zrobiło ??!!! !
Powrót do góry Go down
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

Nowe kody HTML - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 4 I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 10:54 am

A ktoś zna kod na ruchome ramki?
Powrót do góry Go down
Agura
Już coś wie
Agura


Liczba postów : 299
Dołączył : 04/03/2012

Nowe kody HTML - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 4 I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 10:58 am

a dobra sytuacja opanowana na mojej prezce... nauczyłam się w końcu kodu na jedną ramkę xd
Powrót do góry Go down
poziomka22
Przyjaciel Zagrody
poziomka22


Nick w grze : poziomka22
Liczba postów : 2369
Dołączył : 31/07/2011

Nowe kody HTML - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 4 I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 10:59 am

Kod:
<div style="background-image:url(LINK DO OBRAZKA); width: [SZEROKOŚĆ OBRAZKA]px; height:[WYSOKOŚĆ]px; overflow: auto; margin-top: 0px; margin-left: 0px;">

<div style="width: [TAK SAMO JAK SZEROKOŚĆ OBRAZKA]px; height: [TAK SAMO JAK WYSOKOŚĆ OBRAZKA]px; color: rgb(0, 0, 0); overflow: auto; margin-top: 0px; margin-left:0px;"><font style="color: rgb(KOLOR - KOD PALETA RBG);" size="1"><font size="1"><span style="font-family: [CZCIONKA];">

<div style="width: [SZEROKOŚĆ RAMKI]px; height: [WYSOKOŚĆ RAMKI]px; color: rgb(0, 0, 0); overflow: auto; margin-top: [ODLEGŁOŚĆ RAMKI OD GÓRNEJ KRAWĘDZI W PIKSELACH ]px; margin-left: [ODLEGŁOŚĆ RAMKI OD LEWEJ KRAWĘDZI W PIKSELACH]px;"><font style="color: rgb(KOLOR-KOD PALETA RBG);" size="1"><font size="1"><span style="font-family: [CZCIONKA];">TEKST<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br>Tekst<br></span></font></font></div></span></font></font></div>

</div>

<div style="width: [SZEROKOŚĆ RAMKI]px; height: [WYSOKOŚĆ RAMKI]px; color: rgb(0, 0, 0); overflow: auto; margin-top: [ODLEGŁOŚĆ RAMKI OD DOLNEJ KRAWĘDZI OBRAZKA W PIKSELACH NA MINUSIE]px; margin-left: [ODLEGŁOŚĆ OD LEWEJ KRAWĘDZI W PIKSELACH]px;"><font style="color: rgb(KOLOR- KOD PALETA RBG);" size="1"><font size="1"><span style="font-family: [CZCIONKA];">TEKST<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br>Tekst</span></font></font></div>

</div>


<div style="width: [SZEROKOŚĆ RAMKI]px; height: [WYSOKOŚĆ RAMKI]px; color: rgb(0, 0, 0); overflow: auto; margin-top: [ODLEGŁOŚĆ RAMKI OD DOLNEJ KRAWĘDZI OBRAZKA W PIKSELACH NA MINUSIE]px; margin-left: [ODLEGŁOŚĆ OD LEWEJ KRAWĘDZI W PIKSELACH]px;"><font style="color: rgb(KOLOR- KOD PALETA RBG);" size="1"><font size="1"><span style="font-family: [CZCIONKA];">TEKST<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br>Tekst</span></font></font></div>
</div>

<div style="width: [SZEROKOŚĆ RAMKI]px; height: [WYSOKOŚĆ RAMKI]px; color: rgb(0, 0, 0); overflow: auto; margin-top: [ODLEGŁOŚĆ RAMKI OD DOLNEJ KRAWĘDZI OBRAZKA W PIKSELACH NA MINUSIE]px; margin-left: [ODLEGŁOŚĆ OD LEWEJ KRAWĘDZI W PIKSELACH]px;"><font style="color: rgb(KOLOR- KOD PALETA RBG);" size="1"><font size="1"><span style="font-family: [CZCIONKA];">TEKST<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br>Tekst</span></font></font></div>

Kod na 4 ramki : ) Był na i-love-howrse. Wink
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Nowe kody HTML - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 4 I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 11:04 am

Dziękować,poziomka. Smile Jak tylko wrócę do domu ( czyt. przeglądarka Mozilla Firefox ) to biorę się za ten kod HTML. Wink
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Gość
Gość
Anonymous



Nowe kody HTML - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 4 I_icon_minipostPon Kwi 02, 2012 5:39 am

Można łączyć kody, np. kod na 3 ramki + kod na 2 itp. Wink
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Nowe kody HTML - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 4 I_icon_minipostPią Kwi 06, 2012 7:26 am

A opracuje mi ktoś kod to tejże prezentacji:
Nowe kody HTML - Page 4 Prezentacja002dlamnie
Nie wiem, kiedy w końcu ogarnę ten kod... Neutral
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Go??
Gość
Anonymous



Nowe kody HTML - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 4 I_icon_minipostNie Kwi 08, 2012 2:54 pm

sayuri962 napisał:
Hej a wie ktoś jak się robi taką prezentację? tutaj kliknij by się ramki przesuwały ?


Co do mojego pytania znalazłam coś takiego
Themma napisał:
Przepraszam, że tak późno (zacytuj, wtedy pokaże się wszystko):
Cytat:
TABELA :
Kod:
<table style="width: (szerokość)px; height: (wysokość)px;" background="link do tła">
<tbody>
<tr>
<td>
treść(ukazuje się na obrazku)
</td>
</tr>
</tbody></table>
RAMKA NIERUCHOMA( kod ma zostać umieszczony w treści tabeli):
Kod:
<div style="text-align: top; overflow: auto; top: 300px; width: (szerokość)px; margin-left:0px; top:949px; height: (wysokośc)px; color: rgb(0, 0, 0);">
<div style="text-align: center;"><span style="font-weight: bold;">
tresc ukazująca się w ramce
</div></div>
RAMKA RUCHOMA w tresci ramki nieruchomej)
Kod:
<div style="background-image:url(http://i39.tinypic.com/wsak2.png); text-align: top; overflow: auto; top: 300px; width: (szerokosc)px; margin-left:0px; top:949px; heightwysokosc)px; color: rgb(0, 0, 0);">
<div style="text-align: center;">tekst</div>

Myślę że to to czego szukam ale ni muchy nie mogę tego ogarną :/ czy ktoś mógłby mi to trochę podtłumaczyc?

Ja z tym eksperymentowałam. Prawie mi wyszło, tylko jak chcę dodać drugą ruchomą ramkę, to ta pierwsza się zatrzymuje :/. Co mam zrobić, żeby obie ramki się przesuwały?
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Nowe kody HTML - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 4 I_icon_minipostNie Kwi 08, 2012 11:34 pm

Aniawis, zaraz zrobię Wink Sama tego do końca nie okiełznałam, ale jedną ramkę [chyba] potrafię zrobić Wink

Kod:

<div style="background-image:url(http://img214.imageshack.us/img214/9360/prezentacja002dlamnie.png); width: 600px; height: 400px; color: rgb(0, 0, 0); overflow: auto; margin-top: -8px; margin-left: -4px;">
<br>
<div style="margin-left:20px; margin-top: 21px; height: 347px; width: 226px; overflow: auto; top: 50px;"><div style="text-align: center;">Tutaj wkleisz tekścik <3</div></div>
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Sponsored content





Nowe kody HTML - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe kody HTML   Nowe kody HTML - Page 4 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Nowe kody HTML
Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Nowe kody HTML
» Nowe kody do prezentacji
» Przydatne kody HTML :)
» Kody HTML do Twoich grafik
» Kody do gry

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: POMOC :: FAQ :: Pytania związane z Howrse-
Skocz do: